Ja i trwała? jak myślicie? Rocki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-26, 12:12   #1
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262

Ja i trwała? jak myślicie? Rocki


Cześć dziewczyny. Tak przeglądałam tutejsze wątki i też mi się zachciało jakiejś zmiany

A że mam włosy za łopatki, proste tak w 95% (bo żeby były takie całkiem śliczne proste, jak po prostownicy, to nie mogę powiedzieć), to zaczęłam ostatnio myleć o zrobieniu sobie trwałej. Codziennie kręcenie odpada, bo zwyczajnie mi by się nie chciało. Tylko boję się, że zamiast pięknych dużych pukli, zrobią mi u fryzjera baranka...

Jak myślicie, czy w ogóle pasowałyby do mnie loki? Kiedyś z nudów zakręciłam włosy i efekt wydawał mi się naprawdę niezły...

Może któraś z was miałaby możliwość w jakim photohopie czy czymś innym to sprawdzić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (73,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (63,0 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (58,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (81,4 KB, 134 załadowań)
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 12:58   #2
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: ja i trwała? jak myślicie?

Ja jestem na nie^ Masz ładne włosy, jeśli szukasz zmiany to poeksperymentój z włosami w trochę mniej drastyczny sposób ;D Zniszczysz sobiee
losux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 13:29   #3
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: ja i trwała? jak myślicie?

Po pierwsze ładnie Ci w tych włoskach
Po drugie szkoda niszczyc włosów trawałą
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 12:47   #4
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: ja i trwała? jak myślicie?

Masz szczupłą buzię, więc mogłoby być Ci bardzo ładnie w loczkach, ale tak jak pisały dziewczyny - trwała bardzo niszczy włosy i nie wiem, czy warto..
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:10   #5
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: ja i trwała? jak myślicie?

Dzięki dziewczyny za opinie Ale co w takim razie mogłabym zrobić z włosami? Nie chcę ich jakoś drastycznie ścinać, bo jednak mi jest zdecydowanie ładniej w długich, nie chcę się bawić w farbowanie (bo jak raz zacznę, to później się już tak będę bawić do końca życia...) i dlatego tak myślałam o tej trwałej. Chociaż w sumie mam u nasady strasznie tłuste włosy, więc takie przesuszenie może by im dobrze zrobiło
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 20:58   #6
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: ja i trwała? jak myślicie?

Jeśli chcesz je przesuszyć to może przyciemnij je jakąś farbą? Lub wałki + suszarka. A kysz od trwałej - bez sensu niszczyć włosy (poza tym trwała nie daje ładnych loków).
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:33   #7
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: ja i trwała? jak myślicie?

Ja w sumie mam trochę ciemniejsze włosy niż na tych zdjęciach (nawet niż na tym ostatnim też), bo były wszystkie robione w ostrym słońcu (co zresztą widać po zmrużonych oczach). A czy macie jakieś sposoby na porządne zrobienie sobie loków? Bo za każdym razem pół godziny po zdjęciu wałków mam już proste włosy
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 14:22   #8
Dirya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: ja i trwała? jak myślicie?

ojojoj moze sprobuje przelamac maly mit na temat trwalej! sama osobiscie mam 19 latek a trwala robilam juz 5 razy!!!Wiem wiem sporo:P za pierwszym razem popelnilam ogromny blad robiac trwala tuz przed okresem owszem milam loczki ale juz po miesiacu z loczkow zrobil sie irokez wlosy poprostu wypadly polamaly sie musialam sciac sliczne loki ;p za kazdy kolejny raz roznil sie od Siebie zaowno jakoscia loczkow jak i skretem nie prawda jest iz po trwalej loczki wygladaja nietaturalnie moje zakrecane byly na drobniutkich walkach i szczerze powiem iz sa sliczne ( ja mam orientalna urode ciemniejsza karnacje duze usta duze oczy a wloski podkreslily moja orientalnosc co druga spotkana osoba mysli iz jestem obcokrajowcem) czy trwala niszczy wlosy ? napewno ale nie w takim stopniu jak sadzicie techniki fryzjerskie i innowacje zwiazane z plynami do trwalej pozwalaja na uzyskanie wspanialych efektow przy minimalizacji zniszczenia wlosow ja osobiscie wole zaplacic troszke wiecej a miec odpowiedni efekt ktory utrzymuje sie nawet do roku potwierdzam bo sama nosze teraz trwala zrobiona rok temu!Moje moto "wlosy Zawsze odrosna":P:P:P
Dirya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:25   #9
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: ja i trwała? jak myślicie?

Nie zgadzam się. Trwała jest niezdrowa i słyszałam o tym tysiące razy i od wszystkich fryzjerów. Dodatkowo w tym momencie w szkole niewielką wagę przykładają do trwałej, bo jest na nią niewielki popyt (właściwie ograniczają się do niej starsze panie). W nowoczesnych salonach podobno w ogóle ciężko o płyn do trwałej - fryzjerzy nie chcą jej wykonywać.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:32   #10
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Ja i trwała? jak myślicie? Rocki

Ja sie im niedziwie ;> trwala bardzo latwo mozna skopac... niezadowolony klient, zalamany fryzjer... koniec swiata. Z reklamacją trwałej ciężko cokolwiek zrobic.
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 22:19   #11
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Ja i trwała? jak myślicie? Rocki

Dokładnie - nie da się przewidzieć efektu. Dobry fryzjer w ciemno strzelał nie będzie. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. A to, że wizualnie mi się nie podobają, to już oczywiście kwestia mojego gustu - nie o niego w tym wszystkim chodzi.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.