całkowita metamorfoza S(k) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 12:30   #1
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150

całkowita metamorfoza S(k)


Witam Długo się zbierałam z założeniem tego tematu, aż w końcu wzięłam aparat, zrobiłam zdjęcia i już nie było odwrotu . Ale do rzeczy... zależy mi na całkowitej metamorfozie (z wyjątkiem sposobu ubierania się).


1. Jak się opalasz - dość szybko, najpierw na czerwono, ale potem skóra przyjmuje kolor złocistego brązu. Aczkolwiek aktualnie preferuję bladość

2. Kolor oczu - brązowe, bez żadnych znaków szczególnych . Rzęsy rzadkie, kręcone, brwi - sama próbowałam coś regulować, ale chyba będę musiała przejść się z tym do kosmetyczki...

3. Piegi - brak

4. Cera - sama nie wiem... wydaje mi się że kolor raczej jasny Nie umiem określić . Nie mniej jednak cera bardzo problematyczna - męczy mnie trądzik (głównie na czole), z którym walczę (jestem w trakcie kuracji antybiotykami + metody naturalne), do tego przebarwienia, zaskórniaki...

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond / jasny brąz, myślę o farbowaniu, w grę wchodzą jedynie brązy, najlepiej odcienie czekoladowe lub kasztanowe. Włosy ponadto są bardzo delikatne, cienkie, mają skłonność do kręcenia się w nieregularne fale. Codziennie używam suszarki i prostownicy. Aktualna długość: do połowy szyi. Przeważnie czeszę się w kucyk z grzywką, czasami chodzę w rozpuszczonych. Kiedyś miałam boba, ale nie byłam pewna, czy taka fryzura pasuje do mojego kształtu twarzy (okrągły), więc odrósł...

6. Kolor ust - jasny, brudny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - lubię brązy, złota i inne ciepłe odcienie. Nie umiem się malować, posiadam jedynie charakterystyczną dla większości nastolatek czarną kredkę, której i tak nie używam . Chciałabym podkreślić jakoś oczy (cieniami), ewentualnie cerę jakimś pudrem. Generalnie nie lubię się malować na co dzień, ale chciałabym chociaż wiedzieć jak to zrobić.


Co do sposobu ubierania się - preferuję modne, wygodne ciuchy, mój przykładowy zestaw to spodnie rurki (jeansowe, czarne) lub zwykłe jeansy + T-shirt / koszula / bluzka + buty adidasy / balerinki + bluza z kapturem . Lubię czerń i w tym kolorze najchętniej wybieram ubrania, ale w mojej szafie jest też sporo innych kolorów .



W załącznikach zamieszczam też zdjęcia bez grzywki, ale nigdy się tak nie czeszę ze względu na trądzik.


To jak dziewczyny, mogę liczyć na Waszą pomoc?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0963.jpg (14,4 KB, 512 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0967.jpg (16,2 KB, 478 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0972.jpg (15,3 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0977.jpg (16,2 KB, 285 załadowań)
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:39   #2
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

nie znam się na tym kompletnie, ale powiem co zobaczyłam na Twojej głowie przyglądając się zdjęciom.
grzywkę dłuższą na bok, bądź ciężką do brwi, i kolor- kasztan! nie radziłabym Ci czekolady, bardziej coś złamanego z czerwonym brązem, mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi
radziłabym też zapuścić włosy. ale może odpowiadam troszkę przez pryzmat tego, że po prostu lubię takie włosy
w każdym bądź razie obiecuję śledzić ten wątek! powodzenia
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:42   #3
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

1. przede wszystkim radziła bym Ci zapuścić grzywkę, ta w ogóle nie pasuje do Twojej twarzy, pogrubia Cię i jest jakaś taka "od linijki".
2. pomaluj rzęsy, a Twoje oczy będą bardziej wyraziste Jeśli nie czujesz się dobrze w mocnym makijażu, użyj tuszu do rzęs w kolorze ciemny brąz.
3. wyreguluj brwi! Za pierwszym razem idź do kosmetyczki (kosztuje to od 5-8zł) a potem już wyrywasz tylko te odrastające włoski, ewentualnie raz na jakiś czas oddajesz się w ręce kosmetyczki

co do kolorów i jakiejś konkretnej fryzury Ci nie doradzę bo nie jestem jakąś specjalistką więc może inne dziewczyny coś napiszą

btw masz bardzo ładne oczka
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:44   #4
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Kolor masz bardzo ladny. Moze troszczke bym mu blasku dodala - jakiegos powera
Grzywke bym wychodowala do dlugosci reszty wlosow i wtedy zrobila lekkie cieniowanie na twoim miejscu.
Poza tym uwazam, ze jestes ladna dziewczyna, mloda i zmiany duzej nie potrzebujesz.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 17:16   #5
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Dziękuję bardzo za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
nie znam się na tym kompletnie, ale powiem co zobaczyłam na Twojej głowie przyglądając się zdjęciom.
grzywkę dłuższą na bok, bądź ciężką do brwi, i kolor- kasztan! nie radziłabym Ci czekolady, bardziej coś złamanego z czerwonym brązem, mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi
radziłabym też zapuścić włosy. ale może odpowiadam troszkę przez pryzmat tego, że po prostu lubię takie włosy
w każdym bądź razie obiecuję śledzić ten wątek! powodzenia
Właśnie miałam kiedyś grzywkę taką ciężką, do samych brwi, ale nie byłam pewna, czy pasuje ona do mojej twarzy i... ściełam . Teraz ponownie czekam, aż włosy mi odrosną, tylko co z resztą fryzury? Mam wrażenie, że do tego typu grzywki pasują tylko włosy związane w kucyk (kiedyś tak właśnie miałam, nie narzekałam specjalnie, aczkolwiek zamarzyła mi się zmiana)

Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
1. przede wszystkim radziła bym Ci zapuścić grzywkę, ta w ogóle nie pasuje do Twojej twarzy, pogrubia Cię i jest jakaś taka "od linijki".
2. pomaluj rzęsy, a Twoje oczy będą bardziej wyraziste Jeśli nie czujesz się dobrze w mocnym makijażu, użyj tuszu do rzęs w kolorze ciemny brąz.
3. wyreguluj brwi! Za pierwszym razem idź do kosmetyczki (kosztuje to od 5-8zł) a potem już wyrywasz tylko te odrastające włoski, ewentualnie raz na jakiś czas oddajesz się w ręce kosmetyczki

co do kolorów i jakiejś konkretnej fryzury Ci nie doradzę bo nie jestem jakąś specjalistką więc może inne dziewczyny coś napiszą

btw masz bardzo ładne oczka
Dziękuję

Tak, już wiem właśnie że grzywka to teraz podstawa . Nie myślcie też, że sama udałam się do fryzjerki, aby uzyskać efekt widniejący na zdjęciach z pierwszego postu... Nie. Pod koniec czerwca poszłam ściąć się na boba + grzywka asymetryczna bardzo króciutka, zaledwie na parę cm, odsłaniająca całe czoło. Wyglądało to o wiele lepiej, teraz jestem na etapie odrastania i załamywania rąk. Myślę, że jeszcze parę miesięcy sobie poczekam na upragnioną długość .

Spróbuję z tym tuszem, przyznam szczerze, że do tej pory go nie doceniałam... Zobaczymy, czy się myliłam

Co do regulacji - masz rację, udam się do kosmetyczki przy najbliższej okazji.

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Kolor masz bardzo ladny. Moze troszczke bym mu blasku dodala - jakiegos powera
Grzywke bym wychodowala do dlugosci reszty wlosow i wtedy zrobila lekkie cieniowanie na twoim miejscu.
Poza tym uwazam, ze jestes ladna dziewczyna, mloda i zmiany duzej nie potrzebujesz.
Cieniowanie niestety odpada, mam włosy strasznie cienkie i delikatne, co przy takim ścięciu fatalnie się prezentuje. Ale grzywkę i tak zapuszczę .



Dziewczyny, załączam zdjęcie z kwietnia, kiedy to miałam właśnie grzywkę obciętą "od linijki", a włosy wiązałam w kucyk. Z tym że trzeba też wziąć pod uwagę fakt, iż od tego czasu przytyłam 8 kg, kształt twarzy na pewno uległ zmianie... Powiedzcie, co myślicie o tej grzywce?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 7348e2282e.jpeg (55,4 KB, 455 załadowań)
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 17:24   #6
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

duuużo leeepiej! tylko po oczach można Cię poznać! włosy wydają się gęste (bo na pierwszych zdjęciach to takie liche raczej..) zdrowe, błyszczące, a twarz bardzo dziewczęca i tak jakoś.. dodaje Ci taka grzywka radości! jestem na tak
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 17:36   #7
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Witaj Superchic(k)
Patrząc na Twoje zdjęcia mam kilka propozycji:
- henna i regulacja brwi - masz śliczne ciemne oczka, pasowałoby je podkreślić, ładny kształt brwi i wyraźniejszy kolor na nich bardzo ładnie by tego dokonał!
- grzywka - podobała mi się taka jak na zdjęciu z pieskiem (śliczny psiak!), ale nie musi być idealnie prosta, fajnie by wyglądała raczej taka pocieniowana np. na półokrąg
Jeśli chodzi o dalsze ścięcie to nie wiem jak długie masz włosy, ale myślę,że bardzo ładnie byś wyglądała w takim zdecydowanym cięciu.
Makijaż - podkreślaj oczka! (póki co krótka rada, bo jestem ciekawa jak będą postępować zmiany i czy Cię zainteresują moje sugestie)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 19:41   #8
muhafcukrze
Raczkowanie
 
Avatar muhafcukrze
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
GG do muhafcukrze
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

zapusc koniecznie grzywkę i wlosy z dlugosci. potem mozesz nadac im jakis fajny ksztalt. np. pocieniowac, a grzywkę moze narazie spinaj do góry i czekaj aż odrośnie.
ktoras z poprzedniczek podala swietny pomysl co do farbowania. cos z czerwonym brazem, ale nie bez przesady, bedzie ci duzo ladniej
na makijazu sie nie znam, wiec zostawiam to innym wizazankom, ktore powinny ci w tym pomoc.

pozdrawiam ;]
__________________


'Twoje serce jest tam, gdzie twój skarb. I musisz ten skarb odnaleźć, aby mogło nabrać prawdziwego sensu wszystko, co do tej pory odkryłeś na swej drodze.'

Paulo Coelho, Alchemik.


muhafcukrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:18   #9
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Superchic(k) ja polecałabym również powrót do długiej grzywki- bardzo ładnie Ci w niej A poza tym, do czasu zapuszczania, nos opaskę i nie przykrywaj czoła- powinno pomóc pozbyć się pryszczy
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:27   #10
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedzi


Właśnie miałam kiedyś grzywkę taką ciężką, do samych brwi, ale nie byłam pewna, czy pasuje ona do mojej twarzy i... ściełam . Teraz ponownie czekam, aż włosy mi odrosną, tylko co z resztą fryzury? Mam wrażenie, że do tego typu grzywki pasują tylko włosy związane w kucyk (kiedyś tak właśnie miałam, nie narzekałam specjalnie, aczkolwiek zamarzyła mi się zmiana)


Dziękuję

Tak, już wiem właśnie że grzywka to teraz podstawa . Nie myślcie też, że sama udałam się do fryzjerki, aby uzyskać efekt widniejący na zdjęciach z pierwszego postu... Nie. Pod koniec czerwca poszłam ściąć się na boba + grzywka asymetryczna bardzo króciutka, zaledwie na parę cm, odsłaniająca całe czoło. Wyglądało to o wiele lepiej, teraz jestem na etapie odrastania i załamywania rąk. Myślę, że jeszcze parę miesięcy sobie poczekam na upragnioną długość .

Spróbuję z tym tuszem, przyznam szczerze, że do tej pory go nie doceniałam... Zobaczymy, czy się myliłam

Co do regulacji - masz rację, udam się do kosmetyczki przy najbliższej okazji.


Cieniowanie niestety odpada, mam włosy strasznie cienkie i delikatne, co przy takim ścięciu fatalnie się prezentuje. Ale grzywkę i tak zapuszczę .



Dziewczyny, załączam zdjęcie z kwietnia, kiedy to miałam właśnie grzywkę obciętą "od linijki", a włosy wiązałam w kucyk. Z tym że trzeba też wziąć pod uwagę fakt, iż od tego czasu przytyłam 8 kg, kształt twarzy na pewno uległ zmianie... Powiedzcie, co myślicie o tej grzywce?

Te zdjecie jest cudne, slicznie wyszlas na nim,...
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 16:05   #11
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

zgadzam się, wyglądałaś ślicznie w tej grzywce
też mam włosy delikatne i cienkie a włosy mam pocieniowane i jestem zadowolona, więc się nad tym zastanów
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 18:45   #12
lasiczka,,
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

A ja bym takiej grzywki nie robila! Jestes ladna dziewczyna i moim zdaniem po prostu zapusc te grzywke i niech sie wtopi w reszte wlosow. Zreszta nie masz tez wysokiego czola zeby je kryc. A wszyscy chwala Cie w grzywce bo po prostu lepsze zdjecie jest. Pewnie tez od tej grzywki masz problem z tradzikiem na czole. A moze zacznij korzystac z lekko falowanych wlosow? To tylko moje osobiste zdanie pozdrawiam
lasiczka,, jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 00:13   #13
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Cytat:
Napisane przez lasiczka,, Pokaż wiadomość
A ja bym takiej grzywki nie robila! Jestes ladna dziewczyna i moim zdaniem po prostu zapusc te grzywke i niech sie wtopi w reszte wlosow. Zreszta nie masz tez wysokiego czola zeby je kryc. A wszyscy chwala Cie w grzywce bo po prostu lepsze zdjecie jest. Pewnie tez od tej grzywki masz problem z tradzikiem na czole. A moze zacznij korzystac z lekko falowanych wlosow? To tylko moje osobiste zdanie pozdrawiam
to poki co warto zadbac o cere rozumiem, ze musialas przytyc, ale czasami duza ilosc slodyczy, czekolady wlasnie ma b. negatywy wplyw na wyglad skory twarzy.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 21:01   #14
najlepszynicknaswiecie
Raczkowanie
 
Avatar najlepszynicknaswiecie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 63
Smile Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Cytat:
Napisane przez lasiczka,, Pokaż wiadomość
A ja bym takiej grzywki nie robila! Jestes ladna dziewczyna i moim zdaniem po prostu zapusc te grzywke i niech sie wtopi w reszte wlosow. Zreszta nie masz tez wysokiego czola zeby je kryc. A wszyscy chwala Cie w grzywce bo po prostu lepsze zdjecie jest. Pewnie tez od tej grzywki masz problem z tradzikiem na czole. A moze zacznij korzystac z lekko falowanych wlosow? To tylko moje osobiste zdanie pozdrawiam
ja się z tym jak najbardziej zgadzam...grzywka jest zmorą dla twojej skóry na czole;/ ja bym radziła wybrać się do dobrego dermatologa i niech przepisze jakieś maści na to.Wiem,że lepiej czujesz się w grzywce bo nie widać trądziku..ale trzeba troszkę się poświęcić żeby zlikwidowaćć ten trądzik.Na pewno nie pomoże w tym grzywka(nawet jesli nosisz ją tylko do szkoły) a w domu nosisz opaskę.pozdrawiam
najlepszynicknaswiecie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:39   #15
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Dziewczyny!!

To znowu ja, od prawie roku chyba się trochę zmieniłam, więc zamieszczam nowe zdjęcia i proszę Was bardzo o rady.


Przejdę do meritum sprawy - chcę zmienić fryzurę. Moje włosy są naturalnie falowane, raczej cienkie, mało puszyste. Nie znoszę swojej obecnej fryzury - pomijając fakt, że końcówki są w fatalnym stanie, jestem zmuszona do codziennego upinania włosów w kok (ew. wyprostowany koński ogon) i prostowania (bądź podtrzymywania opaską) bardzo długiej grzywki.
Zastanawiam się nad przedłużonym bobem. Generalnie zależy mi na prostej, stylowej fryzurze, która wymagałaby jak najmniej stylizacji (suszarka, ew. lakier zwiększający objętość, ale chciałabym zrezygnować z prostownicy). Coś lekkiego, kobiecego, w sam raz na nadchodzące lato. Jednak nie chcę skracać grzywki (zdjęcia z pierwszego postu), myślę że w krótkiej wyglądałam niekorzystnie. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie .

Poza tym - kolor. Jestem otwarta na wszystkie propozycje. Myślałam już o czerni, blondzie (), rudym... Nie mam pojęcia.


Dziewczyny, liczę na Was, chciałabym zmienić fryzurę jak najszybciej. Pozdrawiam ciepło .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00549.jpg (19,3 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00550.jpg (21,3 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00562.jpg (18,0 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00567.jpg (19,8 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00571.jpg (21,4 KB, 191 załadowań)
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:09   #16
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

widzę, że tak jak ja masz falowane włoski. i...
-radziłabym Ci je zapuścić
-taka dłuższa grzywka bardzo Ci pasuje(bardziej niż taka krótka lub w ogóle bez grzywki). Poza tym dłuższa na falowanych włosach wygląda lepiej i lepiej się układa.
- Twój aktualny kolor włosów bardzo Ci pasuje, poza tym widziałabym Cię jeszcze w jakiś cieplejszych brązach, ewentualnie jakiś brąz z rudym refleksem. W blondzie nie bardzo, chyba że ciemnym
- co do boba myślę, że mogłby by być problemy z układaniem i musiałabyś prostować włosy, dlatego bym Ci to odradzała .

A tak w ogóle bardzo się zmieniłaś
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 21:05   #17
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Cytat:
Napisane przez aanik Pokaż wiadomość
widzę, że tak jak ja masz falowane włoski. i...
-radziłabym Ci je zapuścić
-taka dłuższa grzywka bardzo Ci pasuje(bardziej niż taka krótka lub w ogóle bez grzywki). Poza tym dłuższa na falowanych włosach wygląda lepiej i lepiej się układa.
- Twój aktualny kolor włosów bardzo Ci pasuje, poza tym widziałabym Cię jeszcze w jakiś cieplejszych brązach, ewentualnie jakiś brąz z rudym refleksem. W blondzie nie bardzo, chyba że ciemnym
- co do boba myślę, że mogłby by być problemy z układaniem i musiałabyś prostować włosy, dlatego bym Ci to odradzała .

A tak w ogóle bardzo się zmieniłaś
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź .
Wiem, że najlepiej by było zapuścić włosy, ale przyznam Ci szczerze, że już nie mam na to siły . Kiedyś fryzjerka powiedziała mi też, że z moją strukturą włosa nie uda mi się ich zapuścić za bardzo - może coś w tym jest, bo odkąd pamiętam najdłuższe włosy jakie miałam kiedykolwiek to do ramion. Mam włosy bardzo delikatne, jest ich mało, w dodatku prostownicą bardzo je osłabiłam. Zakończyłam właśnie kurację skrzypowitą, mam nadzieję, że coś mi to pomogło.

Myślę o fryzurze w tym stylu: http://www.papilot.pl/uroda/news/200...-na-topie.html
z przedziałkiem na boku, tylko nie wiem co wtedy zrobić z grzywką. Grzywki póki co nie mogę zostawić w takim stanie, jest nierówna, bo nie ścinałam jej od ostatniego cieniowania. Chociaż z drugiej strony też masz rację... nie uwolniłabym się wtedy od prostownicy. Eh czyli jedynym wyjściem na chwilę obecną jest podcięcie końcówek? Nie znoszę moich włosów, po co one się kręcą .


Dziewczyny, jeśli miałybyście jeszcze jakieś sugestie to proszę, piszcie .
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 21:46   #18
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

a mi sie podobasz na zdjeciu z opaska
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:21   #19
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Jeszcze Was ostatni raz pomęczę byłam dzisiaj u fryzjera i oto mamy efekt grzywki postanowiłam nie ścinać, poczekam jeszcze mi urośnie i będę mogła 'zmieszać' ją z resztą włosów. Tylko teraz mam dylemat - kombinować z kolorem czy nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00670.jpg (18,8 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00672.jpg (17,5 KB, 172 załadowań)
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 18:25   #20
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

bardzo ładnie teraz wyglądasz ja bym nie farbowała, bo bardzo ładnie Ci w twoim kolorku
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:58   #21
Bambusowy Kijek
Raczkowanie
 
Avatar Bambusowy Kijek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 114
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Jeszcze Was ostatni raz pomęczę byłam dzisiaj u fryzjera i oto mamy efekt grzywki postanowiłam nie ścinać, poczekam jeszcze mi urośnie i będę mogła 'zmieszać' ją z resztą włosów. Tylko teraz mam dylemat - kombinować z kolorem czy nie
Witaj
Bardzo się zmieniłaś w porównaniu z rokiem 2008 na korzyść
Podoba mi się Twoja obecna fryzura i kolor, taki żywy ciemny. Naprawdę bardzo ładny . Ja bym nie farbowała na Twoim miejscu, wakacje są to nie ma co obciążać włosów, nie prostować ich prostownicą
pozdrawiam
__________________

Bambusowy Kijek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 02:09   #22
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Nowa fryzura calkiem, calkiem Grzywka wg mnie ciut za dluga i troche za gruba -- prawie Ci zaslania oczy, ktore sa Twoim duzym atutem (migdaly! ) i powinny byc odpowiednio eksponowane.
Co do koloru to popieram pierwsza wypowiedz -- cos z nutka czerwieni.
Co do cery to zauwazylam, ze masz z nia problemy tylko tam gdzie jest grzywka. Moze to ona jest tego przyczyna? Radzilabym spinac ja na noc do gory, zeby skora odpoczela i nakladac na czolo specyfiki dobrane przez dobrego dermatologa
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 07:50   #23
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

świetnie wyglądasz na nowych zdjęciach S(k) piękna grzywa!

minus z bobem jest taki, że do falowanych włosów raczej się nie nadaje, chyba że właśnie w falowanej wersji. powiem Ci z własnego doświadczenia - mam włosy prościutkie z natury a i tak bob wyglądał najlepiej jak go prostowałam albo układałam na szczotce (ble, nie lubię bo mi się nigdy nie chce). zresztą teraz mam boba z włosów falowano-kręconych po trwałej i wygląda całkiem fajnie czasami

wrzuć może jakieś zdjęcie z oczami pomalowanymi tuszem.. chyba, że mówimy tylko o zmianach fryzurowych

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
świetnie wyglądasz na nowych zdjęciach S(k) piękna grzywa!

minus z bobem jest taki, że do falowanych włosów raczej się nie nadaje, chyba że właśnie w falowanej wersji. powiem Ci z własnego doświadczenia - mam włosy prościutkie z natury a i tak bob wyglądał najlepiej jak go prostowałam albo układałam na szczotce (ble, nie lubię bo mi się nigdy nie chce). zresztą teraz mam boba z włosów falowano-kręconych po trwałej i wygląda całkiem fajnie czasami

wrzuć może jakieś zdjęcie z oczami pomalowanymi tuszem.. chyba, że mówimy tylko o zmianach fryzurowych
o rany, ten post o bobie był stary przepraszam
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 09:46   #24
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

witaj zamiana jest rewelacyjnapodobasz mi się na tym zdjęciu
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1243953560
wyglądasz tak dziewczęco super

a jeśli chodzi o kolor włosków to może sprobuj z blond pasemkami? myślę że będą Ci pasowały
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 19:09   #25
Kici Bum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

A wiec!
1.Koniecznie rozpusc wlosy! Mozesz zrobic grzywke na bok (polecam)
2. Wyreguluj brwi. (koniecznie u kosmetyczki, pozniej juz bedziesz mogla w domu isc w jej slady )
3.Pozbadz sie tradziku Polecam zel do mycia, tonik, krem na noc i na dzien. (jesli nie pomoze udaj sie do dermatologa, on napewno cos poradzi_
4. Mozesz delikatnie pomalowac rzesy.
5.Czarna kredka pomaluj oczy od wewnatrz.
6.Jakies ladne kolczyki!!
7. Błyszczyk.

powodzenia !
Kici Bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 08:40   #26
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Dziękuję Wam moje kochane za odpowiedzi tak myślę, żeby pokombinować z miedzią, jak spłucze mi się kolor z szamponetki (czekoladowy brąz).

Co do cery - naprawdę wciąż z nią tak źle ? Wydawało mi się, że pozbyłam się trądziku (teraz tylko pojedyncze pryszcze mi wyskakują), eh nie wiem co mam jeszcze zrobić.
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 16:17   #27
shot1
Raczkowanie
 
Avatar shot1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: całkowita metamorfoza S(k)

Wydaje mi się, że niektóre dziewczyny po prostu odpowiedziały na pierwszy post, nie czytając reszty wątku, stąd też ich uwagi odnośnie cery . Super metamorfoza, uważam że wyglądasz świetnie. Nie wiem tylko czy ten pomysł odnośnie nowego koloru włosów jest trafiony, może niech wypowiedzą się inne doświadczone wizażanki. Pozdrawiam
shot1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.