Laserowe usuwanie trądziku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-18, 12:20   #31
klujanka21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Witam wszystkich użytkowników forum wizaż,

Otóż leczenie trądziku za pomocą urządzenia IPL przynosi widoczne rezultaty po wykonanej serii zabiegów. Poprzez emitowane światło niszczone są szybko namnażające się bakterie beztlenowe odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku. Zabiegi wykonywane są co 3 -4 tyg., aż do osiągnięcia znaczącej poprawy, zazwyczaj jest to ok 5 zabiegów.
Najlepsze rezultaty osiąga się jednak podczas terapii łączonych specjalistycznymi dermokosmetykami przeznaczonymi do skór wymagających i problematycznych.
W naszym gabinecie oferujemy zabiegi oparte na silnych enzymach, zawierające składniki botaniczne. Oferowana przez nas gama dermokosmetyków Danne Montague King przede wszystkim ma na celu złuszczanie, odbudowę, ochronę i pielęgnację skory prowadzącą do normalizacji pracy gruczołów łojowych jak i zminimalizowanie stanów zapalnych.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-06-23 o 11:31 Powód: reklama
klujanka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:39   #32
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Co do lasera to ja raz znalazłam w ofercie salonu kosmetycznego coś takiego, ale nie wypróbowałam, choć chciałam... I nie wiem, czy chodziło o ten "laser", o którym piszecie...
Nie wypróbowałam go, bo pani kosmetyczka mi powiedziała, że nie mogę, że najpierw oczyszczanie i trzeba załagodzić trądzik...
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 11:05   #33
kaska3010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 227
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

z tego co wiem to laserem mozna usuwac chyba tylko zmiany niezapalne ? wagry , zaskorniki?
pryszczy grudek cyst itd chyba nie wolno.
Ja mam zdrowa cere ale an brodzie zaczely mi mimo weiku 22 lata wychodzic cysty (nagle;() i chcialabym laserem je usuwac bo dlugo schodza ale chyba to niemozliwe
Czytalam tez kiedys, ze sa lasery co usuwaja tradzik prawie w 100% bo likiwduja mieszek wlosowy...Cos takiego istnieje i jak jest z tymi duzymi zmianami?prosze o odpowiedz
__________________
„Powinien mnie akceptować taka, jaka jestem!”mówi kobieta z gatunku zbyt miłych. Powinien cię akceptować?
O nie, Puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć. Akceptacja nie ma z tym nic wspólnego. On akceptuje popychadło..
Jeśli chcesz akceptacji, zgłoś się do grupy wsparcia"
kaska3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 22:54   #34
sharonth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Ja mam wykonywane zabiegi IPLem. Miałam już 3 i póki co wielkich efektów nie widzę. Na szczęście mam te zabiegi wykonywane za marne grosze. Czy Was też tak okropnie bolał ten laser? Za każdym dotknięciem czuję jakby mi się wbijała dzida w twarz. Po zabiegu wszystko jest okej. Żadnych zaczerwienień itp.
sharonth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 11:43   #35
LucasTaylor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Ja mam doświadczenia i powiem tak. A dajcie spokój , zapłaciłem od cholery kasy i to pomaga na 3 dni , po zabiegu , po serii (drogiej) nic nie pomogło, spali troche skóre i nic wiecej.
LucasTaylor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:50   #36
sharonth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Ja miałam 6 zabiegów i też nie widzę rezultatów na dłuższą metę. Po 3-4 dniach krosty są przysuszone, bardziej płaskie, a później powstają nowe.
sharonth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 13:52   #37
LucasTaylor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Ale zastanawiam się (chyba w akcie desperacji bo jak pisałem miałem serię laserem ipl i gówno dało) nad innymi typami laserów są też jakieś VPL i LED. Te LED to najnowszy wymysł lekarzy chyba w 2 miejscach w Polsce czy w Warszawie jest na razie.
Czy miał ktoś doświadczenia z tym ?? Czy to kolejna forma wyłudzania kasy od desperatów ??
LucasTaylor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 15:11   #38
1111monx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Miałam wykonywany laserowy zabieg leczenia trądziku na twarzy w salonie kosmetycznym Perła w Krakowie www.studioperla.pl/ Przeszłam 6 zabiegów w tym 6 był gratis. Moja cera w końcu jest nieskazitelnie czysta, nie ma na niej trądzików ani wyprysków, z którymi zmagałam się od 16 roku życia, a w tej chwili mam 25 lat. Polecam ten gabinet, ponieważ maja konkurencyjne ceny za zabiegi, personel jest wyszkolony a w gabinecie czysto i przyjemnie.
1111monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 19:12   #39
ImmoralMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Jestem po 7 z serii 8 zabiegów IPL. W trakcie trwania serii wyskoczyło mi wiele nowych niespodzianek, jednak jest to prawidłowa reakcja skóry. Stany zapalne, które miałam na obydwu policzkach zostały bardzo skutecznie zlikwidowane. W tej chwili zostały mi już tylko zaskórniki (które z zabiegu na zabieg są co raz bardziej na zewnątrz) oraz przebarwienia ( z którymi będę musiała walczyć zapewne kwasem migdałowym ).
Jest to metoda skuteczna i kosztowna zarazem. Dziewczyny, w leczeniu trądziku największe znaczenie ma radykalna zmiana diety !
ImmoralMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 11:06   #40
NiezarejestrowanaAna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Witam, postanowiłam podzielić się swoimi przeżyciami odnośnie "leczenia" trądziku laserem. Jestem po serii trzech zabiegów laserem sPTF+ (wychwalanym jako nieporównywalnie lepszy, niż IPL). Oto moje odczucia:
  • po pierwszym zabiegu nastąpił u mnie straszliwy wysyp wykwitów ropnych, myślałam, że tak powinno być, bo cera musi "wyrzucić" cały ten syf zablokowany pod skórą,
  • po drugim zabiegu nastapiło uspokojenie - jednak okazało się, że to było powiązane z fazą cyklu, w której wówczas byłam (co oceniłam retrospektywnie),
  • po trzecim - mija trzeci tydzień od ostatniego zabiegu i muszę przyznać, że moja twarz jest w tak złym stanie, co sprzed zabiegów.
Tak więc, z przykrością muszę stwierdzić, że ja osobiście wyrzuciłam pieniądze w błoto (nie wspominając o moim wielkim rozczarowaniu).
Laser tego typu ma ponoć dawać widoczne efekty od 3 do 5 zabiegów. Jednak ja nie widzę ani odrobiny poprawy, w związku z czym uważam, że dalsze zabiegi to strata czasu i pieniędzy
Przykro mi, że nie udało mi się znaleźć wybawienia, bo próbowałam już niemal wszystkiego.... Wychodzi na to, że nie zostało mi nic innego jak spróbować tabsów anty...
NiezarejestrowanaAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 12:45   #41
thatgirlasha
Przyczajenie
 
Avatar thatgirlasha
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

ja swojego czasu miałam okropne blizny po trądziku walczyłam z trądzikiem jeszcze długo po 20 roku życia i niestety była to walka z wiatrakami blizny oczywiście pozostawały, apteczne maści, kremy, to wszystko praktycznie nic nie dawało. dopiero zabieg laserowego usunięcia naprawdę przyniósł widoczne efekty.

naprawdę warto wydać pieniądze jeśli chcecie pozbyć się blizn i wygładzić skórę, efekt naprawdę mnie zaskoczył - nie spodziewałam się, że różnica będzie aż tak duża robiłam zabieg u dr Preibisza w Warszawie (http://www.preibisz.com/), jeśli jesteście z okolic, to moge polecić.
thatgirlasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-03, 12:49   #42
aniazawieja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Polecam tą metodę, osobiście pozbyłam się dzięki laserowi problemu. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-01-09 o 13:28 Powód: reklama
aniazawieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:47   #43
WikiAs77
Przyczajenie
 
Avatar WikiAs77
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku

Nie jestem przekonana do laserowego usuwania trądziku. Może to zależy od rodzaju trądziku, ale najlepiej jest rozpoznać jego przyczynę. Myślałam, że mojego trądziku nie da się wyleczyć, ale jak zmieniłam dietę to dużo mi pomogło. Ograniczyłam w miarę możliwości przetworzoną żywność i słone niezdrowe przekąski. Warzywa zawsze płuczę w sodzie przez pół h, zeby oczyściły się z pestycydów.
__________________
– Ale zaraz, ty jesteś Śmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciałem cię poznać, wiesz?
WikiAs77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 15:47:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.