Zólte wlosy:(:( POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-24, 11:07   #1
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308

Zółte włosy....


z ciemnego brązu fryzjerka zrobiła mi bardzo gęsty balejaż...włosy mają brzydki żółtawy odcień, płukanki nie pomagają. Czy moge na to nałozyć jakis szampon blond i jaki najlepiej? Farby nie chce

Prosze pomóżcie
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 12:02   #2
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Zółte włosy....

hmm na serio pulkanka nie pomaga ?a uzywasz fioletowej ?
moze zle proporcje dajesz? ..co donalozenia szamponu to hmmm mozesz dac jakis bardzo jasny blond ale nie wiem jak to zorbisz bo masz jeszcze te ciemne wloski ale w sumie jak dasz to ten blond powinien chwycic tylko na te rozjasnione pasma
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:24   #3
polka1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Zólte wlosy:(:( POMOCY

Hej dziewczyny...Jestem ciemna blondynka i pofarbowalam sobie wlosy pol roku temu....teraz mam odrasty a kolor zrobil sie taki rudawy,zolty.....Zamierza m zafarbowac sobie lowsy krem rozjasnaijacy eo superblond z garniera ....Kolor jest trwaly....Obawiam sie czy nie wyjdzie mi znowu zolty i co zrobic aby wlosy mialy odcie ladnego blondu a nie zolci kurczaka..Moze jakies plukanki? ale czy od nich wlosy nie beda siwe?? POMOCY
polka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:50   #4
mroczna_magnolia
Raczkowanie
 
Avatar mroczna_magnolia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 52
Dot.: Zólte wlosy:(:( POMOCY

Moja kolezanka zafarbowała sobie włosy na blod, chciała taki kolor podchodzący pod siwy, a wyszedł własnie żółty...była załamana, ale wujek kupił jej płukanke taką fioletową i niebieską...po kilku uzyciach miała ładną siwizne
mroczna_magnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:28   #5
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Zólte wlosy:(:( POMOCY

Witaj są specjalne szampony do blond włosów , które niwelują żółty odcień np. Regenal z Welli Używałam go gdy miałam pasemka, po kilku myciach widać różnicę Jeżeli chodzi o płukanki: niebieska ściąga żółty odcień, rozcieńcza się kilka kropli z wodą i polewa włosy Jeżeli nie masz wprawy to musisz uważać, bo łatwo przesadzić i zamiast białych włosów będziesz mieć niebieskie Zdecydowanie bardziej polecałabym ten szampon, cena ok. 20 zł; Pozdrawiam serdecznie
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 17:25   #6
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Zólte wlosy:(:( POMOCY

podpisuję się pod tym, co napisała Ninedin powinnaś zakupić szampon lub płukankę przeznaczona do ściagania żółtego odcienia włosków, jak ja miałam pasemka, a potem włoski blond, (a przechodziłam z koloru czarnego) to właśnie używałam serii z L'oreala jest taki szampon ładnie wysrebrzający żółte refleksy na włosach, do tego kładłam farby blond w odcieniu popielatym, żeby nie mieć żółtego odcienia włosków, a jeszcze lepiej by było gdybyś się wybrała do fryzjera na profesjonalne zafarbowanie, potem będzie ci łatwiej utrzymać włoski w dobrej kondycji i kolorystyce
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 17:36   #7
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Zólte wlosy:(:( POMOCY

Iam, jak się nazywa ten szampon? można go kupić w zwykłym sklepie czy trzeba w jakims specjalnym gdzie zaopatrują się fryzjerzy lub w salonie fryzjerskim? i wazna sprawa - ile kosztuje? byłabym zainteresowana bo jakos w przyszłym tygodniu robię balejaż z jasnym blondem - planowany platynowy ale nie wiadomo co będzie więc wole się zabezpieczyc na wypadek "kaczki" na głowie juz raz mi tak fryzjerka zrobila,mial byc myszowaty blond [moja matka sie nie zgodzila na jasny blondzik bo "rozjasniacz bardzo niszczy włosy" tym razem naszczescie ją przekonałam ] a wyszła młoda kaczuszka :/ jakbys mogła to podaj jakies info o tym szamponie
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 22:01   #8
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zólte wlosy:(:( POMOCY

Hej ! Sama mam Regenal, użyłam 2 razy i juz widac roznice, bede nadal nim prała włoski

Dostepny jest np. w Rossmanie, ale też w zwykłych sklepach- ja kupiłam w supermarkecie za 17,30 zl /200ml.

Czytalam na forum, ze bardzo pomaga plukanka Flor Illum srebrna, ale u mnie w miescie jest niestety chyba nie do zdobycia, bo kupuje sie ja w jakichs sklepach i hurtowniach fryzjerskich.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:09   #9
Palinka18
Raczkowanie
 
Avatar Palinka18
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 118
Dot.: Zólte wlosy:(:( POMOCY

Cytat:
Napisane przez shockwaves
Hej ! Sama mam Regenal, użyłam 2 razy i juz widac roznice, bede nadal nim prała włoski

Dostepny jest np. w Rossmanie, ale też w zwykłych sklepach- ja kupiłam w supermarkecie za 17,30 zl /200ml.

Czytalam na forum, ze bardzo pomaga plukanka Flor Illum srebrna, ale u mnie w miescie jest niestety chyba nie do zdobycia, bo kupuje sie ja w jakichs sklepach i hurtowniach fryzjerskich.
REGENALl jest świetny, doskonale likwiduje zółty odcienja niestety zapłaciłam troszke wiecej 20 zł ale wart było za ta cene... fryzjerka poleciła mi równiez szampon SILVER- nigdy nie próbowałam, moze kiedys.....
__________________
...Studentka...




Palinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 23:48   #10
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Zólte wlosy:(:( POMOCY

Cytat:
Napisane przez naughty-girl
Iam, jak się nazywa ten szampon? można go kupić w zwykłym sklepie czy trzeba w jakims specjalnym gdzie zaopatrują się fryzjerzy lub w salonie fryzjerskim? i wazna sprawa - ile kosztuje? byłabym zainteresowana bo jakos w przyszłym tygodniu robię balejaż z jasnym blondem - planowany platynowy ale nie wiadomo co będzie więc wole się zabezpieczyc na wypadek "kaczki" na głowie juz raz mi tak fryzjerka zrobila,mial byc myszowaty blond [moja matka sie nie zgodzila na jasny blondzik bo "rozjasniacz bardzo niszczy włosy" tym razem naszczescie ją przekonałam ] a wyszła młoda kaczuszka :/ jakbys mogła to podaj jakies info o tym szamponie
Iam-ekspert włosowy odpowiada . Byłam blondną jakieś półtora roku temu i wtedy,żeby nie mieć efekty kaczuszki wydawałam niemałe pieniążki (dlatego jestem z powrotem brunetką)
Ten szampon z loreala do tanich nie należy, kupowałam w salonie fryzjerskim jak zreszta większość odżywek i masek ( z drogerii nic nie mam). Na pewno go zauważysz na opakowaniu jest napis SILVER i to jest specjalny szampon przeznaczony do włosów blond, wymywający żółty refleks, a delikatnie wysrebrzający włosy, naprawdę w tamtym 'kaczuszkowy' okresie duzo mi pomógł, z tego, co pamiętam płaciłam za niego ok. 35-38 zl, teraz nie wiem jaka jest najbardziej aktualna cena . Jest jeszcze cała seria z Loreala przeznaczona do włosów blond, miałam z niej odżywkę i też fajna rzecz, najlepiej jak będziesz w jakimś lepszym salonie np; CH to zajrzyj i popytaj o wszelkie produkty z Loreala, na pewno jeszcze coś doradzą miłe panie fryzjerki.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 16:46   #11
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

witam i prosze o porady <błaga>
choc wielokrotnie poruszany był ten tematt zdecydowłam sie na załozenie nowego wątku gdyż mam trohce inną sytuacje niz inne wizazankii w tematach o zółtych włosach...
miałam blond jasny ładny , chciałam zmienic na blond z garniera alle wyszedł mi ciemny, nijaki kolor ....potraktowałm włosy rozjasniaczem z pallette(jeszcze nie wiedziałm ze ma ta firma taką zła opinię ) no i stało się .... moje włosy są jakieś zółto - rudawe .... chciałąbym je zmienić ale nie na jasniejsze, nie chce stosować płukanek itp. tylko przyciemnić (nie wiem czy to tez dobry pomysł) myslałam o chyba welli - popielaty blond. Czy któraś z Pań Koleżanek Wizażanek miał podobnie? jak wyszła z tej sytuacji? z jakim rezultatem ? wiem z na rozjas nieanych włosach farba sie szybko wypłukuje ale chyba wole farbować raz na 2 tyg niż chodzić z zóltymi włosami, w których niestety nie jest mi do twarzy
prosze o pomoc, a włosów nie mam zniszczonych o dziwo, nadal sie błyszczą i są miłe w dotyku .. prosze bede bardzi wdzieczna za pomoc
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 18:12   #12
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

Cytat:
Napisane przez kaniunia6 Pokaż wiadomość
witam i prosze o porady <błaga>
choc wielokrotnie poruszany był ten tematt zdecydowłam sie na załozenie nowego wątku gdyż mam trohce inną sytuacje niz inne wizazankii w tematach o zółtych włosach...
miałam blond jasny ładny , chciałam zmienic na blond z garniera alle wyszedł mi ciemny, nijaki kolor ....potraktowałm włosy rozjasniaczem z pallette(jeszcze nie wiedziałm ze ma ta firma taką zła opinię ) no i stało się .... moje włosy są jakieś zółto - rudawe .... chciałąbym je zmienić ale nie na jasniejsze, nie chce stosować płukanek itp. tylko przyciemnić (nie wiem czy to tez dobry pomysł) myslałam o chyba welli - popielaty blond. Czy któraś z Pań Koleżanek Wizażanek miał podobnie? jak wyszła z tej sytuacji? z jakim rezultatem ? wiem z na rozjas nieanych włosach farba sie szybko wypłukuje ale chyba wole farbować raz na 2 tyg niż chodzić z zóltymi włosami, w których niestety nie jest mi do twarzy
prosze o pomoc, a włosów nie mam zniszczonych o dziwo, nadal sie błyszczą i są miłe w dotyku .. prosze bede bardzi wdzieczna za pomoc
Aby pokryc niepożądany odcień, tak aby nie było przebłysków, musisz użyc farby , która będzie przynajmniej o ton ciemniejsza niz najciemniejszy odcień jaki masz obecnie na głowie ( wtedy kolor wyjdzie w miare jednolity ) Na rozjasnianych włoasch jak napisałaś ( w związku z pewnym brakiem pigmentu)
kolor będzie się szybciej wypłukiwał , ale to minie .W związku jednak z tym szybszym wypłukiwaniem barwnika polecałabym farbę a nie szampon czy szamponetkę, bo te beda schodzic błyszkawicznie. Pozdrawiam.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 19:04   #13
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

Dziękuję Martii, chyba tak zrobię ... wella popielaty blond .... moze juz jutro bedzie efekt pozdrawiam
p.s jeszcze tu zajrze napewno nie raz , mam nadzieje ze nie po porade tylko po to zeby komus pomóc
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 19:36   #14
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

Mialam identyczna systuacje ! i kupilam tez jakis blond .. efekt byl jeszcze gorszy! w zadnym wypadku nie rob nic z blondem sama! ja poszlam do fryzjera zaplacilam troche (hmm duzo :P) ale oplacalo sie! Mialam balejaz z blondu i koniec z rudym! Lepiej nie ryzykuj! bo efekt nie bedzie taki jak chcesz..

PS To co napisalam wyzej to info jesli chcesz miec jasne wlosy! ale jesli chcesz miec jakis braz czy cos to po prostu kup farbe o ciemnym kolorze!
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 21:41   #15
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

hmmm fanka-al troche mnie przestraszyłaś ... a ciemny blond mi wyjdzie?? kurcze nie chciałabym jeszcze pogorszyc sprawy...
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 15:13   #16
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

hmmm zaraz soe wezme za farbowanie blondem z garniera <modli sie zeby było dobrze>
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 15:52   #17
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

Cytat:
Napisane przez kaniunia6 Pokaż wiadomość
hmmm fanka-al troche mnie przestraszyłaś ... a ciemny blond mi wyjdzie?? kurcze nie chciałabym jeszcze pogorszyc sprawy...
Problemy zazwyczaj dotyczą jasnego blondu , odcienie ciemniejsze ( popielate, ale nie jasne, oraz ciemne blondy- generalnie te, które nie rozjśniają nie sprawiaja zawyczaj problemu bo maja właściwości zwykłej farby.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 18:22   #18
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

chyba bede szczesliwa szatynką <jupi> ale wczesniej na małych pasmach próbowałam i w efekcie troche zabrakło mi farby i w niektórych mies\jscach przy nasadzie głowy mam złote refleksy ale nie wygląda to narazie zle jeszcze boje sie reakcji ludzi jak mnie zobacza juutro w szkole ... <szok>
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 14:37   #19
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

witam ponownie
rozjaśniłam włosy a pozniej pomalowałam je blondem 7 z garniera i wyszedł mi bardzo ciemny, ale ładny kolor, spłukał sie strasznie szybko i teraz jest taki bardzo nijaki i w dodatku mam 1cm odrosty chciałam pomalować sobie włosy przed studniowką, mam 10 lutego, ale boje sie jakiejkolwiek farby, bo boje sie rezultatów, czy duże prawdopodobienstwo jest, że mi znowu szybko sie zmyje farba? i bedzie bardzo sie róznić od odrostów? bo tego bym nie chciała, tzn chodzi mi o to czy na tych rozjaśnionych włosach bedzie sie trzymał kolor , ostatnio farbowałam 29 listopada....... prosze o odp i rady....
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 17:43   #20
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

dziewczyny powiedzcie coś.................. :
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:35   #21
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

Ja miała złoto-zólte-rude-marchowkowe.. w róznym swietle rozny kolor i pokryłam to ciemnym blondem z garniera.. wyszedł mi na poczatku bardzo ciemny.. prawie czarny. z czasem zmywał sie i wychodził brązowy ze złotym połyskiem. Teraz po 3 farbowaniu rudy przebija coraz mniej.. Farbuje je średnio co 2-3 miesiace kiedy widac odrostu mocno.. Chciałabym wrócic do naturalnego koloru(ciemnego blondu) ale jakos nie moge zniesc tych odrostów. Pozdrawiam.. Zycze powodzenia w walce z rudosciami.. oj wiem co sama przechodziłam.. tyle, ze ja to z winy fryzjerki miałam a nie swojej
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:53   #22
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

dokładniej chodziło mi o to jakie kolory wychodziły Wam po kolejnych farbowaniach nadal takiie ciemnne i szybko sie wyplukiwaly?
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 08:02   #23
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

up up up up up up up...........
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 08:37   #24
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

Po pierwszym farbowaniu ciemny ale spłukał sie bardzo syzbko. Po drugim farbowaniu wyszedl tez ciemny ale splukiwal sie juz wolniej bo wiadomo ze kolor byl nakłady juz na choc ton ciemniejsze niz za pierwszym razem. Teraz nakładałam 3 raz i z 3 miesiace trzyma sie spokojnie. Wiesz nie mzoesz oczekiwac, ze bedzie sie trzymał pol roku wnienaruszonym stanie..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 10:51   #25
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

ehh zobaczymy co mi z tego wyjdzie
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 10:55   #26
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zólto-złote-rude ... jak przyciemnić?

dziekuję Camarilla ;*
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 11:30   #27
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Zółte końcówki hellppppp

Hej dziewczyny mam pewien problem - od kilku lat farbuje wloski na blond rozjasniaczem, ostatnio bylam u nowgeo fryzjera i dziewczyna ma jakis tragiczny rozjasniacz mam znowu odrosty(po 2 tyg!) ale gorsza sprawa jest z koncowkami zrobily sie jasno brazowe a wrecz rude i troche zzolkniete;P Do tego kupilam clipy ktore kompletnie nie pasuja do koncowek moich wloskow(chociaz zawsze ten kolor clipow pasowal)Mozecie mi poradzic jak pozbyc sie tego odcienia na koncowkach i dojsc do koloru clipow??
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.