szukam ludzi to podróży autostopem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 15:35   #1
agucha1712
Raczkowanie
 
Avatar agucha1712
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 224
Wink

szukam ludzi to podróży autostopem


w te wakacje ?
ktoś ma jakies pomysły ?
propozycje ??
agucha1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 20:35   #2
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 57
Szukam kogoś na wyjazd za granicę

Witam, jestem singlem, szukam kogoś na wyjazd za granicę aby nie dopłacać do "1"....jestem tak zdesperowana, iż nawet kraj jest bez znaczenia (dostosuję się), ważne jest aby wyjazd lub wylot był z Poznania, urlop mogę mieć od 25 sierpnia do 14 września....jeżeli któraś z Was wizażanki też nie ma jeszcze pomysłu na urlop to zapraszam, może coś razem wymyślimy
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:28   #3
pilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam kogoś na wyjazd za granicę

hej ja tez kogos szukam ale wylot z poznania calkowicie mi nie pasuje. moze ewentualnie z wawy?
pilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:55   #4
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Szukam kogoś na wyjazd za granicę

Koszt dopłaty do pokoju 1-osobowego zależy przede wszystkim od hotelu, a w niektórych hotelach pokoje 1-osobowe są w takiej samej cenie jak 2os.

Też we wrześniu biorę urlop i myślałam nad tygodniowym, niedrogim wypoczynkiem (Tunezja, Egipt), ale słabo u mnie z kasą i zrezygnowałam.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 13:45   #5
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 57
Dot.: Szukam kogoś na wyjazd za granicę

Hm....jednak wolę wylot/wyjazd z Poznania, do Warszawy musiałabym jeszcze czymś dojechać....ale jeżeli któraś ma jakieś propozycje to zapraszam, oprócz tego, że niemam ochoty dopłacać do jedynki tylko dlatego że jestem sama to wolę pojechać z jakąś dziewczyną niż spędzić podróż np. w autokarze obok faceta koło 40, który będzie się do mnie dwuznacznie uśmiechał
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 14:45   #6
lly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam kogoś na wyjazd za granicę

hej, jeśli nadal szukasz kogoś na wyjazd - podaję gg 5321341
lly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 07:59   #7
carla251
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
szukam przystojnego partnera do Egiptu na 9 czerwca 2009

usunięte przez administrację - ogłoszenie towarzyskie

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-04-17 o 11:14
carla251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 19:44   #8
Monorola
Raczkowanie
 
Avatar Monorola
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 369
Cool Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Witam dziewczyny wiem, że są podobne wątki w tym stylu, ale maja bardzo kiepską organizację, i ciężko się dogadać, więc proponuję moje rozwiązanie, mam nadzieję, że Wam przypadnie do gustu.

Każda z dziewczyn oferująca wyjazd w swoim poście umieszcza informacje o wakacjach długoterminowych czy weekendowym wypadzie:
1. Do jakiego miejsca jest wyjazd
2. W jakim czasie i na jak długo
3. W jakich warunkach(zakwaterowanie) proponujecie wakacje( oczywiście można też pisać do uzgodnienia lub podać fundusze które chciałoby się na to przeznaczyć)
4. W jakim celu chce się jechać na wakacje( odpoczynek, wylegiwanie się relax, zabawa, zakupy, praca, wyciszenie, zwiedzanie itd itp)
5. Jakiej osoby poszukujecie, z kim się dogadacie a z kim nie, czego nie lubilibyście w ewentualnym towarzyszu podróży
6. Skąd jesteś i czy to ma jakiekolwiek znaczenie, bo może byłaby możliwość dojazdu
7. Ile masz lat i jaka mniej więcej jesteś, czym się interesujesz( uważam osobiście, że to bardzo ważne żeby wiedzieć z kim się jedzie, bo introwertyk z ekstrawertykiem raczej się nie dogada)

O i proponuję, żeby nie zaśmiecać forum osobistymi rozmowami tylko zainteresowane danym wyjazdem osoby odpisują na PW użytkownika które ogłoszenie zamieścił.
__________________
Monorola

Edytowane przez Monorola
Czas edycji: 2010-06-26 o 11:20
Monorola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:43   #9
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

super pomysł

1. obojętnie byle ciepłe kraje
2. odpowiadają mi terminy 7.06-8.07 i od 11.07 do września :P, obojętnie czy na tydzień czy dwa
3. hotel , cena w granicach rozsądku
4. troche odpoczynku troche zabawy
5. hmm.. raczej z wszystkimi się dogadam byłam kiedyś nawet na wakacjach z 30 latką
6. Imielin, woj śląskie, ale latałam już z Katowic,Krakowa,Wrocławia i Warszawy
7. 20 latka, i uwielbiam psiaki, podróże, muzykę, taniec, drinki z palemką
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 20:37   #10
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

No to lecimy :
1. Gdzieś gdzie jest ciepło, nie pogardzę Hiszpanią (Costa Brava, Majorka)
2. przynajmniej 7 dni, 14 dni też wchodzi w grę, ale to juz zalezy od ceny
3. no i tutaj niestety mam ograniczenia, muszę się zmieścić w 1200zł (max 1300), więc najlepszym wyjściem byłoby jakieś last minute.
4. Odpoczynek po maturze , odstresowanie się, relax,opalanie, nocne życie. zwiedzanie to tak raczej na własną rękę . Majorkę i Costa Bravę znam, ale do Barcelony chętnie się przejadę jeszcze raz.
5. wesoła, rozmowna, towarzyska, szalona też , osoba, która nie przesiedzi 1/2 pobytu w pokoju hotelowym
6. województwo wielkopolskie, wylot najlepiej z Warszawy lub Poznania
7. 19 lat , nie lubię przesiadywać w hotelu, jestem zdania , ze wakacje są po to aby zaszaleć trochę , poznać nowych ludzi i ogólnie spędzić je tak żeby pamiętać do końca życia.

edit:
NIEaktualne
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.


Edytowane przez Moni_sss91
Czas edycji: 2010-05-28 o 20:37
Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:50   #11
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1. Hiszpania, Lloret de mar (byłam rok temu i się zakochałam!)
2. Koniec lipca, sierpień, ewentualnie wrzesień.
3. Zakwaterowanie to zdecydowanie hotel. A fundusze? Wiadomo, najlepiej jak najtaniej,ale nie mam ograniczeń (;
4. Cel to przede wszystkim imprezowanie bo Lloret z tego słynie,ale to nocą. A w dzień opalanie, zakupy i ogólnie wypoczynek
5. Szukam jakiejś młodej dziewczyny,która ma taki sam cel podróży jak ja, otwartej, pogodnej
6. Jestem ze śląska,ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie
7. W listopadzie kończe 19 lat, uwielbiam muzyke, taniec, dobrą zabawe.

Mam nadzieję,że ktoś się znajdzie bo bardzo chce odpocząć po ciężkim, maturalnym okresie (:
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 12:46   #12
joestrella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 80
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1. Ciepłe kraje, może Włochy, Bułgaria
2. od połowy lipca, sierpień i początek września najchętniej na 2 tyg
3. fundusze, hmm jakieś w granicach rozsądku, jak najtaniej
4. cel? pełny relaks i szaleństwo po maturze :P
5. szukam osoby kontaktowej, otwartej z którą dałoby się dogadać
6. Warszawa
7. prawie 19 lat (będzie na początku wakacji ) nie lubię się nudzić, a w wakacje chciałabym zaszaleć, bo to w końcu najdłuższe wakacje te po maturze i chce je długo pamiętać
__________________
Ta siła daje nadzieję, pozwala marzyć, wierzyć...no i być
joestrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 22:21   #13
nutcase
Raczkowanie
 
Avatar nutcase
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 261
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

super wątek !

1. ciepłe kraje - szczególnie Grecja, Czarnogóra/jakaś objazdówka po Bałkanach/eurotrip nawet na zasadzie couchsurfingu / cele zarobkowe też jak najbardziej wchodzą w grę
2. najchętniej od lipca/ jakoś byśmy się dogadały
3. tak jak któraś z wizażanek słusznie napisała - "w granicach rozsądku"
4. impreeeeeeezowo
5. bezkonfliktowa/szalona/młoda
6. lubelskie
7. 18 lat/kończę 2 klase liceum, marzą mi się jakieś szalone wakacje, a nie takie żeby przesiedzieć 2 tygodnie w hotelu all-inclusive...
nutcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 20:02   #14
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

A więc tak:
1) Kierunek Grecja.
2) Wolny cały Lipiec i Sierpień, ale preferowany Lipiec. Już nie mogę się doczekać Długość pobytu do uzgodnienia.
3)Bogaczem nie jestem, więc w ramach rozsądku może być max koło 1500zł.
4)Celi jest pare: leżakowanie na plaży, jakaś wycieczka, łażenie po sklepikach, uroczy wieczór w jakiejś kafejce, zabawa, itp
5)Osoba musi być chętna na atrakcje (żeby nie siedziała w hotelu i nie jęczała), miła, kulturalna, chamstwa i złośliwości nie toleruje.
6)Świętokrzyskie, podróż tylko i wyłącznie samolotem. Wylot prawdopodobnie z Warszawy.
7) 21 osoba szalona jednak znająca umiar ogólnie chce miło spędzić i wiem, że mogę umilić pobyt drugiej wiżażanki poprzez to jaka jestem, czyli mila, otwarta, kulturalna i do tańca i do różańca.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 21:52   #15
Madelayna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1.Najchętniej Hiszpania (najlepiej południe) , Majorka, Ibiza
2.od środka lipca do września. Na tydzień lub dwa.
3.Raczej brak ograniczeń finansowych. Zakwaterownie - hotel. Najlepiej samolotem.
4.Zabawa!! I relaks Zwiedzanie raczej nie...byłam w Hiszpanii wiele razy i sporo już widziałam. Ale chętnie wybiorę się do Madrytu
5.Ktoś kto lubi się bawić do samego rana ale ogolnie nie mam większych wymagań. Wiek to najlepiej od 18 do 24 lat.
6.Kraków
7.W listopadzie kończę 20. Interesuję się filmami, , muzyką, lubię sie dobrze bawić, tanczyć i poznawać ludzi, a także kocham uczyć się języków obcych

Edytowane przez Madelayna
Czas edycji: 2010-06-11 o 13:36
Madelayna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 15:36   #16
rouquin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1. Najbardziej Turcja - Alanya, ale może być i inny kierunek, byle było ciepło, blisko morza iw miarę blisko do centrum większej miejscowości
2. Od 7.07 do ok. 23.08 , na 2 tygodnie
3. Oczywiście all inc., żeby jak najmniej kosztowało, ale maxymalna granica to 3000zl
4. wylegiwanie się na plaży i imprezowanie, zwiedzanie
5. myślę, że z każdą osobą się dogadam, w trakcie studiów mieszkałam z różnymi ludźmi i bez problemów nam się żyło
6. Skierniewice, preferowałabym wyjazd z Warszawy lub Łodzi, ale na każde inne lotnisko też mogę pojechać
7. 25 lat, jestem osobą bezkonfliktową, skłonną do kompromisu, cierpliwą, jedyne, co mnie irytuje to chrapanie, ale i z tym można sobie poradzić lubię słuchać muzyki, czytać książki, uwielbiam dobrą zabawę
rouquin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:08   #17
goszta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 119
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1. Koniecznie południe, żeby było jak najcieplej^^ I nie Grecja oraz Chorwacja, bo już tam byłam.
2. Od połowy lipca do połowy sierpnia najchętniej
3. Przyczepa/hotel/pensjonat... Mam ograniczone fundusze, 1200 zł, maksymalnie 1300 zł, czyli autobusem. No i obóz młodzieżowy/studencki albo wczasy.
4. Odpoczynek, wylegiwanie się relax, zabawa, imprezki oraz zdjęcia.
5. Kontaktowa osoba, z którą nie będę się nudzić, siedzieć w jednym miejscu i narzekać na wszystko. Ktoś pozytywnie nastawiony do życia, koniecznie
6. Jestem z lubelskiego, najchętniej żeby był wyjazd z Lublina, ewentualnie inne miasta, np. Warszawa, ale jeśli w jakiś godzinach nocnych to nie miałabym nic przeciwko gdybyś mnie przenocowała^^
7. 18 lat, no prawie 19, po maturze. Chcę wycisnąć wszystko z tych wakacji i na pewno nie nudzić się Dyskoteki, noce na plaży, mnóstwo nowo poznanych ludzi i dużo sesji zdjęciowych - to mi się marzy.
Piszcie najlepiej na gg3467100, bo tutaj rzadko zaglądam.
goszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 09:49   #18
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

NIEAKTUALNE

1. Europa bo nie posiadam paszportu;p
2. Lipiec
3. mam ograniczone fundusze tak max 1300zł raczej oferty last minute
4. chciałabym pozwiedzać -moze byc wycieczka objazdowa, odpocząć, poimprezować, całodniowe leżenie na plaży i nic nie robienie mnie nie kręci, chyba, że z jakimś przystojniakiem;d
5. miła, kulturalna, optymistka, otwarta
6. jestem z okolic Katowic
7. mam 20 lat, interesuję się muzyka, literatura, lubie tańczyć. Na wakacjach chcę się dobrze bawić, poznawać nowych ludzi, ale także kulturę innych państw

Edytowane przez lollipop.ania
Czas edycji: 2010-06-23 o 16:03
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 14:07   #19
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

wybieram się z moim chłopakiem na mały EuroTrip, jeśli byłby ktoś chętny z własnym samochodem to zapraszam, piszcie po wiecej szcegołów chętnie przygarniemy jakas ogarniętą parkę

1.
ruszamy z Trójmiasta i dalej: Berlin, Poczdam, Drezno, Praga, Wiedeń, Bratyslawa, Budapeszt, Kraków i do góry po drodze małe atrakcyjne miejscowosci, jeziora, jakieś polecane miejsca z piekną przyrodą
2. od 12.07 na ok 1miesiac
3. zapewne campingi lub po prostu w samochodzie czy byle gdzie pod namiotem, moze hostele
4. no oczywiście w stolicach chodzi o zwiedzanie, zakupy i imprezy, natomiast w innych miejscowosciach o zwiedzanie i odpoczynek
5. szukamy osób rozsądnych, mało konfliktowych, zabawnych
6. z Trójmiasta, ale możemy się spotkać w dowolnym etapie trasy
7. mam 20lat, studiuję zarządzanie, lubie piękną przyrodę, długie spacery, kąpiele (również słoneczne), zakupy no i pewnie długo by pisac
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 20:31   #20
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Ja sie wybieram z chlopakiem do Chorwacji, ale to jakos w sierpniu, w planach jest ok. 10dni pobytu Szukamy 2 osob chetnych na wspolny wyjazd. Najbardziej chodzi nam o koszta paliwa, wiadomo dzielic na 4 lepiej niz na 2 Bylby ktos zainteresowany ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 00:29   #21
doroles2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

czesc.
mam na imię Dorota. Mam 23 lata i szukam kompanów do wyjazdów wakacyjnych. planuję wyjechać kilka razy. Jeszcze nie sprecyzowałam gdzie chciałabym jecha, w grę wchodiz hiszpania, włochy, grecja- kwestia dogadania się...
Mieszkam w bydgoszczy.
jeśli jesteś nadal zainteresowana to możemy się umówić np na gg i pogadać.pzdr
doroles2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 23:09   #22
blackaicha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

iii

Edytowane przez blackaicha
Czas edycji: 2013-08-28 o 12:21
blackaicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:09   #23
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

NIEAKTUALNE - zmieniłam zdanie. Wybieram się na obóz opisany kilka postów dalej.

No, to ja też się dołączę, bo okazuje się, że nie za bardzo mam z kim jechać. W zeszłym roku pojechałam sama na taki rejs i trochę mi brakowało bratniej duszy.

1. Chorwacja, lub gdzieś indziej na południu
2. Sierpień (najchętniej w połowie), na 7 dni
3. Jak? Zakwaterowanie na jachcie, dojazd autobusem, w sumie koszt około 1800-2000 zł
4. Cel:wylegiwanie się na jachcie, opalanie, imprezka w każdym porcie, zwiedzanie, częste przemieszczanie się z miejsca w miejsce, odkrywanie zakątków niedostępnych dla innych turystów, doskonalenie umiejętności żeglarskich (lub ich zdobycie, ponieważ na takim rejsie nie trzeba nic umieć)
5. Poszukuję osoby w wieku 20-kilku lat, energicznej, takiej, dla której wylegiwanie przy hotelowym basenie, to zdecydowanie za mało; lubiącej imprezy; nie musi mieć żadnego doświadczenia żeglarskiego, bo jest to rejs turystyczny
6. Jestem z okolic Warszawy; myślę, że fajnie by było się spotkać przed wyjazdem, ale niekoniecznie.
7. Mam 21 lat, jestem studentką; przy pierwszym kontakcie sprawiam wrażenie spokojnej, ale zaskakująco szybko się rozkręcam i na hasło "impreza" jestem pierwsza; uwielbiam być w ruchu - kocham każdy sport, m.in: żeglarstwo, windsurfing, snowboard; gdy odwiedzam nowe miejsca, chcę jak najwięcej zobaczyć, wszystko mnie fascynuje i najchetniej bawiłabym się lub zwiedzała 24h/dobę; poza tym, jak to wizażanka, uwielbiam zakupy i interesuję się modą.

W zeszłym roku byłam na takim rejsie po Chorwacji i uważam to za fantastyczną przygodę. Gdy pływa się na jachcie od portu, do portu można podziwiać fantastyczne widoki. Wakacje nie zawężają się tylko do tego, co jest specjalnie przygotowane dla turystów - hotel, plaża, klub. Można zobaczyć o wiele więcej, poznać daną kulturę, mniejsze, nieturystyczne miasteczka, wyspy, na które nie kursują promy, rajskie zatoczki itp. A przy okazji nie rezygnować z opalania - bo przecież bardzo dużo czasu spędza się na wylegiwaniu się na pokładzie jachtu.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2010-07-08 o 21:24
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 17:37   #24
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Kurcze, ja zostałam na lodzie i chyba łapię się każdej deski ratunku co do wyjazdu, więc w sumie czemu nie, mogłbym pojechać tylko jestem dość młoda..
1. Więc dokładnie jeszcze nie wybrałam, ale myślę, że Grecja, Hiszpania, Włochy, Bułgaria, Czarnogóra, Chorwacja coś w tym stylu, trochę sporo- chyba nie jestem tak wymagająca
2. czas to od 28.07 do 17.07 i kolejny termin to od 01.08
3. Warunki... Mogęzarówno spa pod goym niebem, na podłodze jak i w gwiazdkoym hotelu
4. Cel to doskonalenie angielskiego, poznawanie śiata, ludzi, imprezy, zabawa, zwiedzanie
5. NAjlepiej osoby, która jest szalona, spontniczna, zabawna, \poczucie humoru
6. jestem z Wrocławia, ale to chyba nie ma więgo znaczenia
7Właśnie,...wiek . w tym roku kończę 17 lat.
Interesję się fotografią,podrózami, uwieliam muzyki [rock] ale nie jstem nastawiona a tylko jeden gatunek, uwielbiam pomaać

Pozdrawiam dziewczęta
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:07   #25
shawtayyyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Witam, to jest mój pierwszy post na wizażu, ale ogólnie podczytuję to forum już od bardzo dawna
1. Szczerze? Jest mi to zupełnie obojętnie, oby było wesoło
2. Całe wakacje mam wolne.
3. Spanko pod gołym niebem, albo na piaszczystej plaży mi nie przeszkadza, ale mówiąc bardziej poważniej, to hotel w jakiejś rozsądnej cenie byłby dobry.
4. Chcę wreszcie spędzić wakacje tak, abym je zapamiętała do końca życia.
5. Chciałabym osoby w miarę odważnej, szalonej przede wszystkim, wesołej, spontanicznej
6. Białystok
7. lat mam 15 i jestem osobą przyjazną, szaloną, gadatliwą, lubię się dobrze zabawić, kocham zawierać nowe znajomości.
shawtayyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 13:37   #26
doroles2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

czesc. ja w sprawie wakacji...

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

dziewczyny ja chcę wyjechać jakoś na dniach do Egiptu lub Tunezji na 2 tygdonie na last minute.
podaje swoje gg. 6572612
zainteresowane prosze jak najszybciej o kontakt.
pozdrawiam
doroles2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:03   #27
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Hej dziewczyny
Ja i Madelayna szukamy osoby chętnej na wakacje w Lloret de mar (Hiszpania) w terminie 10.08-22.08. Tu link do oferty -> http://www.funclub.pl/oferty/hotel-m...html?label=383
Obiecujemy,że będziemy się dobrze bawić i wykorzystamy maksymalnie ten pobyt (;
Prosze o kontakt na pw jakby się ktoś zdecydował.
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:46   #28
Carpathia
Raczkowanie
 
Avatar Carpathia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Szukam koleżanki na wspólny wypad w Bieszczady. Wyjazd jutro 30 czerwca lub w czwartek.
Cel to chodzenie po górach i byczenie się w Wetlinie. Jest to wyjazd nieco survivalowy, wymagający wysiłku fizycznego i spania w schroniskach. Dlatego koszt nie przekroczy 250zł z dojazdem.

Jestem z Warszawy. Mogę z kimś dojechać stopem, autobusem, albo spotkać się na miejscu. Pierwszy wymarsz z Komańczy.

Odpowiedzi na priv.

Pozdrawiam
Carpathia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:22   #29
lovelyy_
Raczkowanie
 
Avatar lovelyy_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 57
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

szukam kogoś kto byłby chętny pojechać do Hiszpanii. obóz młodzieżowy, od 20.07. zbieramy ludzi. : ))
__________________

Świat o nas zapomniał.
lovelyy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:05   #30
KeepSmiling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1. Szukam koleżanki na studencki spływ kajakowy lub na obóz do Czarnogóry.
2. Druga połowa sierpnia/wrzesień
3. Do uzgodnienia (mam już coś na oku )
4. Cel wyjazdu: dobra zabawa
5. Szukam kogoś raczej w zbliżonym wieku
6. woj.lubelskie
7. Mam 22 lata. Nie jadę na wakacje aby się wyszumieć (i takiej osoby nie szukam), jestem raczej spokojna, ale otwarta i towarzyska. Chcę poznać nowych ludzi, odpocząć i miło spędzić czas.

Jeśli ktoś chętny to zapraszam
KeepSmiling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-14 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.