Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-07, 22:54   #61
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
A ja mam to gdzieś czy płaca czy nie bo i tak te 20 tys to jest w ciul mało jak za takie pajacowanie
W sumie to z ust mi to wyjęłaś.

Edit: właśnie na tvn-ie była reklama zachęcająca do zgłaszania się do nowej edycji...

Edytowane przez malootka
Czas edycji: 2018-11-07 o 22:56
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 22:55   #62
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Bedzie nowa edycja! Wlasnie na tvn leci zaproszenie na casting ;-)
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 22:56   #63
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
W sumie to z ust mi to wyjęłaś.
Nie jego wina, że założył się o 5 zł z jakimś dzieckiem z akademika Ty byś chciała przegrać? Straciłby twarz i renomę pajaca akademika. No jak żyć?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 23:06   #64
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Bedzie nowa edycja! Wlasnie na tvn leci zaproszenie na casting ;-)

No widziałam wlasnie. Ciekawe ile kryptopajacy sie zgłosi do nowej edycji ;D
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 23:12   #65
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
W sumie to z ust mi to wyjęłaś.

Edit: właśnie na tvn-ie była reklama zachęcająca do zgłaszania się do nowej edycji...
Po akcjach z 3 sezonu wątpie że będą się teraz zgłaszać normalni ludzie, chcoć Anita i Adrian mogą zachęcić bo na fanpejdżu aż roi się od ochów i achów na ich temat.
To prawda że Agata ma już nowego faceta i planują ślub ?? Czytałam na wykopku
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 23:23   #66
Ifinick
Zadomowienie
 
Avatar Ifinick
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W zagranicznych edycjach dostają wynagrodzenie, o czym informacje łatwo znaleźć w sieci, a w Polskiej miało by być bez gaży?
Chyba jednak nie placa.

https://www.cosmopolitan.com/uk/ente...ssa-interview/
Z USA i Australii podobne artykuly.
Ponadto w UK nie mozna wystapic o rozwod przed uplywem roku=12miesiecy od slubu, bo tak stanowi prawo.


Mloda, ladna, wyksztalcona, z dobrym zawodem dziewczyna funduje sobie doswiadczenie, ktore bedzie ja duzo kosztowac w kazdym sensie.
??????????????
Dodatkowo obciazone manipulacjami "expertow", ktorzy zakwalifikowali do programu ewidentnego socjopate.
Ifinick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 23:52   #67
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ifinick Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie placa.

https://www.cosmopolitan.com/uk/ente...ssa-interview/
Z USA i Australii podobne artykuly.
Ponadto w UK nie mozna wystapic o rozwod przed uplywem roku=12miesiecy od slubu, bo tak stanowi prawo.


Mloda, ladna, wyksztalcona, z dobrym zawodem dziewczyna funduje sobie doswiadczenie, ktore bedzie ja duzo kosztowac w kazdym sensie.
??????????????
Dodatkowo obciazone manipulacjami "expertow", ktorzy zakwalifikowali do programu ewidentnego socjopate.
"Ponadto w UK nie mozna wystapic o rozwod przed uplywem roku=12miesiecy od slubu, bo tak stanowi prawo." - nie takie głupie dlatego nie dziwię się sędziom u nas, bo to traktowanie Państwa jak alfonsa, albo idioty.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Nie mówię, że mają im odmawiać tych ślubów, bo nie ma na żadnej to podstawy prawnej, zresztą ślubu udziela urzędnik (albo w tej roli duchowny reprezentant związku religijnego, bądź kapitan na statku) i on tylko reprezentuje Państwo, jemu to wisi A jak przychodzi zakończyć tę farsę to już niestety nie jest tak przyjemnie, bo mamy do czynienia z sądem. Rozwód to zawsze nerwy i problemy, a tu ludzie dobrowolnie się do tego pchają, mając na starcie bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak to właśnie się skończy.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Po akcjach z 3 sezonu wątpie że będą się teraz zgłaszać normalni ludzie, chcoć Anita i Adrian mogą zachęcić bo na fanpejdżu aż roi się od ochów i achów na ich temat.
To prawda że Agata ma już nowego faceta i planują ślub ?? Czytałam na wykopku
''Jeśli chodzi o tę parę to sa już po rozwodzie lub w trakcie rozwodu. Mieszkam niedaleko okolic, z których pochodzi Agata i ma już nowego partnera i podobno planują ślub, więc nie traciła czasu na szukanie "wow". Choć jej matka podobno próbowała im skleić małżeństwo. Dziwna sprawa. Oboje jak dla mnie są spoko ludzmi choć w tv im się coś zje......ło i Maćka nie znam bliżej. Życzę im szczęścia ,ale osobno.'' - tak na wykopku piszą. Czy to prawda?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 06:05   #68
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A propos Anity, nawet jeśli ma jakieś tajemnice, Adrian jest hazardzistą, więc się wyrównuje
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 06:45   #69
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Moze jej o tym powiedział podczas kamerami, kto wie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 07:50   #70
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nigdy bym sie nie zglosila do tego programu. W dobie internetu gdzie kazdy moze napisac na kazdy temat wszystko .. to nie na moje nerwy
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 07:55   #71
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Może Przemix nie chce dać rozwodu, bo to jego jedyna szansa na małżeństwo
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 08:29   #72
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ifinick Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie placa.

https://www.cosmopolitan.com/uk/ente...ssa-interview/
Z USA i Australii podobne artykuly.
(...)
Nawet w tym artykule pisze o zwrocie pewnych kosztów plus pieniądzach np. na panieński / kawalerski. W wielu artykułach pisze też o czymś w rodzaju dziennego kieszonkowego. Te pieniądze po prostu nie są jakieś duże, to nie jest jakaś gaża, ale nie jest tak, że w ogóle nie dostają żadnych pieniędzy. Więc coś jednak płacą, tylko nie tak, jak niektórzy tu pisali, że 20 tysięcy na przykład.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-11-08 o 08:32
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 09:41   #73
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nawet w tym artykule pisze o zwrocie pewnych kosztów plus pieniądzach np. na panieński / kawalerski. W wielu artykułach pisze też o czymś w rodzaju dziennego kieszonkowego. Te pieniądze po prostu nie są jakieś duże, to nie jest jakaś gaża, ale nie jest tak, że w ogóle nie dostają żadnych pieniędzy. Więc coś jednak płacą, tylko nie tak, jak niektórzy tu pisali, że 20 tysięcy na przykład.
Tak, ale jeśliby faktycznie nie było kary umownej, to po co by te dziewczyny powiedziały ''tak'', a następnie czemu nie zrezygnowały po podróży po ślubnej, po co jeżdżą i próbują mieszkać z tymi chłopami itp? Zwł. Martyna. A TVN by nie wyrobił, jakby każdy mógł zrezygnować w każdej chwili, a oni koszta ślubu, wesela i podróży ponoszą...
Co do kasy za program, nawet 20 tys to nie jest jakaś wielka kasa, a za męczenie się z takim Przemixem to zupełnie nie ma sensu
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 09:59   #74
pendeloquee
Rozeznanie
 
Avatar pendeloquee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Tak, ale jeśliby faktycznie nie było kary umownej, to po co by te dziewczyny powiedziały ''tak'', a następnie czemu nie zrezygnowały po podróży po ślubnej, po co jeżdżą i próbują mieszkać z tymi chłopami itp? Zwł. Martyna. A TVN by nie wyrobił, jakby każdy mógł zrezygnować w każdej chwili, a oni koszta ślubu, wesela i podróży ponoszą...
Co do kasy za program, nawet 20 tys to nie jest jakaś wielka kasa, a za męczenie się z takim Przemixem to zupełnie nie ma sensu
Też mi się wydaje, że albo dostają jakieś kary umowne, albo dostają pieniądze za kolejne "etapy" programu. W przeciwnym przypadku, bardzo dziwiłabym się, że, po tym co działo się w Barcelonie, Martyna zdecydowała się pojechać i "pomieszkać" z Przemixem.
__________________
Biorę się za siebie:
Wzrost: 176 cm
Waga :
107,8 - 105 - 100 - - 95 - 90 - 85 - 80

Moja biżuteria
Zapraszam na mojego bloga
pendeloquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 10:11   #75
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
A propos Anity, nawet jeśli ma jakieś tajemnice, Adrian jest hazardzistą, więc się wyrównuje

skąd takie info.... szok
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 10:18   #76
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
skąd takie info.... szok
Chyba z pierwszego odcinka albo pierwszego o Adrianie W każdym razie, pierwszy bądź drugi. Obejrzyj dokładnie. Nawet chyba Mosak mówił o tym, ale ze wyszedł z tego.
Niestety, alkoholikiem, hazardzistą itp jest się całe życie.
Wiem, co mówię, jeden z moich byłych zaczął grać i po kilku większych akcjach, ja po prostu odeszłam. Na szczęście poznałam normalnego mężczyznę bez takich nałogów.



Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Tak, ale jeśliby faktycznie nie było kary umownej, to po co by te dziewczyny powiedziały ''tak'', a następnie czemu nie zrezygnowały po podróży po ślubnej, po co jeżdżą i próbują mieszkać z tymi chłopami itp? Zwł. Martyna. A TVN by nie wyrobił, jakby każdy mógł zrezygnować w każdej chwili, a oni koszta ślubu, wesela i podróży ponoszą...
Co do kasy za program, nawet 20 tys to nie jest jakaś wielka kasa, a za męczenie się z takim Przemixem to zupełnie nie ma sensu
Zgadzam się. To jest po prostu niemożliwe. Nawet w Big Brotherze dostawali jakieś pieniądze. Pamiętny wywiad z Frytką, która o tym mówiła. A mogli stamtąd odejść w każdej chwili.

Edytowane przez cherry_lady1
Czas edycji: 2018-11-08 o 10:38
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 10:22   #77
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Tak, ale jeśliby faktycznie nie było kary umownej, to po co by te dziewczyny powiedziały ''tak'', a następnie czemu nie zrezygnowały po podróży po ślubnej, po co jeżdżą i próbują mieszkać z tymi chłopami itp? Zwł. Martyna. A TVN by nie wyrobił, jakby każdy mógł zrezygnować w każdej chwili, a oni koszta ślubu, wesela i podróży ponoszą...
Co do kasy za program, nawet 20 tys to nie jest jakaś wielka kasa, a za męczenie się z takim Przemixem to zupełnie nie ma sensu
Ja się nie wypowiadałam w sprawie kar umownych. Odpowiadałam Ifinick, która twierdzi, że uczestnicy nie dostają żadnej gratyfikacji finansowej. Jednak jakąś dostają. Nie wiem jaką. Jeżeli ktoś poda jakieś wiarygodne źródło, że jest to 20 tysięcy złotych, to spoko. Ja wierzę, że jakąś kasę za to dostają - może za udział, a na pewno zwrot niektórych kosztów plus pokrycie niektórych kosztów.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 11:29   #78
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ja się nie wypowiadałam w sprawie kar umownych. Odpowiadałam Ifinick, która twierdzi, że uczestnicy nie dostają żadnej gratyfikacji finansowej. Jednak jakąś dostają. Nie wiem jaką. Jeżeli ktoś poda jakieś wiarygodne źródło, że jest to 20 tysięcy złotych, to spoko. Ja wierzę, że jakąś kasę za to dostają - może za udział, a na pewno zwrot niektórych kosztów plus pokrycie niektórych kosztów.
Piszesz z taką pewnoscią, a tylko 'wierzysz' w to, że oni dostają jakąś kasę, bo inna opcja wydaje ci się dziwna. Kasa za udział, a pokrycie jakiś kosztów, czy 'kieszonkowe' to coś zupełnie innego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 11:29   #79
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

W ogóle, to muszę przyznać, że dopiero teraz obejrzałam odcinek. Do tej pory czytałam Wasze komentarze.

Akcja z Przemkiem... ciarki żenady, dosłownie. Ja nie wiem, czy potrafiłabym być tak opanowana, czy nie zrobiłabym wielkiej awantury. Podziwiam Martynę za cierpliwość, serio.

Agata i Maciek - nudy, jak zwykle. Nie sądzę, żeby tam coś ruszyło.

Anita i Adrian - ciekawy ten wątek tajemnic Anity, zobaczymy co dalej z tego będzie. Wydaje mi się, że on jej powiedział o problemie z hazardem, a ona zupełnie nic o swojej przeszłości, może stąd jego frustracja, że on na tyle jej zaufał, a ona jemu nie?
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 11:56   #80
Ifinick
Zadomowienie
 
Avatar Ifinick
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Już to pisałaś. Twoja koleżanka niemalże wystąpiła w tym programie. Bezcenne źródło informacji. Oczywiście, że im płacą. W zagranicznych edycjach dostają wynagrodzenie, o czym informacje łatwo znaleźć w sieci, a w Polskiej miało by być bez gaży? No przestań.



Nawet w tym artykule pisze o zwrocie pewnych kosztów plus pieniądzach np. na panieński / kawalerski. W wielu artykułach pisze też o czymś w rodzaju dziennego kieszonkowego. Te pieniądze po prostu nie są jakieś duże, to nie jest jakaś gaża, ale nie jest tak, że w ogóle nie dostają żadnych pieniędzy. Więc coś jednak płacą, tylko nie tak, jak niektórzy tu pisali, że 20 tysięcy na przykład.

W artykule jest napisane:
Cytat:
"But there’s no financial gain from going on the show. There’s budget for things – her wedding dress, a small budget for the suits. There’s some money for hen-do and stag-dos, but it was mainly out of my pocket. I think they put money towards travel or something. But there was genuinely no monetary gain. Lots of people think, ‘No one would do that for free’, but actually I spent quite a lot of money on the process."
To nie wynagrodzenie, gaza, honorarium czy jakakolwiek forma gratyfikacji.
Ifinick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 11:58   #81
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Według mnie zbędna jest dyskusja na temat wynagrodzenia. Nawet jeżeli dostają te 20 tysięcy to dla mnie to zdecydowanie za mało jak na zrobienie z siebie idioty i zostanie rozwódką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 12:13   #82
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Według mnie zbędna jest dyskusja na temat wynagrodzenia. Nawet jeżeli dostają te 20 tysięcy to dla mnie to zdecydowanie za mało jak na zrobienie z siebie idioty i zostanie rozwódką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wierzę w to, że nie dostają żadnego wynagrodzenia. Pisałam wyżej o Big Brotherze.
Ale mam takie samo zdanie, 20 tys to żart za taki program z takimi konsekwencjami prawnymi. W dodatku narażenie na pajaca pokroju Grzesixa, który utrudnia rozwód. Nie wspomnę o zachowaniu Przemixa, który kompletnie upokorzył Martynę. Ale mam nadzieję, że odbije się mu to czkawką.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 12:14   #83
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ifinick Pokaż wiadomość
W artykule jest napisane:
To nie wynagrodzenie, gaza, honorarium czy jakakolwiek forma gratyfikacji.
Już kończąc dyskusję: ale są to jednak jakieś pieniądze, a nie że wcale. Czyli pomiędzy 0 a (mitycznymi) 20 tysiącami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-11-08 o 12:17
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 12:15   #84
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Według mnie zbędna jest dyskusja na temat wynagrodzenia. Nawet jeżeli dostają te 20 tysięcy to dla mnie to zdecydowanie za mało jak na zrobienie z siebie idioty i zostanie rozwódką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bingo! Nie chciałam tego pisać tak dosadnie, bo dziś rozwody są powszechne i raz całkiem możliwe, że na tym wątku są rozwodnicy, a nie chciałabym ich urazić, dwa nie oceniam nikogo po rozwodzie i to żaden wstyd wg mnie, ani stygmatyzacja Czasami jest to jedyne słuszne wyjście. Każdy ma swoją historię. Jednak zdecydowana większość ludzi ma jakieś marzenia i biorąc ślub zakłada, że będzie razem do końca. A w tym programie jest dokładnie odwrotnie - bierzesz ślub z nastawieniem, że za miesiąc rozwód, no chyba, że akurat dobiorą dobrze. W dodatku to wszystko przed całą Polską
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 12:35   #85
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Bingo! Nie chciałam tego pisać tak dosadnie, bo dziś rozwody są powszechne i raz całkiem możliwe, że na tym wątku są rozwodnicy, a nie chciałabym ich urazić, dwa nie oceniam nikogo po rozwodzie i to żaden wstyd wg mnie, ani stygmatyzacja Czasami jest to jedyne słuszne wyjście. Każdy ma swoją historię. Jednak zdecydowana większość ludzi ma jakieś marzenia i biorąc ślub zakłada, że będzie razem do końca. A w tym programie jest dokładnie odwrotnie - bierzesz ślub z nastawieniem, że za miesiąc rozwód, no chyba, że akurat dobiorą dobrze. W dodatku to wszystko przed całą Polską
Zgadzam się z Tobą - to nie stygmatyzacja, już nie te czasy, ale po co sobie tak gmatwać? Gdybym miała "czyste konto" to nie chciałabym raczej zapisywać strony w życiu pt. ślub - rozwód. Chociaż może niektóre z tych osób myślą o tym z punktu widzenia KK - że "to tylko cywilny"?
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 12:38   #86
Ania0392
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 100
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Zwrot jakichs kosztów to zupełnie inna kwestia, honorarium żadnego nie ma. co własnie tez potwierdzaja z zagranicznych edycji jak wyżej.

Ale tak szczerze jak sobie o tym mysle, to ja nie powiedziałabym nie, nawet gdyby na pierwszy rzut oka był beznadziejny.
Po co mi szum "pierwsza która powiedziała nie". Tak to przemeczyc sie, rozwod i wszycy zapomna jak o dziewczynach z poprzednich edycji.
O Ance tez by juz zapomnieli, gdyby nie miała parcia na szkło xD
Ania0392 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 13:06   #87
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Bingo! Nie chciałam tego pisać tak dosadnie, bo dziś rozwody są powszechne i raz całkiem możliwe, że na tym wątku są rozwodnicy, a nie chciałabym ich urazić, dwa nie oceniam nikogo po rozwodzie i to żaden wstyd wg mnie, ani stygmatyzacja Czasami jest to jedyne słuszne wyjście. Każdy ma swoją historię. Jednak zdecydowana większość ludzi ma jakieś marzenia i biorąc ślub zakłada, że będzie razem do końca. A w tym programie jest dokładnie odwrotnie - bierzesz ślub z nastawieniem, że za miesiąc rozwód, no chyba, że akurat dobiorą dobrze. W dodatku to wszystko przed całą Polską
Dokładnie - rozwód przy normalnie zawartym małżeństwie to przecież nic strasznego.
A co do tej kasy, odliczając podatek i ewentualnego prawnika na sprawę rozwodową, to ile tego zostanie?
Mamy przykłady, że z 6 dotychczasowych par przetrwała jedna. A z trzeciej edycji jakoś tam rokuje też tylko jedna.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 14:25   #88
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą - to nie stygmatyzacja, już nie te czasy, ale po co sobie tak gmatwać? Gdybym miała "czyste konto" to nie chciałabym raczej zapisywać strony w życiu pt. ślub - rozwód. Chociaż może niektóre z tych osób myślą o tym z punktu widzenia KK - że "to tylko cywilny"?
Poza tym nikt normalnie biorąc ślub nie zakłada, że będzie się rozwodził, bo to przede wszystkim wielkie nerwy i łażenie po sądach, wywlekanie w sądzie brudów, branie świadków, koszta na prawnika, koszta sądowe, u nas ludzie jak mogą to unikają sądów, a prawie każdy kto przeżył rozwód wspomina to jako koszmar. Wiele osób już nie zawiera drugi raz formalnego związku, taki ma uraz po rozwodzie. No i w wielu środowiskach faktycznie nie jest to widziane dobrze. A tu ludzie dobrowolnie się do tego pchają No i następny partner/partnerka osoby z tego show musi się liczyć z tym, że związek nie będzie anonimowy, tylko media będą się interesować delikwentami. A jak Jadzia z Zenkiem rozwiodą się w Zaścianku Małym, wyjedzie do stolycy i pozna kogoś nowego, to nadal jest osobą prywatną i świat jej nie śledzi.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 14:32   #89
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Poza tym nikt normalnie biorąc ślub nie zakłada, że będzie się rozwodził, bo to przede wszystkim wielkie nerwy i łażenie po sądach, wywlekanie w sądzie brudów, branie świadków, koszta na prawnika, koszta sądowe, u nas ludzie jak mogą to unikają sądów, a prawie każdy kto przeżył rozwód wspomina to jako koszmar. Wiele osób już nie zawiera drugi raz formalnego związku, taki ma uraz po rozwodzie.
(...)
A jeszcze poza tym zastanawiają mnie pewne prawne niuanse. Powiedzmy, że - tfu tfu tfu, nikomu nie życzę - któremuś z małżonków stałaby się krzywda w rodzaju uniemożliwiającej normalne, samodzielne funkcjonowanie. Powiedzmy, że bez rodziny lub rodzina daleko i "nieprawda". Pewne obowiązki, nawet jeżeli ktoś się zamierzał właśnie rozwodzić, spadają wtedy zdaje się na współmałżonka i chyba wszelkie ZUSy, MOPSy itp. mało by interesowało, że małżeństwo zawarte w programie tv. Ale może się mylę. Bałabym się trochę np. właśnie takiej sytuacji.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 14:56   #90
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A mnie wisi czy dostaja czy nie. Oni sie na to godza

Ale i tak uwazam, ze to jest do jaj z takimi minusami jak rozwód

Ciekawe czy tvn oplaca rozwod jesli jest tych ich decyzjach, ze jednak beda razem jak np u Marcina i Ani

I zwrot kosztów to zupełnie co innego niz wynagrodzenie.
Bo watpie aby ktokolwiek sie zglosił do programu jakby sam musiał jeszcze placic za wesele

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2018-11-08 o 14:57
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.