Moja, mam nadzieję, udana walka z nogami po depiacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 18:25   #1
Joart
Przyczajenie
 
Avatar Joart
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 23
Smile

Moja, mam nadzieję, udana walka z nogami po depilacji


Czego ja nie używałam. Hasceral, cepan maści robione z pastae zinci, jakieś inne maści od dermatologów. Koszmar. Kiedyś to mi nawet babka lancetowata trochę pomogła (pisałam o tym na forum) ale tylko wtedy gdy ją przykładałam na nogi. I nic. Nogi były wstrętne a ja skazana na jeansy. W upał to było nie do wytrzymania. Chodziłam do dermatologów i owszem. Ale to mi się wydawało trochę za długo. W końcu w Łodzi znalazłam dobrego dermatologa: prof. Ewę Trznadel Budźko. Juz na początek przepisała mi augmentin, bo jak uważała najprawdopodobniej na nogach miałam gronkowca. Nie mogła pobrac materiału na posiew bo po tych wszystkich wizytach u poprzedników ropne krostki mi zniknęły ale widząc zmiany na nogach i porównując z innymi pacjentkami wiedziała o co chodzi. Przez 14 dni bralam augmentin i przez 5 dni ketokonazol(źle go tolerowałam i musiałam odstawić). Wieczorem smarowałam nogi preparatem z firmy SVR Lysonel Active (ok. 40 zł sztuka) a rano po zmyciu pryskałam chlorhexydyną w sprayu (nazwa handlowa cha-ha- ale trudno dostępna, więc użyłam tylko jedną butelkę). Tego kremu Lysanel to przez dwa miesiące zużyłam 5 sztuk. Trochę szczypie przy nakładaniu ale to efekt normalny. Przy tym zero golenia pod włos. Mogłam z włosem i tylko golarka z 3 ostrzami. Po dwóch miesiącach moje nogi są O NIEBO lepsze. Wc`zoraj byłam na kontroli i profesor była zachwycona. Dalej kazała mi stosować Lysanel ale co drugi dzień. Na przemian z inną maścią: ISOTREX (na receptę ok 34 zł). A rano po umyciu balsam do ciała DERMEDIC EFFECTIVAL. Bo te maści bardzo wysuszaja i złuszczają skórę. I CO NAJWAŻNIEJSZE: profesor obiecała mi że w czerwcu będzie już wszystko w porządku. Mam tylko nic nie WYCISKAĆ, co przyznaję przychodzi mi z rudem bo mam jeszcze pozostałości wrośniętych włosków. Ale trzymajcie kciuki
Joart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.