Włosy... szopa! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 20:56   #1
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333

Włosy... szopa!


Mam długie włosy, podcinam je co jakiś czas. Ale w rozpuszczonych chodzenie to nie ma szans ! Czasami ktoś chodzi na codzień w rozpuszczonych.... ma ładne gładkie włosy. A ja?! Ja po rozpuszczeniu wyglądam jak Hagrid z "Harrego Pottera" Próbowałam masę odżywek, szamponów ale to na nic! Nie wiem co mam robić... cały czas chodzę albo w koku albo w kucyku Dodam jeszcze że moje włosy są gęste... no ale co z tego jak mam taką szope! Prosze o pomoc!
Aha i jeszcze coś.. pewnie nie którzy z Was pomyślą sobie żebym ścieła sobie włosy... ale już raz to zrobiłam i uważam to za błąd.

Edytowane przez Maaja
Czas edycji: 2009-05-31 o 20:57
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:16   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Talking Dot.: Włosy... szopa!

a moze poddac je troche degarzuwce? (ż?) ;p, no nie wiem, jesli zadna odzywka Ci nie pomaga... to moze odzywka do prostowania, i prostownica do wlosow nie zeby je od razu przylizywac... tylko troche musnac te wlosy, ja tak robie czasami, jak mam takie dni, gdzie wlosy mam napuszone jak szopa :/

masz szope, bo masz geste wlosy, ja jak takie geste mialam, potraktowalam ja degażówką (rz?) ;p
teraz mam lichsze wlosy i lepiej sie ukladaja, nie mam takich problemow jak kiedys... bo jak kiedys umylam wlosy to wygladalam jak czarownica

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2009-05-31 o 21:19
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 20:38   #3
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Włosy... szopa!

Ja mogę polecić unikanie suszenia gorącym powietrzem, prostowania i tym podobnych zabiegów! I jak najczęściej odżywiać włosy odżywkami, maskami nawilżającymi, ew. wygładzającymi (ale te z reguły mają silikon i nie nadają się na długotrwałe stosowanie). Pomogłoby też delikatne wycieniowanie włosów.
Może być jeszcze jedna opcja, że masz tendencję do falowanych włosów i powinnać zacząć kochać loki Pozdrawiam
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.