Czy na stronie kosmetykipolskie.com sprzedawane są oryginalne kosmetyki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 11:58   #1
Szamanka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 18

Czy na stronie kosmetykipolskie.com sprzedawane są oryginalne kosmetyki?


Ze względu na to, że niektóre kosmetyki jest u mnie w okolicy ciężko dostać chciałam zrobić zakupy w sklepie online. Akurat na kosmetykipolskie jest od razu wszystko czego potrzebuję jednak zdziwiły mnie tanie ceny niektórych kosmetyków. Jakieś 10zł taniej niż w innych sklepach, do tego zauważyłam, ze na zdjęciu opakowanie kremu z Bielendy nieco różni się od oryginalnego. Może to przesadna ostrożność ale zamawiał tu ktoś produkty z tego sklepu? Sprzedają oryginalne kosmetyki i można spokojnie zrobić tam zakupy?
Szamanka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 08:20   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Czy na stronie kosmetykipolskie.com sprzedawane są oryginalne kosmetyki?

Nie znam tego sklepu,ale ten sklep znajduje się na liście sklepów dystrybutorów marki Venita.
Opakowanie może się różnić,bo producent mógł je w międzyczasie zmienić.

Ja polskie kosmetyki zamawiałam ze strony http://kosmetyki-polskie.com.pl Mają też markę Bielenda.
Tutaj też było inne opakowanie na stronie niż w rzeczywistości- w moim przypadku chodziło o podkład Lirene,bo dostałam starą wersję,a na stronie było zdjęcie nowej.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 14:35   #3
zbigniewmilewski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy na stronie kosmetykipolskie.com sprzedawane są oryginalne kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Szamanka666 Pokaż wiadomość
Ze względu na to, że niektóre kosmetyki jest u mnie w okolicy ciężko dostać chciałam zrobić zakupy w sklepie online. Akurat na kosmetykipolskie jest od razu wszystko czego potrzebuję jednak zdziwiły mnie tanie ceny niektórych kosmetyków. Jakieś 10zł taniej niż w innych sklepach, do tego zauważyłam, ze na zdjęciu opakowanie kremu z Bielendy nieco różni się od oryginalnego. Może to przesadna ostrożność ale zamawiał tu ktoś produkty z tego sklepu? Sprzedają oryginalne kosmetyki i można spokojnie zrobić tam zakupy?
Nasza e-drogeria www.kosmetykipolskie.com sprzedaje tylko i wyłącznie oryginalne kosmetyki kupowane bezpośrednio u producentów lub autoryzowanych dystrybutorów.
Bardzo niskie ceny wynikają z naszej polityki cenowej oraz promocji cenowych na wybrane kosmetyki.
Pozdrawiam
Zbigniew Milewski
zbigniewmilewski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-10 15:35:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.