pomóżcie mi się stuningować ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 19:51   #1
rogulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19

pomóżcie mi się stuningować ;)


Witajcie
mam 28 lat, w grudniu ślub i chciałabym do tego czasu trochę się "ulepszyć". do tej pory malowałam jedynie rzęsy, od wielkiego dzwonu jakiś cień na oczy. przekombinowałam z kolorem włosów, mam tez kompleks okrągłej twarzy i nie wiem czy grzywka to właściwie jest dla mnie czy nie...jak powiększyć oczy, są szeroko rozstawione i chyba powieki mi zaczynają opadac
będę bardzo wdzięczna za pomoc
rogulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:16   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

dodaj zdjęcie bez grzywki, jestem niemal 100% pewna, że lepiej wyglądasz bez niej...
jaki jest naturalny kolor włosów? dopuszczasz myśl o przefarbowaniu włosów na ciepłe blondy?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:19   #3
syllunia_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

Ale masz ładną buźkę, taka delikatną, dziewczęcą i tu jest czego pozazdrościć Masz taką ciepła naturę, włosy, skórę, oczy. Myślę, że powinnaś przede wszystkim ożywić kolor włosów, bo wydają się takie matowe, wypłowiałe... Więcej koloru, bo w tym odcieniu Ci dobrze
Makijaż też chyba delikatny, bo to nie może być jakaś radykalna zmiana, ale w ciepłych barwach najlepiej. Myślę, że tu jest dużo dziewczyn, które się na tym znają, a nawet wizazystki się znajdą, więc Ci pomogą !
syllunia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 23:40   #4
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

jejku nigdy bym nie powiedziała, że masz 28 lat! Cudowna cera Bardzo ładnie Ci z grzywką, tak dziewczęco. Radzę jak koleżanka na górze trochę ożywić kolor włosków Co do okrągłej buzi to myślę, że jakiś róż pomógłby ją wymodelować i dodać uroku tylko w jakimś ciepłym odcieniu, może jakiś brzoskwiniowy?
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 06:16   #5
rogulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

Dziękuje za odzew
załączam szybko zdjęcie bez grzywki
rogulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 09:55   #6
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

ja uważam, że w grzywce Ci bardzo ładnie i też bym coś z kolorem pokombinowała, żeby trochę ożywić
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 10:11   #7
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

Kochana! Faktycznie wyglądasz bardzo młodo i nigdy nie podejrzewałabym że masz 28 lat. Masz fantastyczną cerę i bardzo ładne oczy. Ja generalnie to widziałabym Cię w blondzie ( wiem że drastycznie brzmi) - w ciepłym miodowym. Co do okrągłej twarzy - to można z powodzeniem wymodelować ją bronzerem a na koniec musnąć jeszcze różem. Jak to zrobić opisano dokładnie w ABC makijażu (zakładka makijaż) kolory nie powinny być ciemne i przytłaczające chodzi tylko o to by wydobyć Twoje naturalne piękno Wybierałabym zatem produkty dla blondynek - zawierają w sobie więcej złotawych refleksów niż te dostępne w wersji dla brunetek które są raczej czerwonawe. Przyciemniłabym także odrobię brwi co nada Twoim oczom wyrazu. no i ja obstawałabym zdecydowanie za krótką fryzurą np tą z załącznika i w nieco ciemniejszym ale jednak zbliżonym kolorku. Pozdrawiam serdecznie
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 19:33   #8
rogulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

co do koloru włosów: iść może w stronę ciemniejszego koloru czy rozjasnic do blondu?
czy balejaż albo pasemka o ton jaśniejsze mają sens? chyba to już niemodne?
rogulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 20:07   #9
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

Przede wszystkim zadbaj o wlosy, bo widac, ze sa zniszczone Polecam watki o pielegnacji wlosow na forum fryzjerkim (zwlaszcza ten o olejkach).
Po drugie, mysle, ze odzywienie koloru wlosow by Ci nie zaszkodzilo - idz w strone rudosci, o tak, jestem przekonana, ze bedzie pieknie! NIE ROZJASNIAJ wlosow, bo je tylko dodatkowo zniszczysz, a juz i tak nie sa w najlepszym stanie...
Sprobuj moze henny, albo delikatnych farb ziolowych, nie niszcza wlosow tak jak zwykle farby, a naturalna henna wrecz poprawia ich stan, poniewaz generalnie jest to odzywka do wlosow, ktorej efektem ubocznym jest wlasnie kolor
Po trzecie, zostaw grzywke, bo tylko dodaje Ci uroku.
Co do oczu - biala kredka na wewnetrzej stronie dolnej powieki rozswietla spojrzenie i "otwiera" oko

Na moje oko jestes jesiennym typem urody, wiec jesli chodzi o makijaz to wybieraj kolory przeznaczone dla tego typu urody - brazy, zielenie, czerwienie, zloto albo, dla kontrastu, np. fiolet Mysle, ze na Twoich ustach pieknie wygladalaby mocnoczerona, delikatnie wchodzaca w braz szminka/pomadka (to w ramach "odstrzeliwania" sie na wieksze wyjscia). Wszystko raczej w cieplej tonacji, bo o ile moznaby sie moze jeszcze spierac, czy aby nie jestes wiosna, to co do tego, czy jestes cieplym, czy zimnym typem nie mam watpliwosci. Chyba, ze zalaczone przez Ciebie zdjecia sa tak bardzo przeklamane.


Poza tym, na Twoim miejscu nie kombinowalabym za bardzo - jestes naprawde bardzo ladna i szkoda by bylo taka urode zakrywac pod tona makijazu. Ksztalt twarzy masz tez ladny, nie przesadzaj z ta okragloscia. Jesli chcesz ladnie wymodelowac swoja twarz, to zacznij uzwac rozu (koniecznie w cieplym odcieniu!), na wizazu znajdziesz watki, w ktorych jest dokladnie opisane co i jak.
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 23:00   #10
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

Cytat:
Napisane przez rogulinka Pokaż wiadomość
co do koloru włosów: iść może w stronę ciemniejszego koloru czy rozjasnic do blondu?
czy balejaż albo pasemka o ton jaśniejsze mają sens? chyba to już niemodne?
Ja bym cię widziała w jakimś ładnym brązie (jasnym) a grzywkę bym sczesała na bok ale tak by nie sięgała mocno za brwi. Teraz masz zakrytą twarz, grzywka ukośna ją odsłoni

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

A i mam pytanie-jaki masz naturalny kolor włosów? Bo odrosty wyglądają popielato, nie ciepło..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 23:07   #11
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

dłuższa grzywka, na bok - powinna wyszczuplić twarz. wydaje mi się, że powinnaś pójść w stronę chłodnego odcienia włosów, może jakiś popielaty blond (ciemny, średni)?

co do makijażu, jeśli chcesz wyszczuplić twarz koniecznie konturuj twarz pudrem brązującym, dodaj trochę różu. na youtube znajdziesz mnóstwo filmików jak to zrobić
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 11:41   #12
rogulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

Irisfeal

dokładnie, mam naturalnie popielaty ciemny blond. włosy mam strasznie zniszczone bo często farbuje, co 4 tygodnie mam odrost porządny i na dodatek siwizną przeplatany (geny)...
czyli przy następnym farbowaniu przed ślubem robić ciepły kolor czy popielaty?
aha i podkreśliłam brwi , faktycznie jest o niebo lepiej
rogulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 18:36   #13
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

Cytat:
Napisane przez rogulinka Pokaż wiadomość
Irisfeal

dokładnie, mam naturalnie popielaty ciemny blond. włosy mam strasznie zniszczone bo często farbuje, co 4 tygodnie mam odrost porządny i na dodatek siwizną przeplatany (geny)...
czyli przy następnym farbowaniu przed ślubem robić ciepły kolor czy popielaty?
aha i podkreśliłam brwi , faktycznie jest o niebo lepiej
Jeśli naturalnie masz popielaty to ja bym poszła w chłodniejsze odcienie
Tutaj tak na szybko przyciemniłam ci włosy. Wydaje mi się, że brąz ładnie by Ci podkreślał kolor oczu i ogólny kolory (cera, usta).Tutaj kolor jest odrobinę za ciemny, ja bym dała jaśniejszy mogę pokombinować jeszcze i zobaczę co mi wyjdzie
A jeśli masz zniszczone włosy to tym bardziej bym nie rozjaśniała, a np lekko przyciemniła naturalny kolor.
(*przepraszam że tak niedokładnie ale mistrzem photoshopa nie jestem mam nadzieję że mimo wszystko coś widać o co mi chodzi )
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 18:37   #14
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

http://www.gobart.pl/tutoriale/retusz-kolor-wlosow.php

Tu jest mniej więcej co i jak opisane jakbyś chciała sama się pobawić np z innymi zdjęciami i ja jestem dalej za grzywką na bok
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 20:23   #15
rogulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

no to się podrasowałam :P
nie wiem czy się spodoba ale mnie szczególnie przypadła do gustu grzywka na bok
załączam efekty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture1468.jpg (35,6 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture1434.jpg (40,0 KB, 87 załadowań)
rogulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 20:45   #16
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

Wyglądasz świetnie!

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Wyglądasz świetnie! Nowe kolor i fryzura bardzo do Ciebie pasują
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 16:49   #17
Wisniowy sadek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: różnie bywa :)
Wiadomości: 449
Dot.: pomóżcie mi się stuningować ;)

jest fajnie
Wisniowy sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.