Krem Do Twarzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 14:28   #31
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Krem Do Twarzy

Pewnie dużo dziewczyn ma taki sam problem :P
Ja postanowiłam się zapytać.
Mianowicie mam cerę mieszaną (słynna strefa T). Mam 17 lat. i mam problemy z doborem kremu
A to za tłusty, a to znów jakiś lichy...

Poza tym.. jak już wydaję mi się że znalazłam DobRy krem.. to okazuje się, że po krótkim okresie czasu moja buźka maks 3h po posmarowaniu już się świeci co doprowadza mnie do .. zdenerwowania delikatnie mówiąc.

Może jest ktoś kto mi pomoże
pozdrawiam
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 14:38   #32
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Krem Do Twarzy

Ja ostatnio kupiłam super fajny kremik do cery mieszanej. Jest to DAX Perfecta do cery mieszanej z mikroperłami matującymi. Sa dwa rodzaje tego kremu..jeden dla kobiet po 35 roku zycia..a drugi bez względu na wiek. Stosuję go juz kilka dni i jestem bardzo zadowolona. Cały dzien skóra jest sucha...tzn. nie błyszczy sie,mimo tego jest nawilzona tak jak nalezy ...wchłania sie błyskawicznie i nie kosztuje duzo...około 15 zł.
Naprawde polecam...dla mnie super
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:47   #33
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Krem do twarzy

Jakich kremów do twarzy używacie i w jakiej cenie są?Nie wiem jaki mam typ cery,ale chyba mieszaną,świeci mi się czasami czoło a jak nałożę jakiś nawilżający to świeci mi się cała twarz,chociaż kiedyś nie miałąm takiego problemu.Możecie mi coś polecić?
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 16:19   #34
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Krem do twarzy

Ja używam obecnie pichtowego kremu antybakteryjnego i jak narazie jestem zadowolona
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12238.
Dodam, że cerę mam mieszaną - zaskórniki i rozszerzone pory w strefie T i naczynkową.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 17:08   #35
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Krem do twarzy

No to jakby dokładnie dla mnie,ale można go kupić w sklepie kosmetycznym czy aptece?
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 17:30   #36
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Krem do twarzy

Ja go kupiłam w sklepie zielarskim Przyznam się, że w żadnej drogerii go nie spotkałam, a w aptece nigdy nie pytałam.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:00   #37
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Krem do twarzy

Co do kremu pichtowego, w aptekach także można go dostać. Pewnie nie w każdej będzie, ale np w mojej osiedlowej leży sobie za szkłem - a dodam, że nie jest to apteka, która miałaby jakiś duży wybór kosmetyków. Tak więc, zależy od apteki, ale na pewno bywa Co do samego kremu i jego właściwości to osobiście nie mogę się wypowiedzieć, gdyż mam zupełnie inną cerę, ale jedna z koleżanek stosuje i bardzo go sobie chwali.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 18:12   #38
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Krem do twarzy

Ja mam cerę mieszaną i aktualnie używam nawilżająco-matującego Yves Rocher. Na noc krem brzoskwiniowy Avonu.

W ogóle, to uwielbiam kremy do twarzy

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:19   #39
monis:-)
Raczkowanie
 
Avatar monis:-)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 67
Dot.: Krem do twarzy

hej!
ja moge polecic krem do twarzy Nivea Visage matujacy na dzien!jest bardzo dobry jak dla mnie,ogolnie mam cere mieszana wiec w strefie T czesto sie przetłuszcza krem ten bardzo mi sluzy,wczesniej uzywalam Garnier "Czysta skora" matujacy ale po nim skora lepila sie po pewnym czasie
monis:-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 21:59   #40
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Krem do twarzy

Monis a mogę wiedzieć ile kosztuje Nivea Visage?
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 21:42   #41
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Krem Idealny!!

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość


NUXE - Creme Fraiche de Beaute Light

polecam przetestowac probke przed zakupem ( dostepne w aptece)

dla mnie taka rewelacja jest Creme Nirvanesque - ale raczej nie dla nastolatki

aniolek
Aniołku, a jak radzisz sobie z Creme Fraiche de Beaute - czy też Ci się tak wałkuje? Na noc używam go i jest świetny, ale zbija się przy każdym podkładzie

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 00:24   #42
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Krem Idealny!!

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Aniołku, a jak radzisz sobie z Creme Fraiche de Beaute - czy też Ci się tak wałkuje? Na noc używam go i jest świetny, ale zbija się przy każdym podkładzie

Pozdrawiam!
Tak, pamietam, ze troche sie walkowal ( nie uzywam podkladow, ale krem z filtrem Avene), Nuxe Nirvanesque - nie walkowal sie wcale, pod zadnym filtrem az szkoda nakladac cos na niego, buzia jest taka "aksamitna"
Wrecz idealny dla mnie czesto w mojej aptece dostaje probki kosmetykow Nuxe - i wlasciwie kazdy mi odpowiada, a seria SPA ma taki piekny zapach hmmm tylko cena tych kosmetykow nie fajna

Obecnie uzywam od pol roku kremu Cosmelan 2, a wiec wszystkie ulubione kremy maja urlop do wakacji
Cosmelanu nie da sie porownac do zadnego kremu - to jak wieczny peeling, dlatego obecnie uzywam wylacznie kremow z serii "nic nie robia tylko nawilzaja" + filtry.
W akcie desperacji uzywam jakiegos ulubionego kremu jako maseczki na max 1 godzine i zmywam - poprawiam sobie samopoczucie

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:22   #43
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Krem Idealny!!

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Tak, pamietam, ze troche sie walkowal ( nie uzywam podkladow, ale krem z filtrem Avene), Nuxe Nirvanesque - nie walkowal sie wcale, pod zadnym filtrem az szkoda nakladac cos na niego, buzia jest taka "aksamitna"
Wrecz idealny dla mnie czesto w mojej aptece dostaje probki kosmetykow Nuxe - i wlasciwie kazdy mi odpowiada, a seria SPA ma taki piekny zapach hmmm tylko cena tych kosmetykow nie fajna

Obecnie uzywam od pol roku kremu Cosmelan 2, a wiec wszystkie ulubione kremy maja urlop do wakacji
Cosmelanu nie da sie porownac do zadnego kremu - to jak wieczny peeling, dlatego obecnie uzywam wylacznie kremow z serii "nic nie robia tylko nawilzaja" + filtry.
W akcie desperacji uzywam jakiegos ulubionego kremu jako maseczki na max 1 godzine i zmywam - poprawiam sobie samopoczucie

aniolek

Nie mam pojęcia w jaki sposób ten wątek mi umknął - Aniołku dziękuję za odpowiedź i przepraszam, że sama piszę tak późno!

Po miesiącu mogę powiedzieć, że rozgryzłam ten krem - nakładam go na jeszcze lekko nawilgoconą wodą skórę. Efekt nawilżenia jest spektakularny i warto było się z nim pomęczyć przez ten pierwszy tydzień
Bardzo spodobały mi się kosmetyki NUXE i powoli zaczynam się na nie przerzucać całkowicie jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Nazwę polecanego przez Ciebie kremu zanotowałam - na pewno wypróbuję, dziękuję

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 11:56   #44
a0002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 1
Unhappy krem do twarzy

mam 36 lat i słysze wokoło, że powinnam używać kremów przeciwzmarszczowych. Zakupiłam więc NIVEA Q10 na noc przeciwzmarszczkowy... no nic się specjalnie nie dzieje...może za jakiś czas będą efekty (albo brak efektów starzeniowych) a dzisiaj stanęłam w sklepie i zastnawiałam się czy kupić go również na dzień... w końcu wzięłam nawilażający z wyciągiem ogórka i etc.
Druga grupa osób uważa natomiast, że nie nalezy używać takich kremów bo się skóra przyzwyczaja i jak przestanę ich używac to skóra będzie więdnąć...
Rany julek, jakich kremów powinnam używac w wieku 36 lat kiedy widze już I-sze zoanki braku jędrności... I-sze zmarszczki mimiczne wokół ust...
a0002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 13:00   #45
green-aria
Raczkowanie
 
Avatar green-aria
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 126
Dot.: krem do twarzy

To mit ,że skóra się przyzwyczaja i ,, będzie więdnąć".Na pewno w tym wieku warto zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych.Są kremy dla osób po trzydziestce i po pięćdziesiątce,wiadomo,że te pierwsze są lżejsze i raczej zapobiegają niż leczą.Od pewnego czasu używam kremów Loreal przeciw zmarszczkom mimicznym i jestem zadowolona.
green-aria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 14:00   #46
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: krem do twarzy

W tym wieku to raczej ostatni dzwonek na kremy przeciwzmarszczkowe
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 14:01   #47
agataq6
Raczkowanie
 
Avatar agataq6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 133
GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Lightbulb krem do twarzy prosze o rade

witam szukam kremu odpowiedniego do mojej cery uzywalam poprzednio soraya garnier , mam mieszana cere sklona do wypryskow szybko sie wysusza zwlaszcza wokol ust codziennie sie maluje i czesto przy demakijazu skora wokol oczu jest podrazniona nie jestem zainteresowana kremami z wyszych połek interesuje mnie krem do twarzy na dzien i zarowno na noc i w rosadnej cenie. pozdrawiam
agataq6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 14:53   #48
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: krem do twarzy prosze o rade

polecam przejrzeć KWC

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:08   #49
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: krem do twarzy prosze o rade

ja właśnie zaczęłam używać Dax Cosmetics z perłami, nie wysusza mnie i nadaja się idealnie pod makijaż - kosztuje ok.15zł i nawet na nim pisze, że jest na dzień i na noc. Pod oczy używaj specjalnego kremu pod oczy - nawilżającego, zależnie od potrzeb może być na cienie, przeciwzmrszczkowy, przeciw podrażnieniom. Jeśli masz przesuszoną skórę, to na noc stosuj np. krem Ziaji Calma - nie wiem jak dokładnie się nazywa, bo sama go nie stosowałam, ale inne wizażanki bardzo go chwalą
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 15:43   #50
domiheja05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
krem do twarzy

Witam! Wiele razy korzystałam z tego forum, jednak nie znalazłam dzisiaj odpwiedzi na interesujący mnie temat. Mianowicie mam 18 lat i cere mieszaną/tłustą. Dawniej używałam vichy normaderm, ale nie dawał efektownych rezultatów. Jaki wobec tego krem byście polecały tak do 100 złotych? Nie mam trądziku ani jakiś rażących zmian skórnych. POzdrawiam
domiheja05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:49   #51
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: krem do twarzy

jest KWC gdzie jest cały spis kosmetyków wraz z recenzjami wizazanek ktore uzywaly tych produktów... poszukaj sobie tam
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 16:32   #52
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: krem do twarzy

polecam Ci krem i cala serie Ziaja PRO, kosmetyki 1000 razy lepsze od Vichy ktorego sama uzywalam a wcale mnie nie zadowolily. Na prawde ta seria jest bardzo skuteczna i juz po pierwszym uzyciu widac ten ladny mat na twarzy oraz oczyszczona buzke. Krem ktory mam jest z serii do cery tlustej i mieszanej- swietnie walczy z grudkami ktore czasem powstaja nawizla i nie zapych skory. Opakowanie ma 250 ml a wystarczy minimalna ilosc wiec bedziesz go miala dluuuuuuugo...
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 12:15   #53
dariax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
krem do twarzy - ochrona przed słońcem

Witam...
Maj, zbliża się lato, wychodzi słońce a ja... męczę się nad znalezieniem odpowiedniego kremu ochronnego do twarzy na tą pogodę.
Jestem brunetką, opalam się dość szybko i na brązowo, więc do ciała używam 'lekkich' filtrów... jednak mojej twarzy potrzeba czegoś więcej - w tamtym roku używałam kremu z wysokim filtrem dla małych dzieci.
Proszę, doradźcie mi - znacie jakiś dobry krem, który ochroni moją twarz przed słońcem? <błagam>
dariax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 13:00   #54
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: krem do twarzy - ochrona przed słońcem

Ja polecam wyszukiwarkę.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:01   #55
Martusia0803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
GG do Martusia0803
Question krem do twarzy

Mam 16l. i nie wiem jaki używać krem do twarzy.. wiem napewno, żeby nie był tłusty i najlepiej do stosowania na dzień jak i na noc.. pomocyy!
Martusia0803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:11   #56
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: krem do twarzy

Martusio to zależy jaki masz rodzaj cery i czy twoja cera jest problematyczna. Ale jeżeli mówisz, żeby nie był tłusty polecam krem na dzień i na noc Nivea visage young ( takie 75 ml niebieskie opakowanie -tubka ok 14zł beztłuszczowa formuła przeznaczony dla młodych dziewczyn)
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 20:52   #57
Julkaaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Julkaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 47
Dot.: krem do twarzy

Ja moge polecić loreal Happyderm. Naprawdę dobry. Nawilża, nie zatyka porów, nadaje się na noc. Kosztuje ok 18 zł w Rossmanie.
__________________
...Pozwólcie popełniać błędy, potem ich żałować.
Pozwólcie kochać, by nikt z nas nie był sam, żyć po swojemu pozwólcie nam!!!


MYŚLAŁAM, ŻE DAM RADE, NIE DAŁAM...
MYŚLAŁAM, ŻE ZAPOMNĘ, KŁAMAŁAM
Julkaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:36   #58
czarna drukarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 108
Post krem do twarzy dla cery z problemami

drogie wizazanki ;* tak jak w temacie. prsze o jakies propozycje kremu do twarzy z lekkim tradzikiem najlepiej jesli bylby matujacy. prosze pomocy najlpeiej jesli bylby przez Was sprawdzny ;-)
czarna drukarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:04   #59
czarna drukarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 108
krem do twarzy dla cery z problemami

drogie wizazanki ;* tak jak w temacie. prsze o jakies propozycje kremu do twarzy z lekkim tradzikiem najlepiej jesli bylby matujacy. prosze pomocy najlpeiej jesli bylby przez Was sprawdzny ;-)
czarna drukarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:09   #60
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Red face Dot.: krem do twarzy dla cery z problemami

a wyszukiwarka Cie ugryzla? tam u gory po prawej jest
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-01 14:13:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.