Czego się pozbyłyście? cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 21:32   #1
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514

Czego się pozbyłyście? cz. II


Znalazłam tylko stary i zamknięty wątek tego dotyczący, a w ciągu ostatniego roku (z tego co wyszukałam) nie powstał nowy. A ja mam potrzebę wynurzeń tego dotyczących, ponieważ ostatnio (jak zawsze) pozbywam się wielu pozycji.
mam tylko nadzieję, że nie dubluję czegoś

Pozbyłam się ostatnio Botrytisa, którego długi czas darzyłam wielkim uczuciem. Jednak jego fatalna trwałość i słodycz, która zaczęła mnie męczyć połączona z szybkim spłaszczaniem się zapachu w końcu mnie doprowadziły do ostateczności.

Pozbyłam się też Naomagic, na które niegdyś długo polowałam. Zapach moich czasów nastoletnich, który jest jednak zbyt kwiatowy i płaski - użyłam go pewnie 5 razy w ciągu kilku miesięcy posiadania.
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:45   #2
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Ten poprzedni wątek został zamknięty, ponieważ pisano tam również o flaszkach, których aktualnie się pozbywano np. na Allegro, albo na Straganiku, albo planowano ich sprzedaż w niedalekiej przyszłości. Jeśli będziemy tu pisać o zapachach, które już poleciały w świat, to jest szansa, że Twój wątek się uchowa i będzie nawet kontynuowany
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:54   #3
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Ojjjj, brakowało mi tego wątku ... mam nadzieję, że nie będzie on po to aby wpisywać co aktualnie mamy na zbyciu/nie będzie słupem ogłoszeniowym i że będzie trwał .

W temacie, posłałam w świat Gucci eau de Parfum 30 ml, Sceau de Coeur Poiray, Pure Poison Elixir, Arabian Nights J. del Pozo męskie (bo mam fajniejsze Royal Oud)
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 22:03   #4
agno
Raczkowanie
 
Avatar agno
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 200
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Narciso Rodriguez for her EDP. Kupione w ciemno, okazały się jedną wielką porażką . Dla mnie były stanowczo zbyt ciężkie i duszne, każdorazowe użycie równało się migreną i kąpielą. Na szczęście znalazły nową właścielkę, której służą świetnie
agno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 22:11   #5
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Pozbyłam się ostatnio flaszki Guerlain My Insolence , bo kupując myślałam, że to fiołkowe Insolence edp... I jeszcze odleciała flaszka Magnetism Escady, bo jednak owoców okazało się być w nim za dużo...
__________________
Błagam, napraw mnie ....
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 22:16   #6
agulenas82
Zadomowienie
 
Avatar agulenas82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 711
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Systematycznie czegoś się pozbywam, coś wyleci to coś kupięOstatnio wyleciała ode mnie flaszka pereł-niegdyś ukochana paczula, teraz migrogenna, aczkolwiek ostatni raz psiknełam na nadgarstek i chyba powoli zaczynam żałować,że tak łatwo się pozbyłam.Pozbyłam się jeden flaszki HP Diora, ale zostawiłam sobie ta sprzed reformulacji
agulenas82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 22:51   #7
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Czego się pozbyłyście?

ja pozbywam się wszystkiego co przestaję na sobie czuć wiem, że ludzie uważają, że jak perfum się nie czuje tzn. że są idealnie dobrane, ale mnie to drażni.. nie po to wydaję kupe kasy na perfumy żeby ich nie czuć..
poleciało moje ukochane AoD Le Secret, kolejny raz.. 3 podejścia, 3 flaszki i koniec.. po 30 minutach ja zapachu nie wyczuwam.. tż tak, ale zapachy mam czuć ja, a nie on
ogólnie podejrzewam, że oni coś zmienili w zapachu inaczej pachniała odlewka, dzięki której poznałam ten zapach, a inaczej pachną obecnie przynajmniej dla i na mnie, ech..

posłałam też w świat Noa, bo po zmianach w zapachu wychodzi na mnie paskudna jakaś drażniąca i pieprzna nuta..
tak samo DKNY Pure, coś mnie w nich drażni, ale chcę im dać jeszcze szansę więc pewnie jeszcze 1 flaszke kiedyś kupię, póki co poszła..

CK One Shock - zakup w ciemno, na podstawie tego jak pachniał na koleżance..

sporo by wymieniać..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 23:02   #8
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Ja ostatnio (jeszcze przed powrotem do nałogu ) pozbyłam się Aquoliny Pink Sugar Sensual- dla mnie to zapach prawie identyczny z Fantasy Britney Spears więc skoro mam jeden, to drugi mógł wylecieć I jeszcze Comptoir Sud Pacifique Fleur Des Caraibes wyleciało, bo nie używałam wcale :P

A będąc w temacie pozbywania się wspomnę jeszcze śmieszną sprawę Pozbyłam się kiedyś dwóch czekoladek mon amour- ciemnej i jasnej, rok później znów je kupiłam i znów się pozbyłam i teraz myślę sobie, że jednak chyba by mi się przydały Pewnie większość z Was tak miała z jakimś zapachem
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 23:15   #9
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Może zatem moderatorka dodałaby do tematu dopisek, że można pisać o flakonach, których już się pozbyło, a nie które są aktualnie na All lub straganiku

Ja moich już się pozbyłam na szczęście (uff)

Pozbyłam się też HP jakiś czas temu, jednak bleee
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 23:18   #10
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Może zatem moderatorka dodałaby do tematu dopisek, że można pisać o flakonach, których już się pozbyło, a nie które są aktualnie na All lub straganiku

Ja moich już się pozbyłam na szczęście (uff)

Pozbyłam się też HP jakiś czas temu, jednak bleee
HP bleee? Ja nie mogę ścierpieć, że nie kupię go w najbliższym czasie

Ja pozbyłam się Womanity, klasycznej Lolity, L Lolity i Insolence EDP Więcej grzechów nie pamiętam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 23:47   #11
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Czego się pozbyłyście?

pozbyłam sie Theoremy, a że mi jej było żal to nie wystawiłam na all tylko znalazłam odpowiedni dom dla niej
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 23:54   #12
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Maaaasa tego była Poczynając od Avonów i Yvesrocherów poprzez Lolity (L, jabłuszko EdT, Fleur de Minuit), Perły, Anglomanię, Seductive Elixir, Shalimary (waniliowy, EdT), Kashminę Touch, Smoka, 5th Avenue, Flowerbomb (różany i EdP; chociaż różanego może zużyłam, nie jestem pewna ), Pradę, Addict, Lovely, Shiny Creation, Champs Elysees, HP, dwa Demetery (róża, Holy Water), Lavande Velours, Belle en Rykiel, Nilowego, Cabaret, Mure et Musc, Miss Me, Covet, C'est la Fete Patchouli, Helmuta Langa, Stellę Rose Absolute, Madness, Inside aż po kosztowniejsze flakony typu Black Cashmere, Belle de Minuit, OI, Thundra , Rousse, Kyoto , Avignon i Antiheros.
Nie, że mam taką dobrą pamięć Posiłkowałam się moim profilem na Fragrantice

Dobrze, że gustuję w używkach, to taniej mnie wychodzi moja zmienność

Co ciekawe, mam tylko jedną z flaszek, które rozbierałam, ale nie darzę jej szczególnym uwielbieniem. Reszty bardzo szybko się pozbywałam, niestety (Perły, Thundra, Avignon, Kyoto, Lavande Velours).

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
A będąc w temacie pozbywania się wspomnę jeszcze śmieszną sprawę Pozbyłam się kiedyś dwóch czekoladek mon amour- ciemnej i jasnej, rok później znów je kupiłam i znów się pozbyłam i teraz myślę sobie, że jednak chyba by mi się przydały Pewnie większość z Was tak miała z jakimś zapachem
A owszem, Shalimar wracał trzy razy (obecnie nie mam), pozbyłam się dwóch flaszek OI (obecnie mam kolejną), Kashminy Touch i BC (te dwie mam znowu)
Poluję na kapkę Shiny Creation i znalazłam właśnie wymiankowo odlewkę Thundry. Lubię słuchać tych samych piosenek, przy kolejnym razie odbieram je często inaczej
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 00:21   #13
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Jeszcze sobie przypomniałam, patrząc na moje zdjęcia starej kolekcji:

- Kenzo Amour - ładny, ale w ogóle nie używałam
- Grain de Soleil - ładny, ale nie aż tak, żeby być w kolekcji
- Cioccolato Bianco - za słodki
- Alien EA - migrena
- Alien - też
- FdB Lutensa - potrzebowałam na prędce kasy na Szpilkównę ostatecznie nie żałuję, bo pozostawionej odleweczki prawie nie tykam
- Eva EDP - ani razu nie użyta chyba
- Marcel - nuta skóry mi się nie podobała
- Ramyata - miałam wtedy i DV i FdB więc nie czułam potrzeby

Jak dotąd nie żałuję niczego.

uff, muszę niedługo aktualny zbiorek cyknąć na fotce, bo połowy flaszek się pozbyłam, a przybyły inne
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 10:24   #14
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Ja się pozbyłam w ostatnim roku 3 flaszek - nie mogłam znieść na mężu Paco Rabane One Milion (chociaż sama mu je kupiłam), Guerlain La Petite Robe Noire EdP - wielkie zauroczenie przemieniło się w wielkie migreny i nie dało się tego nosić i trzecia rzecz - Givenchy Dahlia Noire L'eau - zbita flaszka która do mnie przyszła skutecznie obrzydziła mi ten zapach na wieki. Nowa flaszka już nie naprawiła wrażenia i po prostu nie mogłam tego trzymać w domu.
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 11:50   #15
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Czego się pozbyłyście?

ostatnio wyleciała ode mnie miss dior eau fraiche... kocham zapach miss dior cherie i łudziłam się, że wersja fraiche jest choć odrobinę podobna do klasyka... niestety śmierdziel to niesamowity, w dodatku zupełnie niepodobny, nawet nie stał przy mdch

i powiem szczerze, że jak już raz coś mnie odrzuci i chcę się tego pozbyć, to nie mam mowy o powrocie, nie tęsknię i ponownie przygarniać nie chcę ...

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
HP bleee? Ja nie mogę ścierpieć, że nie kupię go w najbliższym czasie
ja też w tym roku pożegnałam hp i hp sensuelle... początkowa miłość przerodziła się w nienawiść zostawiłam sobie tylko wersję elixir, bo w miarę ją toleruję (na mroźną zimę będzie jak znalazł )...

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2013-06-03 o 11:46
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:01   #16
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Pozbyłam się Chergui i Jacomo Silences
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:32   #17
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Ja pozbylam sie Idylle edt, a po dwoch dniach juz buszowalam na allegro, szukajac miniaturek - bo nosic jakos nie moge, za smutny; ale za wachaniem z flakonika jednak tesknie...
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:48   #18
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Pozbyłam się ostatnio Wisha podrzucając mojej mamie. Z początku mi się podobał ale ostatecznie zaczął mnie mocno drażnić.

Także Alien EDT poleciał ostatnio w świat-zupełnie nie mój zapach. Choć nie jest brzydki to nie potrafię go nosić i mnie drażni.

No i Ephoria. Na początku nie lubiłam, potem się zakochałam na jakiś miesiąc a potem zupełnie odkochałam i posłałam dalej w świat.

Póki co-niczego nie żałuję.

Zastanawiam się jeszcze nad większym uszczupleniem mojej i tak nie tak wielkiej kolekcji. Żal mi czasu na używanie zapachów tylko "ładnych" i "ok". Więc niedługo w świat chyba poleci Hippy Fizz i byc może Black XS.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:49   #19
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Ostatnimi czasy znacznie uszczupliłam kolekcję, zostawiłam sobie tylko kilka najukochańszych świeżaczków, a w świat poleciały:
Coco Noir-jakaś taka "ciotkowata" na mnie była
Coco Mademoiselle-zaczęła mnie dusić i uwierać
Allure edp-zostawiłam sobie o wiele piękniejsze edt
Feminite du Bois Lutensa-skandaliczna nietrwałośc
Deep Red-niby nic do niego nie mam, ale stał nieuzywany
Forbidden Euphoria-nie wiem czemu ukochany niegdyś zapach wydał mi się tandetny
More by Demi-w sumie lubiłam, ale rzadko używałam
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 15:20   #20
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Czego się pozbyłyście?

Skoro już założyłaś nowy, trzeba było dopisać że to druga część...
Choć wydawało mi się, że dość klarownie napisałam, czemu wątek zamykamy.
Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Może zatem moderatorka dodałaby do tematu dopisek, że można pisać o flakonach, których już się pozbyło, a nie które są aktualnie na All lub straganiku
Dopiski nic nie dawały, upomnienia też. Choć wydawałoby się, że czas przeszły - "pozbyłyście" - jest oczywisty.
Ale jeżeli dla kogoś nie będzie, to jego posty będą usuwane i punktowane jak reklama. Jeśli będzie to nagminne, wątek ponownie zostanie zamknięty.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"

Edytowane przez Bellatrix
Czas edycji: 2013-06-03 o 15:23
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:30   #21
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Czego się pozbyłyście?

też mi go brakowało
ja uszczuplam swoją kolekcję, nowego nic nie kupuje i w sumie nic mnie nie kusi (ino Alien.. moja miłość)
a pozbyłam się niewiele przez 2 letni odwyk, bo tylko Angel'a i HP ...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:45   #22
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czego się pozbyłyście? cz. II

W maju pozbyłam się:
* Dolce&Gabbana Anthology La Roue de La Fortune 10
* Givenchy Eaudemoiselle
* Miss dior cherie l'eau
* Coco Mademoiselle

Tak jak zapachy szybko mi się spodobały tak szybko je sprzedałam
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:13   #23
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Czego się pozbyłyście? cz. II

Tumulciaka damskiego sie pozbyłam jakis czas temu i nie tesknie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:26   #24
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Czego się pozbyłyście? cz. II

Przez moje ręce przewinęło się w sumie niewiele flaszek, więc mogę wymienić wszystkie:

Hypnose Senses - zakup sprzed bytności na forum - przestał zachwycać
Idylle edp - jak wyżej
Dolce Vita (stara) - w pewnym momencie zaczęła mnie drażnić, nie wiem czemu
Coco Mademoiselle edp - też zaczęła drażnić, po tym, jak ją poczułam na niezbyt ciekawej pani w windzie...uznałam, że w kategorii "zapach śliczny" o niebo lepiej sprawuje się Ume
Frapin 1270 - piękny, ale tragicznie nietrwały
Gaiac - pozbyłam się tylko dlatego, że miałam 100ml, i za dużo, bo używam rzadko - ale planuję zakup, tym razem zgrabnego maluszka
Cocoon - pozbyłam się zapasowego flakonu - uznałam, że jednak nie zachwyca tak, żeby robić zapasy
Balenciaga l'Essence - zaczął mnie drażnić, a miałam całe 75ml - rozważam ponowny zakup, tym razem z rozbiórką
Note Vanillee - kupione niemal w ciemno, bo testowałam dawno, i pamiętam, że wtedy mi nie do końca pasowało. I fakt, nie pasowało, flaszka za ciężki piniądz poleciała w świat
Chambre Noir - przestał mi się po prostu podobać...nie przepadam za skórą
Ambre Gris - poleciał w świat, bo miałam całą setkę, a używam rzadko - kolejną setkę rozebrałam, i mam ze 20ml - tyle mi starczy

Wspomniane Feminite du Bois - mam, nie pozbędę się, ale jest bardzo anemiczny - nie wiem, czy będę uzupełniać zapas...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:15   #25
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Odp: Czego się pozbyłyście? cz. II

Ja myślałam ze zamknięty bo przekroczył 5000 postow nie przeczytałam w ogóle powodu zamknięcia, jakoś nie przyszło mi do glowy, że mogły być w ogóle inne powody, więc założyłam że to na pewno to i nie doczytalam , przepraszam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 03:34   #26
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Czego się pozbyłyście? cz. II

Pozbyłam się kilku flaszek ostatnimi czasy...

-Nina Ricci Nina- już tęsknię za moim jabłuszkiem

-Flowerbomb edt- tyle nasłuchałam się o podobieństwie bombki i La vie est belle, że radośnie kliknęłam używkę. Jednak te zapachy nie były ani trochę podobne. Udało mi się wymienić wersję edt na edp i...

-Flowerbomb edp- ani trochę mi się nie spodobał ten zapach. Nigdy więcej zakupów/wymian w ciemno!
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 10:31   #27
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Czego się pozbyłyście? cz. II

Brakowało mi tego wątku...
A wyleciało trochę:
Flakonowo: Piąta alejka, Piąta alejka po piątej, Anais anais, Crystal Noir, zapasowy Kasztan od YR, zapasowy kamyk BC, paczulo - wanilia sephorowa, Pink Sugar, biała czekoladka Mon Amour, Gucio (tylko tego żałuję i to aż tak, że nabyłam zapas sampli), Angel EDP (po to by natychmiast triumfalnie wrócić).
Odlewkowo m. in. : Habanita, Lolita Lempicka EDP, Maruśka, CN 21, Premierowa Piątka (wróciła), VC&A Wiosna, Voluspy wszelakie i Demeter Holly Smoke - odlewek wyleciało więcej niż jestem w stanie spamiętać...
__________________
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 10:52   #28
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Czego się pozbyłyście? cz. II

A ode mnie wyleciały wszystkie Muglery. Piękne zapachy, ale dla mnie migrenogenne jakieś
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 13:23   #29
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czego się pozbyłyście? cz. II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
A ode mnie wyleciały wszystkie Muglery. Piękne zapachy, ale dla mnie migrenogenne jakieś
Ja mam z nimi to samo, ostatnio znowu wąchałam Aliena EA i uważam, że to niesamowicie piękny zapach, ale głowa mnie boli jak go noszę
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 13:33   #30
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Czego się pozbyłyście? cz. II

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Ja mam z nimi to samo, ostatnio znowu wąchałam Aliena EA i uważam, że to niesamowicie piękny zapach, ale głowa mnie boli jak go noszę
No właśnie, coś musi być w nutach, co mi nie konweniuje, bo u mnie zarówno Alieny, jak i Angele taki efekt uboczny dawały. W sumie chyba siedem, osiem poszłooo
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-15 10:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.