Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 13:46   #4531
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Trudno, chciałam pomóc.
jasne, dzięki

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Sama sobie go muszę kupić, bo ten co mam Somat (używam na krótkie cykle, półgodzinne) bardzo intensywnie czuć chemią. Na długie używam tabletek Froscha albo Sodasan.
ja już w ogóle odeszłam od tabletek i proszków, wolę żele (do pralki i do zmywarki); właśnie na eko tabsy się jakoś częściej natykam, w rossku czy w spożywczaku, nawet w netowych sklepach z naturalsami. A żeli mały wybór.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ile dobra
dzięki, ale dla jasności: ta ilość dzieli się u mnie na 4 osoby
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Ja czekam na opinie o esencji NS, balsam micelarny też mnie kusi
Balsam micelarny jest świetny, bardzo dobrze myje i nie jest kłopotliwy w użyciu (nie piecze w oczy); młoda zmywa go pod prysznicem gąbką konjak a ja taką okrągłą pomarańczową z rosska.

na reckę essencji trzeba będzie poczekać

ale ogólnie jestem zachwycona tym sklepem, dozgonna wdzięczność osobie, która esencję tu zalinkowała
Błyskawiczna dostawa, miły liścik, próbki i prośba o recenzję

p.s. w sklepie bdsklep, o którym powyżej z susabee gadałyśmy jest dziś darmowa dostawa pow. 150,- (do paczkomatu)
może ktoś będzie chciał skorzystać - chociaż za zapisanie się do newslettera też jest taka sama oferta (jednorazowo, na pierwsze zamówienie), jednak nie udało mi się z niej skorzystać, chyba ze względu na pokaźną wagę mojego zamówienia

Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: Wczoraj o 13:48
mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując

Stary Wczoraj, 20:02   #4532
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Nie wiem, czy już ktoś wspominał, Weleda wypuściła rodzeństwo tłustego kremu odżywczego Skin Food: masło do ciała (niestety tylko 150 ml), masło do ust i krem light. Dwa pierwsze są w drogerii Melisa KLIK. Widziałam je stacjonarnie i jak zejdę z zapasów, to może kupię masło do ciała i do ust. Teraz mam różane mleczko do ciała.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości