problem z okresleniem cery,pomozcie,prosze... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 00:57   #1
guuma
Raczkowanie
 
Avatar guuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 187
Question

problem z okresleniem cery,pomozcie,prosze...


witam Dziewczynki
tylko nie smiejcie sie ze mnie,ale mam problem z okresleniem jaka mam cere.
do tej pory wydawalo mi sie,ze moja skora jest sucha,wiec uzywalam zwyklego kremu Nivea Soft.W ogole kremu Nivea uzywam odkad siegam pamiecia
jednak w ostatnim czasie moja skora zaczela sie strasznie przetluszczac.
Zmienilam wiec krem na matujacy z Body Shop,Mattifying Seaweed,bo tak mi doradzila pani w tym sklepie.
kilka dni bylo ok,ale dzis robiac make up nie moglam nolozyc podkladu!!!skora byla jakby szorstka,fluid sie walkowal,skorki na nosie widoczne z 5 metrow :/wrocilam do sklepu z prosba o rade,ale pani powiedziala,ze ten krem jest idealny pod makijaz,ze mam odstawic nivea,a do nowego kremu dokupic jeszcze zel do mycia i tonik.
tylko wiecie te produkty wcale nie sa az takie tanie.boje sie wydac kupe kasy na cos,co nie nadaje sie dla mnie....
pytalam dziewczyn,ktore znam,kilka z nich uzywa tego wlasnie kremu i zachwytom nie ma konca.mowia,ze musze mu dac kilka dni.
a moze moglabym uzywac obu kremow?
nivea na noc,a matujacego na dzien?
chociaz nivea nawilza bardzo,a matifying matuje.
ja sie po prostu na tym nie znam.....nie smiejcie sie....
dodam,ze nie mam problemow tradzikowych,moja skora po prostu zaczela robic sie strasznie tlusta od jakiegos czasu....
niech mi ktos cos doradzi
__________________
Nie mogę mieć ani ojca, ani matki, ani jednej rzeczy, którą bym przycisnęła do serca z miłością, dopóki z oblicza ziemi nie zniknę...
guuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 04:24   #2
guuma
Raczkowanie
 
Avatar guuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 187
Dot.: problem z okresleniem cery,pomozcie,prosze...

dzieki za wszystkie odpowiedzi.... :[
__________________
Nie mogę mieć ani ojca, ani matki, ani jednej rzeczy, którą bym przycisnęła do serca z miłością, dopóki z oblicza ziemi nie zniknę...
guuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:39   #3
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: problem z okresleniem cery,pomozcie,prosze...

Jak zakładasz wątek w nocy to nie oczekuj że o tej porze zaczną Ci nagle udzielać rad

Spójrz pod światło dzienne kiedy jesteś bez make upu, najlepiej rano po przebudzeniu. Czy skóra łuszczy się wszędzie czy tylko na policzkach? Może masz cerę mieszaną, tłustą tylko w strefie T?Świeci się w których partiach ?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:50   #4
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: problem z okresleniem cery,pomozcie,prosze...

Jeśli używasz samego kremu matującego i nie nakładasz nic nawilżającego to bardzo logiczne jest, że skóra straci nawilżenie i będzie się łuszczyć.
Na noc polecam jakiś krem mocno nawilżający a na dzień może być ten matujący jeśli faktycznie się świecisz.

Do odratowania skóry możesz zrobić sobie jakiś delikatny peeling i nałożyć jakąś maseczkę nawilżającą i powinno być lepiej.
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 23:19   #5
guuma
Raczkowanie
 
Avatar guuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 187
Dot.: problem z okresleniem cery,pomozcie,prosze...

[1=bfca8d39b0c33d1e642320d 525f11dd69d86e6d3_6578f56 ebc91f;23379154]Jeśli używasz samego kremu matującego i nie nakładasz nic nawilżającego to bardzo logiczne jest, że skóra straci nawilżenie i będzie się łuszczyć.
Na noc polecam jakiś krem mocno nawilżający a na dzień może być ten matujący jeśli faktycznie się świecisz.

Do odratowania skóry możesz zrobić sobie jakiś delikatny peeling i nałożyć jakąś maseczkę nawilżającą i powinno być lepiej.[/QUOTE]
dzieki
__________________
Nie mogę mieć ani ojca, ani matki, ani jednej rzeczy, którą bym przycisnęła do serca z miłością, dopóki z oblicza ziemi nie zniknę...
guuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 01:37   #6
mandarynkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mandarynkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 108
Dot.: problem z okresleniem cery,pomozcie,prosze...

Nie ma to jak dobre rady pan ze sklepu albo koleżanek, które pewnie nie dopuszczają do siebie myśli że mozesz miec inną cere..

Jak nie wiesz jaką masz cere to proponuje traktować ją jak suchą.. uwierz mi że kilka lat katowalam skóre tonikami z alkoholem i wyżerającymi żelami do mycia twarzy, bo mając pryszcza raz na 2 tygodnie myslalam ze mam tłustą i straaasznie problematyczną cere:/. To sprawiło że skóra stala sie tłusta i sucha jednoczesnie. Była bez życia, bez blasku, wysuszona, ale w ciągu dnia świeciłam sie strasznie:/

Zamiast wydawanie duzej ilosci pieniedzy na kosmetyki body shopu, bo tak Ci 'dobrze' doradzila pani w sklepie zeby wiecej sprzedala:/ proponuje zakup dwóch żeli do mycia twarzy: jednego oczyszczającego, moze byc do cery tlustej, do używania kilka razy w tygodniu wieczorem, i drugiego nawilzajacego do uzywania codziennie. To samo moze byc z tonikiem. Na dzien proponuje krem nawilżający do cery suchej, ale w miare lekki, wg mnie matujące sprawiają ze cera jest bez blasku i broni sie przed nimi swiecąc sie jeszcze bardziej, ale to są moje spostrzezenia, natomiast na noc dostarczac skorze jak najwiecej nawilzenia, moze byc i ten nivea soft. Jak dostarczysz skórze róznych skladnikow odżywczych i nawilzenia to na pewno podziekuje Ci za to ladnym wyglądem, mi moja podziekowala. A co do swiecenia sie skory... mysle że tą sprawe zalatwi dobry podklad i puder, na pewno cos znajdziesz przeglądając kwc.
__________________
"Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem"

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:13   #7
puella_MP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: problem z okresleniem cery,pomozcie,prosze...

Hej!Z tego co napisalas wynika,ze masz taka sama cere jak ja czyli odwodniona.Jej oznaki to wlasnie blyszczenie i zarazem(co wydaje sie dziwne)luszczenie sie skory.Polecam Ci krem do skory odwodnionej z biodermy-kosztuje ok.50zl.Ma super lekka konsystencje wiec idealnie nadaje sie pod makijaz
puella_MP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 14:13   #8
guuma
Raczkowanie
 
Avatar guuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 187
Dot.: problem z okresleniem cery,pomozcie,prosze...

Cytat:
Napisane przez puella_MP Pokaż wiadomość
Hej!Z tego co napisalas wynika,ze masz taka sama cere jak ja czyli odwodniona.Jej oznaki to wlasnie blyszczenie i zarazem(co wydaje sie dziwne)luszczenie sie skory.Polecam Ci krem do skory odwodnionej z biodermy-kosztuje ok.50zl.Ma super lekka konsystencje wiec idealnie nadaje sie pod makijaz
znalazlam chyba juz swoj komplet,czyli tonik i krem z body shop Mattifying Seaweed.nawilza i matuje,ale dodatkowo stosuje nivea soft i powoli widze poprawe chyba
Musze jeszcze maseczke dokupic z tej samej serii seaweed i bedzie ok.
tylko drogie to :/
__________________
Nie mogę mieć ani ojca, ani matki, ani jednej rzeczy, którą bym przycisnęła do serca z miłością, dopóki z oblicza ziemi nie zniknę...
guuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.