Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-11, 17:22   #1801
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Liskowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Więc moje doły są jak u Pani poniżej. Nawet dużo ciemniejsze mam te sińce. Moje pytanie brzmi: CO polecacie na aż taki duży problem?
Jaki krem? Czy aby napewno da radę?
Lepiej zbierać na kwas?
krem nie zniweluje problemu
jak ci mega przeszkadza to lepiej zabieg, kwas hialuronowy ostrzyknięcie
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 11:09   #1802
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Tak, zgodzę się. Tylko że kwas hialuronowy trzeba powtarzać co 2- 3 miesiące. A dermaroller powtarzam co 8- 9 miesięcy nawet.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 11:11   #1803
KikaRe20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Ogromne cienie pod oczami

Pomocy !! Odkąd pamiętam miałam baaardzo ciemne cienie pod oczami. Używałam różnych kremów np ivostin pod oczy .. umiem dobrze je maskować ale chciałabym aby je rozjasnic ponieważ bez makijażu chciałabym również wyglądać dobrz. Zaznaczę że śpię wystarczająco także to nie jest kwestia zmęczenia czy nie wyspania. Od dziecka zmagam się z tym problemem. Może ktoś jest w stanie mi pomóc? Moje oczy nie tylko z rana wyglądają na smutne i opuchnięte ale o każdej porze dnia pomóżcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151012_115317-1.jpg (78,8 KB, 132 załadowań)
KikaRe20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 16:19   #1804
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Ogromne cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez KikaRe20 Pokaż wiadomość
Pomocy !! Odkąd pamiętam miałam baaardzo ciemne cienie pod oczami. Używałam różnych kremów np ivostin pod oczy .. umiem dobrze je maskować ale chciałabym aby je rozjasnic ponieważ bez makijażu chciałabym również wyglądać dobrz. Zaznaczę że śpię wystarczająco także to nie jest kwestia zmęczenia czy nie wyspania. Od dziecka zmagam się z tym problemem. Może ktoś jest w stanie mi pomóc? Moje oczy nie tylko z rana wyglądają na smutne i opuchnięte ale o każdej porze dnia pomóżcie!
łączę
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 04:35   #1805
kejaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Ogromne cienie pod oczami

Hej!
Mam spore cienie pod oczami. Jest to wynik prawdopodobnie genów (i mama, i tata mają widoczne cienie pod oczami), jak i tego, że dużo czasu spędzam przed komputerem. Licząc na odrobinę poprawy noszę się z zakupem kremu pod oczy Kiehl's Line Reducing Eye-Brightening Concentrate z wit. C, jednak przeczytałam w recenzjach na KWC, że kosmetyk ten raczej nie nawilża skóry pod oczami, dlatego chciałam zapytać, czy możecie polecić jakiś tani (to bardzo ważne, bo już sam Kiehl's jest drogi) krem nawilżający pod oczy z naturalnym składem, żeby wspomóc rozjaśnianie. Mam 22 lata, więc nie potrzebuję silnego wygładzania zmarszczek. Prosiłabym tylko o niepolecanie kosmetyków polskich firm (które można dostać tylko w Polsce), bo obecnie mieszkam tymczasowo w Kanadzie. Z góry dziękuję za pomoc!

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Hej!
Mam spore cienie pod oczami. Jest to wynik prawdopodobnie genów (i mama, i tata mają widoczne cienie pod oczami), jak i tego, że dużo czasu spędzam przed komputerem. Licząc na odrobinę poprawy noszę się z zakupem kremu pod oczy Kiehl's Line Reducing Eye-Brightening Concentrate z wit. C, jednak przeczytałam w recenzjach na KWC, że kosmetyk ten raczej nie nawilża skóry pod oczami, dlatego chciałam zapytać, czy możecie polecić jakiś tani (to bardzo ważne, bo już sam Kiehl's jest drogi) krem nawilżający pod oczy z naturalnym składem, żeby wspomóc rozjaśnianie. Mam 22 lata, więc nie potrzebuję silnego wygładzania zmarszczek. Prosiłabym tylko o niepolecanie kosmetyków polskich firm (które można dostać tylko w Polsce), bo obecnie mieszkam tymczasowo w Kanadzie. Z góry dziękuję za pomoc!
kejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 19:55   #1806
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Ogromne cienie pod oczami

Ja już wymiękłam i robię operację. Wkleję Wam zdjęcia przed i po.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 09:34   #1807
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Ogromne cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Ja już wymiękłam i robię operację. Wkleję Wam zdjęcia przed i po.
Jak operacja? Też się zastanawiam nad zabiegiem kwasem hialuronowym (http://zaufanekliniki.pl/usuwanie-ci...m-hialuronowym). Dużo informacji udało mi się przeczytać na tej stronie i co więcej można zapisać się online na zabieg, zastanawiam się jednak jak oczy wyglądają po zabiegu )
Kwas to dla mnie ostateczność, nie widzę już żadnego innego rozwiązania, bo nic mi nie jest w stanie już chyba pomóc
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 11:26   #1808
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Zrobiłam mezoterapię skóry pod oczami, bo trwalszego wypełnienia się jednak boję i nie jestem zadowolona.
Sińców nie widać, bo preparat je "przykrywa", ale nie podoba się wygląd mojej skóry pod oczami. Jest jakaś cieńsza, sztucznie napięta i powstały na niej nieistniejące wcześniej linie. Może to wina za dużej ilości kwasu i opuchlizny, ale naturalna dolina łez przez to bardziej się odcina. No i duża ilość krwiaczków. Jestem świeżo po zabiegu, ale raczej go nie powtórzę, tym bardziej nie wykonam tego trwalszego. Mam tylko nadzieję, że to się szybko wchłonie, rozejdzie. Z mezoterapii w innych rejonach twarzy jestem zadowolona, ale pod oczami - koszmar.

Edytowane przez olennnkaaaa
Czas edycji: 2017-01-13 o 11:28
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 19:24   #1809
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Ostatnio przez aplikację kwasu hialu w dolinę łez zawalialłam chłonkę i zrobił sie obrzęk limfatyczny. Masowałam wg różnych technik drenażu oczu, ale nie pomogło. Zdziwiłam się na maksa, gdy załadowałam na szczoteczke elektryczna do twarzy koncówke do masażu (taką z kulkami), a szczoteczka tania, za 30zł i przejechałam pod okiem parę razy i juz była poprawa. Po dwóch takich mini masażach chłonka się rozeszła, ułożyła bardziej i jest o wiele lepiej ,a dwa tyg chodziłam z takim obwisem pod okiem
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 10:49   #1810
Chiyuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Dzień dobry.
Chciałabym wiedzieć czy można jakoś zniwelować tę dolinę łez i tę drugą kreskę w okolicy nosa oprócz wstrzykiwania kwasów i tym podobnych rzeczy? Jeśli tak, to proszę o konkretne rady i kosmetyki. Dodam, że mam tylko 18 lat i ten problem mam od zawsze, takie geny. Niektórzy myślą, że się nie wysypiam, ale to nieprawda. Tak po prostu mam i chciałabym to złagodzić, bo jest to szpecące.
Z góry dziękuję za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG7093.jpg (42,4 KB, 71 załadowań)
Chiyuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 16:19   #1811
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

NO nic ciekawego procz zabiegow medycyny etsteycznej nie znajdziesz. Zamiast kwau to moze jezczcze nici pdo, a innej koncepcji nie mam
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-28, 14:45   #1812
KarolinaKosmetolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3
Dot.: Ogromne cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez KikaRe20 Pokaż wiadomość
Pomocy !! Odkąd pamiętam miałam baaardzo ciemne cienie pod oczami. Używałam różnych kremów np ivostin pod oczy .. umiem dobrze je maskować ale chciałabym aby je rozjasnic ponieważ bez makijażu chciałabym również wyglądać dobrz. Zaznaczę że śpię wystarczająco także to nie jest kwestia zmęczenia czy nie wyspania. Od dziecka zmagam się z tym problemem. Może ktoś jest w stanie mi pomóc? Moje oczy nie tylko z rana wyglądają na smutne i opuchnięte ale o każdej porze dnia pomóżcie!
Zdecydowanie polecam udać się na konsultację do kosmetologa, który zaproponuje rozwiązanie. Z dostępnych zabiegów polecam mezoterapię okolicy oka, geneo+ zabieg dotleniający dobrze wpływający na okolicę oka, wypełnianie kwasem hialuronowym.
KarolinaKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 08:18   #1813
rejczel23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 15
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Ostatnio zaczelam zastanawiac sie nad karboksyterapią pod oczy, ale nie mam tyle pieniedzy- trzeba kilku zabiegow, zeby byly efekty. Wiec pozostaje mi drogeryjna pielegnacja. U mnie jest to krem arganowy pod oczy z Nacomi i hydrożelowe płatki z konezymem Q10 z Eveline. Te drugie, przed aplikacją, wkładam na chwile do lodówki- wtedy mam przyjemne uczucie chlodzenia pod oczami
rejczel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 22:54   #1814
maugosiab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cześć! Może wy będziecie umiały mi podpowiedzieć Szukam silikonowych/żelowych płatków pod oczy wielorazowego użytku, które można trzymać w lodówce i które rano po wstaniu będę mogła nosić w czasie przygotowania do wyjścia na cieniach pod oczami W Internecie są raczej tylko te hydrożelowe jednorazowego użytku... żelowe płatki znalazłam w Avonie, ale one są tak jakby zgrzewane na rantach i wypełnione żelem i w czasie noszenia nie można się ruszać, tylko leżeć plackiem, bo spadają Big Grin znalazłam też takie wielorazowego użytku dla profesjonalistek zakładających rzęsy - i tu moje pytanie: czy takie płatki będę mogła schłodzić, przykleić i nosić przez kilkanaście minut lub czy słyszałyście o płatkach, o jakie mi chodzi?

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2018-07-15 o 05:59 Powód: Reklama
maugosiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 12:40   #1815
matylda_klamretka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

ja płatków pod oczy nie używałam, na cienie i worki pod oczami to jedynie krem remescar pod oczy i to wszystko.
matylda_klamretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 07:57   #1816
ida779
Przyczajenie
 
Avatar ida779
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 15
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Nie wiem czy słyszałyście ale na cienie też dobre są peelingi. Fakt na początku to jest gorzej, bo mnie np twarz piekła po 1 zabiegu ale to może z 2 godziny no i trzeba dobrze nawilżać, ale jak się zrobi z 5 serii to po workach nie ma śladu. Są różne kwasy i tu najlepiej zaufać kosmetolog, mi jak robiłam w Gdańsku koło uniwersytetu medycznego to zaproponowała kwas glikolowy i podziałał.
ida779 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 20:20   #1817
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Sama jestem ciekawa takich płatków. Rano mam chwilę na taki zabieg. Próbowałaś już czegoś ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 06:28   #1818
Magnatka44
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 18
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Kurdę na zabieg bym się chyba bała iść, jakoś taka ingerencja w twarz mnie jednak trochę przeraża. Ja teraz pod oczy zaczęłam stosować ten Remescar i efekt jest niezły a wręcz dobry zwłaszcza że dzisiaj dopiero 5ty dzień. Także zostaje na razie przy nim zabieg to zdecydowanie ostateczność
Magnatka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:04   #1819
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez rejczel23 Pokaż wiadomość
Ostatnio zaczelam zastanawiac sie nad karboksyterapią pod oczy, ale nie mam tyle pieniedzy- trzeba kilku zabiegow, zeby byly efekty. Wiec pozostaje mi drogeryjna pielegnacja. U mnie jest to krem arganowy pod oczy z Nacomi i hydrożelowe płatki z konezymem Q10 z Eveline. Te drugie, przed aplikacją, wkładam na chwile do lodówki- wtedy mam przyjemne uczucie chlodzenia pod oczami
Uzywam platkow, najlepsze ma Garnier i Efektima
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 20:32   #1820
klaudiakoltonowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 21
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Również polecam płatki z Garniera! Czynią cuda! Próbowałam wielu firm ale chyba najlepsze efekty są po tych z Garniere
klaudiakoltonowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 13:26   #1821
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Nooooo nie wiem ja miałam po nim z tego co pamiętam dość mocno podrażnione oczy więc akrat ja bym podchodziła do takiego kremu w dość moooocno sprawdzający sposób. Pierw zajrzyj na skład i wtedy się zastanawiaj. Osobiście ponownie bym go chyba nie kupiła i garisell bym wybrała..

Edytowane przez korinax22
Czas edycji: 2020-09-17 o 07:18
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-28, 11:32   #1822
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

A o tych płatkach co sądzicie ? Skusiło mnie ilością sztuk i cena XD ale czy ktoś już testował może ?

https://www.hebe.pl/on/demandware.st...oczy_4_d_1.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-28, 13:19   #1823
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A o tych płatkach co sądzicie ? Skusiło mnie ilością sztuk i cena XD ale czy ktoś już testował może ?

https://www.hebe.pl/on/demandware.st...oczy_4_d_1.png
Jakiś czas temu kupiłam mojej mamie żeby używała. Ogólnie spoko ale cudów się nie spodziewaj. Jak masz zmęczone oczy to miło takie zimne płatki dać pod oczy, wtedy skóra się relaksuje.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 14:09   #1824
kviatkova
Raczkowanie
 
Avatar kviatkova
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 141
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

aktualny jest ten wątek?
kviatkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 14:22   #1825
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu kupiłam mojej mamie żeby używała. Ogólnie spoko ale cudów się nie spodziewaj. Jak masz zmęczone oczy to miło takie zimne płatki dać pod oczy, wtedy skóra się relaksuje.

Kurcze zapomniałam odpisać, ze kupiłam te płatki szału nie ma... więcej nie kupię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 17:22   #1826
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Jakie zabiegi polecacie na zmniejszenie cieni pod oczami ? )
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 17:32   #1827
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Jakie zabiegi polecacie na zmniejszenie cieni pod oczami ? )
Wypełnienie tłuszczem albo kwasem. Wszystko inne to moim zdaniem wyłudzanie kasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 12:41   #1828
kviatkova
Raczkowanie
 
Avatar kviatkova
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 141
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

a jakieś mniej kosztowne opcje? xD nie ukrywam w sumie, że opcji nie mam by sobie robić zabiegi, a też sytuacja z covidem nie pomaga, bo bym musiała dojechać do jakiś miast by coś takiego mi wykonano. są jakieś składniki chociaż które warto sprawdzać w składzie kosmetyków pod oczy? chodzi mi o raczej bardziej naturalne rzeczy ale kwas hialuronowy też przyjmę xD
kviatkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 12:47   #1829
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez kviatkova Pokaż wiadomość
a jakieś mniej kosztowne opcje? xD nie ukrywam w sumie, że opcji nie mam by sobie robić zabiegi, a też sytuacja z covidem nie pomaga, bo bym musiała dojechać do jakiś miast by coś takiego mi wykonano. są jakieś składniki chociaż które warto sprawdzać w składzie kosmetyków pod oczy? chodzi mi o raczej bardziej naturalne rzeczy ale kwas hialuronowy też przyjmę xD
Ale jakie składniki mają złagodzić cienie? Moim zdaniem nie ma takich. To właśnie te wszystkie kremy itp. to niepotrzebne wyrzucanie kasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 13:04   #1830
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

U mnie kremy z witaminą K robią dużą różnicę z cieniami - ale tylko cienie, siniaki, nie zmienią struktury i niczego magicznie nie wypełnią
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.