Pomóżcie mi zmienic wizerunek.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-25, 19:29   #1
wiktoria37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7

Pomóżcie mi zmienic wizerunek..


Witajcie kobietki! Wiem, że można na Was liczyc, więc mam do Was taką sprawę..
Za niedługo najprawdopodobniej będę nosić okularki i nie mam pojęcia jakie pasowałyby do mojej twarzy?
A po za tym - no, trochę tego jest
Chciałabym przy okazji "zmienić image".
Już dosyć długo zastanawiałam się nad zmianą koloru włosów, ale jakoś nie mam odwagi. Naturalne mam ciemny blond, trochę bez wyrazu Zaczęło się więc robienie pasemek, które z czasem zaczęły byc coraz jaśniejsze, teraz odrosty coraz bardziej mi przeszkadzają.. O tyle boję się ciemniejszego koloru (myślałam o odcieniach brązu), że mam bardzo cienkie i delikatne włosy, niepodatne i boję się, że w ciemnym kolorze jeszcze stracą na objętości dodatkowo mam jasną cerę.
Obawiam się też trochę eksperymentów z długością - włosy są niesforne, a dłuższe zawsze mi łatwiej spiąć, a poza tym buzię mam raczej "pyzatą", zwłaszcza gdy się uśmiecham
Dodatkowo nie należę do osób szczuplutkich - zwłaszcza w rejonie od pasa w dół więc całościowo też chciałabym, żeby to jakoś mądrze wyglądało.
Zachwyciło mnie jedno ze zdjęć na portalu (przepraszam osobę na zdjęciu za niepytanie o zgodę, ale dziś już nie pamiętam, gdzie je znalazłam), które umieszczam jako pierwsze, tylko nie mam pojęcia czy coś takiego jest w ogóle dla mnie..
Ogólnie nie sugerujcie się nim. Jestem otwarta na wszelkie porady, zwłaszcza chętnie zobaczyłam bym jakieś sugestie na fotkach.
No i z góry wieeelkie dzięki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e863a54529.jpg (50,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1006.jpg (12,2 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1089.jpg (53,8 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0326.jpg (108,1 KB, 90 załadowań)
wiktoria37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 21:07   #2
Japanese
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 28
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

Z racji tego, że o oprawkach i ciuchach nie mam większego pojęcia wypowiem sie o włosach
Przy twoim typie urody, twojej delikatnej różowej cerze i błękitnych oczach grzechem byłoby przyciemnić włosy. Twój typ urody jest przepiękny, a naturalnie bardzo rzadko występuje wiec ja na twoim miejscu przerzuciłabym sie na jakies delikatniejsze farby bez amoniaku np. Chi Farouk i ewentualnie zmieniła odcień blondu ale została wyłącznie przy blondzie
A tak swoją drogą jesteś prześliczną kobietą
Japanese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 21:34   #3
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
mi się blond nie podoba
proponuje jasny brąz oraz mocna kuracja która ci odnowi i odżywi włosy

przypominasz mi Emme jej kolor i fryzura by ci pasowały ale jak mowie włosy muszą być zregenerowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Emma Watson wenn.preview.jpg (45,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emma-watson1g.jpg (19,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emma-watson.0.0.0x0.400x500.jpg (38,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emma-watson-freckles.jpg (68,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emma-watson-picture-1.jpg (35,7 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-07-26 o 10:10 Powód: post pod postem
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 21:39   #4
uulleennccjjaa
Raczkowanie
 
Avatar uulleennccjjaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 195
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

Ja proponuje kolor jasnego brązu,a włosy hm..może wyprostować?Chociaż na 2 Twoim zdjęciu bardzo ładnie prezentują się te fale,ale to też one nadają Twojej twarzy trochę "pyzatości"
__________________
"I believe I can fly!"
uulleennccjjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 22:01   #5
wiktoria37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

Z jednej strony lubię blond i mój mąż też z drugiej chciałabym go zmienić.. Problemem jest to, że włosy szybko mi się przetłuszczają (więc po rozjaśnieniu na blond jest trochę lepiej) i że boję się trudności w ewentualnym powrocie do blondu, jeżeli w innym kolorze źle bym się czuła. A może po prostu mam obawy, bo włosy nigdy inne niż blond nie były
Próbowałam znaleźć jakieś zdjęcie z prostymi włosami i hm.. jakoś ciężko było.. Wrzucę dwa stare już co nieco ale może pomogą Wam w doradzeniu czegoś ciekawego.

1 - włosy znacznie krótsze, bez grzywki - zrobiłam się jeszcze bardziej "pyzata" no i wymagały większego zaangażowania, żeby jako tako się układać

2 - po trwałej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2620.jpg (68,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9bd5e839de.jpg (8,4 KB, 67 załadowań)
wiktoria37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 22:16   #6
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

jeżeli boisz się farby to może szamponetką .. efekt będzie tylko 1 dnia potem się zmyje i jak ci się nie spodoba to wybierzesz sobie jakiś inny kolor ... dla mnie ten blond jest sztuczny nie pasuje mi do ciebie ... kręcone włosy fajne więc nie prostuj ... i odżyw mocno wtedy będą dużo lepiej wyglądać
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 23:02   #7
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

Przyzwyczailas sie do blondu ale bym stawial na braz masz super urode, z elfemi mi sie skojarzylo
Braz ja ładnie wydobedzie bo w tym blond sztucznym nieco ginie...
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 23:35   #8
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

Masz piękną urodę, zgadzam się z innymi, że w jasnym brązie/ ciemnym blondzie będzie Ci ładnie uważam, że w lekkiej grzywce (jak ze zdjęcia nr3) i takiej fryzurze wyglądasz bardzo korzystnie. a i w prostych włosach byłoby ładnie
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 07:18   #9
wiktoria37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

Mi też ten blond wydaje się już, jak to określiłyście - "sztuczny". Mam wrażenie, jakby całośc - twarz i włosy - "zlewała się" ze sobą.
Za ciemny kolor pewnie nie będzie do mnie pasował, bo mam raczej jasną karnację.
Jeżeli chodzi o szamponetkę - nie powinnam martwić się, że efekt będzie jakiś "dziwny"? Włosy mają bardzo różnorodne odcienie, choć może na zdjęciach tego tak nie widać.. Trochę się boję takiego eksperymentowania na własną rękę - żebym później z rudymi nie została W temacie szamponetek możecie polecić konkretnie jakąś firmę/kolor?
W temacie proste/kręcone - hm.. naturalnie to one są "takie sobie" - nie idealnie proste, ale do kręconych też im daleko. Ogólnie jak po umyciu nie zrobię z nimi nic, to są totalnie oklapnięte i wyglądają strasznie. Kiedy chcę je ułożyć przy pomocy szczotki i suszarki - to jest to co nieco męczące ze względu na ich długość i niesforność. Najprościej jest więc zakręcić je na grube wałki (z propo mam wrażenie, że wałki "na rzepy" mimo wszystko je niszczą) - wtedy wyglądają tak jak na zdj. 1 i 2.

Ps: Dziękuję za komplementy - zupełnie się nie spodziewałam a Elfy uwielbiam

Pozdrawiam
wiktoria37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 10:44   #10
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

Cytat:
Napisane przez wiktoria37 Pokaż wiadomość
.
Za niedługo najprawdopodobniej będę nosić okularki i nie mam pojęcia jakie pasowałyby do mojej twarzy?

Jestes sliczna,wiec mysle ze do kazdej fryzury bedä Tobie pasowac okulary w upietych jak i rozpuszczonych wlosach.Bardzo ladnie na 3 zdjeciu wyszlas i pozostan przy takiej dlugosci,lekko wycieniowac zeby nabraly lekkosci i lepiej sie ukladaly.Uzywaj szamponöw do wlosöw przetluszczajäcych bez silikonöw.Bardzo dobre sä szampony Joanna Rzepa i Mrs.Potter`s
wiecej sie dowiesz na forum fryzjerskim Pielegnacja wlosöw.

Już dosyć długo zastanawiałam się nad zmianą koloru włosów, ale jakoś nie mam odwagi. Naturalne mam ciemny blond, trochę bez wyrazu Zaczęło się więc robienie pasemek, które z czasem zaczęły byc coraz jaśniejsze, teraz odrosty coraz bardziej mi przeszkadzają.. O tyle boję się ciemniejszego koloru (myślałam o odcieniach brązu), że mam bardzo cienkie i delikatne włosy, niepodatne i boję się, że w ciemnym kolorze jeszcze stracą na objętości dodatkowo mam jasną cerę.
Obawiam się też trochę eksperymentów z długością - włosy są niesforne, a dłuższe zawsze mi łatwiej spiąć, a poza tym buzię mam raczej "pyzatą", zwłaszcza gdy się uśmiecham

Zrobilam pare symulacji,slicznie wyglädasz o tone w ciemniejszych wlosach,beze,blond popielaty,sredni blond,i bräz ale taki bez rudosci,tylko ze z bräzem moze byc troche klopot,bo rozjasnialas a wiadomo ze kazda farba wyplukuje sie i moze byc niezaciekawy odcien takze z bräzem bym troche uwazala,bo trudno jest pözniej sie go pozbyc.A szamponetke odradzam i samej sie bawic lepiej do fryzjera sie wybrac.

Dodatkowo nie należę do osób szczuplutkich - zwłaszcza w rejonie od pasa w dół więc całościowo też chciałabym, żeby to jakoś mądrze wyglądało.

Musisz sie wziäsc za siebie,bieganie,plywanie polecam tez diete SB wiecej poczytasz na forum Dietetyka.

Zachwyciło mnie jedno ze zdjęć na portalu (przepraszam osobę na zdjęciu za niepytanie o zgodę, ale dziś już nie pamiętam, gdzie je znalazłam), które umieszczam jako pierwsze, tylko nie mam pojęcia czy coś takiego jest w ogóle dla mnie..

Nie
Podpisane ciemnym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiki2.jpg (54,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiki3.jpg (54,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiki4.jpg (55,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiki5.jpg (55,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiki6.jpg (55,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiki7.jpg (55,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiki8.jpg (55,0 KB, 25 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 18:07   #11
wiktoria37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

Dziękuję za zabawę kolorkami
W pierwszym i tych dwóch odcieniach rudości raczej się nie widzę Wydaje mi się, że pierwszy strasznie mnie postarza, a rudy nie dla mnie
Reszta zastanawiająca no i raczej zostanę przy pomocy fryzjera (będzie na kogo zrzucić ew. niepowodzenie ).
Myślałam, że może jednak zaproponujecie jakąś modyfikację cięcia..
Chętnie bym coś zmieniła..
A jeżeli chodzi o figurę to aż tak źle nie jest Pływam, wspinam się w górach - schudłam w ciągu ostatniego roku 10 kg i teraz przy wzroście 164 mam 59 kg ale "z natury" jestem "grubokoścista" i mam "kobiece kształty" - miałam jeszcze parę kilogramów mniej ale odbiło się to głównie na górnej części ciała (na niekorzyść) a dół i tak był taki jak wcześniej
wiktoria37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 09:39   #12
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

3 i 4 najlepsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (55,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (55,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (54,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (57,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (54,7 KB, 5 załadowań)
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 09:52   #13
vverra
Przyczajenie
 
Avatar vverra
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

fotki wstawione przez Ilene jak dla mnie za ciemne ale poprzednie myśle, że zdjęcie nr 3 i 5. Bardzo ładnie Ci w takich odcieniach
vverra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 10:31   #14
wiktoria37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie mi zmienic wizerunek..

Idę dzisiaj do fryzjera, więc zobaczymy co z tego wyjdzie
Podpowiecie coś w temacie cięcia..?
wiktoria37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.