Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-05, 18:42   #1
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99

Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)


Witajcie,
mam taki problem, jestem facetem mam 30 lat i wciąż szukam partnerki, chce sobie dać możliwość poznania kogoś, dzisiaj jest szał na portale randkowe i wszelkiego rodzaju apki. (sympatia, tinder...) jednakże podstawa to dobre zdjęcia, a co z osobami które nie są zbyt fotogeniczne? Ostatnio z kumplem robiliśmy foty bo on działa w branży wesela itd
ma dobry sprzęt, małe studio i tragedia! ;( na 20 zdjęć ŻADNE nie było zadowalające.
A niestety taki tinder - okrutna apka tylko liczą się dobre fotki, można mieć w opisie że "poszukuje panią na jedną noc" a i tak przy świetnych fotach masz połączenie, serio tak tam jest.

No ale nieważne, pomyślałem że może dać sobie spokój z portalami, tylko że świadomość swojego wizerunku na zdjęciach mocno blokuje, no bo weźmy kurs tańca, siłownia, czy imprezy - chcesz poznać kobietę, chcesz do niej zwyczajnie 'zagadać', ale masz poczucie że jesteś na straconej pozycji.
Nie wiem czy ktoś ma coś takiego? panowie albo też panie?

No bo startujesz do kobiety która Ci odpowiada, po prostu się podoba ale startujesz jako "TY" czyli ta osoba która na tych 20 ujęciach wyglądała strasznie.
Tutaj wkracza termin pewność siebie ale trudno być pewnym siebie gdy patrząc na siebie nie akceptujesz siebie ze zdjęć.

I dlatego zastanawiam się czy fotogeniczność jest wyznacznikiem atrakcyjności zewnętrznej, fizycznej? czy osoby może mniej urodziwe są skazane na porażkę w relacjach ona i on?
No bo ustalmy jedną rzecz jak ktoś świetnie prezentuje się na fotkach to ma super wyniki w sieci jak i na żywo, zgadza się? Tzn na żywo zależy od charakteru i umiejętności prowadzenia rozmowy ale jest mu sporo łatwiej, rzadziej będzie odrzucany i częściej spotka się z przychylnym potraktowaniem.

Ktoś powie a tam fotki...to nei jest realny wygląd tylko jedna poza i uchwycony moment...no ale coś one oznaczają np piłkarze z całym szacunkiem dla dorobku zawodowego ale emerytowany piłkarz reprezentacji Polski Jacek Krzynówek jednak jak Beckham wyglądać nie będzie nigdy, tak samo jak Ramos czy nawet Ronaldo.
Twarz i rysy są jakie są, pewnych rzeczy się nie przeskoczy.
I niby każdy ma inny gust, każdemu co innego się podoba ale kobietom podobają się faceci z zasady przystojni, atrakcyjni, którzy zapewne też fajnie prezentują sie na zdjęciach.
Generalnie chodzi mi o to czy jest szansa żeby osoba przeciętna miała sukces w relacjach kobieta/mężczyzna?
Mam na myśli siebie czyli faceta, który powinien zabiegać, robić 1-krok itd
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 22:07   #2
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam taki problem, jestem facetem mam 30 lat i wciąż szukam partnerki, chce sobie dać możliwość poznania kogoś, dzisiaj jest szał na portale randkowe i wszelkiego rodzaju apki. (sympatia, tinder...) jednakże podstawa to dobre zdjęcia, a co z osobami które nie są zbyt fotogeniczne? Ostatnio z kumplem robiliśmy foty bo on działa w branży wesela itd
ma dobry sprzęt, małe studio i tragedia! ;( na 20 zdjęć ŻADNE nie było zadowalające.
A niestety taki tinder - okrutna apka tylko liczą się dobre fotki, można mieć w opisie że "poszukuje panią na jedną noc" a i tak przy świetnych fotach masz połączenie, serio tak tam jest.

No ale nieważne, pomyślałem że może dać sobie spokój z portalami, tylko że świadomość swojego wizerunku na zdjęciach mocno blokuje, no bo weźmy kurs tańca, siłownia, czy imprezy - chcesz poznać kobietę, chcesz do niej zwyczajnie 'zagadać', ale masz poczucie że jesteś na straconej pozycji.
Nie wiem czy ktoś ma coś takiego? panowie albo też panie?

No bo startujesz do kobiety która Ci odpowiada, po prostu się podoba ale startujesz jako "TY" czyli ta osoba która na tych 20 ujęciach wyglądała strasznie.
Tutaj wkracza termin pewność siebie ale trudno być pewnym siebie gdy patrząc na siebie nie akceptujesz siebie ze zdjęć.

I dlatego zastanawiam się czy fotogeniczność jest wyznacznikiem atrakcyjności zewnętrznej, fizycznej? czy osoby może mniej urodziwe są skazane na porażkę w relacjach ona i on?
No bo ustalmy jedną rzecz jak ktoś świetnie prezentuje się na fotkach to ma super wyniki w sieci jak i na żywo, zgadza się? Tzn na żywo zależy od charakteru i umiejętności prowadzenia rozmowy ale jest mu sporo łatwiej, rzadziej będzie odrzucany i częściej spotka się z przychylnym potraktowaniem.

Ktoś powie a tam fotki...to nei jest realny wygląd tylko jedna poza i uchwycony moment...no ale coś one oznaczają np piłkarze z całym szacunkiem dla dorobku zawodowego ale emerytowany piłkarz reprezentacji Polski Jacek Krzynówek jednak jak Beckham wyglądać nie będzie nigdy, tak samo jak Ramos czy nawet Ronaldo.
Twarz i rysy są jakie są, pewnych rzeczy się nie przeskoczy.
I niby każdy ma inny gust, każdemu co innego się podoba ale kobietom podobają się faceci z zasady przystojni, atrakcyjni, którzy zapewne też fajnie prezentują sie na zdjęciach.
Generalnie chodzi mi o to czy jest szansa żeby osoba przeciętna miała sukces w relacjach kobieta/mężczyzna?
Mam na myśli siebie czyli faceta, który powinien zabiegać, robić 1-krok itd
Autorze, problem to tkwi w Twoim podejściu przede wszystkim. Z takim facetem to się idzie zamęczyć.
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 22:10   #3
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

A to nie jest tak, że masz po prostu za duże wymagania? Narzekasz że kobiety lecą na przystojnych, ale powiedz szczerze kogo TY wybierasz? Pewnie też same ładne.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 00:54   #4
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Każdy ma jakieś aspiracje, natomiast modelek nie szukam, ale zdaje sobie sprawę że ciut wyżej niż ktoś jest z mojej "ligii" - myślę, że to normalne.
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 00:59   #5
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Jak jestes "pasztetem" to zadne super foty nie pomoga, oszukujesz kogos po prostu. Prawda i tak wyjdzie na jaw, osoba sie spotka raz - bedzie to pierwsze i ostatnie spotkanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 01:05   #6
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
Jak jestes "pasztetem" to zadne super foty nie pomoga, oszukujesz kogos po prostu. Prawda i tak wyjdzie na jaw, osoba sie spotka raz - bedzie to pierwsze i ostatnie spotkanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale facet może po prostu mieć zbyt niska samoocenę i uważać, że wychodzi na zdjęciach tragicznie i że na żywo też nie wygląda dobrze, a wcale to nie musi być prawda.

Poza tym trochę kultury by się przydało, bo Twoja odpowiedź była chamska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87307425]A to nie jest tak, że masz po prostu za duże wymagania? Narzekasz że kobiety lecą na przystojnych, ale powiedz szczerze kogo TY wybierasz? Pewnie też same ładne.[/QUOTE]No chyba oczywiste, że wybiera te które mu się podobają, a czy on im to już inna sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 01:14   #7
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Mysle, ze jesli facet bylby przystojny to watku nie byloby wcale, bo zainteresowanie byloby na portalach. Jak ktos jest atrakcyjny to chocby starym telefonem bylo wykonane to nie umknie uwadze kobiet. Wydaje mi sie, ze on kombinuje, w konsekwencji zamiesci wyretuszowane zdjecie co jest czeste ale to zainteresowanie to taka fikcja wtedy, jak dojdzie do spotkania to bedzie problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 01:22   #8
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
Mysle, ze jesli facet bylby przystojny to watku nie byloby wcale, bo zainteresowanie byloby na portalach. Jak ktos jest atrakcyjny to chocby starym telefonem bylo wykonane to nie umknie uwadze kobiet. Wydaje mi sie, ze on kombinuje, w konsekwencji zamiesci wyretuszowane zdjecie co jest czeste ale to zainteresowanie to taka fikcja wtedy, jak dojdzie do spotkania to bedzie problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale niektórzy naprawdę na zdjęciach wychodzą kiepsko, bo nie są fotogeniczni i sama się z tym spotkałam. Owszem, jest też tak, że ktoś retuszuje zdjęcia, wstawia jakieś nieaktualne (sama się nieraz z czymś taki spotkalam) i to jest nie fajne, ale to dotyczy obu płci. Tak samo jak kobiety wstawiając zdjęcia z sesji zdjęciowych (faceci również) jest to wrecz nagminne), no to też wiadomo, że pokazują swój nie do końca prawdziwy wizerunek. Poza tym no nie każdy jest piękny, ale szukać nikt nikomu nie zabroni, tylko oby był uczciwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 02:26   #9
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Ale ja nie chce żadnych retuszy robić tylko chce zrobić korzystne ujęcie, na którym się wygląda męsko i przekonująco, atrakcyjnie i ciekawie dla kobiet.
A nie przypadkowe zdjęcie i 100% retusz od a do z.

Tylko w moim przypadku to jest 50-60 ujęć i wtedy powiedzmy akceptacja jednego zdjęcia a nie 2 ujęcia i łał...

No ale skoro tak rozmawiamy to jest porażka, dla osób które nie są w przypadku facetów modelami z okładki, relacja damsko-męska jest porażką.
Bo pracę możesz zmienić na lepszą, podnosząc kwalifikacje, auto masz starsze, zarabiasz - kupujesz nowsze, a postrzegania siebie i swojej urody nie zmienisz.
Kobieta zastosuje make-up i już jest lepiej. Facet jest na straconej pozycji.

Tak myślę.

Więc czy to portale randkowe czy na żywo, okazuje się że to nie takie proste dla kogoś kto jest przeciętny.

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-06 o 02:29
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 04:34   #10
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Możesz zmodyfikować swój wygląd przy pomocy operacji plastycznych.
Droższe niż nałożenie make-upu w przypadku kobiet, ale do zrobienia.
Myślałeś o tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 08:21   #11
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce żadnych retuszy robić tylko chce zrobić korzystne ujęcie, na którym się wygląda męsko i przekonująco, atrakcyjnie i ciekawie dla kobiet.
A nie przypadkowe zdjęcie i 100% retusz od a do z.

Tylko w moim przypadku to jest 50-60 ujęć i wtedy powiedzmy akceptacja jednego zdjęcia a nie 2 ujęcia i łał...

No ale skoro tak rozmawiamy to jest porażka, dla osób które nie są w przypadku facetów modelami z okładki, relacja damsko-męska jest porażką.
Bo pracę możesz zmienić na lepszą, podnosząc kwalifikacje, auto masz starsze, zarabiasz - kupujesz nowsze, a postrzegania siebie i swojej urody nie zmienisz.
Kobieta zastosuje make-up i już jest lepiej. Facet jest na straconej pozycji.

Tak myślę.

Więc czy to portale randkowe czy na żywo, okazuje się że to nie takie proste dla kogoś kto jest przeciętny.
A kto Ci broni nakładać make-up? Zwłaszcza jak masz jakiś trądzik to byłoby warto, a jeszcze lepiej iść do dermatologa i go zlikwidować. Co ci się konkretnie nie podoba w swoim wyglądzie? Bo dla mnie też ta niefotogeniczność brzmi jak ściema. Albo jesteś atrakcyjny, albo nie. Zdjęcia aż tak nie zmieniają rzeczywistości.

Co poza wyglądem masz do zaproponowania przyszłej partnerce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 08:58   #12
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
I dlatego zastanawiam się czy fotogeniczność jest wyznacznikiem atrakcyjności zewnętrznej, fizycznej?
Nie.

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
czy osoby może mniej urodziwe są skazane na porażkę w relacjach ona i on?
Nie.
Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Ktoś powie a tam fotki...to nei jest realny wygląd tylko jedna poza i uchwycony moment...no ale coś one oznaczają np piłkarze z całym szacunkiem dla dorobku zawodowego ale emerytowany piłkarz reprezentacji Polski Jacek Krzynówek jednak jak Beckham wyglądać nie będzie nigdy, tak samo jak Ramos czy nawet Ronaldo.
A Krzynówek to nie ma przypadkiem żony, poznanej jak jeszcze u szczytu kariery nie był?
Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Tylko w moim przypadku to jest 50-60 ujęć i wtedy powiedzmy akceptacja jednego zdjęcia a nie 2 ujęcia i łał...
Jeśli myślisz, że każde oglądane przez siebie zdjęcie ładnej osoby to "2 ujęcia i łał" to jesteś w bardzo dużym błędzie.



Autorze, jak ktoś non stop jojczy, użala się nad sobą, to szału na rynku randkowym nie zrobi.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce żadnych retuszy robić tylko chce zrobić korzystne ujęcie, na którym się wygląda męsko i przekonująco, atrakcyjnie i ciekawie dla kobiet.
Pytanie czy Ty w ogóle Autorze jesteś na żywo męski, przekonujący, atrakcyjny i ciekawy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:02   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
(...)

Autorze, jak ktoś non stop jojczy, użala się nad sobą, to szału na rynku randkowym nie zrobi.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Pytanie czy Ty w ogóle Autorze jesteś na żywo męski, przekonujący, atrakcyjny i ciekawy.

Przecież samo czytanie tych jego gorzkich żali odbiera człowiekowi siły. Nie wierzę, że na żywo jest lepiej. Kontakt z nim musi być męczący. Ale albo trolluje, albo serio nie dopuszcza myśli, że to nie o fotogeniczność chodzi, a o jego charakter, mentalność.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:10   #14
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przecież samo czytanie tych jego gorzkich żali odbiera człowiekowi siły. Nie wierzę, że na żywo jest lepiej.
No sam się przyznaje, że go te brzydkie ujęcia blokują, bo myśli o nich nawet na żywo. No i niestety, dopóki będzie sobie tymi myślami głowę zatruwał, to żaden pomysł na poznanie kogoś w realu się nie sprawdzi.


Chociaż też wyczuwam trolla i czekam na dyskusję o chadach :P

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87307905]Bo dla mnie też ta niefotogeniczność brzmi jak ściema.[/QUOTE]
Ej, ja jestem na żywo nie za piękna, ale na zdjęciach to w ogóle masakra, raptem mi się robi drugi podbródek, nosem się ZAWSZE ustawię z tej gorszej strony, włos ZAWSZE dziwnie się układa, a jak pozowane zdjęcie całej postaci to jeszcze jak połamaniec stoję I oczywiście pochylam głowę (myśląc o uniknięciu tego drugiego podbródka), przez co wyłażą cienie pod oczami, a nos się wydłuża do samej ziemi
Najlepsze foty mi wychodzą na zasadzie nieświadomości, że ktoś mnie woła żeby coś cyknąć
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:19   #15
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przecież samo czytanie tych jego gorzkich żali odbiera człowiekowi siły. Nie wierzę, że na żywo jest lepiej. Kontakt z nim musi być męczący. Ale albo trolluje, albo serio nie dopuszcza myśli, że to nie o fotogeniczność chodzi, a o jego charakter, mentalność.
Jak ma 30 lat i nie może znaleźć partnerki, to nie dziwota że się żali. Ale to błędne koło, bo żale powodują że nikogo nie znajdzie, nikogo nie znajdzie napędza żale itp itd.

Zamiast szukać partnerki, po prostu poszukaj kobiety, na spotkanie, randkę. Nie każdy musi i nie każdy może mieć partnera, tak jak nie każdy może być milionerem czy malarzem. Niektórzy płaczą, że nie mogą nikogo znaleźć, a inni się cieszą że się uwolnili i są sami.

Co do wyglądu, brzydota to jedno, a zaniedbanie to drugie. Trądzik raczej odpędzi większość kobiet, tak samo brak zębów czy brud.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87307676]No chyba oczywiste, że wybiera te które mu się podobają, a czy on im to już inna sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Chodzi mi o irracjonalne wymagania
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:23   #16
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Problemem nie jest wygląd, a Twoje podejście i żale. Jesteś niefotogeniczny, może. I co z tego? Dorosły facet będzie nad tym ubolewał jak nastolatka?
Ogólnie nie wierzę, że nie da Ci się zrobić przyzwoitego zdjęcia.


"I niby każdy ma inny gust, każdemu co innego się podoba ale kobietom podobają się faceci z zasady przystojni, atrakcyjni, którzy zapewne też fajnie prezentują sie na zdjęciach"
Bo tobie to z pewnością podobają się paskudne dziewczyny z wylewającymi się boczkami.

" a postrzegania siebie i swojej urody nie zmienisz." - zmienisz. Polecam psychologa.

"Więc czy to portale randkowe czy na żywo, okazuje się że to nie takie proste dla kogoś kto jest przeciętny." Więcej jest przeciętych facetów niż pięknych i przystojnych. A jakoś mają partnerki, są w szczęśliwych związkach. Jak? A no fajny charakter ma znaczenie...
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:28   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87308049]Jak ma 30 lat i nie może znaleźć partnerki, to nie dziwota że się żali. Ale to błędne koło, bo żale powodują że nikogo nie znajdzie, nikogo nie znajdzie napędza żale itp itd.
(...)
[/QUOTE]


Galakty, tylko trzeba wziąć pod uwagę, że niektórzy mają po prostu nieciekawy charakter i nikt fajny nie chce się z nimi wiązać. Któryś już wątek tego użytkownika i nie zaprezentował się z innej strony. Albo serio twardo trolluje, albo... może po prostu nie ma niczego ciekawego do zaoferowania drugiej osobie?


Poza tym rozumiem żalenie się na samotność. Ale któryś wątek żalenie się, że to wszystko przez zdjęcia, wygląd? Fiksowanie się na tym? Jaja jakieś i tyle, albo przypadek dla psychiatry.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:59   #18
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No sam się przyznaje, że go te brzydkie ujęcia blokują, bo myśli o nich nawet na żywo. No i niestety, dopóki będzie sobie tymi myślami głowę zatruwał, to żaden pomysł na poznanie kogoś w realu się nie sprawdzi.


Chociaż też wyczuwam trolla i czekam na dyskusję o chadach :P

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------


Ej, ja jestem na żywo nie za piękna, ale na zdjęciach to w ogóle masakra, raptem mi się robi drugi podbródek, nosem się ZAWSZE ustawię z tej gorszej strony, włos ZAWSZE dziwnie się układa, a jak pozowane zdjęcie całej postaci to jeszcze jak połamaniec stoję I oczywiście pochylam głowę (myśląc o uniknięciu tego drugiego podbródka), przez co wyłażą cienie pod oczami, a nos się wydłuża do samej ziemi
Najlepsze foty mi wychodzą na zasadzie nieświadomości, że ktoś mnie woła żeby coś cyknąć
Ja też wychodzę na zdjęciach niekorzystnie, ale w życiu bym nie pomyślała, że to może mi w czymś przeszkodzić. Chłopa też mam z Internetu. Sam brak fotogeniczności nie może być jednym powodem braku powodzenia. Coś musi w autorze jeszcze odrzucać albo wygląd ogólnie, albo charakter.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:14   #19
nevina
Raczkowanie
 
Avatar nevina
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 234
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87308049]Jak ma 30 lat i nie może znaleźć partnerki, to nie dziwota że się żali. Ale to błędne koło, bo żale powodują że nikogo nie znajdzie, nikogo nie znajdzie napędza żale itp itd.

[/QUOTE]

No właśnie. Ciężko wyjść z takiego koła.

Nie będę nikogo czarować, że wygląd nie ma znaczenia, ale też może być tak, że sam siebie nakręcasz i wcale tragedii nie ma. Może pokażesz nam swoje zdjęcie albo podeślesz na pw?

Ja widzę wielu facetów, którzy delikatnie mówiąc atrakcyjni nie są, a mają fajne dziewczyny. W drugą stronę też to idzie. Najważniejsze jest podejście do siebie i charakter. Ja zawsze podziwiam osoby, które nie są zbyt atrakcyjne, ale są tak pewne siebie, że sama mam do nich potem jakąś słabość. U kobiet pożądanie zaczyna się w mózgu - jeśli będziesz kobiecie imponował swoim charakterem, poczuciem humoru to sama się zakocha.

No i ogólnie jeśli możesz nad czymś popracować, to zrób to - zadbaj o cerę, włosy, zacznij uprawiać jakiś sport, zwracaj większą uwagę na ciuchy, zapach. To dużo daje. Nikt nie każe ci wyglądać jak model z CK, wystarczy być zadbanym.
nevina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 10:20   #20
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87307688]Ale niektórzy naprawdę na zdjęciach wychodzą kiepsko, bo nie są fotogeniczni i sama się z tym spotkałam. Owszem, jest też tak, że ktoś retuszuje zdjęcia, wstawia jakieś nieaktualne (sama się nieraz z czymś taki spotkalam) i to jest nie fajne, ale to dotyczy obu płci. Tak samo jak kobiety wstawiając zdjęcia z sesji zdjęciowych (faceci również) jest to wrecz nagminne), no to też wiadomo, że pokazują swój nie do końca prawdziwy wizerunek. Poza tym no nie każdy jest piękny, ale szukać nikt nikomu nie zabroni, tylko oby był uczciwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Zgadzam się, nie każdy jest fotogeniczny i umie pozować. Absolutnie zdarzają się sytuacje, w których ktoś na zdjęciach wygląda dziwnie, a w rzeczywistości jest dużo lepiej. Odwrotnie też. W skrajnych przypadkach nawet ciężko poznać, że to ta sama osoba, ale jak już pisano, kwestia retuszu + ujęć, które maskują pewne rzeczy.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie.

Nie.


A Krzynówek to nie ma przypadkiem żony, poznanej jak jeszcze u szczytu kariery nie był?


Jeśli myślisz, że każde oglądane przez siebie zdjęcie ładnej osoby to "2 ujęcia i łał" to jesteś w bardzo dużym błędzie.



Autorze, jak ktoś non stop jojczy, użala się nad sobą, to szału na rynku randkowym nie zrobi.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------


Pytanie czy Ty w ogóle Autorze jesteś na żywo męski, przekonujący, atrakcyjny i ciekawy.
Z tym jojczeniem absolutnie się zgadzam. Przeraża mnie to, że jest na portalach tyłu facetów. Moim osobistym hitem był facet, który opisał swoją dramatyczną historię życia (jestem nieszczęśliwy, chory i samotny), a zakończył rzeczami typu "ale mam swoje męskie potrzeby, szukam trochę intymności". W finale dramatyczna prośba, bym była dla niego miła i zgodziła się na seks. OMG. Traktowanie kobiety jako instytucji charytatywnej i żebranie o seks. Przyznam, że przez takie rzeczy jestem bardzo sceptyczna wobec portali i uważam, że trzeba mieć dużo szczęścia, by zrobić odsiew i znaleźć kogoś fajnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 11:35   #21
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Zgadzam się, nie każdy jest fotogeniczny i umie pozować. Absolutnie zdarzają się sytuacje, w których ktoś na zdjęciach wygląda dziwnie, a w rzeczywistości jest dużo lepiej. Odwrotnie też. W skrajnych przypadkach nawet ciężko poznać, że to ta sama osoba, ale jak już pisano, kwestia retuszu + ujęć, które maskują pewne rzeczy. Z tym jojczeniem absolutnie się zgadzam. Przeraża mnie to, że jest na portalach tyłu facetów. Moim osobistym hitem był facet, który opisał swoją dramatyczną historię życia (jestem nieszczęśliwy, chory i samotny), a zakończył rzeczami typu "ale mam swoje męskie potrzeby, szukam trochę intymności". W finale dramatyczna prośba, bym była dla niego miła i zgodziła się na seks. OMG. Traktowanie kobiety jako instytucji charytatywnej i żebranie o seks. Przyznam, że przez takie rzeczy jestem bardzo sceptyczna wobec portali i uważam, że trzeba mieć dużo szczęścia, by zrobić odsiew i znaleźć kogoś fajnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 12:00   #22
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce żadnych retuszy robić tylko chce zrobić korzystne ujęcie, na którym się wygląda męsko i przekonująco, atrakcyjnie i ciekawie dla kobiet.
A nie przypadkowe zdjęcie i 100% retusz od a do z.

Tylko w moim przypadku to jest 50-60 ujęć i wtedy powiedzmy akceptacja jednego zdjęcia a nie 2 ujęcia i łał...

No ale skoro tak rozmawiamy to jest porażka, dla osób które nie są w przypadku facetów modelami z okładki, relacja damsko-męska jest porażką.
Bo pracę możesz zmienić na lepszą, podnosząc kwalifikacje, auto masz starsze, zarabiasz - kupujesz nowsze, a postrzegania siebie i swojej urody nie zmienisz.
Kobieta zastosuje make-up i już jest lepiej. Facet jest na straconej pozycji.

Tak myślę.

Więc czy to portale randkowe czy na żywo, okazuje się że to nie takie proste dla kogoś kto jest przeciętny.
Możesz albo coś zmienić w swoim, albo co zaakceptować np. przy pomocy terapii. Bo z takim podejściem jak teraz to ciężko będzie Ci znaleźć dziewczynę i nie chodzi tu w tym momencie o wygląd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 15:56   #23
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Możesz się też zareklamować, że co prawda z zewnątrz jesteś Shrekiem, za to wewnątrz prawdziwym księciem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 16:17   #24
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

A twój kolega też twierdzi, że te zdjęcia są słabe? Ludzie z kompleksami potrafią grubo przesadzać.

Sama czasem dramatyzuje, że źle wyszłam na zdjęciu, a ktoś z boku mi mówi, że zdjęcie jest całkiem normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 16:26   #25
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
A twój kolega też twierdzi, że te zdjęcia są słabe? Ludzie z kompleksami potrafią grubo przesadzać.

Sama czasem dramatyzuje, że źle wyszłam na zdjęciu, a ktoś z boku mi mówi, że zdjęcie jest całkiem normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 16:30   #26
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Kolega powie że jest okey, żeby nie urazić i skończyć niewygodny temat
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 16:44   #27
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87309668]Kolega powie że jest okey, żeby nie urazić i skończyć niewygodny temat [/QUOTE]To niech wstawi zdjęcie to ocenimy
Poza tym wygląd to też nie wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 16:46   #28
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87309706]
Poza tym wygląd to też nie wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Jasne ale na 20 randce albo po 2 latach znajomości a nie na portalach randkowych czy przy poznawaniu kobiety "z ulicy"



Wszystko fajnie o czym tu piszecie i rady są pomocne za co dziękuje ale jest jeden problem, że ja nie mogę przejść pierwszego etapu.

Wiele kobiet twierdzi że facet "ma przyciągnąć wyglądem a zatrzymać charakterem" a nie na odwrót
Ja nie spełniam 1 części więc o czym tu dalej pisać?

Wiele mogę kobiecie zaoferować chociażby poczucie bezpieczeństwa, oparcie, pracuje więc też wsparcie finansowe gdzieś tam w przyszłości, opiekę (bo ja w swoim związkach poprzednich to potrafiłem na głowie stanąć żeby kobiecie było ok, żeby czuła się świetnie itd..)

Tylko jak można zaprezentować coś innego niż wygląd na 1 etapie znajomości? Zawsze wygląd jest nr 1, bo podchodzisz i od razu szufladka "mój typ albo nie", w internecie nr 1 to zdjęcia.

Czytałem ostatnio że powinno się mieć takie foty, jeśli mówimy o apkach randkwych czy portalach żeby na 20 kobiet chociaż te 10 było na "tak" a już rewelacyjnie będzie jak 15 będzie na tak.
Bo facetów jest tysiące i kobiete nic nie obchodzi tylko wygląd, żeby w ogóle cokolwiek rozpocząć.

Co mi się nie podoba w moim wyglądzie na zdjęciach?
- cera naczyńkowa - wystarczy temp otoczenia na zewnątrz poniżej 15 stopni i wyglądam jak św. Mikołaj albo 5 latek z policzkami jak z bajek Brzechwy z ilustracjami Szancera
- włosy - kiedyś bardziej bujne, teraz rzadkie tzn takie dziwne bo te przy uszach jak urosną to odstają na 5 cm i wyglądam jak kretyn, jak zrobie fryz to te górne ani to na żel bo mam strączki i dziwnie to wygląda ani jakoś ułożyć,
- oczy - nie mam zeza ani jakiś wad, ale jedna powieka niżej, druga wyżej, są mało pociągające i po prostu słabo wyglądają, a mówię o nich dlatego że po założeniu okularów już bardziej siebie akceptuje.
- zarost - taka teraz moda, zaczynam zapuszczać ale wyglądam jak niedogolony 15 latek słabo to wygląda, dodatkowo górna warga ma ten przedziałek taki wyraźny i zarost powoduje że tam jest czarno jak brud...serio głupio to wygląda

Jak przejrzałem kiedyś sympatie pod kątem kolesi jako kobieta, to połowa facetów czyli np moich konkurentów to z przystojniaki z fajnym zarostem, z fajną fryzurą itd i chodzi o to że ja mam być co najmniej tak samo a nie przeciętny.
Bo potem jest tak że jedno spotkanie na pół roku a nie na tydzień jak u większości kolesi.

Po prostu portale = wybitnie dobre zdjęcie bez ŻADNYCH kompromisów
Tak się składa że ten temat nie jest przez przypadek bo miałem ostatnio sesje przez panią fotograf robioną która robiła fotki na roczek mojej siostrzenicy no i jest kaplica, wybrałem 3 "najlepsze" fotki którym do ideału brakuje ojejj sporo..

I nie,nie jestem trollem, a konto mam tutaj od wczoraj więc jeśli podobnych temat był to na pewno nie ode mnie bo jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem o istnieniu forum wizaz.pl

Więc generalnie to o czym piszecie charakter, uosobienie, zachowanie - ok ale to są późniejsze etapy.
Jeśli zatem uważacie że przesadzam to dlaczego mega rzadko mam połączenie na tinderze, dlaczego na sympatii praktycznie nie mam odpowiedzi itd
No cóż zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia.
a jak mówimy o poznawaniu kogoś na żywo to podchodzenie do obcej kobiety też wiąże się z tym że ona najpierw musi zaakceptować Twój wygląd.
No tak czy nie? Okej, może pogada, ale nie wymieni się numerami, nawet może gadka się będzie kleić ale na kolejne spotkanie już się nie umówi.
No bo po co ma się męczyć gdy nie ma chemii, nie ma flow, nie ma pociągu, nie ten typ itd?

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-06 o 16:53
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 17:08   #29
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Jasne ale na 20 randce albo po 2 latach znajomości a nie na portalach randkowych czy przy poznawaniu kobiety "z ulicy"



Wszystko fajnie o czym tu piszecie i rady są pomocne za co dziękuje ale jest jeden problem, że ja nie mogę przejść pierwszego etapu.

Wiele kobiet twierdzi że facet "ma przyciągnąć wyglądem a zatrzymać charakterem" a nie na odwrót
Ja nie spełniam 1 części więc o czym tu dalej pisać?

Wiele mogę kobiecie zaoferować chociażby poczucie bezpieczeństwa, oparcie, pracuje więc też wsparcie finansowe gdzieś tam w przyszłości, opiekę (bo ja w swoim związkach poprzednich to potrafiłem na głowie stanąć żeby kobiecie było ok, żeby czuła się świetnie itd..)

Tylko jak można zaprezentować coś innego niż wygląd na 1 etapie znajomości? Zawsze wygląd jest nr 1, bo podchodzisz i od razu szufladka "mój typ albo nie", w internecie nr 1 to zdjęcia.

Czytałem ostatnio że powinno się mieć takie foty, jeśli mówimy o apkach randkwych czy portalach żeby na 20 kobiet chociaż te 10 było na "tak" a już rewelacyjnie będzie jak 15 będzie na tak.
Bo facetów jest tysiące i kobiete nic nie obchodzi tylko wygląd, żeby w ogóle cokolwiek rozpocząć.

Co mi się nie podoba w moim wyglądzie na zdjęciach?
- cera naczyńkowa - wystarczy temp otoczenia na zewnątrz poniżej 15 stopni i wyglądam jak św. Mikołaj albo 5 latek z policzkami jak z bajek Brzechwy z ilustracjami Szancera
- włosy - kiedyś bardziej bujne, teraz rzadkie tzn takie dziwne bo te przy uszach jak urosną to odstają na 5 cm i wyglądam jak kretyn, jak zrobie fryz to te górne ani to na żel bo mam strączki i dziwnie to wygląda ani jakoś ułożyć,
- oczy - nie mam zeza ani jakiś wad, ale jedna powieka niżej, druga wyżej, są mało pociągające i po prostu słabo wyglądają, a mówię o nich dlatego że po założeniu okularów już bardziej siebie akceptuje.
- zarost - taka teraz moda, zaczynam zapuszczać ale wyglądam jak niedogolony 15 latek słabo to wygląda, dodatkowo górna warga ma ten przedziałek taki wyraźny i zarost powoduje że tam jest czarno jak brud...serio głupio to wygląda

Jak przejrzałem kiedyś sympatie pod kątem kolesi jako kobieta, to połowa facetów czyli np moich konkurentów to z przystojniaki z fajnym zarostem, z fajną fryzurą itd i chodzi o to że ja mam być co najmniej tak samo a nie przeciętny.
Bo potem jest tak że jedno spotkanie na pół roku a nie na tydzień jak u większości kolesi.

Po prostu portale = wybitnie dobre zdjęcie bez ŻADNYCH kompromisów
Tak się składa że ten temat nie jest przez przypadek bo miałem ostatnio sesje przez panią fotograf robioną która robiła fotki na roczek mojej siostrzenicy no i jest kaplica, wybrałem 3 "najlepsze" fotki którym do ideału brakuje ojejj sporo..

I nie,nie jestem trollem, a konto mam tutaj od wczoraj więc jeśli podobnych temat był to na pewno nie ode mnie bo jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem o istnieniu forum wizaz.pl

Więc generalnie to o czym piszecie charakter, uosobienie, zachowanie - ok ale to są późniejsze etapy.
Jeśli zatem uważacie że przesadzam to dlaczego mega rzadko mam połączenie na tinderze, dlaczego na sympatii praktycznie nie mam odpowiedzi itd
No cóż zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia.
a jak mówimy o poznawaniu kogoś na żywo to podchodzenie do obcej kobiety też wiąże się z tym że ona najpierw musi zaakceptować Twój wygląd.
No tak czy nie? Okej, może pogada, ale nie wymieni się numerami, nawet może gadka się będzie kleić ale na kolejne spotkanie już się nie umówi.
No bo po co ma się męczyć gdy nie ma chemii, nie ma flow, nie ma pociągu, nie ten typ itd?
Mi chodzi o to, że można być super przystojnym i w ogóle, A mieć tak beznadziejny charakter że i tak żadna nie będzie takiego faceta chciała i dlatego wygląd to nie wszystko. Poza tym albo zrób coś że swoim wyglądem, albo pracuj nad samoocena, może też przy pomocy psychologa, ale na pewno nie miej takiego podejścia jak teraz bo każda odstraszysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 17:12   #30
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87309814]Mi chodzi o to, że można być super przystojnym i w ogóle, A mieć tak beznadziejny charakter że i tak żadna nie będzie takiego faceta chciała i dlatego wygląd to nie wszystko. Poza tym albo zrób coś że swoim wyglądem, albo pracuj nad samoocena, może też przy pomocy psychologa, ale na pewno nie miej takiego podejścia jak teraz bo każda odstraszysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Sorry ale to śmieszny argument. Co z tego że przystojny ma kiepski charakter, skoro powodzenie będzie miał? Brzydki z super charakterem nie będzie miał okazji go pokazać, bo żadna się nie zainteresuje. Ma rację.

Ja bym darował sobie aplikacje, bo tutaj pierwszą rolę gra wygląd. Tylko się dołuje niepotrzebnie. Na żywo próbować, jest łatwiej.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 22:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.