NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-18, 11:46   #1
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848

NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?


Nigdzie nie moge znależć wosku na cieplo Veet, tego z olejkami eterycznymi..i powiem szczerze ze nie widze zadnej alternatywy dla wosku, dluuuugo uzywalam maszynki do depilacji zarowno nog jak i bikini czy pach, ale postanowilam przejsc na wosk...i nie moge nigdzie znalezc! dodam ze wosku w paskach probowalam firmy veet i byl do niczego! na allegro natomiast znalazlam wlasnie produkt o nazwie netline, jest to podobno wosk któtrego uzywa się bez paskow, czy probowała któraś z was? a jesli nie, to co moiżecie mi polecic, wosk albo paste cukrowa? ale jakiej firmy
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 12:01   #2
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

weszlam na allegro i musze przyznac, ze ciekawie sie zapowiada ten netline!! moze ktoras z dziewczyn juz to probowala?
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 15:54   #3
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

lwasnie mnie tez zaicekawił ten produkt, a poza tym zastanawiam sie nad pasta cukrowa, taka gotowa "Camsakizi" tez mozna czasem kupic na allegro choc tez nie uzywalam , na wizazu przejrzalam watki, ale niewiele o tym Camsakizi wyczytalam
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 16:16   #4
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

mialam ta paste,ale samemu sie ciezko robi...szkoda z enie ma pasty cukrowej w plastrach i nie moge znalezc salonu w ktorym robia buu a efekt naprawde fajny
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 21:27   #5
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
na allegro natomiast znalazlam wlasnie produkt o nazwie netline, jest to podobno wosk któtrego uzywa się bez paskow, czy probowała któraś z was? a jesli nie, to co moiżecie mi polecic, wosk albo paste cukrowa? ale jakiej firmy
ja używam tego wosku..jednakże przyzwyczajona do wosku "kosmetycznego"(wosk + paski)to kiepski produkt od strony technicznej..ja uzywam go na małe powierzchnie(wąsik,pachy) bo na większych to można stracić pól dnia żeby wywoskować np.nogi..nakładam to mi zastygnie, to się ciągnie jak topiony ser,cały czas musi być podgrzewany bo robi sie za gęsty..ale od strony działania to bardzo dobry produkt-ładnie wyrywa włoski nawet krótkie,ładnie pachnie..jeśli ktoś ma cierpliwość to polecam..choć cena jest troche wysoka ale starcza na długo..w opisie na allegro pisza prawdę..choć ból nie jest mniejszy niż przy innym wosku(ale to moje subiektywne odczucie) oraz jest takie samo podrażnienie-przynajmniej u mnie..

zresztą jak czytam Wasze przygody z woskiem w domu(chociazby z tą pastą cukrowa-jej produkcją)to Was podziwiam..;-)
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 08:33   #6
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

chyba zatem ku7pie paste cukrowa, gotowa Camsakizi (?), bo nie mam cierpliwości do jej przygotowania, tez czytalam o przygodach innych wizazanek tylko zastanawiam sie, czy ta paste mozna stosowac jak wosk tzn. z paskami? z tym ze chyba smaruje sie ja pod wlos a wyrywa z wlosem, czyli odwrotnie niz wosk? i zastanawiam sie czy kupowac paski na allegro, czy da sie je kupic gdzies w drogerii??
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 08:37   #7
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

aha, chodzi mi o paski bawelniane, nie fizelinowe, sa do dostania w drogeriach?
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 09:52   #8
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

Tu na forum są 2 przepisy na pastę cukrowa jeden właśnie do zrywania paskami..ale ta Camsakizi nie wiem do jakiej metody się nadaje..chyba do robienia kulki a nie pasków..czy można kupić w drogerii to juz naprawdę nie wiem..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 14:46   #9
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

z tego sie za chiny nie da zorbci kulki!toz to sie tak ciagnie!ja mialam to camsakizi!cieko mi bylo xrobic ale juz ten wyrwany kawalek wygladal swietnie,podraznienie znika po paru minutach skora gladka przez miesiac,wloski potem slabsze,jak ja bym bardzo chciala,zeby ktos mi zrobil heh
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 11:20   #10
cleo_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Wiadomości: 4
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

troche stary watek, ale moze moja opinia sie komus przyda, wiec napisze
uzywam tego wosku od chyba trzech-czterech lat i jak dla mnie na rece, bikini i pachy jest najlepszy - przynajmniejm mnie boli mniej niz zwykle paski a i wloski wolniej odrastają bo wylażą całe z cebulkami... rzeczywiscie jesli nie ma sie podgrzewacza to jest ciezko utrzymac odpowiednia konsystencje tego wosku, ale jesli ktos ma - jak najbardziej polecam
cleo_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 09:14   #11
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

Ja właśnie kupiłam ten wosk, jak przyjdzie - będę testować
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 20:26   #12
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

Oficjalnie polecam Ładnie wyrywa włoski, skóra nie jest aż tak podrażniona. Jeśli ma się opanowaną pracę z woskiem, to jak najbardziej polecam. Stygnie momentalnie. Przy regulacji brwi praktycznie w ogóle nie czuję bólu.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:38   #13
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

cześć
zamawiałaś przez All? ogólnie używam tylko kremów do depilacji ale chciałabym żeby efekt sie dłuzej utrzymywał. Kiedyś uzyłam takich zwykłych drogeryjnych plastrów z woskiem i nie byłam zadowolona (włoski za słabo się przyklejały). Teraz włąśnie chcę użyć tego wosku żeby je ,,zatopić". Jak podgrze4wałaś ten wosk? nie mam specjalnego użądzenia
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 12:11   #14
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
cześć
zamawiałaś przez All? ogólnie używam tylko kremów do depilacji ale chciałabym żeby efekt sie dłuzej utrzymywał. Kiedyś uzyłam takich zwykłych drogeryjnych plastrów z woskiem i nie byłam zadowolona (włoski za słabo się przyklejały). Teraz włąśnie chcę użyć tego wosku żeby je ,,zatopić". Jak podgrze4wałaś ten wosk? nie mam specjalnego użądzenia
Tak, zamawiałam na Allegro. Wosk podgrzewam w garnuszku, trzymam go na ogniu póki się dobrze nie roztopi, raz na jakiś czas mieszając. Nie potrzebujesz do tego żadnego urządzenia, wystarczy garnek. Ten wosk na pewno złapie Ci włoski, oczywiście jeśli są odpowiedniej długości. Ja depiluję nim brwi, więc nie są jakoś szalenie długie, a bardzo ładnie wyrywa.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 14:14   #15
la leche
Przyczajenie
 
Avatar la leche
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 8
Smile Dot.: NETLINE wosk bez pasków- używala któraś z was?

Cześć dziewczyny Ja jakiś czas temu sprawiłam sobie wosk Netline, i byłam z niego bardzo zadowolona do dzisiejszego dnia, otóż kiedy podgrzewałam go w mikrofalówce to dno tego plastikowego pudełka w którym jest wosk stopiło się i przykleiło do szklanej podstawki. Tą część wosku, którą udało się uratować przelałam do zwykłego szklanego słoiczka a resztę wyrzuciłam razem z podstawką. Więc radzę Wam przelewać ten wosk do zwykłego słoiczka zaraz po pierwszym podgrzaniu żebyście nie miały później takich przypadków jak ja. Ale sam wosk jest świetny i na prawdę go polecam
la leche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-16 15:14:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.