Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 15:43   #31
karolina456
Raczkowanie
 
Avatar karolina456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 60
Question Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Cytat:
Napisane przez dzoenn19 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za te mile slowa a moj Adas to moj prywatny aniol stróż
mam pytanko bardzo bym chciala zostac ambasadorka garniera ale nie wiem gdzie wejsc zeby nia zostac jak wchodze na napisa to pojawia mi sie tylko spis i co mozna wygrac blagam daj odp. co mam zrobic i gdzie wejsc

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

mam pytanko bardzo bym chciala zostac ambasadorka garniera ale nie wiem gdzie mam wejsc zeby sie nia stac jak naciskam na napis to tylko mi sie wyswietla zasady akcji bardzo prosze cie o pomosc
karolina456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:18   #32
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

no to tak wejdz na ta strone

https://wizaz.pl/akcje/garnier/ - ponizej masz link - forum"Zostan Ambasaorka Garnier" - klikasz a potem jak Ci sie pojawi forum - kliknij - "Nowy wątek" => jest nad watkiem moderatora mam nadzieje ze nie zagmatwalam i pomoglam pozdrawiam i zycze powodzenia w zostaniu Ambasadorka

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

No to teraz krótko - co jest najlepsze, żeby ukryć niedoskonałości a ponadto nie zatykać porów???

no co?

a\zapytasz skad wiem??? bo sama używam - moj nieodlaczny przyjaciel

1. Under Twenty Never Ever! Make-up - PUDER ANTYBAKTERYJNY do cery mieszanej i tłustej - odcień naturalny 02 - 30 ml



Przeznaczenie:
Problemy z cerą mieszaną i tłustą:
rozszerzone pory, niedoskonałości i zanieczyszczenia, błyszcząca skóra, szczególnie w strefie T (czoło, nos, broda)



Działanie:
  • Dzięki antybakteryjnemu pudrowi Never Ever! wreszcie pożegnasz się z niedoskonałościami skóry.
  • Specjalnie dobrane składniki: antybakteryjny salicylan sodowy + wyrównujące koloryt pigmenty pomogą zatuszować przebarwienia oraz zapewnią Twojej skórze zdrowy, matowy koloryt.
Efekty:
Optymalnie wyglądająca cera o PERFEKCYJNIE MATOWYM wykończeniu.



Stosowanie:
Na czystą skórę twarzy lub po nałożeniu kremu z serii Never Ever



Dostępne odcienie:
01 piaskowy, 02 naturalny, 03 słoneczny


Pojemność : 30 ml.

Producent: Dr. Irena Eris

jest pieknie!!!!

dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:23   #33
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Naprawdę z pomysłem prowadzisz bloga . Tak właśnie czytam i wydaje mi się, że piszesz o moich problemach z cerą ( no dobra nie będę przesadzać , nie mam trądziku, tylko pryszcze). Co jakiegoś wylecze to wyskoczy drugi. I niestety pozostały mi blizny, mimo że ich nie drapię, nie wyciskam.

Jutro idę kupić ten krem gruszkowy ;-) . Ode mnie napewno dostaniesz najwyższą ocenę , super wątek.

Edytowane przez megie
Czas edycji: 2009-02-24 o 17:29
megie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:30   #34
Sylwija164
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

dzieki temu profilowi dowiedzialam sie wlasnie o tym kremie gruszkowym ... duzo osob go polecalo i postanowilam go kupic!
a co do tego watku to jest oryginalny i bardzo mi sie podoba
pozdrawiam
Sylwija164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:33   #35
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

ten krem gruszkowy jest swietny bo nie tylko likwiduje przebarwienia i blizny ale tez matuje - jak na mnie - jedna z lepszych pozycji na rynku i w drogeriach a oto zdjecie tego bohatera

dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:41   #36
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Cytat:
Napisane przez dzoenn19 Pokaż wiadomość
Dzisiaj to się normalnie załamałam... Wchodzę no forum z płonącymi z ciekawości policzkami a tu? 2 gwiazdki... ehh... ja naprawdę się staram, żeby bylo tu ciekawie i piszę to co czuje i wiem... może jednak nie wszystkim wam odpowiada taka forma.... ale podkreślam jeszcze raz:naprawdę się staram.... ehhhh
Nie przejmuj się . Głowa do góry. Myślę, że nie wszytskie wizażanki wiedzą, gdzie nalezy głosować i wgl (sama odkryłam to dopiero wczoraj wiczorem ). Nie zniechęcaj się - jestem z tobą

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dzoenn19 Pokaż wiadomość
ten krem gruszkowy jest swietny bo nie tylko likwiduje przebarwienia i blizny ale tez matuje - jak na mnie - jedna z lepszych pozycji na rynku i w drogeriach a oto zdjecie tego bohatera

Wiesz może czy w Rossmannie dostanę ten kremik ? Ewentualnie w Drogerii Natura
megie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:56   #37
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

sadze ze dostaniesz go w rossmanie a w naturze.... hmmm naprawde nie jestem w stanie powiedziec :P :P :P a co do rossmana to wejdz sobie na www.rossnet.pl - tam sprawdz a ponadto jak sie zalogujesz masz szanse na upominek ;P zreszta sama zobaczysz polecam buziaki kochana i dzieki za wsparcie - to czasem trudne kiedy czlowiek sie stara a inni go nie doceniaja - ale dzieki Wam wiem, ze warto dzialac! pozdrawiam!
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 18:14   #38
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

heh, no ale taka jest prawda , ludzie przeglądają strony średnio parę sekund ;p

o, miałam kiedyś tonik z tej nuno technologi, ale nie wiem, byc moze dlatego ze nie stosowalam innych kosmetykow z tej serii to jakos guzik mi to pomagalo
ładnie pachniał, dobrze nawilżał , ale tylko chwilowo ..

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dzoenn19 Pokaż wiadomość

No to teraz krótko - co jest najlepsze, żeby ukryć niedoskonałości a ponadto nie zatykać porów???

no co?

a\zapytasz skad wiem??? bo sama używam - moj nieodlaczny przyjaciel

1. Under Twenty Never Ever! Make-up - PUDER ANTYBAKTERYJNY do cery mieszanej i tłustej - odcień naturalny 02 - 30 ml



Przeznaczenie:
Problemy z cerą mieszaną i tłustą:
rozszerzone pory, niedoskonałości i zanieczyszczenia, błyszcząca skóra, szczególnie w strefie T (czoło, nos, broda)



Działanie:
  • Dzięki antybakteryjnemu pudrowi Never Ever! wreszcie pożegnasz się z niedoskonałościami skóry.
  • Specjalnie dobrane składniki: antybakteryjny salicylan sodowy + wyrównujące koloryt pigmenty pomogą zatuszować przebarwienia oraz zapewnią Twojej skórze zdrowy, matowy koloryt.
Efekty:
Optymalnie wyglądająca cera o PERFEKCYJNIE MATOWYM wykończeniu.



Stosowanie:
Na czystą skórę twarzy lub po nałożeniu kremu z serii Never Ever



Dostępne odcienie:
01 piaskowy, 02 naturalny, 03 słoneczny


Pojemność : 30 ml.

Producent: Dr. Irena Eris

jest pieknie!!!!

aaa , tym raze nie pochwalę ;p
mam ten podkład, niby ma nie zatykać porów, a tak naprawdę to jest chyba najgorszy podkład jaki sobie sprawiłam! po kilku godzinach z nim mam ropne krostki na twarzy ! :/ ale generalnie kosmetyki z tej linii są genialne
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 19:21   #39
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

bo to nie na tym polega zeby tylko chwalic na kazdego inaczej moze dzialac dany kosmetyk - mi np. ten puder odpowiada a co do nuno ziaja to zdania tez sa podzielone

ja zawsze podkreslam ze nie mozna sie slepo sugerowac tym co mowia ludzie pod wzgledem kosmetykow bo kazdy z nas ma inna cere niby tradzikowa ale jednak inna wrazliwa na inne czynniki , zawsze trzeba przestestowac zeby sie dowiedziec
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 11:13   #40
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Cześć dziewczyny jak tam Wam mija Środa Popielcowa? u mnie głodno postanowiłam dziś naprawdę ograniczyć jedzenie - jeden dzień oczyszczenia organizmu nie zaszkodzi



w ogóle tak sobie przypomniałam jak mi kiedyś mój kumpel (to brzmi dziwnie ale on sam też ma z tym problem=) doradzał na trądzik - herbatkę z bratka. podobno na początku wyskakują ale po dłuższym piciu organizm ogranicza produkcję łoju. nie wiem sama co o tym myslec - ja ogolnie popieram naturalna kuracje - fitoterapia może byc skuteczna.... nie wiem... hmmm co o tym sądzicie?



ciocia przyniosła mi jakiś nowy ziołowy specyfik właśnie z wyciągiem z bratka - jakiś suplement diety - więc jako osoba na profilu medycznym postanowiłam zobaczyć co i jak z tym "lekiem" - w sumie zapowiada się nieźle.

Nie chce Was zachęcać do kupna czy coś. Każda niech najpierw to przemyśli - bo ja dopiero dziś zaczynam branie tego suplementu - więc zobaczymy na dniach jak to działa.

Dziś przedstawiam Wam jego profil :

CeraNova z bratkiem - Nowość



Działanie:

- przyspiesza przemianę materii,
- działa antyoksydacyjnie (wymiata wolne rodniki),
- opóźnia procesy starzenia się skóry,
- wpływa na procesy oczyszczania organizmu

Zastosowanie:
- problemy skórne,
- trądzik,
- łojotok,


Sposób użycia:
Dwa razy dziennie po jednej tabletce.
Produkt dostępny bezpośrednio lub na zamówienie w każdej aptece i sklepie zielarskim w kraju.


Zdrowy wygląd cery zależy w dużym stopniu od genów. Dla jej poprawienia korzystamy z różnego rodzaju kosmetyków. Od niedawna ważne miejsce zajmują tzw. "kosmeceutyki" czyli kosmetyki doustne. Jednym z nich jest suplement diety "Cera Nova z bratkiem". Zawarty w nim ekstrakt z ziela bratka, cynk oraz witaminy i minerały poprawiają wygląd i kondycję skóry. Sprawiają, że cera staje się zdrowa a problemy skórne (trądzik, łojotok) znikają.

Wyciągi roślinne zawierają olejki eteryczne, garbniki i bioflawonoidy, które wykazują silne działanie antyoksydacyjne, co powoduje "wymiatanie wolnych rodników", wpływa na opóźnienie procesów starzenia się skóry oraz na procesy oczyszczania organizmu.

Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Żywienia i Żywności.

zobaczymy co z tego bedzie :roll eyes:

pobawię się w królika doświadczalnego - kto nie próbuje ten nie ma!

cdn : ehem:

dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 12:55   #41
Ewelosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 104
GG do Ewelosa
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

A ja mam do Ciebie pytanie jak to się mówi z innej beczki - czy ty prowadzisz bloga kulinarnego ?
__________________
Kosmetyki to mój pierwszy świat, drugim są przepisy kulinarne, a nad mymi światami jest rodzina.

Cytat życia:
"Albowiem taki człowiek jest jakie myśli w jego sercu"
Ewelosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 13:30   #42
agnessss
Rozeznanie
 
Avatar agnessss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 695
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Cześć! Bardzo podoba mi się twój blog o "czystej cerze". Mam pytanie do gruszkowego kremu do twarzy: czy to ten załączony na zdjęciu? nie mogę innego znaleźć w KWC :/ Czy można go kupic w ROSSMANIE?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem.jpg (15,7 KB, 11 załadowań)
__________________

"Ten, kto zwycięża innych, jest silny. Ten, kto zwycięża samego siebie, jest potężny"

13.08-24.08 - Lloret de Mar ^^

I FAZA - 1 / 14

agnessss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 14:37   #43
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

otoz... nie nie prowadze bloga kulinarnego, bo nie znam się na tym - a nie lubie wypowiadac sie na tematy o ktorych nie mam pojecia - a moge wiedziec skad takie pytanie? :P:P:P:P:P pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

hmmm to nie jest ten krem przynajmniej na zdjeciu ktore zalaczylas - na tej stronie jest zdjecie tego kremu i jego mozesz spokojnie dostac w rossmanie, schleckerze itd pozdrawiam kochana
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 15:15   #44
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

hej Kochana

wypowiem się może nt tych tabletek
stosowalam je kiedyś przez chyba.. 2 mc ? nie pamiętam... w każdym razie wiem, że są dość skuteczne dobrze oczyszczają organizm, cerę miałam gładszą przez ten okres czasu.. ale przestałam je stosować, bo to było lato, a lato wiadomo - slońce. nie można stosować takich specyfików, bo mogą powstać plamy... ale polecam, na ten zimowy okres bardzo dobre oczyszczenie z toksyn no i przede wszystkim czystsza cera właśnie, dobrze że o nich napisałaś, polecę sobie jutro do apteki i sie w nie zaopatrzę
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .


Edytowane przez xNenya
Czas edycji: 2009-02-25 o 15:17
xNenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 15:43   #45
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

no ja dopiero zaczynam z nimi przygode - zobaczymy jaki bedzie efekt ogólnie nie mam zaufania do tego typu rzeczy ale jak nie spróbuje to nie bede wiedziala jaki to daje efekt

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy odwiedzili ten wątek



---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

a tak w ogóle to chciałam Was kochane zachęcić do zadawania mi pytań w związku z moim wątkiem ale i nie tylko - jeśli coś Was nurtuje albo szukacie porady w sprawie cery trądzikowej to polecam się gorąco - postaram się odpowiedzieć na pytania w ramach moich możliwości


: cool:
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:50   #46
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

no, ja bym nie radziła napalać się na te tabletki jak na jakiś cudowny środek ;p
one przede wszystkim bardzo dobrze oczyszczają organizm z toksyn, dlatego też widać poprawę cery. no i ten dodatek bratka. aby zobaczyć większe efekty należy przede wszystkim wykluczyć z diety odpowiednie jedzenie i wiadomo, ruch, świeże powietrze etc no ale nie będę się tu wymądrzać, to Twój wątek i Ty to świetnie wiesz
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:55   #47
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

xNenya pisz co chcesz kochana to wątek dla wolnomyślicielek ;P ja ogólnie nie ufam suplementom diety wolę w naturalny sposób uzupełniać braki witaminki witaminki

a wiadomo same kosmetyki i leki nic nie zdzialaja - trzeba o tym pamietac i wszystko używać z głowa
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:32   #48
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

ja bym tego jako suplement nie traktowała, raczej co najwyżej jako hm.. uzupełnienie mojego codziennego pakietu kosmetycznego :p

bardzo mi się Twój wątek spodobał
sama bym sobie taki sprawiła, bo w sumie przetestowałam już praktycznie chyba każdy kosmetyk dostępny w rossmanie i jego podobnych , no ale że nie wierzę w siebie , to sobie nie sprawię ;p
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:38   #49
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Ja piję herbatkę z bratka dwa razy dziennie i pomaga . Ale trzeba ją pic systematycznie...

Co do tych tabletek CeraNova to dużo czytałam w inetrencie, bo chciałam sobie kupić i wiele osób mówiło, że działają, ale jak się je odstawi to wcyskakuje pełno pryszczy. Czyli, że trzeba cały czas je brać jak się zacznie... Dlatego ich nie kupiłam . Ciekawe, czy to prawda ?!!
megie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 19:25   #50
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

e tam , po prostu wzrasta ilosc toksyn ;d
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 23:39   #51
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

xNenya - hmmm na opakowaniu pisze suplement diety - więc tym się zasugerowałam jak zwał tak zwał - ważne żeby coś pomógł a co do założenia przez Ciebie wątku - według mnie....

TO JEST ŚWIETNY POMYSŁ!!!!!!

widać po twoich wypowiedziach, że znasz się na rzeczy i fachowo do tego podchodzisz myślę, że powinnaś spróbować swoich sił a ja na pewno będę Cię wspierać w Twoim działaniu ale decyzja należy do Ciebie <dodam że aż 50 osób może zostać Ambasadorka - może to masz byc własnie Ty? > buziaki

megie - wiesz co kochana ja dopiero zaczelam tego uzywac ale powiem szczerze, tak jak skora przyzwyczaja sie do kosmetykow tak nasz organizm moze sie przyzwyczaic do tego preparatu Cera Nova - co oznacza ze po odstawieniu = reakcja bedzie wiadoma
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 12:34   #52
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

oj, Dżoana... może to i dobry pomysł.. ;p
a jak myślisz, jaki powinnam nadać mu tytuł ?
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:43   #53
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

haaaa, założyłam !
poniżej link
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 09:33   #54
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Witajcie kochane Wizażanki

jak Wam dziś mija dzionek?

bo mi świetnie....



tylko dlaczego ferie trwają tak krótko???

ktoś kiedyś powiedział - to co dobre szybko się kończy

no okej....

ale czemu akurat ferie?

nie zrozumiem nigdy

no a niedługo matura... więc trzeba się zabrać w końcu do roboty!

no ale najpierw zadbajmy o twarz!!



TAAAK

to przecież nasza WIZYTÓWKA

więc zawsze powinna być zadbana, piękna i pachnąca

więc co można zrobić aby taka była?

NIC PROSTSZEGO
!!

Wstajesz rano z nastawieniem, że jesteś cudowna, wspaniała i boska

Po czym myjesz twarz żelem


Nivea Visage Łagodzący





Ten nowy, delikatny KREMOWY ŻEL DO MYCIA TWARZY NIVEA VISAGE z nawilżającymi mikrogranulkami oraz wyciągami z aloesu i rumianku:

* skutecznie i delikatnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia skóry i pozostałości makijażu

* nawilża skórę i pomaga utrzymać jej naturalną gładkość i elastyczność

* dzięki kremowej konsystencji zapewnia skórze uczucie komfortu

EFEKT Idealnie oczyszczona skóra oraz uczucie świeżości i komfortu. Aby Twoja cera zawsze była promienna i gładka.


TAK!! O TO NAM CHODZIŁO wiec co dalej?

a moze by tak....

nuta orzezwienia??



z oczyszczającym tonikiem NIVEA VISAGE Young który ma wyjątkową, bezalkoholową formułę z morskimi minerałami, dzięki której skutecznie oczyszcza i orzeźwia skórę, nie wysuszając jej





Przy regularnym stosowaniu, pomaga zapobiegać powstawaniu zanieczyszczeń, sprawiając że cera jest idealnie czysta i świeża.

Nie zatyka porów!!!

no to jesteśmy na dobrej drodze


a co zrobić żeby rozpieścić nasza skore?

KREM GRUSZKOWY Z PERFECTY I NIE TRZEBA NIC WIECEJ!!!

mhmmm....

rozpływam się


a potem

potem szybko ubierasz sie w najlepsze ciuchy jakie masz robisz szalowy delikatny makijaz



i wolnym krokiem z glowa wysoko podniesiona

kroczysz do pracy, szkoly, na zakupy gdziekolwiek!!



i cieszysz sie czysta i piekna skora

przez caly dzien!

to moja propozycja na dzis- marzycielka ze mnie wiem



ale dobrze mi z tym

i mam nadzieje ze Wy tez potraktujecie codzienna pielegnacje jak zabawe

i stanie sie ona dla Was przyjemnoscia


(ten obraz jest piekny...! autor - nieznany mi=)

a nie katorżnicza praca!

przesylam ogrom buziakow
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 09:26   #55
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

ach kochane... jestem ciekawa jak się potoczą dalej nasz losy z konkursem o tytuł Ambasadorki Garnier....
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 19:55   #56
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

hej dziewczyny!

wczoraj miałam tak paskudny dzień, że lepiej nie pytać... ogarnęły mnie takie wyrzuty sumienia, że tego się nie da opisać....



i dziś rano obudziłam się w nie lepszym nastroju... chciałam zrobić makijaż a nie miałam weny, żeby siegnąć do kosmetyczki... a jak spojrzałam w lustro to normalnie masakra....

zapłakany makijaż z dnia poprzedniego....



i czułam taką wewnętrzną niemoc zrobienia czegokolwiek....

ale jak mam się ludziom pokazać w takim stanie???

przypomniał mi się kadr z filmu "Nigdy w życiu" jak bohaterka leżała w swoim pokoju w dresach - w totalnym bałaganie cała zaryczana ... i poczułam się podobnie....

siostra próbowała mnie jakoś pocieszyć i powiedziała, że ma dzisiaj dzień dobroci i mogę sobie dziś użyć wszystkiego co ma w kosmetyczce - bylebym doprowadziła się do ładu.

A Anka ma całkiem duży zbiór

no to znalazłam u niej


Odświeżające chusteczki oczyszczające NIVEA VISAGE




zostały specjalnie opracowane z myślą o potrzebach cery normalnej i mieszanej. Twarz, delikatna skóra wokół oczu oraz dekolt są dokładnie oczyszczone, a Twoja skóra zachowuje właściwy poziom nawilżenia.



DZIAŁANIE:

dokładnie i łagodnie usuwają pozostałości makijażu i zanieczyszczenia,
formuła z morskimi minerałami i Prowitaminą B5 odświeża i witalizuje skórę, nie pozostawiając tłustej warstwy,
miękki materiał delikatnie oczyszcza skórę twarzy i okolic oczu.



Korektor SO CLEAR COVERSTICK MISS SPORTY






Miss Sporty So Clear – korektor dla osób z problemami trądzikowymi. Szybko i długotrwale maskuje wypryski i zaczerwienienia. Jego zaletą jest fakt, iż nawet delikatnie je wysusza. Nadaje się pod makijaż. Ma działanie antybakteryjne. Cena ok. 9,00 zł

chociaz szczerze Wam powiem jak doprowadzilam sie juz do ladu... to i tal humor mialam niezbyt dobry... taka wiosenna chandra mnie zlapala....

to kto mi przyszedl na pomoc?

moj aniol stroz...




dzwoni do mnie i mowi "Aśka idziemy na spacer?"

na co ja "yyyy nie mam dzisiaj ochoty pokazywać się ludziom"

"nie musisz skarbie - zaufaj mi"

no i jak to Adaś zabrał mnie na długi wiosenny spacer w miejsce w którym kiedyś spędzaliśmy mnóstwo czasu... taka mała polanka na skraju miasta....




i nagle.... zrobiło mi się tak lekko na sercu jak zobaczyłam - zieleniące drzewa, piękny krajobraz, ciepłe słoneczko i kiedy usłyszałam śpiew ptaków....

jakoś ta złość ze mnie uciekła...

i czuje ze nastala w moim sercu wiosna....

czy Wy też macie takie odczucie?



dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:19   #57
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Witajcie moje drogie dzisiaj będzie krótko ale myślę, że treściwie i wartościowo

Dzisiaj chciałabym napisać o moim nowym nabytku, która każda z Was widziała na tym forum chociaż raz - według mnie to naprawdę dobra inwestycja - w skuteczny kosmetyk



  • Producent: GARNIER hehehe która z Nas nie zna tej firmy?
a co do płatków to w trzech słowach:



Skuteczne, praktyczne, higieniczne:




Płatki oczyszczające przeciw niedoskonałościom - nowy sposób na codzienną ultraskuteczną pielęgnację, aby walczyć z niedoskonałościami i błyszczeniem w strefie T (czoło - nos - broda). Zmniejszają niedoskonałości i zapobiegają im. Skuteczność w 5 godzin.


Wzbogacone w naturalny, oczyszczający eukaliptus i zawierające maksymalne stężenie kwasu salicylowego Płatki Czysta Skóra natychmiast osuszają niedoskonałości, eliminują błyszczenie i zwężają pory.


Jak stosować?





Stosować na uprzednio oczyszczoną twarz, ze szczególnym uwzględnieniem czoła, nosa i brody. Nie spłukiwać. Dla optymalnego efektu można następnie zastosować Krem na dzień Garnier Czysta Skóra A, aby nawilżyć skórę.
W związku z koniecznością zapewnienia właściwej higieny, wewnętrzne zabezpieczenie może być trudne do usunięcia. Po użyciu płatków starannie zakręcić słoiczek. Produkt testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów. Nie przesusza skóry. Omijać okolice oczu.


: cool:


I will be back

dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:26   #58
Sylwija164
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

ohhh tak te płatki sa świetne!! xD świetnie zmywaja makijaz xD rowniez je polecam pozdrawiam wlascicielke forum !! xD najlepsze forum na tej stronie !! ;* jest doskonaly!!
Sylwija164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:19   #59
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

hej dziewczęta

znów dziś króciutko - bo czeka na mnie jeszcze ekologia do opanowania

brzmi strasznie i tak też właśnie jest

ALE DAMY RADE co mnie nie zabije to wzmocni

dziś kilka słów o moim nowym nabytku

tego jeszcze nie miałam więc zobaczymy jak moja skóra na to zareaguje




UNDER TWENTY - INTENSE FORMULA - tonik intensywnie oczyszczający





Dzięki superinnowacyjnej formule: salicylan sodu + witamina PP, tonik ten oczyszcza pory i intensywnie odświeża.

Jak działa tonik intensywnie oczyszczający Never Ever! ?


• intensywnie odświeża przetłuszczająca się skórę
• rozjaśnia ją nadając ładny, naturalny koloryt
• łagodzi zmiany trądzikowe i zapobiega ich powstawaniu


Efekt: Zdrowa, INTENSYWNIE OCZYSZCZONA skóra BEZ NIEDOSKONAŁOŚCI

* skuteczność potwierdzona badaniami dermatologicznymi.


Sposób użycia:


Po umyciu twarzy intensywnie oczyszczającym żelem Never Ever! lub w ciągu dnia dla odświeżenia, przetrzyj twarz za pomocą wacika nawilżonego tonikiem. Dla wzmocnienia efektu stosuj codziennie wraz z innymi kosmetykami z serii Never Ever!



miłego wieczoru kochane Wizażanki


dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 06:25   #60
karolina456
Raczkowanie
 
Avatar karolina456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 60
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

te płatki są bajeczne ja po 3 dniach stosowania mam o niebo leprza skóre twarzy zadnych niedoskonałosci tylko nie radze nakladac pudru na to to mozna stosoawac 1 dzinnie wiec radze wieczorem po zmyciu makijazu
karolina456 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.