Endermologia - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-21, 14:57   #331
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Endermologia

Juz ktos wyzej pytal czym sie roznia efekty po endermologii w porownaniu z banka chińska. Bo mnie sie tez wydaje ze to jakby to samo. Nawet i to ze masaz banka chinska tez boli troche ( lub bardziej niz troche)
Pytanie dla mnie wazne. Bo banke mam gdzie u nas zrobic.. i niby endermologie tez ale nie wiem jaki maja sprzet. A banka to banka i tyle. Za pakiet 15 zabiegow jest cena 800 zeta. Dlatego boje sie ze to jakis lipny sprzet. Ten zabieg robia u nas w 4 gwiazdkowym hotelu. Ktos pytal tu tez o slask i gdzie mozna robic endermologie. Ja tez jestem ze slaska. ale tak miedzy Katowicami a Czestochowa czegos poszukuje.
W hotelu Poziom 511 znalazlam taki zabieg GENETIX SLIM - INNOWACYJNE WYSZCZUPLANIE NA POZIOMIE GENETYCZNYM.
ale to juz dla mnie zupelnie nieznane jest. Ktos to zna?
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 16:06   #332
mala789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: Endermologia

Polecam jak najbardziej zabieg endermologii w klinice xxx . Mają tam oryginalną endermologię a nie podróbkę. Zabieg przyjemny i przede wszystkim skuteczny. Pozbyłam się cellulitu po serii 10 zabiegów . Teraz co jakiś czas robię sobie serię przypominającą i moja skóra wygląda świetnie. Jest bardziej jędrna i sprężysta.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-09-06 o 10:42 Powód: reklama
mala789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 04:43   #333
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Endermologia

Endermologia jest podobno super skuteczna metoda. Osobiście nie robiłam ale z opinii koleżanek wynika ze naprawdę warto.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 09:18   #334
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Endermologia

jeszcze jakies opinie?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 21:10   #335
justMagi
Przyczajenie
 
Avatar justMagi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Endermologia

Kilka lat temu jak trochę (bardzo...) mi się przytyło to zafundowałam sobie 20 zabiegów ale dodatkowo chodziłam też na basen z przeciwprądem 3 razy w tygodniu przed każdym zabiegiem i smarowałam się w domu cudami antycellulitowymi. No i oczywiście dieta, nie głodziłam się ale chlebek i cukier poszedł w kąt.
Po dwóch miesiącach byłam mniejsza o dwa rozmiary i lżejsza o prawie 6 kg.... Ciało zrobiło się jędrniejsze, takie zbite więc i celulit było mniej widać. Najlepsze efekty były w okolicach kolan i boczków.
Jedyny problem to, że niestety strasznie popękały mi naczynka na całych nogach, najbardziej właśnie pod kolanami.
Mam bardzo kruche naczynia ale nie spodziewałam się, że aż tak bardzo popękają i potem musiałam zainwestować w zamykanie niestety bo wyglądało to okropnie.

Teraz jestem w podobnej sytuacji, znów parę kilo ponad stan i zastanawiam się nad powtórką ale boję się znowu powtórki historii z 'pajączkami'.

Wiecie może czy Icoone jest bezpieczniejszy przy kruchych naczyniach niż endermologia??
Ktoś ma porównanie efektów obu zabiegów?
justMagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 13:17   #336
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Endermologia

No więc tak..skusiłam się w końcu na tę endermologię cellu m6..Problem- cellulit. Wziełam pakiet 10 zabiegow na same uda. Akurat znalazłam gabinet gdzie nei jest to jakies drogie 550 plus ubranko. Może z racji tego,ze chce dzialac tylko na jedna okolice efekt jest lepszy bo nie rozkłada się na po troche tu po trochw tam. Po dwóch zabiegach hmm moze to smieszne ale faktycznie widac tę napietą skóre. Stwierdziłam, ze jesli dalej bedzie tak dobrze to nawet jesli to jest zasada złudzenia optycznego - napięta skóra bardziej opina galaretkę to będę brać dalej kolejne pakiety, tak z 5 zabiegow na miesiąc bo cenowo nie wyjdzie to jakos drogo w stosunku do gładszych ud. Jednoczesnie cwiczę, i w koncu obiecałam sobie ,ze zero słodyczy. Tez ciekawi mnie icoone, ale są jeszcze zabiegi dość drogie. Kwetsia marketingu , jak przy kazdej nowości..Na początku wejscia na rynek winduje się cenę do czasu ,az po 2-3 latach zaczną sie pojawiać negatywne opinie w coraz wiekszej ilości od zawiedzionych klientek I wtedy wymyslą coś nowego a stare zabiegi stanieją , jak w przypadku endrmologii
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 22:36   #337
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Endermologia

Byłam dziś trzeci raz. Tym razem robiła mi inna pani, trochę inaczej wykonywała masaż i podwyższyła też zasysanie. W efekcie mam siniaka. Już wiem, ze nie będę wołać o mocniejszy poziom. Naszło mnie też parę refleksji. Jak ktoś u już wspomniał, cała ta endermologia to po prostu masaż..tyle że mocniejszy. WIadomo, ze maszyna ma więcej siły niż goła ręka i operator maszyny nie zmęczy się tak jak masażystka. Wydaje mi się jednak, ze maksymalne podkręcanie siły masażu nie ma sensu. Może przynieść odwrotny efekt- zamiast korzystnego ujędrnienia skóry , porobi siniaki , a u osób z kruchymi naczynkami rozwali naczynka, a także zamiast ujędrnić skórę to ją ..rozciągnie. Dziś miałam właśnie takie wrażenie. Że skóra mi od ssania bardziej sflaczeje niż się zepnie. Po prostu jest moc graniczna , ktorej przekroczenie narobi więcej szkód. Wczutując się w inne fora , znajdziemy opinie, ze dziewczyny widziały efekt do 3ciego zabiegu a pozniej juz nic. Coś mam obawy ,ze faktycznie tak może byc. Po pierwszym i drugim razie , chyba dlatego ,ze skora przezywa "szok" napina się i coś fajnego widać na ciele, ale im dalej tym już nie ma reakcji na działanie. Jestem już przekonana ,ze hasla o rozbiciu tłuszczu itd to jest lipa. Nic się nie rozbije tylko co najwyzej powierzchownie , optycznie wygładzi. Po zakonczeniu serii, jesli bedzie jakas poprawa, jak wspoomnialam to nie bede jednak kontynuuowac na endermologii tyloko wezmę dla porownania serię masaży bańką
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 14:08   #338
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Endermologia

Jutro idę na 8my zabieg, odpękam jeszcze dwa a może , jak nie będzie szybko terminu to oleję, bo już mogę stwierdzić, że cała ta endermologia to pic na wodę. Chciałam spróbować i się przekonałam na własnej skórze. Najlepszy "efekt" jest po pierwszym zabiegu, gdy , nie oszukujmy się, wierzchnia warstwa skóry reaguje na nowość jaką jest silny masaż. Żadnego wpływu na tkankę tłuszczową, modelowanie sywletki a już nie mówiąc o cellulicie to nie ma. Porównałabym to do chęci rozmasowania karbowanej gąbki. Ona i tak wróci do swojej pozycji. Tłuszczu masowanie nie rozbije. Zabieg jak i większość zabiegów kosmetycznych dobry jest dla osób, ktore czerpią korzyść w postaci samopoczucia psychicznego, że ktoś ich miział i że dbają o ciało bo uczęszczają do salonów spa.
Cóż z niskobudżetowych ,ale wymagających wysiłku zabiegów antycellu pozostaje stara dobra dieta i sport, które powodują, że ta "gąbka" zmniejszy objętość przez co cellulit choć będzie stanie się mniejszy objętościowo. Z drogich zabiegów , na dzisiejsze czasy znane jest laserowe "rozrywanie" grudek tłuszczowych- cellulaza i cellfina, ale kosztuje to kupe kasy (kolo 8-10 tys) a efekt jest ponoć na rok.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 08:55   #339
Madziak07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

Ja miałam robiony zabieg na odmładzanie twarzy - ZAFFIRO w MadameArt w Poznaniu. Nowoczesne urządzenie, lifting jest bezpieczny - inaczej bym się nie zdecydowała. Skóra dużo bardziej elastyczna, jędrna. Profesjonalne podejście do klientki. . Jeśli będę się jeszcze decydowała na jakiś zabieg to tylko tam.
Madziak07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 16:12   #340
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Endermologia

Do moich wpisów dodam, że druga masażystka, która , jak myslałam podkręciła bardziej poziom, wcale nie robiła na większym jak u pierwszej, tylko robiła masaż inaczej, a mówiąc wprost - nie potrafiła i szarpała skóre. Za szybkie ruchy i zbyt odrywające. Trzeba więc uważać, kto wykonuje zabieg . Co do głównej pani nie mam zadnych zastrzeżeń, dobrze dociskała i prowadziła głowicę nie powodując szarpania skóry więc przynajmniej nie narobiła szkód.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 21:38   #341
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Endermologia

polecacie jakiś dobry salon w swoich miastach? i po ilu zabiegach zaczęłyście dostrzega c efekt?
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-25, 18:38   #342
Anna199388
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Endermologia

Chodzę na zabiegi endermologii w Perla Beauty Katowice. Świetny i efektowny zabieg, jestem bardzo zadowolona, czuję się i wyglądam o wiele lepiej. Pozbyłam się cellulitu, ale ważna jest regularność. Zabiegi poprawiają kondycję skóry, co przy diecie i ćwiczeniach daje bardzo dobre efekty. Polecam
Endermologia Katowice
Anna199388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 13:28   #343
Kornelia1212
Przyczajenie
 
Avatar Kornelia1212
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Też właśnie słyszałam, że endermologia jest świetnym zabiegiem na wymodelowanie sylwetki. Czy ktoś robił taki zabieg w Gdańsku? : )
Kornelia1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 06:13   #344
kuba556
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

A ta Endermologia to jest jakiś zabieg czy coś innego
kuba556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 10:55   #345
Anna199388
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologia

tak to zabieg na ciało jak i na twarz. Więcej do poczytania na Endermologia LPG Alliance - Na hamaku
Anna199388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 08:54   #346
karinos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Endermologia

Ja zdecydowanie endermologię mogę polecić. Od wielu lat zmagałam się z nadwagą i cellulitem. Takie dwa w jednym. Dieta, ćwiczenia, główki – coś tam niby pomagało, ale nigdy na tyle bym mogła powiedzieć, że byłam usatysfakcjonowania. I tak było do grudnia ubiegłego roku. Pojechałam do przyjaciółki do Krakowa, a ona zaciągnęła mnie do "swojego" gabinetu na endermologię. I powiem Wam, że już po pierwszym zabiegu były widoczne efekty. Tłuszczyku jakby mniej, cellulit się zmniejszył, skóra napięta, odmłodzona. Jak dla mnie rewelacja. Konkretnie to robiłam zabiegi tutaj http://www.studiourodycleo.pl/oferta...ndermologia-3d - , zabiegi, bo korzystając z wolnego czasu zdecydowałam się na całą serię. Więc jako remedium na cellulit i zbędne kilogramy polecam endermologię. Chociaż z tego co wiem, to zabieg bardzo wszechstronny i ma wiele innych zastosowań.
karinos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 14:02   #347
Justynka10
Przyczajenie
 
Avatar Justynka10
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

Ja też byłam na zabiegu endermologii ale w Gdańsku, w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku..najlepsze jest to że w końcu mogę stanąć przed lustrem i przyznać, że podoba mi się moje ciało. A miałam problem z tłuszczykiem na brzuchu i nie mogłam już nic na to zaradzić. mimo że ćwiczyłam to ciało chudło wszędzie tylko nie tam... po kilku zabiegach widać znaczną poprawę. Zabieg jest bezbolesny i skuteczny. A jak wyglądała Wasza walka ze zbędnymi kilogramami?
Justynka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 12:21   #348
onomaparanormalne
Przyczajenie
 
Avatar onomaparanormalne
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 15
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Justynka10 Pokaż wiadomość
Ja też byłam na zabiegu endermologii ale w Gdańsku, w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku..najlepsze jest to że w końcu mogę stanąć przed lustrem i przyznać, że podoba mi się moje ciało. A miałam problem z tłuszczykiem na brzuchu i nie mogłam już nic na to zaradzić. mimo że ćwiczyłam to ciało chudło wszędzie tylko nie tam... po kilku zabiegach widać znaczną poprawę. Zabieg jest bezbolesny i skuteczny. A jak wyglądała Wasza walka ze zbędnymi kilogramami?

moja walka utknęła na intensywnych ćwiczeniach i restrykcyjnej diecie - brzmi śmiesznie ale mojego brzucha nic nie chce ruszyć. Czy ktoś miał podobną sytuację? I czy zabieg, o którym piszesz mógłby mi pomóc?

onomaparanormalne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 13:28   #349
kasandran
Przyczajenie
 
Avatar kasandran
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 6
Dot.: Endermologia

a próbowałaś oczyścić organizm z toksyn dietą Ewy Dąbrowskiej? Może to kwestia zalegającej chemii w organizmie? Efektem ubocznym tej diety jest spadek z wagi.
kasandran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-18, 14:45   #350
Atenaa88
Przyczajenie
 
Avatar Atenaa88
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologia

ja przytyłam jak byłam w ciąży i teraz odczuwam tego skutki a co gorsza pomimo ruchu i ogólnej aktywności fizycznej, tłuszcz w udach jest nie do ruszenia...zastanawiam się ostatnio nad jakimś zabiegiem właśnie, tylko kompletnie się na tym nie znam.. może ktoś był i mógłby się wypowiedzieć?
Atenaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 15:02   #351
knappi
Przyczajenie
 
Avatar knappi
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Endermologia

Popytajcie o to znajomych. Według mnie jest to najlepsze możliwe rozwiązanie
__________________
...ludzie, których patriotyzm jest uzależniony od historii, dopuszczają do tego, by ze względów patriotycznych tę historię fałszować.
knappi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 15:49   #352
laki1611
Przyczajenie
 
Avatar laki1611
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologia

Myślę, że w Internecie z całą pewnością znajdą się sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym Warto trochę samodzielnie poszperać.
__________________
To właśnie jest najstraszniejsze. To, że wiesz, że ktoś ma nad tobą taką władzę, a jednak wskakujesz na główkę w związek z tą osobą.
laki1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 14:40   #353
olkamimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 8
Dot.: Endermologia

Polecicie jakąś dobrą klinikę z zabiegami na cellulit? Szukam opinii gdzie się da, kremy, ćwiczenia, dieta już nie pomagają...
olkamimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 15:43   #354
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Endermologia

Endermologia to bardzo dobry zabieg, nieinwazyjny i bezbolesny po którym już przy kilku zabiegach widać znaczną poprawę w wyglądzie skóry. Jeżeli dodatkowo wprowadzona jest aktywnosc fizyczna i odpowiednio zbilansowana dieta, efekty bywają spektakularne. Skóra zostaje ujędrniona, wygładzona, cellulit oraz obwód ciała ulega zmniejszeniu.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 12:25   #355
desiree90
marta_dawidczyk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Endermologia

Również polecam endermologię - po ciąży miałam straszne rozstępy na udach i pośladkach, po serii zabiegów wykonanych na Racławickiej w Warszawie widzę znaczną poprawę stanu mojej skóry - poza redukcją rozstępów, zmniejszył się też cellulit dlatego równiez polecam te zabiegi
desiree90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 14:35   #356
pawelwerp
Przyczajenie
 
Avatar pawelwerp
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 7
Dot.: Endermologia

Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
pawelwerp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 14:36   #357
pawelwerp
Przyczajenie
 
Avatar pawelwerp
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 7
Dot.: Endermologia

Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
pawelwerp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 14:37   #358
pawelwerp
Przyczajenie
 
Avatar pawelwerp
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 7
Dot.: Endermologia

Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
pawelwerp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 07:50   #359
mlodamama21x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 8
Dot.: Endermologia

Ja na zabiegi enderomoglii chodzę do Luxmedu. Jestem mega zadowlona z efektów. Zdjęcia przed i po zabiegu można zobaczyć tutaj <ciach reklama>
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-07-16 o 21:11 Powód: link
mlodamama21x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 15:33   #360
kamimi29
Przyczajenie
 
Avatar kamimi29
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 26
Dot.: Endermologia

znacie jakąś dobrą klinikę w trójmieście? Moja mama chce zrobić sobie zabieg ale za bardzo nie korzysta z komputera więc pomagam jej wybrać dobre miejsce
kamimi29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 17:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.