Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-15, 09:05   #61
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

wczoraj zaliczyliśmy przedostatnie spotkanie w poradni I dostaliśmy wiadomość o księdza że w piatek jest jakiś ślub żebyśmy się zgadali bo bedzie taniej. Z tym ze co najwyżej mowa tu o kwiatach bo nie wyobrażam sobie mieć cały Kościół ubrany od piatku gdzie wieczorem jeszcze msza No ale zadzwonię spytam, może akurat okaże się że mają ta sama kwiaciarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 09:23   #62
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Dzień dobry

wczoraj zaliczyliśmy przedostatnie spotkanie w poradni I dostaliśmy wiadomość o księdza że w piatek jest jakiś ślub żebyśmy się zgadali bo bedzie taniej. Z tym ze co najwyżej mowa tu o kwiatach bo nie wyobrażam sobie mieć cały Kościół ubrany od piatku gdzie wieczorem jeszcze msza No ale zadzwonię spytam, może akurat okaże się że mają ta sama kwiaciarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam też ksiądz to proponował, z tą różnicą, że ślub w czwartek a my w sb nie wyobrażam sobie tego samego wystroju biały dywan nie byłby już biały, kwiaty by raczej nie wystały, a jeszcze kolorystyka nie ta więc i tak zostaje to na moich barkach
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 10:23   #63
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Powiem Wam szczerze ,że ja akurat nigdy nie zwracam uwagi na kwiaty. W kościołach ,na salach weselnych ,nie mam pojęcia jakie były na weselach gdzie byliśmy. W kościele jak już moja uwagę przyciągają dodatki na ławkach pamiętam raz tiul był ślicznie zaczepiony i świeczki się paliły na ziemi przy każdej ławce. A tak to nie mam pojęcia co gdzie było
Na weselach już na salach to na DJ / orkiestrę zwracalam uwagę i na jedzenie te dwie rzeczy i wystarczy do dobrej zabawy i nie pamiętam żadnych innych szczegółów u znajomych czy mieli koła z imionami czy mieli inne dodatki nie wiem nigdy też nie byłam na weselu gdzie były upominki dla gości. ciasto i wódkę od przyjaciółki dostaliśmy to wiem napewno
A nawet jakim autem do ślubu para młoda jechala nie pamiętam sukienka jeszcze to jest coś co zapamiętuje
Ostatnio gadalam z koleżankami które są już po ślubach i też mówią , prawie nikt połowy nie widział ,nie zwrócił uwagi a planowania tego było na kilkanaście dni
No ,ale wiadomo ,każda z nad chce by jej wesele było idealne no i żeby nam się podobało również ale i goście czuli się dobrze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 10:23   #64
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Nam też ksiądz to proponował, z tą różnicą, że ślub w czwartek a my w sb nie wyobrażam sobie tego samego wystroju biały dywan nie byłby już biały, kwiaty by raczej nie wystały, a jeszcze kolorystyka nie ta więc i tak zostaje to na moich barkach
tez bym byla troche niepewna tego czwartku, mysle, ze piatek jeszcze ujdzie, ale czasem ciezko sie dogadac zwlaszcza jak pary maja calkiem inna koncepcje.

Ja to jestem taki 'control freak' i wszystkie dekoracje maja byc po mojej mysli
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 10:59   #65
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Maria trzymaj się! Niestety mam wrażenie, że madek jest coraz więcej. Jakąś dziwna moda na dzieci się zrobiła i niestety nie idzie to w parze z jakością wychowania, wręcz przeciwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Dzień dobry


dzieci jak dzieci, ale madki coraz to gorsze i te pierdoły które głoszą



taka bez energii jestem, cieszę się niezmiernie że dzisiaj jest już piatek
mnie tez przerazaja madki, dzieci tez ale wiem ze wina jest raczej tych madek i ich madrosci

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dzisiaj zapowiada się deszczowy dzień. Sprawdziłam w pogodzie ,że cały czas ma tak padać.
Maria no super ,ze z taką pasją podchodzisz do swojej pracy
Ile jeszcze zostało Ci tego stażu ?
Dziewczyny wkoncu znalazłam florystke która rozumie co chcemy ,że ma być minimalizm ,mówiłam Wam ,że planujemy wrzosy na stołach ,bo nie dość ,że wrzesień to jeszcze sala taka mocno rustykalna. Pani stwierdziła ,że bardzo pasuje. Dużo pisalysmy i to najważniejsze ,że normalnie mogę się z nią dogadać przez maile ale umowę wyślę mi online ,cieszę się na te umowy ,powoduje to u mnie wielki spokój ! Chyba się na nią zdecydujemy także kolejne z listy załatwione
Najbardziej się cieszę ,że ostatnio w pl zalatwislismy ten urząd ,że tak poszło od razu i niepotrzebnie się for naczytalam ,że się czeka na pobranie tych aktów online i wgl da się wszystko załatwić na szczęście zależy też pewnie jaka pani jest tam na miejscu A bardzo się bałam,że tego nie zalatwimy od razu . ale wszystko już załatwione.
Dziewczyny ja dalej nie wiem co z balewska wiem że któraś z was pisała ,że dała znać na FB ale mnie tam w grupie nie ma . Może ktoś na grupie wizazowej mógłby napisać albo może balewska tam da znać. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

a mozesz napisac jaka dostalas wycene za taka delikatna dekoracje?
Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Powiem Wam szczerze ,że ja akurat nigdy nie zwracam uwagi na kwiaty. W kościołach ,na salach weselnych ,nie mam pojęcia jakie były na weselach gdzie byliśmy. W kościele jak już moja uwagę przyciągają dodatki na ławkach pamiętam raz tiul był ślicznie zaczepiony i świeczki się paliły na ziemi przy każdej ławce. A tak to nie mam pojęcia co gdzie było
Na weselach już na salach to na DJ / orkiestrę zwracalam uwagę i na jedzenie te dwie rzeczy i wystarczy do dobrej zabawy i nie pamiętam żadnych innych szczegółów u znajomych czy mieli koła z imionami czy mieli inne dodatki nie wiem nigdy też nie byłam na weselu gdzie były upominki dla gości. ciasto i wódkę od przyjaciółki dostaliśmy to wiem napewno
A nawet jakim autem do ślubu para młoda jechala nie pamiętam sukienka jeszcze to jest coś co zapamiętuje
Ostatnio gadalam z koleżankami które są już po ślubach i też mówią , prawie nikt połowy nie widział ,nie zwrócił uwagi a planowania tego było na kilkanaście dni
No ,ale wiadomo ,każda z nad chce by jej wesele było idealne no i żeby nam się podobało również ale i goście czuli się dobrze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja tez wlasnie nie paietam zbytnio - tzn kosciola to w ogole nic z sali jednak patrzylam na kwiatki i ogolny wystroj ale prawda jest, ze sie tego nie pamieta zazwyczaj, nie zwraca uwagi.
Ja to robie chyba bardziej dla siebie


Dzisiaj rozmawialam z pania ktroa miala wesele w tym miejsciu w ktorym my i wiem juz na co zwracac uwage, czego u nich dopilnowac itd - powiedziala tez ze moze i lepiej ze to wejscie od frontu bedzie rozkopane, bo to jest przy ruchliwej ulicy w centrum Lodzi i tam ani sie zatrzymac na dluzej, a jednak wszyscy goscie i fotograf musza czekac juz, ludzie piesi chodza bo to centrum, sobotnie po poludnie i ona by wolala od tylu na spokojnie podjechc, kameralnie wiec tez mnie chyba troche pocieszyla, bo moze faktycznie tak bedzie lepiej.
Powiedziala ze jedzenie jest naprawde smaczne i bardzo ladnie podawane, cieple

Jedynie uczulila mnie zeby im doslownie plan dzialania dac na kartce




Mialam tez przygody z zaproszeniami, nie moglam sie doprosic o moje zaproszenia, czekalam na zmiane projektu ponad miesiac, pisalam co tydzien, ciagle dostawalam wiadomosc ze przesle do konca tygodnia i tak w kolko, w koncu dostalam i byla zmieniona tylko czcionka
Druga osoba tez jakos robila to jakby w ogole nie sluchajac. Zla jestem troche, wiem ze pottzeboalam mala ilosc, i widze ze to kolejny dowod na to, ze ludzie podchodza do tematu, ze jak mala ilosc, male przyjecie to sie nie oplaca i zamiataja pod dywan, i ok rozumiem to, ale wystarczy napisac, ze nie zrobi tego i juz, a takto ja czekam jak glupia nie wiem po co

W koncu sie wkurzylam i zrobilam sama zaproszenia, dalam juz do druku, mama ma dzisaj odebrac

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość

Ja to jestem taki 'control freak' i wszystkie dekoracje maja byc po mojej mysli
ja tez tak mam
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 11:42   #66
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
tez bym byla troche niepewna tego czwartku, mysle, ze piatek jeszcze ujdzie, ale czasem ciezko sie dogadac zwlaszcza jak pary maja calkiem inna koncepcje.

Ja to jestem taki 'control freak' i wszystkie dekoracje maja byc po mojej mysli
Ja tak samo wszystko musi być tak jak ja chcę w końcu to wyjątkowy dla mnie dzień i musi być idealnie a tamta para ma różowy jako kolor przewodni a my niebieski/granatowy więc ni w kij ni w oko nic by nie pasowało a jakbyśmy mieli brać jakie dekoracje wspólnie to i tak po dwóch dniach i tylu mszach, chodzących ludziach to już nie wyglądałoby dobrze wiec wolę trochę więcej zapłacić i mieć "nowe" niż stresować się, ze to nie bedzie dobrze wyglądało



Ja też nigdy nie pamietam jakie kwiaty są na weselach, jakie dodatki, zaproszeń też nie pamiętam, dlatego do tego aż takiej wagi nie przykładałam, wybrałam zaproszenie, które mi sie podobało, ale cena typowo Grażynowa
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 11:56   #67
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My mamy problem wlasnie. Po naszym ślubie, o 18 ślub ma inna para do której nie mogę się dodzwonić żeby dogadać się w kwestii kwiatów. Na fb tez nie odpowiadają, nie wiem sama co zrobić, przecież oni też powinni się zainteresować i do mnie zadzwonić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-15, 12:01   #68
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Powiem Wam szczerze ,że ja akurat nigdy nie zwracam uwagi na kwiaty. W kościołach ,na salach weselnych ,nie mam pojęcia jakie były na weselach gdzie byliśmy. W kościele jak już moja uwagę przyciągają dodatki na ławkach pamiętam raz tiul był ślicznie zaczepiony i świeczki się paliły na ziemi przy każdej ławce. A tak to nie mam pojęcia co gdzie było
Na weselach już na salach to na DJ / orkiestrę zwracalam uwagę i na jedzenie te dwie rzeczy i wystarczy do dobrej zabawy i nie pamiętam żadnych innych szczegółów u znajomych czy mieli koła z imionami czy mieli inne dodatki nie wiem nigdy też nie byłam na weselu gdzie były upominki dla gości. ciasto i wódkę od przyjaciółki dostaliśmy to wiem napewno
A nawet jakim autem do ślubu para młoda jechala nie pamiętam sukienka jeszcze to jest coś co zapamiętuje
Ostatnio gadalam z koleżankami które są już po ślubach i też mówią , prawie nikt połowy nie widział ,nie zwrócił uwagi a planowania tego było na kilkanaście dni
No ,ale wiadomo ,każda z nad chce by jej wesele było idealne no i żeby nam się podobało również ale i goście czuli się dobrze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja też tak mam, dlatego niczym sie nie przejmuje. Kwiaty bedą takie jak mi florystka zaproponuje, to samo z dekoracją. Samochodem jedziemy naszym. Prezencików dla gości nie będzie, podobnie jak fotobudek, zimnych ogni czy innych wymysłów.

Skoro na co dzień nie jestem jakąś wielką estetką, to na ślubie też nie zamierzam być. To tylko jeden dzień, w którym nie kwiaty i nie dekoracje są najważniejsze. A z obserwacji wesel, na których byłam widze, że im bardziej walnięta panna młoda, tym bardziej beznadziejna impreza.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
My mamy problem wlasnie. Po naszym ślubie, o 18 ślub ma inna para do której nie mogę się dodzwonić żeby dogadać się w kwestii kwiatów. Na fb tez nie odpowiadają, nie wiem sama co zrobić, przecież oni też powinni się zainteresować i do mnie zadzwonić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A kto sie pierwszy wpisywał? Ja wychodzę z założenia, że dzwonić powinni drudzy do pierwszych. Dlatego sama czekam na ewentualne telefony
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 12:06   #69
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Ja też tak mam, dlatego niczym sie nie przejmuje. Kwiaty bedą takie jak mi florystka zaproponuje, to samo z dekoracją. Samochodem jedziemy naszym. Prezencików dla gości nie będzie, podobnie jak fotobudek, zimnych ogni czy innych wymysłów.

Skoro na co dzień nie jestem jakąś wielką estetką, to na ślubie też nie zamierzam być. To tylko jeden dzień, w którym nie kwiaty i nie dekoracje są najważniejsze. A z obserwacji wesel, na których byłam widze, że im bardziej walnięta panna młoda, tym bardziej beznadziejna impreza.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------





A kto sie pierwszy wpisywał? Ja wychodzę z założenia, że dzwonić powinni drudzy do pierwszych. Dlatego sama czekam na ewentualne telefony
My pierwsi się zapisywaliśmy, ale przy potwierdzeniu terminu (tez potwierdzalismy pierwsi) ksiądz podał nam numer do tej pary i nie wiem czy im podał tez mój czy po prostu stwierdził że jeśli ja już mam numer to na pewno zadzwonię.. Nie wiem co zrobić :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 12:12   #70
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
My mamy problem wlasnie. Po naszym ślubie, o 18 ślub ma inna para do której nie mogę się dodzwonić żeby dogadać się w kwestii kwiatów. Na fb tez nie odpowiadają, nie wiem sama co zrobić, przecież oni też powinni się zainteresować i do mnie zadzwonić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
troche dziwne to, mogliby sie odezwac, w najgorszym wypadku jak sie nie dogadacie to kazdy bedzie mial swoje, przynajmniej Ty jestes pierwsza o tyle to dobre
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 12:37   #71
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Może jeszcze zadzwonia. Jednak trzeba to jakoś dogadać skoro się nie odzywają ,może gdzieś wyjechali czy coś myślę ,że da się dogadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Ckin2u wstępnie koło 1000 zł ale jeszcze chce trochę to w plenerze przyozdobić. Jakieś dwa kwiaty w donicach będą tam na dworzu i troszkę tiulu
Inna pani mówiła ponad 2 tys. Więc to byłoby za dużo moim zdaniem. A tutaj zobaczę co jeszcze wymysle ,ale z TZ rozmawialiśmy ,że pewnie spiszemy z nią umowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-15, 13:01   #72
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej!
Jak dobrze już być w domu! W dodatku tylko jeden dzień w pracy i weekend

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Dziewczyny wciaż nie mogę wejśc do klubu wygląda jakbym w ogóle do niego nie należała
Kurczę, faktycznie, nie ma Cię w klubie!

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Ja też tak mam, dlatego niczym sie nie przejmuje. Kwiaty bedą takie jak mi florystka zaproponuje, to samo z dekoracją. Samochodem jedziemy naszym. Prezencików dla gości nie będzie, podobnie jak fotobudek, zimnych ogni czy innych wymysłów.

Skoro na co dzień nie jestem jakąś wielką estetką, to na ślubie też nie zamierzam być. To tylko jeden dzień, w którym nie kwiaty i nie dekoracje są najważniejsze. A z obserwacji wesel, na których byłam widze, że im bardziej walnięta panna młoda, tym bardziej beznadziejna impreza.
Ja też nigdy nie zwracam uwagi na takie rzeczy - poza ostatnim weselem, bo wiedziałam, że nasze niedługo i patrzyłam na wszystko w poszukiwaniu inspiracji. Na kwiaty patrzę tylko, jak są tak badziewnie ustawione, że nie widać pary naprzeciwko i nie da się rozmawiać. Też myślę, że goście nie zwracają na to uwagi, czy eustomy na stole są w takim samym kolorze jak róże w bukiecie panny młodej
Patrzą raczej, czy jest ładnie, czy jest łyso na stoliku, czy przeciwnie, za bardzo napchane, że talerze się ledwo mieszczą... Raz zwróciłam uwagę na kwiaty, bo były sztuczne, a to mi się nie podoba.

Ja niestety na co dzień jestem trochę estetką i choć kwiaty i dekoracje nie są najważniejsze, a goście nie będą się im przesadnie przyglądać, to chcę, żeby było tak, żeby nam się podobało, żebym ja była spokojna i zadowolona

Też jedziemy swoim samochodem, nie mamy fotobudki, żadnych atrakcji, żadnych prezencików dla gości, myślę jedynie nad tymi zimnymi ogniami, bo odrobinę mnie kuszą.

Ale zastanawiam się, czy coś robić o północy. Na tort trochę późno. Oczepin nie będzie na sto procent. A wydaje mi się, że goście jakoś podświadomie czekają na to, że o północy coś się wydarzy (zazwyczaj oczepiny właśnie), coś takiego, że będą mieli poczucie, że po tym już mogą iść do domu (przynajmniej niektórzy). Zastanawiam się, co zrobić o tej północy i czy w ogóle coś

Rozdaliśmy wszystkie zaproszenia Czekamy teraz na potwiedzenia. Na razie zadeklarowała się równa połowa i mamy jak na razie jedną odmowę (na dzień ślubu mają termin porodu). Czas mają do końca tygodnia niby (choć sali wystarczy wiedzieć miesiąc wcześniej, ale chcemy mieć chwilę więcej na ogarnięcie noclegów, transportu i obdzwonkę zwlekających). Zobaczymy
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 13:47   #73
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dzisiaj zapowiada się deszczowy dzień. Sprawdziłam w pogodzie ,że cały czas ma tak padać.
Maria no super ,ze z taką pasją podchodzisz do swojej pracy
Ile jeszcze zostało Ci tego stażu ?
Dziewczyny wkoncu znalazłam florystke która rozumie co chcemy ,że ma być minimalizm ,mówiłam Wam ,że planujemy wrzosy na stołach ,bo nie dość ,że wrzesień to jeszcze sala taka mocno rustykalna. Pani stwierdziła ,że bardzo pasuje. Dużo pisalysmy i to najważniejsze ,że normalnie mogę się z nią dogadać przez maile ale umowę wyślę mi online ,cieszę się na te umowy ,powoduje to u mnie wielki spokój ! Chyba się na nią zdecydujemy także kolejne z listy załatwione
Najbardziej się cieszę ,że ostatnio w pl zalatwislismy ten urząd ,że tak poszło od razu i niepotrzebnie się for naczytalam ,że się czeka na pobranie tych aktów online i wgl da się wszystko załatwić na szczęście zależy też pewnie jaka pani jest tam na miejscu A bardzo się bałam,że tego nie zalatwimy od razu . ale wszystko już załatwione.
Dziewczyny ja dalej nie wiem co z balewska wiem że któraś z was pisała ,że dała znać na FB ale mnie tam w grupie nie ma . Może ktoś na grupie wizazowej mógłby napisać albo może balewska tam da znać. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że udało Ci się znaleźć kogoś, który rozumie Twoja wizję Niestety, Ale kwiaciarnie często mają ceny z kosmosu :/

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
tez bym byla troche niepewna tego czwartku, mysle, ze piatek jeszcze ujdzie, ale czasem ciezko sie dogadac zwlaszcza jak pary maja calkiem inna koncepcje.

Ja to jestem taki 'control freak' i wszystkie dekoracje maja byc po mojej mysli
Ja niestety mam to samo A na weselach bardzo zwracam uwagę na dekoracje. Zazwyczaj są takie trochę na odwal się, pewnie w myśl idei że nikt nie zwróci uwagi I może u nas też nikt nie zwróci na nie uwagi, ale mnie by szlag trafił, gdyby były słabe.

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Hej!
Jak dobrze już być w domu! W dodatku tylko jeden dzień w pracy i weekend


Kurczę, faktycznie, nie ma Cię w klubie!



Ja też nigdy nie zwracam uwagi na takie rzeczy - poza ostatnim weselem, bo wiedziałam, że nasze niedługo i patrzyłam na wszystko w poszukiwaniu inspiracji. Na kwiaty patrzę tylko, jak są tak badziewnie ustawione, że nie widać pary naprzeciwko i nie da się rozmawiać. Też myślę, że goście nie zwracają na to uwagi, czy eustomy na stole są w takim samym kolorze jak róże w bukiecie panny młodej
Patrzą raczej, czy jest ładnie, czy jest łyso na stoliku, czy przeciwnie, za bardzo napchane, że talerze się ledwo mieszczą... Raz zwróciłam uwagę na kwiaty, bo były sztuczne, a to mi się nie podoba.

Ja niestety na co dzień jestem trochę estetką i choć kwiaty i dekoracje nie są najważniejsze, a goście nie będą się im przesadnie przyglądać, to chcę, żeby było tak, żeby nam się podobało, żebym ja była spokojna i zadowolona

Też jedziemy swoim samochodem, nie mamy fotobudki, żadnych atrakcji, żadnych prezencików dla gości, myślę jedynie nad tymi zimnymi ogniami, bo odrobinę mnie kuszą.

Ale zastanawiam się, czy coś robić o północy. Na tort trochę późno. Oczepin nie będzie na sto procent. A wydaje mi się, że goście jakoś podświadomie czekają na to, że o północy coś się wydarzy (zazwyczaj oczepiny właśnie), coś takiego, że będą mieli poczucie, że po tym już mogą iść do domu (przynajmniej niektórzy). Zastanawiam się, co zrobić o tej północy i czy w ogóle coś

Rozdaliśmy wszystkie zaproszenia Czekamy teraz na potwiedzenia. Na razie zadeklarowała się równa połowa i mamy jak na razie jedną odmowę (na dzień ślubu mają termin porodu). Czas mają do końca tygodnia niby (choć sali wystarczy wiedzieć miesiąc wcześniej, ale chcemy mieć chwilę więcej na ogarnięcie noclegów, transportu i obdzwonkę zwlekających). Zobaczymy
Ale super Zazdroszczę, chociaż ja mam coraz lepsze myśli odnośnie wyrobienia się z zaproszeniami Do kiedy macie potwierdzenia?

Rany, jestem wykończona po tym tygodniu, fizycznie i psychicznie. Dobrze, że dzisiaj Tż przyjeżdża. Jutro z rana tańce, potem jedziemy do mojego dziadka na imieniny, a wieczorem chcemy rozdać kilka zaproszeń. W niedzielę również planujemy mały rajdzik.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 14:47   #74
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja uwielbiam kwiaty, dlatego chciałabym, żeby ta sprawa była dopieszczona. Sama zwracam na takie rzeczy uwagę. Nie mam jeszcze ostatecznej wyceny od dekoratorki, mam nadzieję, że cena nie zwali mnie z nóg.

Szoszoszo, a gdybyście zimne ognie zapalili właśnie o północy? Mieszkam blisko sali weselnej i wiem, że raz mieli o północy taniec z ogniem, ale to mnie w ogóle nie przekonuje.

Maria, jak u Ciebie w pracy?

Animka, a Ty znalazłaś fryzjera?
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 15:06   #75
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Super, że udało Ci się znaleźć kogoś, który rozumie Twoja wizję Niestety, Ale kwiaciarnie często mają ceny z kosmosu :/
Bardzo często, ja właściwie spotkałam same takie

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja niestety mam to samo A na weselach bardzo zwracam uwagę na dekoracje. Zazwyczaj są takie trochę na odwal się, pewnie w myśl idei że nikt nie zwróci uwagi I może u nas też nikt nie zwróci na nie uwagi, ale mnie by szlag trafił, gdyby były słabe.
Ja tak samo, chciałabym, żeby wszystko wyszło ładnie nie dlatego, że goście zauważą i będą marudzić, ale dlatego, że nasz ślub, my to wszystko organizujemy i źle bym się czuła z myślą, że czegoś nie dopilnowałam. Robię to przede wszystkim ze względu na swoje widzimisię, a nie przez wzgląd na gości, którzy faktycznie na wiele detali mogą nie zwrócić uwagi.

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ale super Zazdroszczę, chociaż ja mam coraz lepsze myśli odnośnie wyrobienia się z zaproszeniami Do kiedy macie potwierdzenia?

Rany, jestem wykończona po tym tygodniu, fizycznie i psychicznie. Dobrze, że dzisiaj Tż przyjeżdża. Jutro z rana tańce, potem jedziemy do mojego dziadka na imieniny, a wieczorem chcemy rozdać kilka zaproszeń. W niedzielę również planujemy mały rajdzik.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Potwierdzenia mamy do niedzieli, ale mamy dać znać sali na miesiąc przed, czyli na początku kwietnia, więc akurat zostanie nam chwila na dodzwonienie się do wszystkich zwlekających.

To zapowiada Wam się intensywny weekend! Dobrze, że tż przyjeżdża, trochę się odprężysz. Nie byłam na bieżąco przez ostatnie dni przez ten wyjazd, ale widziałam, że jakaś kumulacja trudnych spraw i zmartwień pracowych u Ciebie niech ta zła passa sobie idzie.


[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86603402]
Szoszoszo, a gdybyście zimne ognie zapalili właśnie o północy? Mieszkam blisko sali weselnej i wiem, że raz mieli o północy taniec z ogniem, ale to mnie w ogóle nie przekonuje.
[/QUOTE]
Fajnie, że o tym piszesz, też mi takie rozwiązanie przyszło do głowy, może faktycznie tak by było najlepiej? Dzięki!

Ale mnie głowa boli 4 dni mnie nie było , więc dziś od rana milion spraw, biegam jak chomik w kołowrotku. Na szczęście za parę minut koniec, lecę na rzęski , a potem zaczynam leniwy weekend z tż
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 15:12   #76
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Szoszo mnie też coś głowa boli, jeszcze jutro na rano, ale za to niedziela i poniedziałek wolny
Cały czas zapiernicz, jestem wykończona.

Co do zaproszeń, myślę że powoli to ogarniemy do tej pory jazdy co dostał chwali,że bardzo ładne i nam potwierdzają od razu,że będą a martwiłam się trochę, bo część ma małe dzieci.

Mam ochotę na coś słodkiego zrobię coś na weekend, bo akurat imprezka rodzinna
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 15:14   #77
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Też miałam pisać że najlepiej zimne ognie o północy, ale w końcu zapomniałam
Idealny termin potwierdzeń, tak myślę. My mamy 24 dni przed, więc też będzie czas żeby obdzwonić resztę.

No a zawirowania miałam Mam nadzieję, że już wyjdę na prostą. Teraz tylko czekam do 8 kwietnia, bo idę na dwutygodniowy kurs i nie będzie mnie w tym czasie w gabinecie. Potem od razu sa święta, za chwilę majówka, więc trochę sobie odpocznę od tej atmosfery.

Zamówiłam właśnie topper na tort i koronkę z Ali Cieszę się, że w końcu to zrobiłam, bo tak to odwlekałam, że w końcu zrobiłoby się za późno, żeby doszło na czas.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 15:23   #78
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Carmelina jej pamiętasz
Ja czasami się zgubie która dziewczyna co ma nie ,przyznam szczerze nie szukałam na internecie liczyłam na jedną dziewczynę z rodzinnej miejscowości ale jeszcze się za to nie zabrałam ,może jednak poszukam przez neta kogoś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Mariamarysienka a przyszła ta klientka na wyrwanie dzisiaj ? Ta co przełożyła ?
Koronka i topper z ali? Pokaż ja z Ali nic wkoncu nie zamowilam i tak chyba zostanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 16:07   #79
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cześć Pewnie nikt mnie nie pamięta, bo wypowiadałam się tylko gdzieś tam na początku wątku, a potem przestałam. Czytanie, jak inni ogarniają rzeczy, kiedy ja czułam się sparaliżowana, było zbyt przytłaczające

Ale teraz już jest ok, bo w sumie większość rzeczy po wielu bólach ogarnięta.
Zaproszenia się drukują i będą za tydzień. Zamawiając je z Allegro w ogóle nie zauważyłam, że robią je w 21 dni, myślałam, że od ręki, a tu taki psikus.
Pewnie nie będzie czasu za bardzo się certolić z rozdawaniem, większość się wyśle pocztą czy coś... Na szczęście nie jest ich wiele, bo zapraszamy około 40 osób.

Chciałam całkiem zrezygnować z takich cudów jak fryzjer i makijażysta, ale jednak teściowa namówiła mnie na fryzjera... mam nadzieję, że poradzą sobie z moimi lokami xD I że zdążą, bo jestem umówiona na 9, a ślub w urzędzie o 12.30...
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-15, 17:04   #80
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej. A czemu nie chcesz makijażystki ? Dla mnie w tym dniu to bardzo ważne.
Na codzien raczej się nie maluje ,ale jednak makijażystka zrobi dobry makijaż naturalny też takze bardzo to ważne dla mnie.
Kiedy slubujecie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 17:14   #81
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Bo wydaje mi się to zbędnym wydatkiem, podobam się sobie w takim makijażu, jaki sama sobie robię.
Trochę nie mam czasu się bawić w żadne próbne makijaże i szukanie tego właściwego, może jestem trochę zrażona, bo kiedyś na ślubie znajomej skorzystałam z usług makijażystki, która malowała pannę młodą, i zrobiła mi na twarzy coś takiego, że wyglądałam 10 lat starzej

Ślubujemy 22 czerwca.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 19:20   #82
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Carmelina jej pamiętasz
Ja czasami się zgubie która dziewczyna co ma nie ,przyznam szczerze nie szukałam na internecie liczyłam na jedną dziewczynę z rodzinnej miejscowości ale jeszcze się za to nie zabrałam ,może jednak poszukam przez neta kogoś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Mariamarysienka a przyszła ta klientka na wyrwanie dzisiaj ? Ta co przełożyła ?
Koronka i topper z ali? Pokaż ja z Ali nic wkoncu nie zamowilam i tak chyba zostanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wstawiam zdjęcia
Kurczę, nie kojarzę o kogo chodzi
Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Bo wydaje mi się to zbędnym wydatkiem, podobam się sobie w takim makijażu, jaki sama sobie robię.
Trochę nie mam czasu się bawić w żadne próbne makijaże i szukanie tego właściwego, może jestem trochę zrażona, bo kiedyś na ślubie znajomej skorzystałam z usług makijażystki, która malowała pannę młodą, i zrobiła mi na twarzy coś takiego, że wyglądałam 10 lat starzej

Ślubujemy 22 czerwca.
A macie później wesele/przyjęcie? Bo też jest kwestia tego, jak się to będzie trzymać Ja teraz żałuję, że na cywilny nie miałam profesjonalnego makijażu, bo niestety w upale wszystko mi spłynęło po kilku godzinach :/ Screenshot_20190315-191653_AliExpress.jpegScreenshot_20190315-191642_AliExpress.jpeg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 19:42   #83
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria ale topper super! Ja sie w kotach nie kocham ale wyglada tk super.
Muszę pomysleć o naszym bo w Portugalii jest tradycja, ze ktoś kradnie toper i po roku zabierają małżonkowie te osobę na kolacje. Gdyby nie to, to pewnie bym nie kupowała
Żadnego.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 19:46   #84
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

O nie ! Ale piękny topper !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Maria a chodzi o tą sytuację sprzed dwóch dni ,co Cię nastraszyla Twoja szefowa czy ktoś sądem. A miała przyjść ta pani na wyrwanie ,ale przełożyła. Świeża sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 20:08   #85
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria fajny topper! Pasuje do Ciebie Twój Tż też kociarzem jest ?

Jak widzę teraz te przeceny w Atelier to
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 20:51   #86
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Świetny topper Uwielbiam koty
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 22:01   #87
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej! Ja dziś po pracy musiałam ruszyć z kicią do weta, bo oczko jakieś dziwne było, a potem do domu do mnie ruszyliśmy. Jutro ustalamy menu i podpisujemy pełną umowę z salą! A wieczorem mamy imieniny u cioci Tż, więc przy okazji wręczymy zaproszenia.
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia
Kurczę, nie kojarzę o kogo chodzi A macie później wesele/przyjęcie? Bo też jest kwestia tego, jak się to będzie trzymać Ja teraz żałuję, że na cywilny nie miałam profesjonalnego makijażu, bo niestety w upale wszystko mi spłynęło po kilku godzinach :/ Załącznik 7668216Załącznik 7668218

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jako koci freak całkowicie propsuję wybór toppera.


Witaj ponownie Whysoserious!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 22:19   #88
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
O nie ! Ale piękny topper !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Maria a chodzi o tą sytuację sprzed dwóch dni ,co Cię nastraszyla Twoja szefowa czy ktoś sądem. A miała przyjść ta pani na wyrwanie ,ale przełożyła. Świeża sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa, o to chodzi. Nie no, trochę przekręciłaś, ale ogólnie sytuacja jest trochę opanowana. Jeszcze wykonamy jeden zabieg i mam nadzieję że będzie dobrze.
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Maria fajny topper! Pasuje do Ciebie Twój Tż też kociarzem jest ?

Jak widzę teraz te przeceny w Atelier to
Tak Chociaż kiedyś nie cierpiał kotów

Ja wolę nie patrzeć Jak zobaczę tam moją suknię to umrę Dobrze mają PM sierpniowe, wrześniowe i dalsze, bo mogą kupić te same suknie co my, ale za ułamek ceny.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 08:04   #89
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Nie tam ja wrześniowa ,kupowałam w listopadzie i się szyję aż do czerwca ,ale ,że nie mieszkam w Polsce wolalam wcześniej ,bo nie wiedziałam kiedy polecę
W lipcu mam przymiarki
Nawet nie zagladam na strone salonu ,żeby się nie denerwować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Dzień dobry tak poza tym
Maria no trochę się zgubilam w tym ,ale ważne że sytuacja opanowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 09:40   #90
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia
Kurczę, nie kojarzę o kogo chodzi A macie później wesele/przyjęcie? Bo też jest kwestia tego, jak się to będzie trzymać Ja teraz żałuję, że na cywilny nie miałam profesjonalnego makijażu, bo niestety w upale wszystko mi spłynęło po kilku godzinach :/ Załącznik 7668216Załącznik 7668218

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Mamy wręcz później właściwą ceremonię humanistyczną i przyjęcie. Nie wiem czy tam będzie miało co spływać, bo w zasadzie nie lubię ciężkiego makijażu
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.