Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 16:29   #1
asia_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 8

Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie


Witam. Długo się zastanawiałam czy tu napisać, ale w sumie co mi szkodzi... Zwłaszcza, że przeglądając inne wątki widać, że jesteście miłe i potraficie doradzić. Więc ja też chciałabym się poradzić, bo potrzebuję coś w sobie zmienić. Muszę się w końcu wybrać do fryzjera, bo nie umiem już patrzeć na swoje włosy. Mam podłużną twarz (nienawidzę tego, ale wyglądam tak częściowo dlatego, że mam progenię, choć tu tego tak nie widać. Ale jestem w trakcie leczenia i mam nadzieję, że po wszystkim moja samoocena i pewność siebie się trochę podniesie, bo teraz leży dosłownie, nie znoszę tego jak wyglądam) i czytałam, że długie włosy raczej nie pasują do takiego kształtu twarzy, ale w krótszych wcale dobrze nie wyglądałam. Więc moje pytanie - jaka fryzura wg was by mi pasowała? Włosy mam proste/falowane, strasznie podatne na skręcanie się i puszenie, gdy jest wilgotno, dlatego grzywkę muszę często prostować. Podobają mi się kręcone, ale nie umiem ich pokręcić tak, żeby jakoś normalnie wyglądały.I kiedyś były gęste, ale od jakiegoś czasu bardzo mi wypadają i są cienkie (ale próbuję jakoś temu zaradzić).
Myślałam nad zmianą koloru włosów, bo mój naturalny kolor jest taki nijaki, ale kompletnie nie wiem jaki by mi pasował(nigdy nie farbowałam, ale też boję się, czy nie będą jeszcze bardziej wypadać).
Nadal też nie wiem jakim jestem typem kolorystycznym, wydaje mi się, że lato, ale pewna nie jestem.
Pytania:
1. Jak się opalasz - na czerwono, ale potem "brązowieję"
2. Kolor oczu - niebieski (choć czasem zdaje mi się, że to bardziej szary)
3. Piegi - niewiele, ale mam.
4. Cera - dość jasna, chyba chłodna. Rumienię się na różowo (ogólnie mam cerę skłonną do naczynek. Nos mam praktycznie stale czerwony i nie wiem co z tym zrobić ).
5. Naturalny kolor włosów - nie wiem czy to jest ciemny blond czy jasny brąz
6. Kolor ust - jasny, różowy
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się ogólnie w różnych odcieniach niebieskiego i zielonego, w czarnym, białym, fioletowym, zielonym, a źle w czerwonym, ciepłym brązowym i jaskrawym zielonym.
A jakie wg was kolory by mi pasowały?
Bardzo liczę, że mi trochę podpowiecie.

Załączam też przykłady fryzur, które mi się podobają. Długość jak na ostanim, a grzywka coś jak na 5 albo 6.
asia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 17:20   #2
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie

Ale masz oczyska Ja Ci nie pomoge, bo uwazam, ze fryzurke masz bardzo ladna, wystarczy ze podkreslisz fale i efekt bedzie super Kolor tez jest ladny
__________________
Wystarczy tylko wierzyć, że się uda...
A uda się na pewno jak sie szczerze wierzy...
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:47   #3
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie

Zgadza się, fryzurkę masz bardzo ładną podetnij końcówki, i ja bym dała jakiś ciemniejszy kolor, może czekoladę?
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:27   #4
anushka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Puszcza
Wiadomości: 34
GG do anushka1987
Dot.: Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie

Widać, że włoski masz dość gęste, tylko ja bym je rzeczywiście nieco przyciemniła na jakiś ciemny brąz. Może jak nie lubisz swoich fali to spróbuj je prostować? I jeszcze postarałabym się o jakieś powiększenie ust - obrysowanie konturówką tego samego koloru co szminka lub w ogóle malować je jedną kredką i na środek błyszczyk a oczy masz przepięknie duże, może jakieś eksperymenty z czarną kredką??

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

przepraszam, chciałam napisać nie "ciemny brąz" tylko ciepły

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

przepraszam, chciałam napisać nie "ciemny brąz" tylko ciepły
__________________
19 sierpnia 2003


i czekamy dalej ...
anushka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:30   #5
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie

ja bym poeksperymentowała z kolorkiem, ale nie wiem dokładnie jakim A oczy masz piękne zgadzam się z dziewczynami
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 16:09   #6
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie

Nie maluj oczu takimi odcieniami jak kolor tęczówek Na 1 zdjęciu masz niebieskie oczy i niebieskojakieś powieki, to sie zlewa . Właśnie, możesz spróbować użyć mocniej konturówki. (Na 3 zdjęciu cienie masz beżowe- o wiele lepiej )
Kolor włosów masz identyczny jak mój naturalny. Jednak farbuję się na taki rudy+kasztanowy.. Wychodzi taki balejaż. Może spróbujesz? Tylko najpierw zregeneruj troszke włoski (podetnij końcówki, może jakaś droższa odżywka?)
Grzywke masz ładną, wydaje mi się, że Ci pasuje, jednak możesz ją mocniej zaczesywać do przodu..
Ogólnie ładna z Ciebie dziewczyna i nie ma powodu do jakiegokolwiek zaniżania własnej oceny
Pozdrawiam i życze owocnych przedsięwzięć
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:22   #7
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie

Piękne oczyska.
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 18:46   #8
asia_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie

Nie sądziłam, że moje oczy mogą się komukolwiek podobać. Gdy byłam młodsza to się z ze mnie śmiali, że są takie wielkie i okrągłe... Więc dziękuję wam za miłe słowa i porady A może jeszcze jakieś propozycje?
Falowane i kręcone włosy bardzo mi się podobają tyle, że moje są trochę proste, a trochę się kręcą, każdy włos sobie żyje jak chce. Jeśli jest ładna pogoda to pół biedy, ale gdy jest choć trochę wilgotno, od razu się puszą i brzydko skręcają, zwłaszcza grzywka, a to ją właśnie muszę prostować, bo jak nie jest tak jak powinna być, wszystko mnie denerwuje i źle się czuję z takimi włosami. Dziwne, wiem
Idę we wtorek do fryzjera podciąć włosy. W końcu się zebrałam, żeby się umówić... I moje pytanie - czy fryzury takie jak na zdjęciach, które zamieściłam pasowałyby mi? Chciałabym mieć długie włosy, ale czy nie wydłużą mi jeszcze bardziej twarzy?
asia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:46   #9
MC149
Raczkowanie
 
Avatar MC149
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Srz
Wiadomości: 207
Dot.: Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie

Cytat:
Napisane przez asia_92 Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że moje oczy mogą się komukolwiek podobać. Gdy byłam młodsza to się z ze mnie śmiali, że są takie wielkie i okrągłe... Więc dziękuję wam za miłe słowa i porady A może jeszcze jakieś propozycje?
Falowane i kręcone włosy bardzo mi się podobają tyle, że moje są trochę proste, a trochę się kręcą, każdy włos sobie żyje jak chce. Jeśli jest ładna pogoda to pół biedy, ale gdy jest choć trochę wilgotno, od razu się puszą i brzydko skręcają, zwłaszcza grzywka, a to ją właśnie muszę prostować, bo jak nie jest tak jak powinna być, wszystko mnie denerwuje i źle się czuję z takimi włosami. Dziwne, wiem
Idę we wtorek do fryzjera podciąć włosy. W końcu się zebrałam, żeby się umówić... I moje pytanie - czy fryzury takie jak na zdjęciach, które zamieściłam pasowałyby mi? Chciałabym mieć długie włosy, ale czy nie wydłużą mi jeszcze bardziej twarzy?
Fryzjerką nie jestem ale wydaje mi się, że takie fryzury będą Ci pasowały tyle, że wg mnie te krótsze kosmyki musiałyby się kończyć na wysokości Twojej żuchwy, żeby Ci troszkę optycznie poszerzyć twarz na dole. Ja jestem zakochana w ciepłych brązach i każdemu praktycznie bym je doradzała, (a sama jakoś nie mogę się przekonać do farbowania włosów.. )
MC149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 23:38   #10
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Potrzebuję zmian w swoim wyglądzie

Cytat:
Napisane przez MC149 Pokaż wiadomość
Fryzjerką nie jestem ale wydaje mi się, że takie fryzury będą Ci pasowały tyle, że wg mnie te krótsze kosmyki musiałyby się kończyć na wysokości Twojej żuchwy, żeby Ci troszkę optycznie poszerzyć twarz na dole.
nic dodac, nic ująć fryzurki ktore zaproponowalas świetne
oczyska masz rzeczywiscie piękne. wielkie i w pięknym kolorze, taka odmienność to atut
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.