Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-14, 09:13   #3751
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Z BU wzięłam maseczki algowe (oczyszczającą i rozjaśniającą), hydrolaty (kocanka, zielona herbata), esencje do hydrolatów (do cery mieszanej i do zanieczyszczonej), olejek myjący jak zawsze zielona herbata i serum migdałowe. Kupuję tam już od ponad 8 lat i mi chyba najlepiej podchodzą ich produkty, próbowałam innych i jakoś nie było takiego efektu... Ale co skóra to inaczej. Może mam do nich też sentyment. Ale pewnie spróbuję jeszcze tych Mazideł, od nich nic nie miałam a jeśli mają taniej to tym lepiej.

No ja już chyba Pixie nie użyję, szkoda mi skóry. Kolory mają świetne, formuła elegancko trzyma się buzi, ale co z tego skoro już wieczorem po użyciu czegokolwiek mam wysypkę... Po kryjącym AM nic takiego nie zauważyłam, a primer wręcz poprawiał mi stan cery. Zostaję przy Ecolore i AM.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 11:18   #3752
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja Ci niestety nie pomoge, poniewaz celuje w kompletnie inne odcienie i ciezko cos wtedy doradzic. Moge tylko napisac z LL zebys nie celowala w Warm Peach , bo jest bardzo jasny I ogolnie te wszystkie odcienie do poziomu jasny mozesz odpuscic, bo one sa naprawde jasne. Natomiast mysle, ze Popcorn moze Ci przypasowac, bo to taki typowy zoltek, ale nie wiem jak z zielonymi tonami
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 10:28   #3753
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Możecie polecić puder wykończeniowy, delikatnie rozświetlający, dający efekt ładnej skóry ? Widziałam, że polecałyście puder z Pixie, ale 9 dyszek to dla mnie trochę dużo
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 12:22   #3754
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Moim zdaniem Pixie daje cudny efekt, ładniejszy też od Lily Lolo po prostu jest wart tych pieniędzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 14:51   #3755
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Z BU wzięłam maseczki algowe (oczyszczającą i rozjaśniającą), hydrolaty (kocanka, zielona herbata), esencje do hydrolatów (do cery mieszanej i do zanieczyszczonej), olejek myjący jak zawsze zielona herbata i serum migdałowe. Kupuję tam już od ponad 8 lat i mi chyba najlepiej podchodzą ich produkty, próbowałam innych i jakoś nie było takiego efektu... Ale co skóra to inaczej. Może mam do nich też sentyment. Ale pewnie spróbuję jeszcze tych Mazideł, od nich nic nie miałam a jeśli mają taniej to tym lepiej.

No ja już chyba Pixie nie użyję, szkoda mi skóry. Kolory mają świetne, formuła elegancko trzyma się buzi, ale co z tego skoro już wieczorem po użyciu czegokolwiek mam wysypkę... Po kryjącym AM nic takiego nie zauważyłam, a primer wręcz poprawiał mi stan cery. Zostaję przy Ecolore i AM.
A te maseczki wzielas na sprobowanie czy juz uzywalas? Bo widze, ze to jakas nowosc w BU. A jak czesto uzywasz maseczek? Ja z maseczkami mam problem tego rodzaju, ze wydaje mi sie, ze dzialaja tak bardziej... doraznie, ale nie daja dlugofalowych efektow. Jak naloze na nie krem to juz w ogole nie odczuwam, ze jakas maseczka byla nalozona. I w sumie mam kilka sztuk, ale tak wlasnie sobie leza. Jedynie algowa jeszcze daje mi efekt wygladzenia i blotna z Apisu tez sie fajnie sprawuje.

Ja z BU tez lubie serum migdalowe, choc odnosze wrazenie, ze to z Bielendy (Super mezo cos tam) dawalo mi lepszy efekt. Wczesniej w BU kupowalam tez zele HA, ale w mazidlach wyhaczylam taniej az o 15 zl! I w sumie z BU mialam tez olejek z witamina C niby do cery tlustej, ale mnie zapychalo . To z mazidel moja cera lepiej znosi. I w mazidlach tez czesciej sa promocje rozne.

A sluchaj masz moze jakies sposoby na zanieczyszczone pory? Bo u mnie ten problem nasila sie cod jakiegos czasu i nie wiem za bardzo w co celowac.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Możecie polecić puder wykończeniowy, delikatnie rozświetlający, dający efekt ładnej skóry ? Widziałam, że polecałyście puder z Pixie, ale 9 dyszek to dla mnie trochę dużo
Moge polecic ten rozswietlajacy puder z AM o ktorym pisalam wyzej , jedyny minus to taki, ze troche pojasnia koloryt cery, jezeli ktos ma ciemniejszy niz jasny, na jasnej karnacji bedzie dobrze sie sprawowal.Natomiast ten z Pixie, ktory jest polecany , zeby nakladac na cala twarz, jest na bazie czerowo-rozowej i u mnie potegowal efekt czerwieni, poodkreslal delikatne zasinienia pod oczami, jakos zle wygladalam po nalozeniu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 16:25   #3756
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Możecie polecić puder wykończeniowy, delikatnie rozświetlający, dający efekt ładnej skóry ? Widziałam, że polecałyście puder z Pixie, ale 9 dyszek to dla mnie trochę dużo
Puder wykończeniowy Lucy Minerals ale muszę też wypróbować ten z Pixie, zwykle używam matującego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 19:16   #3757
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A te maseczki wzielas na sprobowanie czy juz uzywalas? Bo widze, ze to jakas nowosc w BU. A jak czesto uzywasz maseczek? Ja z maseczkami mam problem tego rodzaju, ze wydaje mi sie, ze dzialaja tak bardziej... doraznie, ale nie daja dlugofalowych efektow. Jak naloze na nie krem to juz w ogole nie odczuwam, ze jakas maseczka byla nalozona. I w sumie mam kilka sztuk, ale tak wlasnie sobie leza. Jedynie algowa jeszcze daje mi efekt wygladzenia i blotna z Apisu tez sie fajnie sprawuje.

Ja z BU tez lubie serum migdalowe, choc odnosze wrazenie, ze to z Bielendy (Super mezo cos tam) dawalo mi lepszy efekt. Wczesniej w BU kupowalam tez zele HA, ale w mazidlach wyhaczylam taniej az o 15 zl! I w sumie z BU mialam tez olejek z witamina C niby do cery tlustej, ale mnie zapychalo . To z mazidel moja cera lepiej znosi. I w mazidlach tez czesciej sa promocje rozne.

A sluchaj masz moze jakies sposoby na zanieczyszczone pory? Bo u mnie ten problem nasila sie cod jakiegos czasu i nie wiem za bardzo w co celowac.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------



Moge polecic ten rozswietlajacy puder z AM o ktorym pisalam wyzej , jedyny minus to taki, ze troche pojasnia koloryt cery, jezeli ktos ma ciemniejszy niz jasny, na jasnej karnacji bedzie dobrze sie sprawowal.Natomiast ten z Pixie, ktory jest polecany , zeby nakladac na cala twarz, jest na bazie czerowo-rozowej i u mnie potegowal efekt czerwieni, poodkreslal delikatne zasinienia pod oczami, jakos zle wygladalam po nalozeniu.
Mowa o pretty glow? Trochę się go bałam bo na swatchach wygląda nieco różowo hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 19:45   #3758
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;86997743]Mowa o pretty glow? Trochę się go bałam bo na swatchach wygląda nieco różowo hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Tak Basiu, mowa o tym. On jest taki bezowo - rozowawy w chlodnej tonacji, bardziej jest bezowy niz rozowy. Juz dla mnie duzo bardziej ten z Pixie jest widoczny i sie odznacza niz ten z AM.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 20:05   #3759
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tak Basiu, mowa o tym. On jest taki bezowo - rozowawy w chlodnej tonacji, bardziej jest bezowy niz rozowy. Juz dla mnie duzo bardziej ten z Pixie jest widoczny i sie odznacza niz ten z AM.
Dziękuję jak będzie okazja, to wypróbuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 21:58   #3760
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A te maseczki wzielas na sprobowanie czy juz uzywalas? Bo widze, ze to jakas nowosc w BU. A jak czesto uzywasz maseczek? Ja z maseczkami mam problem tego rodzaju, ze wydaje mi sie, ze dzialaja tak bardziej... doraznie, ale nie daja dlugofalowych efektow. Jak naloze na nie krem to juz w ogole nie odczuwam, ze jakas maseczka byla nalozona. I w sumie mam kilka sztuk, ale tak wlasnie sobie leza. Jedynie algowa jeszcze daje mi efekt wygladzenia i blotna z Apisu tez sie fajnie sprawuje.

Ja z BU tez lubie serum migdalowe, choc odnosze wrazenie, ze to z Bielendy (Super mezo cos tam) dawalo mi lepszy efekt. Wczesniej w BU kupowalam tez zele HA, ale w mazidlach wyhaczylam taniej az o 15 zl! I w sumie z BU mialam tez olejek z witamina C niby do cery tlustej, ale mnie zapychalo . To z mazidel moja cera lepiej znosi. I w mazidlach tez czesciej sa promocje rozne.

A sluchaj masz moze jakies sposoby na zanieczyszczone pory? Bo u mnie ten problem nasila sie cod jakiegos czasu i nie wiem za bardzo w co celowac.
Jak mam czas, tak jak teraz, to nawet 2 razy w tygodniu ląduje mi na twarzy maseczka, a gdy mam mniej czasu to choć raz staram się czymś buzię pociapać, najczęściej w sobotę podczas sprzątania. Te ich algowe wzięłam na spróbowanie, mają je od niedawna a tak polubiłam tę formułę maseczek, że musiałam... Algowa Nacomi mnie wykończyła jednak nerwowo, trzeba mieć dużo cierpliwości żeby ją dobrze rozmieszać, co prawda Bioamare rozwiązała mi całkowicie ten problem, ale chciałam coś fajniejszego pod względem składu i dlatego padło na BU (liczę, że będzie jeszcze lepiej działać). U mnie też kiedyś było tak, że miałam wrażenie słabego działania masek, ale kiedy zaczęłam naprawdę regularnie używać jakiejś określonej to dopiero zobaczyłam efekty - staram się nie cudować i nie zmieniać co rusz, tylko ciągiem używać jednej tej samej.

Oj mnie też zapchała ta witamina C od BU, i to tak konkretnie że wywaliłam prawie całą buteleczkę, nie chciałam tego nawet na ręce nakładać (a staram się nie wyrzucać kosmetyków, tylko im szukać w razie co innego przeznaczenia)... Kusisz tymi Mazidłami. Zaopatrzę się tam pewnie kiedy skończą mi się hydrolaty.

U mnie na zanieczyszczone pory pomaga przede wszystkim regularny peeling (obojętnie czy mechaniczny czy enzymatyczny, używam do mechanicznego pasty migdałowej zrobionej według przepisu Ewy Szałkowskiej, a enzymatycznego BU lub Sylveco), czyli tak raz w tygodniu. Baaardzo od jakiegoś czasu przykładam się do masażu twarzy i powiem Ci, że chyba nic mi tak nie pomogło ruszyć porów jak masaż, a u mnie skóra zanieczyszcza się błyskawicznie... Najlepiej masować buzię z jakimś lekkim olejkiem, dość że odpręża to jeszcze mam wrażenie po każdych kilku minutach że skóra jest jakaś taka lepsza, ożywiona, bardziej zbita i czystsza, choć to ostatnie wydawało mi się niemożliwe, ale jednak jakoś chyba wspomaga się transport tych brudków z porów poprzez ruch i ciepło dłoni. Mogę z czystym sumieniem polecić głęboko oczyszczającą maseczkę Planeta Organica (kupisz np. w helfy), a odradzić wszelkie peel-off, które mi tylko nasilały problem. No i kwasy regularnie staram się kłaść, nie jakieś mocne złuszczacze, ale jeśli nie serum to chociaż tonik co kilka dni. Ameryki może nie odkryłam, ale w moim przypadku po wielu próbach akurat to pomaga.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 10:14   #3761
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;86997888]Dziękuję jak będzie okazja, to wypróbuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Powiem Ci, ze warto Ja jeszcze dodam od siebie, ze wiekszosc podkladow czy pudrow rozswietlajacych w ogole nie chciala mi sie trzymac na twarzy, po kilku godzinach mialam niesamowity blysk i te podklady czy pudry brzydko schodzily, wstyd bylo nakladac na dluzsze wyjscia czy chociazby do pracy. W przypadku AM to naprawde przemyslana sprawa, bo wydaje mi sie, ze ten puder rozswietlajacy ma dodatek czegos matujacego i dzieki temu ladnie trzyma sie twarzy ale daje wlasnie efekt zdrownej, promiennej cery.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Jak mam czas, tak jak teraz, to nawet 2 razy w tygodniu ląduje mi na twarzy maseczka, a gdy mam mniej czasu to choć raz staram się czymś buzię pociapać, najczęściej w sobotę podczas sprzątania. Te ich algowe wzięłam na spróbowanie, mają je od niedawna a tak polubiłam tę formułę maseczek, że musiałam... Algowa Nacomi mnie wykończyła jednak nerwowo, trzeba mieć dużo cierpliwości żeby ją dobrze rozmieszać, co prawda Bioamare rozwiązała mi całkowicie ten problem, ale chciałam coś fajniejszego pod względem składu i dlatego padło na BU (liczę, że będzie jeszcze lepiej działać). U mnie też kiedyś było tak, że miałam wrażenie słabego działania masek, ale kiedy zaczęłam naprawdę regularnie używać jakiejś określonej to dopiero zobaczyłam efekty - staram się nie cudować i nie zmieniać co rusz, tylko ciągiem używać jednej tej samej.

Oj mnie też zapchała ta witamina C od BU, i to tak konkretnie że wywaliłam prawie całą buteleczkę, nie chciałam tego nawet na ręce nakładać (a staram się nie wyrzucać kosmetyków, tylko im szukać w razie co innego przeznaczenia)... Kusisz tymi Mazidłami. Zaopatrzę się tam pewnie kiedy skończą mi się hydrolaty.

U mnie na zanieczyszczone pory pomaga przede wszystkim regularny peeling (obojętnie czy mechaniczny czy enzymatyczny, używam do mechanicznego pasty migdałowej zrobionej według przepisu Ewy Szałkowskiej, a enzymatycznego BU lub Sylveco), czyli tak raz w tygodniu. Baaardzo od jakiegoś czasu przykładam się do masażu twarzy i powiem Ci, że chyba nic mi tak nie pomogło ruszyć porów jak masaż, a u mnie skóra zanieczyszcza się błyskawicznie... Najlepiej masować buzię z jakimś lekkim olejkiem, dość że odpręża to jeszcze mam wrażenie po każdych kilku minutach że skóra jest jakaś taka lepsza, ożywiona, bardziej zbita i czystsza, choć to ostatnie wydawało mi się niemożliwe, ale jednak jakoś chyba wspomaga się transport tych brudków z porów poprzez ruch i ciepło dłoni. Mogę z czystym sumieniem polecić głęboko oczyszczającą maseczkę Planeta Organica (kupisz np. w helfy), a odradzić wszelkie peel-off, które mi tylko nasilały problem. No i kwasy regularnie staram się kłaść, nie jakieś mocne złuszczacze, ale jeśli nie serum to chociaż tonik co kilka dni. Ameryki może nie odkryłam, ale w moim przypadku po wielu próbach akurat to pomaga.

Ja tez nie lubie wyrzucac kosmetykow i zawsze szukam alternatywnych rozwiazan dla tych ktore srednio mi podchodza. Ty spodobem udalo mi sie naprawde sporo rzeczy zuzyc, juz mam w sumie bardzo malo kosmetykow do zdenkowania.



Mazidla polecam. Ja tez przez wiele lat bylam wietna BU , ale w ktoryms momencie zdradzilam BU na rzecz mazidel i mazidla wypadly bardzo korzystnie.



Te maseczki, ktore kupilas Z BU w opisie maja, ze sa wlasnie typu peel-off. Ale i taa mysle, ze krzywdy nie zrobia. No wlasnie ja tak robie jak napisalas, ze sobie skacze po tych maskach, a mam ich chyba z 5 sztuk i chyba wlasnie w ramach akcji denkowania wszystkiego co zbedne, zdecyduje sie na jedna i bede sukcesywnie zuzywac. Bede chyba tez sobie do nich wrzucac wegiel aktywowany.





Powiem Ci, ze ja nigdy nie mialam takieog problemu z porami, zwykle wystarczylo np. serum migdalowe i wszystko bylo ok. Choc mysle, ze to tez niestety juz z racji wieku cera sie zmienia i jednak wiecej tego wszystkiego lapie. W kazdym razie dzieki za rady, wezme sobie je pod uwage



A myjesz jakos wyjatkowo dlugo twarz wieczorem? Bo wlasnie Czarszka kladzie nacisk, zeby dokladnie zmywac ten makijaz, nawe tkilka minut masowac twarz
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-16, 11:18   #3762
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Algowych nie zaliczam do tych peel-off, o które mi chodzi. Miałam na myśli wszystkie gotowe już mieszanki prosto do położenia na buzię, zwykle na alkoholu. Te, które są w małych paczuszkach, np. często właśnie z węglem. U mnie tego typu maski działają bardzo krótkofalowo, szybko oczyszczają ale jeszcze szybciej skóra się po nich zapycha... Z kolei algowe są rewelacyjne, zmiękczają i ujędrniają, poprawiają koloryt i przy dłuższym stosowaniu widzę różnicę w porach.

Może ze względu na porę roku tak Ci się zanieczyszczają, jest cieplej, skóra bardziej się poci i wytwarza więcej sebum. Albo faktycznie wiek, choć ja odsuwam od siebie myśl o starzeniu się.

Co do zmywania to staram się wieczorem chwilę poświęcić twarzy i widzę, że coś to daje. Kiedyś szybko zmywałam i od razu przechodziłam do toniku (wacik był wówczas jeszcze dość brudny), teraz te kilka minut masuję i dopiero po chwili łapię za tonik (na waciku nie ma zwykle nic). Czarszka może mieć rację.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 16:48   #3763
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Z algowych peel off Chic Chiq ma genialne maseczki szczególnie La Noce, ale wszystkie były super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 21:25   #3764
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Algowych nie zaliczam do tych peel-off, o które mi chodzi. Miałam na myśli wszystkie gotowe już mieszanki prosto do położenia na buzię, zwykle na alkoholu. Te, które są w małych paczuszkach, np. często właśnie z węglem. U mnie tego typu maski działają bardzo krótkofalowo, szybko oczyszczają ale jeszcze szybciej skóra się po nich zapycha... Z kolei algowe są rewelacyjne, zmiękczają i ujędrniają, poprawiają koloryt i przy dłuższym stosowaniu widzę różnicę w porach.

Może ze względu na porę roku tak Ci się zanieczyszczają, jest cieplej, skóra bardziej się poci i wytwarza więcej sebum. Albo faktycznie wiek, choć ja odsuwam od siebie myśl o starzeniu się.

Co dozmywania to staram się wieczorem chwilę poświęcić twarzy i widzę, że coś to daje. Kiedyś szybko zmywałam i od razu przechodziłam do toniku (wacik był wówczas jeszcze dość brudny), teraz te kilka minut masuję i dopiero po chwili łapię za tonik (na waciku nie ma zwykle nic). Czarszka może mieć rację.

A to wiem o co chodzi z tymi maskami. Dla mnie algowe to troche takie pell off , bo robi sie taka plachta do sciagniecia Ale ostatnio tez uzylam i tez bylam zadowolona.



Z tymi porami to zauwazylam juz przed latem, ale jakos nie przywiazywalam do teog wagi, bo wczesniej tez mi sie pojawialy i i nie byly tak widoczne jak teraz. A teraz sa caly czas takie same i sa raczej mocno widoczne. Przez kilka dni tez intensywnie mylam te twarz, zauwazylam zmiane w oczyszczeniu porow, ale mam teraz cere podrazniona i zaczerwieniona lekko I nie wiem juz jak to oczyszczanie ufryzc. Chyba bede musiala wrocic do kwasow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 09:11   #3765
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

U mnie też po intensywniejszym myciu buzia jest zaczerwieniona, ale raczej dość szybko mi to znika. Bardzo na takie lekkie podrażnienia pomaga mi hydrolat z kocanki i żel aloesowy. I chyba i tak wolę te różowe plamki niż straszące brudki w porach.

A teraz mam nie lada dylemat. W przyszłym tygodniu idę na wesele i nie wiem, czy minerały mi wystarczą, a z drugiej strony nawet nie chcę próbować nic poza minerałami, bo wiem że każdy cięższy kaliber skończy się dochodzeniem do siebie przez resztę urlopu... Niby twarz mam ostatnio wyjątkowo mało kapryśną (tfu tfu tfu) i mój codzienny makijaż powinien być ok, ale sama nie wiem. Lekko się spocę na buzi i pewnie będzie po makijażu.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 15:01   #3766
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
U mnie też po intensywniejszym myciu buzia jest zaczerwieniona, ale raczej dość szybko mi to znika. Bardzo na takie lekkie podrażnienia pomaga mi hydrolat z kocanki i żel aloesowy. I chyba i tak wolę te różowe plamki niż straszące brudki w porach.

A teraz mam nie lada dylemat. W przyszłym tygodniu idę na wesele i nie wiem, czy minerały mi wystarczą, a z drugiej strony nawet nie chcę próbować nic poza minerałami, bo wiem że każdy cięższy kaliber skończy się dochodzeniem do siebie przez resztę urlopu... Niby twarz mam ostatnio wyjątkowo mało kapryśną (tfu tfu tfu) i mój codzienny makijaż powinien być ok, ale sama nie wiem. Lekko się spocę na buzi i pewnie będzie po makijażu.

Wiesz co jednak u mnie te dluzsze mycia kompletnie sie nie sprawdzaja , chyba ze przerzucilabym sie na jakies oleje albo bardoz delikatne myjadla. Taka mam cere podrazniona i zaczerwieniona, ze to w ogole nie chce sie uspokoic, ale podobnie mialam, po mechanicznych peelingach, wiec chyba takice pocieranie naskorka to nie dla mnie. Moja cera wyglada tak jakbym ja czegos pozbawila, nic ciekawego :P Do tego wypryszczylo mnie na calej buzi, a pory jak mam zanieszczyszczone tak mam nadal No, ale najwazniejsze, ze sprobowalam i wiem, ze to nie dla mnie :P


Sluchaj a nie sprobujesz z AM kryjacego? I do tego puder matujacy? Mi podklad kryjacy z AM w upaly trzyma sie caly dzien, wiec taka impreze chyba tez by przetrwal. Musialabys sie pomalowac tak w ciagu dnia i zobaczyc jak to bedzie sie trzymalo, moze wynajdziesz jeszcze jakis inny sposob.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 16:40   #3767
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja do masażu twarzy używam właśnie olejku myjącego z BU, czasami żelu Tołpa Physio. Ale fakt że samo pocieranie może powodować podrażnienie, zwłaszcza przy naczynkowej cerze nie do uniknięcia. Może jakiś delikatny kwas pomoże na te pory? U mnie przez długi czas pomocny był laktobionowy kiedy tak łatwo było o podrażnienia czy zaczerwienienia.

Właśnie wpadłam dopiero na to, że mam ten kryjący AM. Spróbuję go w tygodniu i zobaczę co to będzie, pamiętam że noszony jakiś czas temu nie zapychał, ale za to wyświecał się szybko... Oby puder pomógł.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 17:17   #3768
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja do masażu twarzy używam właśnie olejku myjącego z BU, czasami żelu Tołpa Physio. Ale fakt że samo pocieranie może powodować podrażnienie, zwłaszcza przy naczynkowej cerze nie do uniknięcia. Może jakiś delikatny kwas pomoże na te pory? U mnie przez długi czas pomocny był laktobionowy kiedy tak łatwo było o podrażnienia czy zaczerwienienia.

Właśnie wpadłam dopiero na to, że mam ten kryjący AM. Spróbuję go w tygodniu i zobaczę co to będzie, pamiętam że noszony jakiś czas temu nie zapychał, ale za to wyświecał się szybko... Oby puder pomógł.

No wlasnie ja mam wrazliwa i naczynkowa :/ Podobny efekt mialam jak za czesto uzywalam kwasow. Wiec poki co dam sobie spokoj z tym dluzszym myciem



Co do kwasow to chce wrocic do Bielendy super mezo laser cos tam , bo najlepiej sobie radzila z moimi porami, a jak tego nie ogarne to chyba do kosmetyczki pojde.



Chociaz fajnie mi sie sprawdza ta maseczka z weglem i zelatyna, ale to tak bardziej doraznie niz dlugofalowo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 19:24   #3769
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Delikatne kwasy znajdziesz też w kosmetykach Lynia. Ale szczerze mówiąc nie wiem czy wręcz nie aż za delikatne, bo u mnie bez 2 w tygodniu aplikacji mocniejszego toniku jest troszkę słabizna. No ale moja skóra zanieczyszcza się na potęgę... Jakiś czas używałam regularnie (2 razy dziennie) toniku Ecolab z acerolem i AHA i to był chyba jeden z najlepszych jakich próbowałam z takich gotowych, fajnie zredukował ilość sebum.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-28, 20:32   #3770
17a95c0d4bcdd2a7425a98082b072e4acb95b77e_5d421d7249e99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 5
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

U mnie podkłady z AM trzymają się cały dzień, ale tylko wtedy, kiedy nakładam je na półmokro gąbeczką, mówię o kryjącym i matującym. Nie wysypuje mnie po nich, w przeciwieństwie do podkładów drogeryjnych.

Z peelingów mechanicznych całkiem zrezygnowałam, od kiedy robię OCM, raz na jakiś czas zmycie oleju ściereczką zastępuje peeling, takie tradycyjne mechaniczne zdzieraczki były dla mnie bardzo nieprzyjemne, nie podrażniały mnie, ale mnie to po prostu bolało. Co do tego co pisze pseudofeministka, fakt, czytałam w kilku miejscach, że maseczki nic nie dają, przestałam jakichkolwiek używać i nie widzę żadnej różnicy.

Nawet kiedy idę na jakieś większe wyjście/wesele maluję się minerałkami i nie miałam jeszcze żadnego problemu, że mi się coś zważyło albo odpadło. Za to jak mnie malowała jakaś makijażystka tradycyjnymi kosmetykami, to praktycznie zawsze coś było nie tak.

Miałam kwasy z Ziai i jedyne co robiły to piekły w trakcie i potem przetłuszczała mi się skóra, nigdy więcej.
17a95c0d4bcdd2a7425a98082b072e4acb95b77e_5d421d7249e99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 23:29   #3771
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Delikatne kwasy znajdziesz też w kosmetykach Lynia. Ale szczerze mówiąc nie wiem czy wręcz nie aż za delikatne, bo u mnie bez 2 w tygodniu aplikacji mocniejszego toniku jest troszkę słabizna. No ale moja skóra zanieczyszcza się na potęgę... Jakiś czas używałam regularnie (2 razy dziennie) toniku Ecolab z acerolem i AHA i to był chyba jeden z najlepszych jakich próbowałam z takich gotowych, fajnie zredukował ilość sebum.

Chyba znalazlam winowajce moich zaskornikow - niestety to podklad kryjacy z AM. Jakis czas temu przerzucilam sie na mineraly z Earthnicity, bo odcien porcelain ladnie wyglada na lekko opalonej skorze i zauwazylam, ze pory mi sie tak nie zanieczysczaja i daje rade ogarnac je zelem do mycia twarzy czy tonikiem z kwasami raz na jakis czas. A podklad z AM praktycznie codziennie uzywalam w ostatnich miesiacach.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:44   #3772
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Chyba znalazlam winowajce moich zaskornikow - niestety to podklad kryjacy z AM. Jakis czas temu przerzucilam sie na mineraly z Earthnicity, bo odcien porcelain ladnie wyglada na lekko opalonej skorze i zauwazylam, ze pory mi sie tak nie zanieczysczaja i daje rade ogarnac je zelem do mycia twarzy czy tonikiem z kwasami raz na jakis czas. A podklad z AM praktycznie codziennie uzywalam w ostatnich miesiacach.
O nie... Ale to dobrze, że już znasz przyczynę i jest lepiej! Ja wczoraj nałożyłam bardzo cienką warstwę kryjącego żeby sprawdzić jak się zachowa i przypomniałam sobie jak ten podkład mocno kryje, buzia lalki w porównaniu z Ecolore, nawet mi nie zszedł pomimo wyjścia na czterogodzinny spacer, więc w sobotę z nim zaryzykuję i będę trzymać na takie tylko okazje (nadal urlop i na co dzień makijażu 0).
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 13:30   #3773
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A jakie patenty macie na trzymanie minerałów? U mnie wala się mnóstwo próbek itp, czesto w trakcie aplikacji z woreczków strunowych się sypie i wszędzie brud i bałagan A chciałabym mieć jakiś porządek i kolorystyczny i higieniczny w tym wszystkim. Jedyne, co y mnie się sprawdza to kokilka ceramiczna, do której wsypuję to, co mam aktualnie nałożyć na twarz. Jest wyższa niż nakretki także spokojnie w niej macham pędzlem i łatwo się później domywa (większość minerałów nanoszę wilgotnym kabuki).
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 13:45   #3774
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
A jakie patenty macie na trzymanie minerałów? U mnie wala się mnóstwo próbek itp, czesto w trakcie aplikacji z woreczków strunowych się sypie i wszędzie brud i bałagan A chciałabym mieć jakiś porządek i kolorystyczny i higieniczny w tym wszystkim. Jedyne, co y mnie się sprawdza to kokilka ceramiczna, do której wsypuję to, co mam aktualnie nałożyć na twarz. Jest wyższa niż nakretki także spokojnie w niej macham pędzlem i łatwo się później domywa (większość minerałów nanoszę wilgotnym kabuki).


Próbki mieszam na małym talerzyku. Trzymam w jednym miejscu.

Często mieszam i wsypuje do pustych już opakowań po poprzednich minerałach
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 20:17   #3775
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
O nie... Ale to dobrze, że już znasz przyczynę i jest lepiej! Ja wczoraj nałożyłam bardzo cienką warstwę kryjącego żeby sprawdzić jak się zachowa i przypomniałam sobie jak ten podkład mocno kryje, buzia lalki w porównaniu z Ecolore, nawet mi nie zszedł pomimo wyjścia na czterogodzinny spacer, więc w sobotę z nim zaryzykuję i będę trzymać na takie tylko okazje (nadal urlop i na co dzień makijażu 0).

No niestety:/ Ale w sumie moj blad, bo tez taki kryjacy podklad uzywalam niemalze codziennie. No, ale jak mialam kolor dopasowany, formula mi odpowiadala i trzymal sie w upaly, to dlaczego nie W sumie az takiego krycia nie potrzebuje, aczkolwiek nie ukrywam, ze ten efekt ktory daje tez mi odpowiadal - efekt photoshopa. Wiec tez zostawiam AM kryjacy na jakies wieksze wyjscia, wyjazdy czy wtedy kiedy naprawde musi mi sie trzymac makijaz.



Natomiast teraz uzywam Earthnicity , formula mi odpowiada, ale te kolory ktore posiadam sa tylko na lato, gdy sie troche opale i wtedy sa ok, natomiast na zime nie moge dopasowac zadnego koloru z tych ktore sa dostepne.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
A jakie patenty macie na trzymanie minerałów? U mnie wala się mnóstwo próbek itp, czesto w trakcie aplikacji z woreczków strunowych się sypie i wszędzie brud i bałagan A chciałabym mieć jakiś porządek i kolorystyczny i higieniczny w tym wszystkim. Jedyne, co y mnie się sprawdza to kokilka ceramiczna, do której wsypuję to, co mam aktualnie nałożyć na twarz. Jest wyższa niż nakretki także spokojnie w niej macham pędzlem i łatwo się później domywa (większość minerałów nanoszę wilgotnym kabuki).

Mam puste opakowanie po podkladzie LL i w tym wieczku mieszam mineraly z probek i nakladam.



A patentu na trzymanie mineralow jako takiego nie mam - probki trzymam w wiekszym opakowaniu strunowym, gdzie trzymam w osobnym miejscu z tej racji, ze rzadko je uzywam, a pozostale mineraly ktore czesciej sa w innym jednym miejscu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 12:32   #3776
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jestem po wielkiej próbie dla AM i muszę przyznać, że jak ogólnie byłam bardzo zadowolona z krycia, trwałości i tak dalej, tak po 2 dniach z tym podkładem niestety moja skóra była mocno zapchana... Może to też z uwagi na pogodę (było gorąco, duszno i moja twarz naprodukowała sebum na potęgę ), ale na pewno nie będę używać AM na co dzień - zostawiam go na większe wyjścia.

Ecolore ma właśnie 3 nowości - rozświetlacz, róż i bronzer. Ładnie wyglądają i myślę, że dla lekko opalonej skóry będą idealne. Sama bym się rzuciła, ale w tym roku unikałam słońca jak nigdy i mogłyby mi nie pasować.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 13:24   #3777
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Jestem po wielkiej próbie dla AM i muszę przyznać, że jak ogólnie byłam bardzo zadowolona z krycia, trwałości i tak dalej, tak po 2 dniach z tym podkładem niestety moja skóra była mocno zapchana... Może to też z uwagi na pogodę (było gorąco, duszno i moja twarz naprodukowała sebum na potęgę ), ale na pewno nie będę używać AM na co dzień - zostawiam go na większe wyjścia.

Ecolore ma właśnie 3 nowości - rozświetlacz, róż i bronzer. Ładnie wyglądają i myślę, że dla lekko opalonej skóry będą idealne. Sama bym się rzuciła, ale w tym roku unikałam słońca jak nigdy i mogłyby mi nie pasować.
Niestety, to prawda. Ja teraz caly czas uzywam Earthnicity i stan mojej cery zdecydowanie sie poprawil Choc krycie AM jest dla mnie niesamowite. Ale w sumie czy na codzien takie potrzebne? Chyba jednak nie.

Ja z bronzerow czaje sie na ten z Pixie , prasowany, mysle, ze moze byc fajny. Jak bedziesz wiedziala o jakiejs promocji, to aj znac w watku, boja nie sledze tego za bardzo w ostatnim czasie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 13:58   #3778
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Też jestem zdania, że na co dzień mocne krycie jest zbędne. Ważniejszy jest ogólny stan cery zdecydowanie, dlatego u mnie rządzi Ecolore.

Aktualnie na te bronzery jest promocja w Kontigo.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 20:02   #3779
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Też jestem zdania, że na co dzień mocne krycie jest zbędne. Ważniejszy jest ogólny stan cery zdecydowanie, dlatego u mnie rządzi Ecolore.

Aktualnie na te bronzery jest promocja w Kontigo.

Czesc i jak tam urlop Ci minal? Chyba od jutra wracasz juz do pracy?



U mnie w te wakacje zdecydowanie rzadzilo Earthnicity Niestety przez to, ze AM zanieczyszczalo mi cere, zostawiam je na wieksze wyjscia. Zaluje troche, bo kolorystycznie i formula bardzo mi ten podklad odpowiadal. Natomiast odkad pamietam zawsze wracalam do podkladow z Earthnicity, szczegolnie latem, bo takie tez mialam kolory i ten podklad fajnie mi sie trzymal. Na zime ciezko mi bylo cos trafic z E. bo Porcelain jest ciemniejszy niz sunrise, Porcelain ladnie wyglada, ale zdecydowanie jest na okres letni, gdy nabiore wyraznie zloto-brzoskwiniowych tonow, a Sunrise gdy opalenizna mi schodzi, mam tez Moonlight ale wypadal trubpio i jakos blado i niekorzystnie, ale w ramach ostatniego podejscia kupilam sobie caly zestaw startowy - i w tym wlasnie byl m.in.. odcien, ktory mnie interesowal czyli Alabaster, plus korektor mineralny(zadnego do tej pory nie mialam) i puder wykonczeniowy Silk Glow odcien Light. To wszystko w zalozeniu ma ze soba wspolgrac kolorystycznie i faktycznie tak jest.





I tak sie zastanawiam, co zrobic z zapasami, ktorych nie uzywam zbyt czesto. Bo mam naprawde tego sporo i zaczyna mnie draznic, ze zalegaja mi w polce i troche zajmuja miejsce
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 11:19   #3780
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Przyszłam się pożalić na krem.
Garnier Hyaluronic Aloe. Myślałam, że będzie fajny pod minerały, bo lekki i coś tam nawilża, i powinien się szybko wchłaniać, i forma żelu, a nie kremu.
I
Owszem, jest lekki i chyba szybko się wchłania, a przynajmniej zostaje niewyczuwalny na twarzy, ale po zaaplikowaniu podkładu zostają na twarzy jakby mazaje, zacieki, nie wiem jak to nazwać. Nigdy nie miałam podobnego efektu, nawet przy podkładach drogeryjnych. Najpierw myślałam, że to wina pędzla, że gdzieś niedomyty albo wilgotny, ale to nie to. Kombinowałam z różnymi podkładami, pixie, AM, ecolore, neuty i przy każdym efekt był dokładnie taki sam Na skroniach i policzka widać jakby pociągnięcia włókienek pędzla, a przecież pędzle mam przetestowane.
Miałyście kiedyś podobnie z minerałami?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.