kreski ? załamanie ? zmarszczki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-02, 10:36   #1
Edzia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 28

Kreski


Witam
Mam problem poniewaz miedzy brwiami robia mi sie dwie pionowe kreski strasznie mnie to dreczy ,kiedys slyszalam ze mozna je usunac u kosmetyczki za pomocoa jakiegos zastrzyku prosze pomozcie mi co mam z tym zrobic,Jesli jest jakas rada napiszcie i podajcie cene ile kosztuje.Bardzo mocno dziekuje!
Edzia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 10:41   #2
Edzia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 28
Re: Kreski miedzy brwiami

Witam
Mam problem poniewaz miedzy brwiami robia mi sie dwie pionowe kreski strasznie mnie to dreczy ,kiedys slyszalam ze mozna je usunac u kosmetyczki za pomocoa jakiegos zastrzyku prosze pomozcie mi co mam z tym zrobic,Jesli jest jakas rada napiszcie i podajcie cene ile kosztuje.Bardzo mocno dziekuje!
Edzia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 12:07   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Kreski

Takich kresek raczej nie zlikwidujesz u kosmetyczki - prędzej u lekarza - wiem, że lekarz może wstrzyknąć różne wypełniacze w zmarszczki i bruzdy, a ostatnią deską ratunku w takim przypadku jest botoks - czyli toksyna, która ostatnio robi furorę na świecie, paralizując mięsnie, wygładza zmarszczi na okres kilku miesięcy - chyba do pół roku - potem trzeba ten zabieg powtórzyć. Nie mam pojęcia o cenach - proponuję Ci zapytać na sąsiednim forum o chirurgi plastycznej o szczegóły

Sama mozesz na własną ręke spróbować kremów dostepnych w drogeriach z pseudobotoksem - nie zawierają botuliny ale substancje które działają podobnie, rozprężając mięśnie (jednak dużo słabsze działanie). Typowe kremy - Vichy Myokine, Dermika Extremale, Lancome seria Resolution, Helena Rubinstein Expressionist i wiele innych.

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 17:59   #4
Aquri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
kreski ? załamanie ? zmarszczki ?

Mam 14 lat od 3 lat męczę się z przekonaniem że natura mnie skrzywdziła. Mam widoczne kreski pod oczami. Wygląda to mniej wiecej tak :P
O k o
____
_____/
To wygląda jak złączenie kilku warstw skóry. Mam prawdziwą shize na tym punkcie. Ide korytarzem i patrze na ludzi a raczej na ich skórę pod oczami "Czy mają takie kreski jak ja ? czy nie ?" no i mhm nie .... Ani moja mama ani moj ojciec nie mają takiego problemu .... mam średnie oczy głęboko osadzone tak sobie to tłumaczyłam do momentu gdy nie poznałam dziewczyny z takimi samymi oczami jak ja ale skórą juz bardziej napiętą. Mój "dramat" zaczął się się ok w 4 kl. podstawówki gdy zauważyłam tą różnice pomiędzy mną a rówieśniczkami .... , ale prawdziwy owoc tego mojego zasiała koleżanka w 1 gim. gdy powiedziała mi abym nie malowała dolnych rzęs bo to uwydatnia moje kreski.... Myślałam że to powód za małego nawilżenia smarowałam się bóg wie czym ... jakimiś kremami mamy, z dolnej szafki w łazience PO PROSTU WSZYSTKIM co wpadło mi w ręce doprowadziłam do jeszcze głębszego załamania się skóry .... smarowałam się nawet czymś co wysuszało moją skórę. Wszystkie wyjścia były w koncu dobre może właśnie ono by pomogło ? Pewnego razu posmarowałam oczy kremem bambino i doprowadziłam się do wcześniejszego stanu ... i ówczesnego. Moje załamanie rozpoczynają się od lewego brzegu oka a kończą na prawym brzegu ... po obu stronach oka jet to samo. Co mam zrobić aby te kreski pod oczami zniknęły ? może bardziej się naprężyły ? Czy jednak nic nie da sie zrobić ? Moja 34 letnia nauczycielka ma taki sam "problem ?" jak ja ... obawiam się że nigdy mi to nie przejdzie ... Proszę o pomoc ;(
Aquri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 12:55   #5
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: kreski ? załamanie ? zmarszczki ?

Chyba nic się nie da zrobić, bo skoro od dzieciństwa to masz, znaczy że taka już twoja uroda. To nie są zmarszczki spowodowane starzeniem się skóry, więc kremów mamie nie podbieraj, bo i tak nic nie pomogą. Po prostu tak ci się skóra pod oczami układa. Ja też mam "od zawsze" dwie kreski pod każdym okiem i zwyczajnie się nimi nie przejmuję, bo i nie ma czym
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 14:55   #6
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: kreski ? załamanie ? zmarszczki ?

Nie chce niepotrzebnie tworzyć nowego tematu, a wydaje mi sie że ten jakby trafia w mój problem. Z mojej obserwacji wynika, że problem bruzd, czy jak kto woli zmarszczek na szyi i dekolcie jest dość powszechny. Są jednak osoby które ich nie mają. Może macie jakieś sposoby na pozbycie się takowych bruzd? Bo same przyznacie, że to tak troche nie za bardzo wygląda jak sie czasem włoży bluzkę z dekoltem, a na szyi same poziome kreski, że już o tym co niżej nie wspomnę
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 20:09   #7
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: kreski ? załamanie ? zmarszczki ?

Szczerze mówiąc, jeśli "od zawsze" masz te kreski pod oczami (niezbyt potrafię sobie wyobrazić jak one wyglądają "w naturze" ale to nieważne) to się ich nie pozbędziesz domowymi sposobami. Możesz oczywiście zafundować sobie jakąś korektę chirurgiczną ale nie wiem czy warto. Jak możesz to zatuszować: używaj kremu nawilżającego (ale nie przeciwzmarszczkowego!!!) pod oczy aby nie przesuszyć dodatkowo skóry a potem nałóż korektor na cały obszar w którym występuja kreseczki. Nie znikną od tego będą mniej widoczne!
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 17:17   #8
lady_madzia7
Raczkowanie
 
Avatar lady_madzia7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 86
Dot.: kreski ? załamanie ? zmarszczki ?

A mnie bardzo dołuje tworząca się powoli opadająca powieka ;-( i przesuszone powieki. Jest jakiś sposób? Prze te przesuszenie robi mi się taki jakby worek pod okiem jakbym była niewyspana. To już dość głęboka "bruzda"
__________________
})i({Są Chwile Które Mogą Jak Motyle Unieść W Górę Moje Sny })i({
lady_madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 17:20   #9
lady_madzia7
Raczkowanie
 
Avatar lady_madzia7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 86
Dot.: kreski ? załamanie ? zmarszczki ?

Dodam, że smaruję powieki delikatnym kremem do twarzy po zmyciu makijażu. Niestety, po jego zastosowaniu bardzo mnie piecze ten obszar. Z resztą cała twarz po umyciu i nakremowaniu mnie piecze! Dopiero po paru minutach jest ok.
__________________
})i({Są Chwile Które Mogą Jak Motyle Unieść W Górę Moje Sny })i({
lady_madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.