Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-29, 22:22   #91
gringo_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Przypadkowy seks, jakie ryzyko?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5223850 0]O, to zupełnie tak samo jak ty.

I 'palców', a nie 'palcy'.

Jej potencjalna ciąża, to w sumie może być nie największy twój problem.

Pilnuj lepiej wacka i nie pij skoro potem tracisz głowę.[/QUOTE]

Przepraszam za niepoprawną polszczyznę
Była to moja pierwsza taka sytuacja, mimo że często imprezuję i pije alko. A dla niej to raczej nie była nowość, byłem bardziej pijany od niej, no cóż następnym razem muszę sie bardziej pilnować...
gringo_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 11:48   #92
AnnMaso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witajcie !
Mam mały problem wiec postanowiłam, że znowu tu zawitam i napiszę o tym.

Otóż okres powinnam mieć 29 lipca jednak nadal nie mam. Jedynie nabrzmiałe piersi, które bolą jak sie je dotyka, lekki ból podbrzusza, wypryski na twarzy. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Dodam, że mam dziwny śluz , biały dość lepiący, lekko przezroczysty, swoim wyglądem troche nawet przypomina spermę. <zdjęcie> - tu link jak mniej więcej ten śluz wygląda ) To dość dziwne, mam tak pierwszy raz przed okresem . Z chłopakiem kocham się bez zabezpieczenia, jednak nie kończy on we mnie. Czy ten dziwny śluz to oznaka ciąży czy jakiegoś zakażenia? Czy to są objawy ciąży ? Czy ciążę mogę wykluczyć ?
Pozdrawiam

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2015-07-30 o 18:05
AnnMaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 11:52   #93
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Nie, ciąża nie jest wykluczona. Ale jak dla mnie okres będziesz mieć, tylko spóźniony. Zrób betę.
I na boga, mogłaś nam oszcędzić tego zdjęcia, wyobraziłybyśmy sobie.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 11:56   #94
AnnMaso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dzięki za słowa otuchy, bede czekała z niecierpliwością.
Zdjęcie akurat wygrzebałam z galeria google, pomyślałam że któraś już taki miała i mi powie co i jak, bo ciężko go słowami scharakteryzować .
AnnMaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 13:28   #95
jo_anna1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa więc z góry przepraszam bo jeszcze nie wiem jak sie osługiwać tą stroną mam pewien problem. Moje cykle są bardzo nieregularne 26-35 dni. Ostatnio kochałam się z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Chłopak nie doszedł w środku. Czyłam że to ostatnie dni cyklu i wkrótce dostanę okres i dostałam go następnego dnia wieczorem. Nie myślałabym o ewentualnej ciąży gdyby nie ból piersi który pojawił się tydzień temu. Nigdy przed miesiączką nie bolą mnie piersi a ten ból jesy nie do zniesienia. Do tego w ostatnich dniach doszły częste wizyty w tolalecie i mdłości. Nie mogłam wytrzymać czekania na okres i zrobiłam test (18 dni od stosunku), ktory wyszedł negatywny. Myślicie, że po takim czasie test można uznać za wiarygodny i czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Tyle się naczytałam, że już panikuję z góry dziękuję za odpowiedź
jo_anna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 15:47   #96
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez jo_anna1993 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa więc z góry przepraszam bo jeszcze nie wiem jak sie osługiwać tą stroną mam pewien problem. Moje cykle są bardzo nieregularne 26-35 dni. Ostatnio kochałam się z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Chłopak nie doszedł w środku. Czyłam że to ostatnie dni cyklu i wkrótce dostanę okres i dostałam go następnego dnia wieczorem. Nie myślałabym o ewentualnej ciąży gdyby nie ból piersi który pojawił się tydzień temu. Nigdy przed miesiączką nie bolą mnie piersi a ten ból jesy nie do zniesienia. Do tego w ostatnich dniach doszły częste wizyty w tolalecie i mdłości. Nie mogłam wytrzymać czekania na okres i zrobiłam test (18 dni od stosunku), ktory wyszedł negatywny. Myślicie, że po takim czasie test można uznać za wiarygodny i czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Tyle się naczytałam, że już panikuję z góry dziękuję za odpowiedź
według mnie ciąża wykluczona
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 15:59   #97
jo_anna1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ja kiedy pomyślę logicznie też tak myślę :p ale jednak jest stres... Tym bardziej, że pojawiają się pewne objawy, które zapewne są moimi urojeniami albo początkami jakiejś choroby. Dziękuję bardzo za odpowiedź i mam nadzieję, że masz rację
jo_anna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 17:06   #98
sabina19817
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam. Moje cykle wahają się od 28 do 32 dni. W tym miesiącu w 29 dc dostałam mocnego krwawienia( powiedziałabym nawet ,że krwotoku), trwało to około pół godziny , krew była wręcz czarna . Po tym półgodzinnym krwawieniu-cisza, nawet nie ma plamienia. Brzuch troszkę pobolewa. Ale 2 tygodnie przed terminem miesiączki mocno dawał mi sie we znaki i piersi bolały, nawet szczypały. Ogólnie leczę się na niedoczynność tarczycy, biorę Euthyrox N75 i N88 oraz Dostinex 0.5 mg na zbicie prolaktyny. W międzyczasie staramy się z mężem o dzidziusia. I chciałam Was zapytać czy to mogło byc poronienie........ Wizytę u gina mam we wtorek, nerwy mnie zżerają. Czy któraś z Was przechodziła coś takiego?
sabina19817 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 17:24   #99
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witajcie dziewczyny
Moja sytuacja "okresowa" wyglada następująco: moje cykle trwaja z reguly 30-34 dni, teraz jest juz 41 dc i nic... pobolewal mnie brzuch ale kilka dni temu ( ogl zawsze brzuch bolał mnie jak juz mialam okres, rzadko dzien przed np). Martwie sie troche bo to juz jakies 7 dni spoźnienia Zrobilam 3 testy wyszly negatywne na szczęście, poza tym ciaza jest raczej niemozliwa ale tak sie stresowalam ze juz wierzylam nawet w niepokalane poczęcie... Bawilismy sie troche z chlopakiem, ale nie doszlo do penetracji, raczej samo dotykanie rekami itd wytrysk byl na moich plecach, pilnowalismy sie (Troche wstydze sie pisac o takich rzeczach na forum ale mam nadzieje ze mnie wesprzecie psychicznie bo juz wysiadam... : D )
Skoro zrobilam 3 testy, pierwszy 8 dni po tej zabawie, drugi 12 dni, trzeci 17 dni. od przewidywanego planowo okresu wychodzi to mniej więcej tak: pierwszy w dzien okresu planowanego, drugi 3-4 dni po planowanym okresie, trzeci 7-8 dni po planowanym okresie.
Dodam ze mam teraz co jakiś czas śluz biały gęsty lepki (?) przezroczysty (taki troche wszystko na raz) czasami lekko żółty-widać to na wkładce lub majtkach, a sa dni ze wgl go nie mam i np pojawia sie wieczorem albo i wgl nie ma śluzu cały dzień i jest na drugi.
Co na to powiecie ??
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 17:33   #100
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Moja sytuacja "okresowa" wyglada następująco: moje cykle trwaja z reguly 30-34 dni, teraz jest juz 41 dc i nic... pobolewal mnie brzuch ale kilka dni temu ( ogl zawsze brzuch bolał mnie jak juz mialam okres, rzadko dzien przed np). Martwie sie troche bo to juz jakies 7 dni spoźnienia Zrobilam 3 testy wyszly negatywne na szczęście, poza tym ciaza jest raczej niemozliwa ale tak sie stresowalam ze juz wierzylam nawet w niepokalane poczęcie... Bawilismy sie troche z chlopakiem, ale nie doszlo do penetracji, raczej samo dotykanie rekami itd wytrysk byl na moich plecach, pilnowalismy sie (Troche wstydze sie pisac o takich rzeczach na forum ale mam nadzieje ze mnie wesprzecie psychicznie bo juz wysiadam... : D )
Skoro zrobilam 3 testy, pierwszy 8 dni po tej zabawie, drugi 12 dni, trzeci 17 dni. od przewidywanego planowo okresu wychodzi to mniej więcej tak: pierwszy w dzien okresu planowanego, drugi 3-4 dni po planowanym okresie, trzeci 7-8 dni po planowanym okresie.
Dodam ze mam teraz co jakiś czas śluz biały gęsty lepki (?) przezroczysty (taki troche wszystko na raz) czasami lekko żółty-widać to na wkładce lub majtkach, a sa dni ze wgl go nie mam i np pojawia sie wieczorem albo i wgl nie ma śluzu cały dzień i jest na drugi.
Co na to powiecie ??
Weź ciepłą kąpiel, wypij lampkę czerwonego wina i sie nie stresuj - okres nadchodzi

A jeśli się nie pojawi w najbliższym czasie to konsultuj to z ginem. W każdym razie możesz wykluczyć ciążę
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 18:02   #101
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Kurde! A u mnie co? Ciąży brak, a okres już dwa dni się spóźnia. Fajnie, bo rozwali mi się przez to cały cykl...
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 18:02   #102
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Weź ciepłą kąpiel, wypij lampkę czerwonego wina i sie nie stresuj - okres nadchodzi

A jeśli się nie pojawi w najbliższym czasie to konsultuj to z ginem. W każdym razie możesz wykluczyć ciążę
Tak ? Moge na 100% wykluczyć ? : )
Moj chlopak tez tak mowi, bardzo się pilnował, ale ja jestem mega panikara pod tym wzgledem...

A ten sluz jest prawidłowy ? on mnie tez troche martwi..
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 18:19   #103
jo_anna1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

A myślicie, że ja mogę być pewna, że w ciąży nie jestem i że test zrobiony 18 dni po stosunku jest wiarygodny?
jo_anna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 19:27   #104
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez jo_anna1993 Pokaż wiadomość
A myślicie, że ja mogę być pewna, że w ciąży nie jestem i że test zrobiony 18 dni po stosunku jest wiarygodny?
Duzo czytalam na ten temat i 18 dni po to juz prawie 3 tyg, wiec mysle ze wiarogodny wynik dla pewności jak chcesz sprawdź za kilka dni
Zachowaj spokój ja wlasnie tez próbuje, w razie czego pisz do mnie śmiało pomoge, tez mam rozterki tego typu (mozesz poczytac we wcześniejszych postach)
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 19:42   #105
jo_anna1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ja już się tyle naczytałam, że zgłupiałam niby w internecie tyle tego jest a żadnych konkretów wiem, ze najrozsąsniej byłoby pójść do ginekologa ale przed okresem to raczej nie ma sensu kobiety to jednak mają ciężkie życie
jo_anna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 19:58   #106
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Oj uwierz ja juz te zgłupiałam...
mnie sie okres spoznia niestety, ale mysle ze to stres i nowe leki ktore zaczelam brac od tygodnia...
bo co ogl myslisz o mojej sytuacji ?
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 20:14   #107
jo_anna1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Parę lat temu byłam w podobnej sytuacji ale wtedy ktoś mądry powiedział mi, że wbrew pozorom zajscie w ciążę nie jest takie łatwe i chłopak musi tam w środku porządnie ,,strzelić" żeby mogło dojść do zapłodnienia. Podobno zdarzają się przypadki takiego zapłodnienia przez palec na którym jest sperma ale ja osobiście nie znam takiego przypadku myślę, że w Twoim przypadku dużą rolę odgrywa stres. Ale skoro mówisZ, że uwazaliście a 3 testy wyszly negatywne to myślę, że ryzyko ciąży jest zerowe. zrelaksuj się a okres niedługo przyjdzie trzymam kciuki żeby to nastąpiło jak najszybciej

Edytowane przez jo_anna1993
Czas edycji: 2015-07-30 o 20:17
jo_anna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:17   #108
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez jo_anna1993 Pokaż wiadomość
Parę lat temu byłam w podobnej sytuacji ale wtedy ktoś mądry powiedział mi, że wbrew pozorom zajscie w ciążę nie jest takie łatwe i chłopak musi tam w środku porządnie ,,strzelić" żeby mogło dojść do zapłodnienia. Podobno zdarzają się przypadki takiego zapłodnienia przez palec na którym jest sperma ale ja osobiście nie znam takiego przypadku myślę, że w Twoim przypadku dużą rolę odgrywa stres. Ale skoro mówisZ, że uwazaliście a 3 testy wyszly negatywne to myślę, że ryzyko ciąży jest zerowe. zrelaksuj się a okres niedługo przyjdzie trzymam kciuki żeby to nastąpiło jak najszybciej
Dziękuje Ci ogromnie, uspokoiło mnie to...
Dam znac jak to moja syt, oby pomyślnie
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 12:29   #109
jo_anna1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Napewno bedzie dobrze. Czekam na jakieś wiadomości i trzymaj kciuki żeby moja sytuacja tez się wyjaśniła i to pomyślnie
jo_anna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 12:41   #110
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

ja juz siedze jak na szczudłach... o 16 gin...

jeszcze mam jedno pyt... to bd moja pierwsza wizyta... bylam jakies 3-4 lata temu ale tylko po tabl na wywołanie wtedy dosc dlugo mi sie spóźnial ( teraz w sumie drugi raz taka anomalia )
co ja powinnam wziąć ? jak sie naszykować ? no wiecie.. wszystkie rady beda cenne
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***

Edytowane przez coco1919
Czas edycji: 2015-07-31 o 12:43
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 13:46   #111
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
ja juz siedze jak na szczudłach... o 16 gin...

jeszcze mam jedno pyt... to bd moja pierwsza wizyta... bylam jakies 3-4 lata temu ale tylko po tabl na wywołanie wtedy dosc dlugo mi sie spóźnial ( teraz w sumie drugi raz taka anomalia )
co ja powinnam wziąć ? jak sie naszykować ? no wiecie.. wszystkie rady beda cenne
Umyć się Ogolic jeżeli czujesz dyskomfort z owłosieniem. Pomyśl czy miałaś jakieś problemy intymne, infekcje, itd.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 16:17   #112
jo_anna1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Napisz jak było ja już zaczynam świrować na dobre. Dwa testy zrobione jednen 17 dni po stosunku, drugi 18 a dziś kupiłam trzeci i czekam do rana żeby go zrobić. Nigdy taka spanikowana nie byłam
jo_anna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 17:57   #113
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez jo_anna1993 Pokaż wiadomość
Napisz jak było ja już zaczynam świrować na dobre. Dwa testy zrobione jednen 17 dni po stosunku, drugi 18 a dziś kupiłam trzeci i czekam do rana żeby go zrobić. Nigdy taka spanikowana nie byłam

Ja przed ginem zrobiłam sb 4 test negatywny oczywiscie wyszedł.
A od lekarza dostałam duphaston na wywołanie, 2 razy dziennie przez 7 dni mam go brac i powinnam przyjsc w tym czasie @, mialyscie jakas styczność z tym lekiem ? kiedy przychodzi okres ?

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez jo_anna1993 Pokaż wiadomość
Napisz jak było ja już zaczynam świrować na dobre. Dwa testy zrobione jednen 17 dni po stosunku, drugi 18 a dziś kupiłam trzeci i czekam do rana żeby go zrobić. Nigdy taka spanikowana nie byłam
A znasz dokładna date owulacji ? Ile dni minelo od nich? I jaka byla roznica miedzy nimi a stosunkiem, bo jezeli odpowiednia ilosc dni (czytalam ze okolo 14 dni do 21 ) i testy negatywne to zachowaj spokoj
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 18:54   #114
Markeddd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hejka,

kochałem się wczoraj ze swoją dziewczyną, w prezerwatywie. Wszystko świetnie, wychodzę z niej chwilę przed wytryskiem, przytulając się do niej, kończę poza jej pusią (na misjonarza), jeszcze chwile leżymy, podnoszę się na kolana, patrzę na gumkę - wszystko w porządku, dziewczyna idzie się myć w między czasie, ja zdejmuję prezerwatywę, dziwie się, że mało spermy w środku, napuszczam trochę wody, żeby sprawdzić czy nie pękła. Nie pękła. Wracając do sedna, wychodząc z toalety, patrzę na prześcieradło i moim oczom okazuje się mała kałuża - spermy. Pytanie. Jak? Bardzo ostrożnie podchodzę do tego tematu i zdarzyło mi się to pierwszy raz i trochę się przeraziłem. Ryzyko ciąży?

Pozdrawiam
Markeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 19:33   #115
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez jo_anna1993 Pokaż wiadomość
Napisz jak było ja już zaczynam świrować na dobre. Dwa testy zrobione jednen 17 dni po stosunku, drugi 18 a dziś kupiłam trzeci i czekam do rana żeby go zrobić. Nigdy taka spanikowana nie byłam
spokojnie, dwa testy negatywne to jak najbardziej wiarygodny wynik już nie mówiąc o tym, że prawdopodobieństwo ciąży było praktycznie zerowe

Cytat:
Napisane przez Markeddd Pokaż wiadomość
Hejka,

kochałem się wczoraj ze swoją dziewczyną, w prezerwatywie. Wszystko świetnie, wychodzę z niej chwilę przed wytryskiem, przytulając się do niej, kończę poza jej pusią (na misjonarza), jeszcze chwile leżymy, podnoszę się na kolana, patrzę na gumkę - wszystko w porządku, dziewczyna idzie się myć w między czasie, ja zdejmuję prezerwatywę, dziwie się, że mało spermy w środku, napuszczam trochę wody, żeby sprawdzić czy nie pękła. Nie pękła. Wracając do sedna, wychodząc z toalety, patrzę na prześcieradło i moim oczom okazuje się mała kałuża - spermy. Pytanie. Jak? Bardzo ostrożnie podchodzę do tego tematu i zdarzyło mi się to pierwszy raz i trochę się przeraziłem.Ryzyko ciąży?
nie rozumiem, skąd ta sperma? jak prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się i nie była dziurawa to musiało się przy zdejmowaniu coś wylać, bo bokami na pewno nie wypełzła. a z tego ciąży nie będzie
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:06   #116
Markeddd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
nie rozumiem, skąd ta sperma? jak prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się i nie była dziurawa to musiało się przy zdejmowaniu coś wylać, bo bokami na pewno nie wypełzła. a z tego ciąży nie będzie
Właśnie mnie to najbardziej ciekawi dlaczego wypełzła. Ostrożnie podchodzę do tematu jej zakładania i było wszystko w porządku. Prezerwatywę zdjąłem dopiero, kiedy poszedłem do toalety i jak wróciłem to zauważyłem małą kałużę, w miejscu w którym leżała dziewczyna. Może przez osłabienie erekcji? Poluzowała się i po prostu wypłynęła bokiem? Albo się zsunęła kiedy z niej wychodziłem? Nie jestem w stanie stwierdzić, przy ściąganiu wszystko w porządku wyglądało. Jej "dziurawość" sprawdziłem tylko w okolicach zbiorniczka i ~2-3 centymetrów powyżej. Zakładam, że jakby była dziurawa to bym już na jej brzuchu pozostawił spermę jak się położyłem na mojej lubej. Hmm, co najmniej dziwne. Lubię panikować.
Markeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:40   #117
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Markeddd Pokaż wiadomość
Właśnie mnie to najbardziej ciekawi dlaczego wypełzła. Ostrożnie podchodzę do tematu jej zakładania i było wszystko w porządku. Prezerwatywę zdjąłem dopiero, kiedy poszedłem do toalety i jak wróciłem to zauważyłem małą kałużę, w miejscu w którym leżała dziewczyna. Może przez osłabienie erekcji? Poluzowała się i po prostu wypłynęła bokiem? Albo się zsunęła kiedy z niej wychodziłem? Nie jestem w stanie stwierdzić, przy ściąganiu wszystko w porządku wyglądało. Jej "dziurawość" sprawdziłem tylko w okolicach zbiorniczka i ~2-3 centymetrów powyżej. Zakładam, że jakby była dziurawa to bym już na jej brzuchu pozostawił spermę jak się położyłem na mojej lubej. Hmm, co najmniej dziwne. Lubię panikować.
Jesteś pewien że to sperma a nie śluz twojej dziewczyny? Po mnie jest czasem mokre prześcieradło i nie chodzi mi o squirt, po prostu leci ze mnie
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:44   #118
Markeddd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Jesteś pewien że to sperma a nie śluz twojej dziewczyny? Po mnie jest czasem mokre prześcieradło i nie chodzi mi o squirt, po prostu leci ze mnie
Na 100% jestem pewien, że to sperma. Ilość spermy w prezerwatywie była mała i po prostu w jakiś sposób ona wyleciała jak się podniosłem na kolana
Markeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:58   #119
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Markeddd Pokaż wiadomość
Na 100% jestem pewien, że to sperma. Ilość spermy w prezerwatywie była mała i po prostu w jakiś sposób ona wyleciała jak się podniosłem na kolana
Mogło być jej mało z wielu powodów, nie każdy wytrysk jest taki sam. Z resztą nawet jeśli to sperma i jakoś wyciekła to nie ma tu szans na ciążę.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 21:06   #120
Markeddd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Mogło być jej mało z wielu powodów, nie każdy wytrysk jest taki sam. Z resztą nawet jeśli to sperma i jakoś wyciekła to nie ma tu szans na ciążę.
Szansa jest, ale niewielka. Najbardziej mnie zastanawia: skąd ona się wzięła (sprawdzałem, wąchałem to i dotykałem xd)?
Markeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.