Jak stać się piekna kobieta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 22:32   #1
paula005
Raczkowanie
 
Avatar paula005
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 33
Question

Jak stać się piekna kobieta?


witam. mam 21 lat i 2 córeczki. w 1 ciąży niewiarygodnie przytyłam i do tej pory walczę z waga( od 2008 roku z 90 kg na 63kg), teraz jestem 5,5 miesiąca po 2 ciąży. staram się dbać siebie, ale nie wiem jak się ubierać, malowac, czesac zeby pieknie i seksownie wygladac. nie chcialabym wygladac jak taka mamuska w wyciagnietym dresie itp. moj problem bierze sie glownie z tego ze przy nawale obowiazkow zwiazanych z wychowywaniem dzieci przeoczylam moment kiedy schudlam, moje cialo sie zmienilo ale takze moja osobowosc, charakter. na codzien nie maluje sie mocno, zwykle to podklad, tusz do rzes, delikatny cien w naturalnym kolorze. do te pory nie farbowalam wlosow lecz jakis czas temu wpadlam na taki "genialny" pomysl i popalilam wlosy. nie czuje sie kobieca a ze z natury jestem raczej perfekcjoniestka to jest to dla mnie ogromnym problemem. prosze was o szczere komentarze, rady, pomysly i oceny. z gory dziekuje za kazdy dodany post w moim temacie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10419_100830469939347_100000371835151_19014_2547466_a.jpg (7,7 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P230511_13.25.jpg (29,4 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P230511_16.27[01].jpg (39,2 KB, 521 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A.jpg (38,4 KB, 462 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0326E001E001E001.jpg (138,7 KB, 310 załadowań)
paula005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 12:03   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

a dodałabyś choć jedno zdjęcie na którym twarz jest na wprost aparatu? takie zdjęcia zrobione z perspektywy jak to się mówi "lotu ptaka" zniekształcają perspektywę i ksztalt twojej twarzy widzimy inaczej niz wygląda w rzeczywistości.
przynajmniej jedno zdjęcie na wprost aparatu, najlepiej z zaczesaną do tyłu grzywką no i z nieco większej odleglosci

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

najlepiej kolorowe
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 12:06   #3
paula005
Raczkowanie
 
Avatar paula005
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 33
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

moze byc z tym klopot bo mam niewiele swoich zdjec ale postaram sie dzis je zamiescic.
paula005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 12:16   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

I zdjecie sylwetki
W sumie patrzac na zdj: to tylko grzywka mi sie u Ciebie nie podoba,jest za prosta .
Musnelabym rowniez kosci policzkowe rozem w tonacji cieplej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fusedEg_l.jpg (13,1 KB, 102 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-10-12 o 12:18
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 17:07   #5
paula005
Raczkowanie
 
Avatar paula005
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 33
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

jakość zdjęć tragiczna przepraszam ale nie mam teraz innej możliwości zrobienia zdjęć niż telefonem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P131011_16.49_[01].jpg (22,5 KB, 777 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P131011_16.54.jpg (23,8 KB, 577 załadowań)
paula005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 17:36   #6
dooolec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

masz świetną figurę, ja nie urodziłam żadnego zdjęcia a wyglądam znacznie gorzej:/
dooolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 18:27   #7
mayletka
Rozeznanie
 
Avatar mayletka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zadupie.
Wiadomości: 573
GG do mayletka
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

Ekspertką żadną nie jestem, ale, kobieto, jakie ty masz nogi!
Podkreślaj je, podkreślaj! I nie noś babcinych sweterków,
jesteś bardzo młoda i ładna. Szkoda się marnować.
Myślę, że mogłabyś zafarbować włosy na cieplejszy kolor,
trochę różu i uwydatniamy śliczniutkie oczęta. O tak.
__________________

Przeszła kurs przygotowawczy do bycia piękną suką i
wyszła z niego z wyróżnieniem, dyplomem z różową bransoletką jako prezentem dla prymuski.


instagram||blog
mayletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 18:28   #8
sambuca86
Przyczajenie
 
Avatar sambuca86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

Masz swietna figure!!! Ja mam 25 lat i za 3 mies powitam na swiecie 1wsze dziecko. Bardzo bym chciala,zeby udalo mi sie schudnac tak jak Tobie.Ja przytylam 8 kg->78,a chcialabym wrocic do wagi z 1wszego roku studiow-58. Powiedz,jak schudlas???
Jako,ze moj zawod nie pozwala pracowac w okresie ciazy zasiedzialam sie w domu. Nie maluje sie,nosze dresy ...i tez sie tego boje,ze jak maly sie urodzi to jeszcze bardziej mnie tu zatrzyma. Co ja moge ci poradzic? Dbaj o wlosy-poczytaj o olejowaniu i niech to bedzie czas,kiedy sie zregenruja i nabiora blasku,urosna (ja tak sobie postanowilam), jesli gdzies wychodzisz to nakladaj makijaz-nie wiem czy umiesz i czy lubisz,ale naucz sie rysowac kreske retro na gornej powiece eyelinerem badz kreska.Ja tez uzywam bezowych cieni najczesciej i kreska napawde robi duza roznice w makijazu. Dwojka dzieci to spore wyzwanie,mnie narazie jedno przeraza,wiec napewno z czasem dla siebie masz problem-ale moze jak dzieciaczki spia warto cos zrobic ze swoim hobby. Ja w ciazy stracilam bardzo duzo pewnosci siebie,dopiero powoli to odyzskuje-bardzo pogorszyla mi sie cera(nigdy nie mialam tradziku,dopiero teraz) no i tycie oczywiscie. Ja na poprawe humoru czytam wizaz(kosmetyki,ktore uwielbiam),sama ucze sie jezykow obcych i to co mnie interesuje,robie sobie plan co zrobie jak juz dziecko sie urodzi-makijaz permanenty,dieta,nowe ciuchy.Bardzo mnie bolalo z poczatku siedzenie w domu,bo jestem kobieta bardzo niezalezna a tu nagle stalam sie calkowicie zalezna od meza,dlatego po porodzie chce wrocic do pracy i to dawalo mi pewnosc siebie.Moze ty tez moglabys cos znalesc,dzieki czemu poczujesz sie niezalezna!!Glowa do gory!!Niejedna by pozazdroscila ci figury!!
sambuca86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:29   #9
paula005
Raczkowanie
 
Avatar paula005
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 33
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

bardzo dziekuje za mile slowa. ok rozejrze sie za jakims rozem i pokaze jaki dal efekt, ale jesli chodzi o wlosy to niestety teraz mam w bardzo zlej kondycji wlosy wypadaja mi garsciami wiec farbowanie odpada . a jakies rady co do ubioru? jakie kolory, moze przyklady zestawien ubran? fasony ubran ktore moglyby mi pasowac?
paula005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 22:18   #10
mayletka
Rozeznanie
 
Avatar mayletka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zadupie.
Wiadomości: 573
GG do mayletka
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

Ojej, doczep się do jakiegoś wątku o pielęgnacji włosów - razem damy radę! w końcu włosy są największą ozdobą kobiety.
A co do ubioru, proponowałabym określić swój typ urody,
chociażby tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808
__________________

Przeszła kurs przygotowawczy do bycia piękną suką i
wyszła z niego z wyróżnieniem, dyplomem z różową bransoletką jako prezentem dla prymuski.


instagram||blog
mayletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 23:31   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

do naprawy są jedynie brwi. nie depiluj ich od wewnętrznej strony u góry łuku. nadajesz swoim brwiom zbyt okrągłą linię, są zupełnie zniekształcone. spróbuj je zapuścić i nadaj im kształt mniej więcej taki jak na zdjęciu poniżej. w miejscach gdzie są kropki u góry i u dołu nie depiluje się brwi, bo w tym miejscu mają być grubsze. jesli jakies wloski ewidentnie rosną poza główną linią łuku, to ok, ale generalnie nie depiluje się w taki sposób brwi.
jesli sterczą Ci wloski ku górze, to lepiej je przyciąć niż wyrwać.

moim zdaniem taka grzywka jaką teraz nosisz nie pasuje Ci, zrobiłabym na bok, albo wcale. upięcia i kucyki to fryzury wręcz stworzone dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P131011_16b.jpg (25,6 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P131011_16.54 brwi.jpg (25,7 KB, 269 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 13:11   #12
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

Brwi jak radzi Holly.
Koniecznie grzywka, żadnych upięć, mamuśkowatych kucyczków.
Sweterkowi podziękuj.
Uśmiechnij się, jesteś piękną kobietą
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 14:21   #13
Broszeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

Paula wyglądasz naprawdę bardzo dobrze!po urodzeniu dwóch dzieci, tylko pozazdrościć!dodaj troszkę różu na policzkach, rozświetli to Twoja twarz, a jednocześnie doda zalotności! Powodzenia!
Broszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 18:33   #14
mraz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

zgadzam się co do brwi z poprzedniczkami.
ale nie farbuj włosów!!! masz bardzo ładny, ciemny kolor! nie widzę sensu farbowania, jestem za naturalnością! powodzenia w wychowywaniu szkrabów!!!
mraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 22:56   #15
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

po pierwsze jesteś ślicznapo drugie włosy zostaw w spokoju,nie maluj tylko odżywiaj,a po trzecie kup sobie fajne jeansy rurki jakiś fajny żakiecik pod żakiet zwykły top i będzie super...bluzkę ze zdjęcia oddaj komuś kogo nie lubisz ...a tak poważnie to każda mama odczuwa takie "zaniedbanie"pomalutk u ...to się zmieniadzieci rosną i ma się więcej czasu dla siebie..a kiedy są jeszcze małe to sprawiamy sobie małe przyjemności..np jak pójdą dzieci spać umaluj sobie paznokcie, nałóż maseczkę ..to pomaga lepiej się poczućpowodzenia
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 12:43   #16
Inneva
Przyczajenie
 
Avatar Inneva
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

Brwi, brwi i brwi.
Ale nie podoba mi się również grzywka ścinana pod linijkę może wycieniuj ją lekko by nadać twarzy charakter.
Czarną kreskę dolnej powieki maluj bardziej w kąciku, nie maluj całości.
Może wyraźniejszy kolor ust, delikatny róż i ciepłe odcienie cieni do powiek.
By wyrazić siebie i podkreślić urodę używaj raczej ubrań w ciepłych kolorach.
Szarość cię przytłacza.
Inneva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 13:40   #17
mraz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

Cytat:
Napisane przez Inneva Pokaż wiadomość
Brwi, brwi i brwi.
Ale nie podoba mi się również grzywka ścinana pod linijkę może wycieniuj ją lekko by nadać twarzy charakter.
Czarną kreskę dolnej powieki maluj bardziej w kąciku, nie maluj całości.
Może wyraźniejszy kolor ust, delikatny róż i ciepłe odcienie cieni do powiek.
By wyrazić siebie i podkreślić urodę używaj raczej ubrań w ciepłych kolorach.
Szarość cię przytłacza.
najgorsze co może być to właśnie cieniowana grzywka! Nie każdemu to pasuje, u ciebie jest ok!
masz małe usta, a wyraźne kolory tym bardziej je pomniejszą optycznie!
mraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 16:02   #18
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

ogladnelam pare zdjec przeczytalam opis z ktorym kompletnie sie nie zgadzam jestes piekna mloda dziewczyne masz swietna kobieca figure !! nie rozumiem cie
kazda kobieta marzy o tym zeby wygladac jak wieszak(czyli jak ja) a to nie jest fajne faceci kochaja kobiety u ktorych jest za co zlapac wg mnie nie powinnas sie odchudzac.. a jesli chodzi o twarz jestes bardzo ladna i nic bym nie zmieniala koniec kropka
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 23:08   #19
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

Po pierwsze to tule mocno bo mamy wiele wspolnego - obie dwojke dzieci- jedno z 2008 a drugie z 2011 roku .
Rozumiem Cie doskonale bo wiem jak to jest przy dwojce dzieci, nie tak latwo znalezc czas dla siebie , tym bardziej jak nie zawsze mozna liczyc na czyjas pomoc. Siedzi sie w domu i traci pewnosc siebie...
Ja jak urodzilam to od poczatku tez staralam sie o siebie zadbac- zawsze lekki makijaz, fryzurka... Moja mlodsza corcia ma teraz 9 miesiecy i teraz dopiero zaczynam tak naprawde robic cos dla siebie. Zaczelam tak sobie organizowac czas ze ucze sie angielskiego, cwicze, urzadzam sobie rozne zabiegi pielegnacyjne, no i zmieniam powoli swoja garderobe- od czasu do czasu odwiedzam ulubionego lumpka- ostatnio za 20zł stalam sie posiadaczka 2 mini spudniczek i super spodni (jak nowki). Nie moge sie doczekac juz wiosny zeby te mini ubrac . Dodam ze nigdy w takich spudnicach wczesniej nie chodzilam! Co wiecej, sama tutaj kiedys zalozylam watek- po pierwszej ciazy- z nadprogramowymi kilogramami, zakompleksiona, zagubiona... a teraz wiem czego chce, stalam sie pewniejsza siebie, odwazniejsza i mysle sobie ze fajna kobitka ze mnie . No i szukam wlasnie pracy , tak dla siebie, zeby wyjsc do ludzi (tez z uwagi na to ze latka leca )

Jestes sliczna- na tym zdjeciu z avatara wygladasz bosko!
Patrzac na zdjecia nie do konca sie zgadzam z tym ze ta grzywka Ci nie pasuje. Wole zdecydowanie z nia niz bez niej. Choc chcialabym Cie zobaczyc w jakiejs innej.
Odzywiaj wlosy. Ja przed swoim slubem wpadlam na genialny pomysl by z czerwonych zejsc do blondu, no i sobie w domu tak rozjasnilam ze mialam na glowie jajecznice a pozniej fryzjerka zrobila mi z tego siwe i w koncu przykrylysmy to czekolada. Najgorzej tego wlosy nie zniosly ale wrocilam w koncu do moich naturalnych - jeszcze troszke i cale mi odrosna . Tak wiec trzymam kciuki za Twoje zapuszczanie. Kup sobie w aptece wax jesli mozesz, jest bardzo dobry- wzmocnil mi bardzo wlosy po tych moich kombinacjach.

Jesli chodzi o ubior to widze ze jestesmy obie za kobiecym, seksowym stylem.
Ostatnio sobie kupilam czerwona tunike, taka kimono, czy nietoperz http://allegro.pl/kimono-tunika-suki...868845462.html
Do tego leginsy, szpilki, jakies fajne dodatki i juz chyba sie ciekawiej wyglada?

Tobie tez by pasowalo. Masz swietna figure wiec mozesz szalec
W kazdym razie potrzeba Ci kolorku.
Napisz jak tam wynik testu- bedzie latwiej z tymi kolorami.

No i UŚMIECH proszę
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 13:03   #20
paula005
Raczkowanie
 
Avatar paula005
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 33
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

dziekuje wszystkim za odpowiedzi i za te wszystkie mile slowa!!! zaczne od tego, ze jestem zima. z pewnej strony ktora znalazlam wynika, ze ( jezeli wogole jest cos takiego) jestem zima poludniowa. jesli chodzi o grzywke to mialam juz przerozne. ta ktora mam obecnie mi rowniez sie nie podoba, ale musze poczekac, az odrosnie. cieniowana odpada bo nie mam czasu na dluzsze ukladanie wlosow, a przy tak zniszczonych wlosach w miejscach cieniowana koncowki odstaja bez ulozenia lub prostownicy. ale napewno poslucham i zmienie ta grzywke. brwi wg rad juz zapuszczam umowilam sie z kosmetyczka ze raz na tydzien bede do niej wpadala az nabiora odpowiedniego i naturalnego ksztaltu. jesli chodzi o makijaz to nie wiem jaki odcien rozu dobrac moze wy doradzicie ktory odcien najbardziej by mi pasowal. http://www.lorealparis.pl/makijaz/ce...blush/240.aspx

eevciaa- tak tak szpilki piekna rzecz ale szczerze jak pomysle o tym ze mieszkam na 4 pietrze i o spacerach, zakupach z dziewczynkami czasem bardzo dlugich i meczacych na szpilkach to nogi mnie juz bola patrze z zazdrscia na kobiety w pieknych wysokich butach, ale gdzie ja mialabym w nich chodzic? na plac zabaw
paula005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 18:30   #21
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

No tak, rozumiem ale to zależy od sytuacji. Jak idę gdzieś bez dzieci, jadę do miasta to ubieram szpilki a na codzien, do sklepu, z dziecmi na dluzszy spacer ubieram buciki na malutkim (chyba 2cm) obcasiku- sa bardzo wygodne- nawet na dlugich spacerach sie sprawdzaja a czuje sie w nich bardzo kobieco. W ostatecznosci ubieram baleriny, ale wole te butki na obcasiku. W sezonie letnim fajne tez sa koturny, pewniej sie w nich chodzi niz na szpilce a nozka fajnie sie prezentuje. Osobiscie zrezygnowalam calkowicie ze sportowych butow.

Jestes zima a wiec- troszke info jakie mam z plytki- kursu wizazu

Kolory- zimne i skontrastowane. Biel, czerń, śliwka, zieleń morska, bordo, granat, błękit, czerwień.

Maikjaż- wyrazisty i widoczny. Podkłady w kolorach zimnych z domieszką różu lub kamiennego beżu, gęste i dość kryjące. Róż w odcieniu delikatnego różu nakładany w małych ilości. Cienie i kredki w zdecydowanych i intensywnych barwach. Makijaż powinien być wyrazisty, zdecydowany i oparty na kontrastach. Pomadki w chłodnych odcieniach różu i fioletu. Jesli oczy są pomalowane delikatnie, mogą to być chłodne odcienie czerwieni.

Dodatki- lśniące, błyszczące, ekstrawaganckie. Połączenia powinny bazować na kontrastach.

To takie ogolniki (tzn wszystko co tam powiedzieli) ale mysle ze zawsze to cos.

Jeśli róż ma być delikatny, może ten pierwszy odcień? Albo drugi.

Dodaje zdjecie z kolorami ktore pasuja do zimy (z tego kursu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory_zima.jpg (48,1 KB, 16 załadowań)
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 09:20   #22
paula005
Raczkowanie
 
Avatar paula005
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 33
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

dzieki

napewno ta paletka kolorow przyda mi sie do wybierania rozu i cieni.

ten pierwszy bedzie jasniejszy od mojej cery.
paula005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.