Metamorfoza MidnightGothique - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 12:22   #31
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez Barbietta Pokaż wiadomość
Wybierz rudy bardziej pod czerwien, nie pod brąz.
tak tez zrobilam tzn kupilam czerwona miedz garniera.. co prawda myslalam o tym zloro-miedzianym blondzie ale jak zobaczylam go w sklepie to tak nie bardzo tej jest chlodniejszy (chyba ) i ladniejszy na opakowaniu czerwieni tez nie widac tylko taka fajna marchewe ale z przodu ma pani inne, na gorze opakowania jest inny kolor, a tylu w "jaki kolor otrzymam" jest inny, a mi pewnie jeszcze inny kolor wyjdzie.. jak to zawsze zobaczymy niedlugo sie biore za farbowanie

Cytat:
Napisane przez Neneya Pokaż wiadomość
też jestem jak najbardziej za rudym Ślicznie będziesz wyglądać jeśli chodzi o makijaż i kolory... najbardziej przemawiają do mnie kombinacje rudy + brąz, stare złoto i zieleeń uwielbiam widok rudzielców w zielonym zwłaszcza w odcieniu butelkowym
mam nadzieje ze macie racje

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
hehe widzę że u Ciebie TŻ też polubił rudy

powiem Ci, że ja jak mam rude włosy to lubię malować oczy matowym cielistym cieniem i do tego czarną grubszą kreskę unoszącą się w kącikach do góry, jak tu np https://wizaz.pl/Makijaz/Inspiracje/...-Teese/krok-12


rurki możesz kupić spokojnie, ale noś je tylko do dłuższych rzeczy (typu tunika, może jakaś dłuższa koszula), które zakrywają te części ciała które nie są korzystne


więc noś te buty do spodni, żeby nóg Ci nie skróciły (ja tak robię )


tak


fajną sprawą jest kredka do oczu (miękka) z gąbeczką do rozcierania. Często sama jej używam, bo czasmi fajnie ponosić takie "nieostre" kreski. Wiadomo do eyelinera potrzeba wprawy. Jest ich cała masa do wyboru: w płynie, we flamastrze, w kremie. Mi np ciężko maluję się tym flamastrem, mimo że w płynie umiem kreskę szybko i prosto namalować


z sukienek proponowałabym te o podwyższonej tali (właśnie te odcinane pod biustem). Z sukienek - te rozkoszowane (takie w kształcie litery A). Zrezygnowałabym z obcisłych sukienek ze względu na to, że brzuszek będzie odstawał, będzie widoczny (a chyba nikt nie chce ciągle wciągać brzucha). Zbyt luźne sukienki raczej się chyba też nie nadają (bo jak dla mnie wtedy wyglądałabyś na większą niż w rzeczywistości jesteś)

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

yyy znikła mi opcja "edytuj" .
Zrobiłam błąd miało być: Ze spódnic- te rozkoszowane (takie w kształcie litery A)
polubil i nawet sam mnie namawia a co do makijazu to wlasnie takiego nie potrafie zrobic.. ale, moze sie z czasem naucze wiec w czarne rurki tez zainwestuje, do tej pory nawet nie przymierzalam bo bylam pewna ze nie powinnam ich nosic.. ale faktycznie, przeciez tuniki zakrywaja bioderka
tylko tu jest problem, ze w lato nie lubie (a wrecz nie moge z powodow zdrowotnych ) nosic spodni jeszcze jakies leginsy czy cos to tak, ew jak jest chlodniejszy dzien.. a w spodnicach wszystko widac
ja kredke zawsze rozmazuje patyczkiem do uszu
Dziekuje za rady

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Te zestawy to tylko przykłady, chciałam pokazać w jakich kolorach moim zdaniem byłoby Ci do twarzy. Myślę, że spodnie rurki też by Ci pasowały - mam podobną do Ciebie figurę (oprócz tego, że jestem wyższa) i uważam, że dobrze wyglądam w rurkach, lepiej niż w zwykłych prostych spodniach czy dzwonach. Musiałabyś jakieś przymierzyć i sama stwierdzić czy Ci się podoba ale na moje oko wyglądałabyś korzystnie. Np. czarne rurki + luźniejsza bluzeczka w jakimś miłym kolorze
Zgadzam się co do sukienek, bardzo ładnie wyglądasz w tej czarnej, właśnie ten krój jest idealny. Też właśnie takie wybieram bo jak już pisałam mam podobną figurę.
Pozdrawiam serdecznie!
ok dziekuje

Cytat:
Napisane przez SAH20 Pokaż wiadomość
Po tylu podpowiedziach juz chyba nie bedziesz miała problemu z decycją Więc jak przejdziesz metamorfoze to wstaw swoje nowe zdjęcia Szczerze,nie moge sie doczekać kiedy cie zobacze w nowej odsłonie. Zycze powodzenia!
Nio nie mam ale i tak sie boje strasznie, tak jakos dziwnie mi ze swiadomoscia ze bede ruda caly czas mam wrazenie ze rudy jednak nie jest dla mnie, ale patrze na to zdjecie i mowie sobie"przeciez ladnie tu wygladam" hihi i taka w sumie troche walka ze soba ale zawsze mam stracha przed tak drastycznymi zmianami.. tez sie nie moge doczekac jak tylko sie przemaluje, wstawie zdjecia
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:02   #32
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Ach, moja droga, jeszcze jedno!
Są w drogeriach, np w Naturze henna - wyglada jak farba do wlosow i ma milion odcieni - dziala do tego pielegnacyjnie, jak odzywka.
Wadą jest to, że nie łapie się ciemnych włosów.
Zaletą to, że jest tania (nie wiecej niz 8zl)
Aplikuje sie tak samo jak farbe, tylko nie smierdzi chemią
Im czesciej ją nakladasz, tym zdrowsze masz wlosy -
Pozdrawiam i czekamy na zdjecia!
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:57   #33
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

ehh dziewczyny jestem troche zdołowana pomalowalam... i mam mieszane uczucia jutro zobacze, w swietle dziennym jak to wyglada, i porobie fotek..
moje pierwsze wrazenie było bardzo pozytywne, choc nie wiem czy ten rudy pomimo wszystko nie przygasil mi oczek.. ale moze to przez sztuczne swiatlo, mam nadzieje. Pozniej sie przyjzalam i troche niebardzo to malowanie wyszlo - tak gdzie mialam odrosty jest baardzo intensywny kolor, a na dole o wiele ciemniejszy.. ale wydaje mi sie ze dosc lagodne to przejscie.. wiec ok. Ale mam zielone przeswity!! ale juz mniejsza z tym, jutro jeszcze raz naloze farbe albo szamponetke i chyba powinno sie to pokryc.. przynajmniej juz wiem dlaczego rudego niepowinno sie klasc na popielate wlosy
kurcze.. ale pokazalam sie mamie, taka zadowolona nawet, usmiechnieta.. a ona do mnie z tekstem "i co ty z sobą robisz? myslisz ze ladnie wygladasz?" pierwszy raz od niej takie cos uslyszlalam, zawsze mi mowila ze ladnie wygladam, nawet jak tak nie bylo Moja siostra powiedziala mi, ze wygladam jak ****a i tż tez mial bardzo"fajna" mine gdy mnie zobaczyl.. potem gdy go zapytalam, czy tez teraz jestem taka ladna jak simone, powiedzial, ze nie chce odpowiadac na to pytanie. Ledwo sie powstrzymalam od płaczu
No nic, jutro sie dokoloruje co by sie tych zielonych przeswitow pozbyc i same zobaczycie.. w sumie nie moze byc chyba az tak zle.. przeciez ladnemu we wszystkim ladnie, nie?
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 01:26   #34
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

e no.. tż sie jednak poprawil powiedzial, ze troche szok, ale tak to ladnie i do twarzy mi.. i ze wygladam troche jak bogini seksu tak sobie mysle teraz.. moze mamie wlasnie przeszkadza to, ze troche wyzywająco wygladam..? w sumie to bym sie jej nie zdziwila...
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:11   #35
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Dla mnie tez najbardziej rudym a podoba mi sie wersja z tą lekką grzywka, która mialaś przy naturalnym kolorze włosow. I rowniez uwazam ze powinnas smialo odslaniac lydki i masz ladne ramiona, i ciust wiec tez dekolty wskazane, nie zasłaniaj tego
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 13:51   #36
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Pokaż zdjęcia, ocenimy!
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:35   #37
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Mamy mają to do siebie, że nie lubią zmian, mała dziewczynka zmienia się w kobietę i to jest szok, wiem po mojej, że też nie była za radykalnymi zmianami.
Czekamy na zdjęcia..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 21:16   #38
Vanillllka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Ja też czekam zaangażowałam się w Twoją metamormozę
Vanillllka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 13:18   #39
Kiasmina
Raczkowanie
 
Avatar Kiasmina
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 55
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Pokaż fotkę, to Ci powiemy jak to wyszło
__________________
Wszystko jest możliwe, jeśli tylko o to walczysz!
Kiasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 01:51   #40
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

szczerze mowiac zgadzam sie ze zdaniem, ze natura "wie co robi". twoj naturalny kolor wlosow jest piekny, troche szkoda, ze zaczelas eksperymentowac z farbą. sama jestem naturalna jasna blondynka z jasna cera, sama zawsze wygladalam "delikatnie" i dziewceco, ale mysle, ze to calkiem niezle np ciesze sie, ze do podkreslania takiej delikatnej urody wystarczy delikatny makijaz- eye liner, tusz i roz na policzki.
ale mysle, ze w rudym tez napewno jest ci ok. tak jak ktos wspomnial-przypominasz nieco evan rachel wood w wersji blond. teraz jest ruda i wygląda ładnie, "drapiezniej" (chociaz chyba wolalam ja w blondzie )
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:29   #41
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Hej dziewczyny Przepraszam za tak dluga moja nieobecnosc, ale niestety mialam troche problemow, z tymi wlosami.. przez ten czas przezyly pieklo (az sie dziwie ze mi nie powypadaly).
Po nalozeniu tego garniera co wam mowilam, wyszly mi wielokolorowe wloski, tak jak pozniej pisalam, a potem było jeszcze gorzej.. pomalowalam sobie je palette (czerwona miedzia) i wyszly sraczko-buraczkowe z zielonymi,siwymi, niebieskimii blond pasemkami!! załamana poszłam do fryzjerki, poradzila mi dekoloryzacje.. zrobilam. potem przez kilka dni chodzilam w masakrycznie pomaranczowych wlosach i udalam sie na farbowanie.. malozyla mi rudy, z ktorego bylam bardzo zadowolona.. i do tej pory jestem choc martwi mnie troche to ze juz po pareu myciach i tak mialam blond przeswity.. ale, i tak jestem zachwycona, bo przynajmniej tylko blond.......

Przedstawiam zdejcia zaraz po farbowaniu u fryzierki co prawda sa takie tez "z imprez" ale lepszych nie ma mi kto zrobic

aa i zainwestowałam w kolorowe ubranka.. kupilam sobie m.in zielone bolerko (takie slodziutkie ) troche torebek dodatkow.. z makijazem tez zaczelam kabinowac.. zauwazylam, ze faktycznie zielony zaczal mi pasowac szkoda tylko, ze niebieski przestal (w ubraniach) tylko hm.... teraz mam wrazenie, ze delikatne makijaze mi nie pasuja....
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 20:03   #42
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Witaj, śledziłam Twoją przemianę od początku i muszę Ci powiedzieć, że w tych włosach wyglądasz fantastycznie! Naprawdę! Moim zdaniem ten kolor to strzał w dziesiątkę. Tylko tych kolorowych ubrań jakoś nie widać Jak będziesz miała jakieś inne fotki to się pokaż No i spróbuj pomalować oczy zielonym cieniem tak jak Ci radziłam. Chociaż tak na próbę. Ubrać się możesz na czarno + jakiś zielony dodatek np. pasek do spodni czy właśnie to bolerko, które kupiłaś i pokaż się! Myślę, że wyglądałabyś bardzo ładnie
Pozdrawiam i mam nadzieję, że jesteś zadowolona ze zmiany koloru włosów mimo tych wszystkich przejść z nimi... bo efekt jest świetny!
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:45   #43
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Dokładnie, fantastycznie! Brak słów, wyglądasz czarująco.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 07:08   #44
Neneya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Wiadomości: 75
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Ślicznie wyglądasz świetnie Ci w tym kolorze chłopak pewnie jest zachwycony i przepraszam za luźną uwagę, ale nie mogę się powstrzymać - jak patrzę na te Twoje fotki, przypominają mi się czasy ogólniaka, ech
Neneya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 07:40   #45
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Moim zdaniem wyglądasz teraz bardziej powazniej i kobieco niz w blond włosach. Nie martw sie intesywnoscia kolorów na różnych partiach włosów,miałam ten sam problem jak pofarbowałam włosy na czerwoną czerń-wyszły totalnie czarne i wyglądały sztucznie,szczególnie na czubku głowy a na koncach były nrązowo-czerwone. Po paru myciach stały cie ciemnobrązowe z czerwonymi refleksami i juz było lepiej

Nie przesadzaj jednak teraz juz z farbowaniem.Jak cie zejdzie troche ta farba to uzyj szamponu do koloryzacji włosów a nie farby-większe szanse że włosy po miesiącu nie zaczną wypadać I proponuje ci kupic szampon syoss i odzywke do włosów farbowanych-kolor długo sie trzyma a włosy sie nie niszczą.

No i czekam na zdjecia w kolorowych ciuchach jak trudno ci sie odzwyczaic od czerni to chodz w czarnych spodniach lub topach a na to jaki pisałas-zielone bolerko
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 19:53   #46
ewelina7g
Raczkowanie
 
Avatar ewelina7g
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 210
GG do ewelina7g Send a message via Skype™ to ewelina7g
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Moim zdaniem powinnaś "zrobić się" na pin-up girl, jeśli lubisz Ditę i jej styl Wyglądałabyś super ! Do tego czarne lub rude włosy i byłoby super <3
__________________
Chudnę !

Start: 62
Obecnie: 59
Cel: 48

Wzrost: 160 :P



ewelina7g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 22:10   #47
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

na prawdę przemiana udana też myślę o rudym i chyba się odważę. a w Twoim przypadku wyszło to pięknie
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.