Prezenty dla dziecka/ch³opiec - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to co¶ co lubimy otrzymywaæ i dawaæ. Podpowiadamy jak wyszukaæ odpowiedni prezent. Gdzie kupiæ po okazyjnej cenie prezenty ¶wi±teczne i nie tylko.

Poka¿ wyniki sondy: Który plecak wybraæ?
Rekin 0 0%
Pies 2 100,00%
G³osuj±cy: 2. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-24, 19:34   #31
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 13 145
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

to chyba kwestia wychowania rodzicow i otoczenia.. jesli moj maly tak do mnie powie moze liczyc na brak prezentow.. a rodzicom tez bym torche powiedziala.. przeciez to sie samo w dizecku nie bierze..
lele jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-24, 20:25   #32
kastorcodex
Przyczajenie
 
Avatar kastorcodex
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

masz racje....niestety rodzice udaj±, ¿e problemu nie ma i nikt nie ma prawa wychowywaæ ich dziecka....a on ro¶nie na ma³ego egoistê....
__________________
Nie domki z kart – a pa³ace z baniek mydlanych.
kastorcodex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-24, 21:23   #33
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 110
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez Bercia2000 Poka¿ wiadomo¶æ
madziulka
a gdzie mozna kupiæ takie kredki do malowania w wannie ?
s± moze na allegro

ja mam problem co kupiæ mojemu 3 letniemu synkowi na miko³aja
mo¿e która¶ z was orientuje sie jak to jest t ta ciastolin± bo mój syn ze swojej plasteliny zrobi³ wielk± kulke zmiesza³ wszytskie kolory i tyle z tego by³o
potem zacz±³ przyklejaæ na dywan meble itd
czy ta ciastolina ³atwo daje siê odkleiæ ?

poza tym uwielbia zwierz±tka ale ma juz farme i du¿o pojedyñczych zwierz±t


widzia³am te¿ naklejki na wanne i p³ytki ale nie wiem gdzie je kupiæ
je¶li ktos zna odpowiedz na moje pytania
czekam i z góry dziekuje
Wiesz mo¿e sprawdzisz w sklepach z zabawkami powinny byæ, a na all jak mi siê rzuc± w oko dam znaæ
Oki znalaz³am co¶ na szybko w all mo¿e Ci siê spodoba
http://www.allegro.pl/item489647036_...s_kapieli.html
lub
http://www.allegro.pl/item488505790_...alne_woda.html
__________________




Edytowane przez madziulka_
Czas edycji: 2008-11-24 o 21:27 Powód: wklejenie linków
madziulka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-24, 21:31   #34
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez lapus Poka¿ wiadomo¶æ
tak, ja siê waham
chodzi o siostrzeñca, ch³opiec ma 2 lata... i zabawek od cholery, wiêc odpadaj± . Jakie¶ pomys³y?
jak dla mnie najlepszym prezntem dla takich dzieciaków (w widzê po dziaciakach, którymi siê opiekujê) s± jak najprostrze rzeczy (nic z typu gadaj±ca lalka, samochodzik na baterie i inne tego typu bajery). Pewno, ¿e wszystkie takie sprawy s± fajne i chce siê odrazu kupowaæ, bo samemu w dzieciñstwie siê nie mia³o takowych zabawek. Jasne, ¿e robi± one tak¿e wra¿enie na najm³odszych, ale do czasu. Szybko siê nudz±, a w dodatku zabijaj± wyobra¼nie. Moim zdaniem ¶wietnym prezentem bêdzie (jak ju¿ kto¶ wspomnia³) niezale¿nie od p³ci ciastolina, modelina, puzzle, klocki lego...
Cytat:
Napisane przez kastorcodex Poka¿ wiadomo¶æ
mój równie¿ na pocz±tku by³ przes³odkim bobasem.....a teraz potrafi powiedzieæ mi...wracaj do domu jak nic dla mnie nie masz....
yyy nie wierzê
Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Poka¿ wiadomo¶æ
A macie pomys³ na prezent dla 3 miesiêcznego chrze¶niaka? Nie chcia³abym wydawaæ du¿o wiêcej ni¿ 50 z³, bo chrzciny niedawno by³y a ja kupi³am do¶æ drogi le¿aczek. Kupi³abym jak±¶ zabawkê ale jest przecie¿ trochê za malutki ¿eby siê bawiæ . Kompletnie nie mam pomys³u
w³a¶nie mam podobny problem ...
Od 10 dni mam nowego cz³onka rodziny, którego na wiosnê zostanê matk± chrzestn± i ca³kowicie nie mam pojêcia co temu maluchowi kupiæ na ¶wiêta. Kiedy go ponownie odwiedzê bêdzie mia³ lekko ponad miesi±c. Pyta³am siê jego mamy (moje kuzynki) co by siê im najbardziej przyda³o, ale ona twierdzi, ¿e maj± wszystko. Mo¿e kto¶ z do¶wiadczenia wie czego nigdy (prócz pampersów) nie jest za ma³o? Albo z czego by¶cie same jako m³ode mamy siê ucieszy³y?
__________________
LUDZKA SI£A
WYRASTA ZE S£ABO¦CI
panna kinia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-25, 08:42   #35
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrze¶nia
Wiadomo¶ci: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez panna kinia Poka¿ wiadomo¶æ

w³a¶nie mam podobny problem ...
Od 10 dni mam nowego cz³onka rodziny, którego na wiosnê zostanê matk± chrzestn± i ca³kowicie nie mam pojêcia co temu maluchowi kupiæ na ¶wiêta. Kiedy go ponownie odwiedzê bêdzie mia³ lekko ponad miesi±c. Pyta³am siê jego mamy (moje kuzynki) co by siê im najbardziej przyda³o, ale ona twierdzi, ¿e maj± wszystko. Mo¿e kto¶ z do¶wiadczenia wie czego nigdy (prócz pampersów) nie jest za ma³o? Albo z czego by¶cie same jako m³ode mamy siê ucieszy³y?
Ja siê cieszy³am z pieluch, chusteczek a teraz jak Marcysia jest starsza to zamiast kolejnej czekolady najbli¿si przynosz± np kaszkê, ma³a i tak jeszcze nie jest w temacie prezentów choæ ma pó³tora roku.
A mo¿e kupisz tak± ramkê podzielon± na 2 czê¶ci - do jednej wk³ada siê zdjêcie dziecka a w 2 jest specjalna glina do odcisku r±czki czy nó¿ki. Oto przyk³adowa aukcja
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=469052350

Albo kocyk z imieniem dziecka tylko to ju¿ dro¿sza sprawa - ale tak¿e fajna pami±tka na pó¼niejszy chrzest
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracuj±ca



Tylko nudne kobiety maj± nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodziæ i mówiæ a przez
nastêpne szesna¶cie lat marzysz o tym ¿eby usiad³y spokojnie i siê zamknê³y !!!
one_shot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-25, 18:50   #36
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomo¶ci: 9 876
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Witajcie
Szukam prezentu dla ch³opca a w³a¶ciwie dla dwóch
Synowie mojej szwagierki maj± 1.5 r. oraz 2.5 r. niestety maj± w³a¶ciwie ka¿de auto i ka¿de klocki i nie mam pojêcia zielonego co mo¿na im kupiæ.
Problem jest taki ¿e potrzebujê 2 takich samych prezentów ¿eby ró¿ni³y siê jedynie kolorem. Bo zwykle jest tak ¿e jak siê kupi 2 ró¿ne to starszy m³odszemu zabiera i jest wielka wojna. My¶la³am nad czym¶ edukacyjnym ale sama nie wiem.. Na razie kupili¶my z T¯tem tak± tablicê po której siê pisze pisakiem z magnesikiem i opi³ki metalu zbieraj± siê tworz±c linie Chyba wyja¶ni³am o co mi chodzi No i dlatego pytam do¶wiadczone osoby czy macie mo¿e jakie¶ pomys³y?
Najbardziej zale¿a³o by mi na linkach z allegro
__________________
byliczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-25, 19:34   #37
Angellla
Raczkowanie
 
Avatar Angellla
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 38
Smile Dot.: Prezent dla przedszkolaka

Dziêki za rade, ale gorzej jak wejdê do sklepu, i jak zobaczy co bêdzie chcia³, to ju¿ nie wyjde ze sklepu, puki nie wydam kasy ;]
Angellla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 21:31   #38
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomo¶ci: 4 991
Dot.: Prezent dla przedszkolaka

Teraz jest sza³ na Spidermana, w H&M jest nawet specjalna kolekcja dla dzieci.
Ja ostatnio kupi³am ma³emu parasolkê ze Spidermanem szala³ z radochy Teraz mu kupujê japonki ze spidermanem a wcze¶niej dosta³ ode mnie lego.

a i pój¶cie z dzieckiem do sklepu z zabawkami to nie jest dobry pomys³. Ja raz posz³am, nie polecam.
A mo¿e popro¶, ¿eby napisa³ (narysowa³) co by chcia³ a Ty to dasz Miko³ajowi :: i po k³opocie ::P:

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2008-11-25 o 21:33
Lemirka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-26, 10:00   #39
annah33
Zakorzenienie
 
Avatar annah33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 3 765
Dot.: Prezent dla przedszkolaka

Mój 6-latek lubi wszystko co zwi±zane ze Spidermanem lub Ben 10,a marzy teraz o butorolkach,transformerac h,Power rangersach,wiêc ¶w.Miko³aj nie bêdzie mia³ ¿adnego problemu .Gorzej z jego finansami ....
annah33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-26, 10:28   #40
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez one_shot Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e kupisz tak± ramkê podzielon± na 2 czê¶ci - do jednej wk³ada siê zdjêcie dziecka a w 2 jest specjalna glina do odcisku r±czki czy nó¿ki. Oto przyk³adowa aukcja
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=469052350

Albo kocyk z imieniem dziecka tylko to ju¿ dro¿sza sprawa - ale tak¿e fajna pami±tka na pó¼niejszy chrzest
ojej jaka fajna sprawa! Pierwszy raz siê z czym¶ takim spotykam .... chyba siê zastanowie nad t± ramk±. Co prawda nie by³ by to prezent bezpo¶rednio dla malucha, ale my¶lê, ¿e jego mama (czyli moja kuzynka) siê ucieszy.
No bo przyznajcie, ¿e tak g³upio nic nie daæ na ¶wiêta w momencie kiedy siê zosta³o cioci±, mimo, ¿e m³ody i tak nic nie zapamiêta.
__________________
LUDZKA SI£A
WYRASTA ZE S£ABO¦CI
panna kinia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-26, 10:30   #41
melania785
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: prezent dla mlodszego brata (podstawowka)

dzieki za rade a myslisz ze na mikolajki warto kupic mu maly dodatek do tej gierki? wyszedl wlasnie i nazywa sie 'smieszne i i straszne" ale nie wiem czy z demo bedzie dzialac??
melania785 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 09:57   #42
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 055
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

A mo¿e kochane która¶ ma pomys³ co kupiæ dla 7 latka na miko³aja? kompletnie nie mam pomys³u. W grê wchodzi do 200,00
my¶la³am o zestawie narzêdzi dla ma³ego majsterkowicza bo takie rzeczy lubi ale czy to nie za "dziecinne" ju¿?
moze macie jakies pomys³y?
__________________


Poproszê o codzienny g³os
porzeczka2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 11:56   #43
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 1 682
Dot.: Prezent dla przedszkolaka

Cytat:
Napisane przez annah33 Poka¿ wiadomo¶æ
Mój 6-latek lubi wszystko co zwi±zane ze Spidermanem lub Ben 10,a marzy teraz o butorolkach,transformerac h,Power rangersach,wiêc ¶w.Miko³aj nie bêdzie mia³ ¿adnego problemu .Gorzej z jego finansami ....
Mój siostrzeniec ma 7 lat, pierwsza klasa podstawówki. U niego w klasie równie¿ jest jaki¶ sza³ na ten zegarek Ben 10 oraz grê S.O.S. Piranie. Jedno i drugie trochê kosztuje. :/

Kliknê³am mu wczoraj na Allegro Piranie, bo gra wydaje siê dosyæ ciekawa. Zegarek pewnie mia³by swoje 5 minut, a potem wyl±dowa³by w k±cie. Albo co gorsze bra³by do szko³y i zaczê³oby siê przechwalanie.
A do gier wraca siê nawet po kliku latach.
tess_d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 14:38   #44
aga17-a1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Ja mam 5 latka i on chce mikroskop tylko czy on nie jest za ma³y na tak± zabawkê ? Ja zawsze mam problem z prezentami nigdy nie wiem co kupiæ zeby mu siê podoba³o
aga17-a1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 15:03   #45
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 055
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez aga17-a1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam 5 latka i on chce mikroskop tylko czy on nie jest za ma³y na tak± zabawkê ? Ja zawsze mam problem z prezentami nigdy nie wiem co kupiæ zeby mu siê podoba³o
no w³asnie mam ten sam problem
tym bardziej ze mieszka dosc daleko ode mnie wiec mamy kontakt znikomy ma³o go znam)
__________________


Poproszê o codzienny g³os
porzeczka2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 15:05   #46
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 8 190
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez aga17-a1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam 5 latka i on chce mikroskop tylko czy on nie jest za ma³y na tak± zabawkê ? Ja zawsze mam problem z prezentami nigdy nie wiem co kupiæ zeby mu siê podoba³o
Jak chce to dlaczego nie ?
Mo¿na znale¼æ ró¿ne mikroskopy dla dzieci: mniej i bardziej zaawansowane.
Wiêc mo¿na wybraæ
***luna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 11:26   #47
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Dziewczyny, polecam zabawkê Tor kulek Quercetti (w³oska firma) - rewelacja - znajoma kupi³a dziecku, oczywi¶cie ju¿ siê bawi, by³am widzia³am - bardzo wci±gaj±ce, sama siê bawi³am
Na youtube mo¿na obejrzeæ jak to dzia³a:
http://www.youtube.com/watch?v=_w3iAXMNbDg
Nicoletta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 21:55   #48
Majkabo
Raczkowanie
 
Avatar Majkabo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, polecam zabawkê Tor kulek Quercetti (w³oska firma) - rewelacja - znajoma kupi³a dziecku, oczywi¶cie ju¿ siê bawi, by³am widzia³am - bardzo wci±gaj±ce, sama siê bawi³am
Na youtube mo¿na obejrzeæ jak to dzia³a:
http://www.youtube.com/watch?v=_w3iAXMNbDg

Zgadzam siê, zabawka cudna! Kupi³am j± dziecku na gwiazdke na allegro - zestaw 210 el.
Majkabo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-11, 21:33   #49
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 873
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

jak my¶licie
co wola³by dostaæ dziesiêciolatek?
s³ownik pol-ang czy kapcie?
domy¶lam siê, ¿e nic ale uwa¿am, ¿e obie te rzeczy s± mu potrzebne w tej chwili na wagê z³ota

my¶la³am o jaki¶ fajnych kapciach - mi¶kach. teraz lata na boso a tak chêtnie by je nosi³...

pozdrawiam
alufa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 22:02   #50
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 7 952
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

ja ciê bardzo alufa przepraszam, ale co z tego, ¿e potrzebne? przecie¿ to ma byæ prezent gwiazdkowy, co¶ co jest sam± rado¶ci± i zabaw±, praktyczne prezenty dla dziecka?
ja mam 10letniego syna i nie wydaje mi siê ¿eby on czy jakikolwiek z jego kolegów ucieszy³ siê z kapci mi¶ków
a w chodzeniu boso nie ma nic z³ego
no chyba, ¿e to prezent jeden z wielu, to stawia³abym na s³ownik
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-12, 20:40   #51
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 873
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Poka¿ wiadomo¶æ
ja ciê bardzo alufa przepraszam, ale co z tego, ¿e potrzebne? przecie¿ to ma byæ prezent gwiazdkowy, co¶ co jest sam± rado¶ci± i zabaw±, praktyczne prezenty dla dziecka?
ja mam 10letniego syna i nie wydaje mi siê ¿eby on czy jakikolwiek z jego kolegów ucieszy³ siê z kapci mi¶ków
a w chodzeniu boso nie ma nic z³ego
no chyba, ¿e to prezent jeden z wielu, to stawia³abym na s³ownik
a ja Ciebie bardzo przepraszam, ale nie staæ mnie na lego za ponad stówê czy inny reklamowany szajs a tandety nie zwyk³am kupowaæ wiêc obra³am sobie 2 takie opcje...
poza tym mam brata który ma 27 lat i kuzyna, który ma 12 i jako¶ oboje cieszyli siê z takich kapci

10 lat to ju¿ raczej nie czas na zabawki. gier planszowych ma ca³± masê, a komputerowej mu nie kupiê, bo uwa¿am, ¿e go to og³upia i zabiera mu dzieciñstwo... ale to tylko MOJE zdanie

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2008-12-12 o 20:41
alufa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-12, 21:21   #52
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 8 190
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez alufa Poka¿ wiadomo¶æ
jak my¶licie
co wola³by dostaæ dziesiêciolatek?
s³ownik pol-ang czy kapcie?
domy¶lam siê, ¿e nic ale uwa¿am, ¿e obie te rzeczy s± mu potrzebne w tej chwili na wagê z³ota

my¶la³am o jaki¶ fajnych kapciach - mi¶kach. teraz lata na boso a tak chêtnie by je nosi³...

pozdrawiam
Ja my¶lê, ¿e wybra³abym s³ownik, ciekawy z obrazkami, interesuj±cy
Istotne jest czym siê ten dziesiêciolatek interesuje i z czego siê bêdzie cieszy³
Bo kupowanie prezentu, ze wzgledu na praktyczno¶æ mo¿e siê skoñczyæ wieeeelkim zawodem ze strony dziecka.
Sama pamiêtam jak marzy³am o hulajnodze a dosta³am globus.
Kapcie mi¶ki te¿ kiedy¶ dosta³am, uzywa³am ich sporadycznie.... bo uwielbiam chodzic boso
***luna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-13, 08:11   #53
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 873
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez ***luna Poka¿ wiadomo¶æ
Ja my¶lê, ¿e wybra³abym s³ownik, ciekawy z obrazkami, interesuj±cy
Istotne jest czym siê ten dziesiêciolatek interesuje i z czego siê bêdzie cieszy³
Bo kupowanie prezentu, ze wzgledu na praktyczno¶æ mo¿e siê skoñczyæ wieeeelkim zawodem ze strony dziecka.
Sama pamiêtam jak marzy³am o hulajnodze a dosta³am globus.
Kapcie mi¶ki te¿ kiedy¶ dosta³am, uzywa³am ich sporadycznie.... bo uwielbiam chodzic boso
to i¿ uwa¿am ¿e nie wszystkie marzenia da siê spe³niæ wynika pewnie z tego, ¿e moje marzenia gwiazdkowe by³y zbyt wygórowane i nigdy nie zostawa³y spe³nione, ale to tak BTW

interesuje siê dinozaurami, ALE ma ju¿ wszystkie mo¿liwe gatunki/ rasy czy jak on to nazywa i z 20 ksi±¿ek, które maj± t± sam± tre¶æ, wiêc bez sensu kupowaæ kolejn±

z nim jest o tyle ciê¿ko, ¿e on ju¿ wszystko ma

no nic. pochodzê po sklepach, mo¿e co¶ wybiorê
alufa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-13, 08:18   #54
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 8 190
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

alufa a mo¿e spodoba³by mu siê zestaw do wykopania dinozaura?
oto opis zabawki, a cena, jakie¶ 30 z³
Cytat:
Dinozaur Tyranozaur - Rex Szkielet do odkopania
¦wietna zabawa dla dzieci. Zestaw dla ma³ego paleontologa, zawiera blok skamieliny, m³oteczek, d³utko oraz instrukcjê sk³adania dinozaura. Kilkugodzinna pasjonuj±ca zabawa, ³±cz±ca ze sob± elementy pracy twórczej z charakterystyczn± dla wiêkszo¶ci ludzi pasj± odkrywcz±. Po rozkuciu skamienia³ej bry³y, wydobywamy z niej czê¶ci szkieletu prehistorycznego dinozaura. Po ich dopasowaniu i z³o¿eniu otrzymujemy oczekiwany efekt w postaci szkieletu dinozaura . Zabawa pobudza wyobra¼niê dziecka oraz zainteresowanie histori± i archeologi±.

Ze wzglêdu na ma³e elementy polecamy dla dzieci powy¿ej 7 lat.
***luna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-13, 08:18   #55
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 7 952
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

o rany alufa po co te nerwy, nie mia³am zamiaru ciê obra¿aæ, ani dotkn±æ
nie napisa³a¶ nic o tym ch³opcu, napisa³a¶ tylko ¿e takie prezenty by mu siê przyda³y, czyli kierowa³a¶ siê praktyczn± stron± ¿ycia a ja próbujê ci zasygnalizowaæ, ¿e akurat gwiazdkowe prezenty s± szczególne, otoczone magi± nawet jak siê ju¿ w Miko³aja nie wierzy
je¶li ch³opiec uwielbia uczyæ siê angielskiego to bêdzie zachwycony s³ownikiem
je¶li otacza siê pluszakami i marznie w nogi to bêdzie zachwycony pluszowymi kapciami, i tyle
a alternatyw± nie jest lego za stówê ani badziew z rynku czy og³upiaj±ce gry

EDIT sorry, wcze¶nie jest, nie zauwa¿y³am, ¿e dosz³y¶cie do dinozaurów to co wy¿ej dotyczy³o naszej pierwszej wymiany zdañ i chyba mo¿emy na tym zakoñczyæ co?
te zestawy wygl±daj± rzeczywi¶cie super http://www.bystroglow.pl/category.ph...zaury-h4-.html mo¿na ca³± kolekcjê zebraæ z czasem oczywi¶cie
jeszcze zawsze istniej± ksi±¿ki, pewnie ju¿ ma, ale mo¿e jakie¶ poboczne, ogólnie o archeologii np.
albo kalendarz http://merlin.pl/Kalendarz-scienny-d.../1,630645.html
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy

Edytowane przez Brewka :)
Czas edycji: 2008-12-13 o 08:40
Brewka :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 20:24   #56
imaginative
Przyczajenie
 
Avatar imaginative
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 25
Exclamation Prezent dla chrze¶niaka - na roczek

Drodzy Moi!

Proszê o pomoc w wyborze prezentu dla mojego chrze¶niaka, który niebawem skoñczy roczek - cena w zasadzie nie gra roli, ale b³agam - nie piszcie nic o polisie na ¿ycie, itp. Chcia³abym, by dosta³ ode mnie co¶ wyj±tkowego, a nie kolejne buciki czy grzechotkê, bo od tego ma inne ciocie.

Z okazji narodzin dosta³ ode mnie m.in. malutk± srebrn± ³y¿eczkê z wygrawerowanym imieniem i dat± urodzenia - jako znak pomy¶lno¶ci i zdrowia.
imaginative jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 22:36   #57
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 2 304
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

ja te¿ poszukujê obecnie prezentu dla rocznego ch³opczyka
dosta³ ju¿ pi³kê, koparkê, maskoty, jak by³ ma³y by³o ³atwiej..
a teraz trudno co¶ wykombinowaæ nowego, czego jeszcze nie ma,
wszelkie autka, pi³eczki g±bczaki, pluszaki, puzzle, ksi±¿eczki, klocki...
przez mate edukacyjn±, a¿ po hustawkê pokojow± i inne rzeczy.. ju¿ ma
co tu teraz wyszukaæ?

ps/ a ta ramka z glink± do odbicia ³apki, to chyba dla mniejszych dzieci, prawda?
pomó¿cie wyrodnej cioci, pls
Silwena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-01, 20:22   #58
Apolinka
Zadomowienie
 
Avatar Apolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 1 097
Dot.: Prezent dla chrze¶niaka - na roczek

Hmmm a rowerek taki ma³y na trzech kó³kach, z takimi ró¿nymi bajerkami?
Apolinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-06, 11:06   #59
basiacy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Witam. najlepiej jednk sprawdzaja sie zabawki. dla maluszka warto kupiæ zabawki Fisher Price bo to jednak zana marka i sprawdzona. dla starszych ch³opców proponuje klocki lego np. mozna znalezc je na tej stronie http://www.more4kids.pl/page,kategor...-klocki,1.html a dziewczynko mo¿na kupiæ lalkê Barbie : http://www.more4kids.pl/page,kategor...,1,barbie.html. sprawdzi³am na moich chrze¶niakach i rêcze ¿e byli zadowoleni. Ma³y a¿ skaka³ z rado¶ci jak zobaczy³ klocki Lego. Zreszt± pojawi³y sie w sprzeda¿y lego duplo i moga siê nimi bawic juz 2-latki. powodzenia przey wyborze prezentu
basiacy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-07, 01:38   #60
yezhee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 3
dajmy wêdkê, nie rybê

Witam,
Najwa¿niejsze przy kupowaniu prezentu zastanowiæ siê nad tym na ile konkretna zabawka pomo¿e wspólnie spêdziæ niezapomniane chwile, pobudzi jego wyobra¼niê.
I najwa¿niejsz by na ka¿dym etapie jego ¿ycia traktowaæ powa¿nie.
Ja ze swoim synem zaczeli¶my malowac jak mia³ 1,5 roku i by³a ¶wietna zabawa.
Kupowa³em kredki i farby, ró¿ne papiery. Jeden mia³ 5 a drugi 9 gdy zbilsmy ramy, rozci±gnêli¶my p³ótno, pomalowalismy najpierw klejem kostnym (najpierw musia³em rozpu¶cic go na kuchence) potem bia³y podk³ad i malowanie.
oczywi¶cie wyci±³em ze sklejki du¿e palety (do tej pory mamy pami±tkê), ka¿dy swoje pêdzelki i 'wielka twórczo¶æ' farbami olejnymi (na podwórku gdy¿ ¶mierdz±).
To by³o w³a¶nie to.
Z drugiej strony mog³em po¶wiêciæ tak wiele czasu swoim synom gdyz czasami byw±³em bezrobotny. Ala tak to ju¿ w ¿yciu bywa.

W miêdzyczasie gra w chiñczyka, bierki, warcaby, szachy.
Kto teraz dzieciakom kupuje szachy? Nie¼le grali.
Wspólna gra w pilke, badmingtona czy dzieciêcy hokej na trawie.
Gra w badmingtona pozwoli³a mi zainteresowaæ ich jêzykiem angielskim.
Jedno odbicie dzieñ tygodnia lub miesi±c lub literka alfabetu. Nic na si³ê. Najwa¿niejsza by³a zabawa!
Po latach jeden i drugi zdali FCE i CAE a ojciec nie .
Za komunijne pieni±dze syn postanowilkupiæ najtañsze skrzypce. Po miesi±cu chodzenia na prywatne lekcje jak nauczyciel potwierdzi³ s³uch i sensowno¶æ nauki kupili¶my. Ojciec p³acil za lekcje. Po dwóch latach trzeba by³o zrezygnowaæ (ja ¿a³ujê, gdy¿ mia³ naprawdê wyniki i nawet próbowal co¶ sam komponowaæ) gdy¿ ojciec znowu trafi³ na bezrobocie i trzeba by³o tzw. ci±æ koszty (nauczyciel nawet chcia³ dawaæ lekcje bezplatnie byle tylko syn móg³ kontynuowaæ naukê). A pó¼niej minê³o zbyt du¿o czasu do powrotu
Pamiêtam jak na stadionie kupilem rosyjski mikroskopik. Du¿o nie by³o widaæ - ale jednak mikroskop. Teraz w stosunkowo niewielkiej cenie mo¿na nie tylko kupiæ mikroskop ale i teleskop. A wiêc i mikro¶wiat i odleg³e galaktyki. Nale¿y zawsze pamiêtaæ aby marzenia dziecka i jego samego traktowaæ powa¿nie.
Zawsze stosowa³em w ¿yciu zasadê - je¿eli siê czym¶ syn interesuje to pomogê maksymalnie jak tylko umiem. Czy to wskazuj±c mo¿liwo¶ci czy wspólnie decyduj±c o jakim¶ zakupie.
A wcze¶niej oczywi¶cie by³y te¿ wspólne czytania, liczenia.
Ka¿dy chwali swoje dzieci - jak poszli do 1 klasy to nauczyciele mówili ¿e w zasadzie to nadaj± siê do drugiej.
Wcze¶nie mieli dostêp do komputera, Zaczynali¶my od wspólnych gier, pisania itp.
I teraz komputer jest dla nich g³ównie narzêdziem.
Ceny sprzêtu s± coraz ni¿sze.
Jak siê kiedy¶ mówi³o dajmy wêdkê, nie rybê.
Teraz jeden studiuje na dziennej architekturze a drugi chce i¶æ na uczelniê zwiazan± z fotografi±. I mam nadziejê, ¿e nawet je¶li nie za pierwszym razem to mu siê uda. I bêdê jemu kibicowa³.
Ale siê rozpisa³em
Kto¶ siê pyta³ na forum czy dla dziewczynki 5 letniej mikroksop nie jest zbyt powa¿ny. Dlaczego dziecko 4 czy 5 letnie graj±ce na skrzypcach ( i to nie dlatego ¿e rodzice tak chc±) mo¿e siê uczyæ gry a obserwacjemikroksopowe ju¿ siê nie nadaj±. Wa¿ne jest co innego. Ile czasu moze Pani po¶wiêciæ dziecku i wspólnie z nim szykowaæ preparaty, patrzeæ co mieszka w ka³u¿y czy jab³ku, obserwowaæ bakterie.
Ostatni znalaz³em taki mikroskop cyfrowy OM012:
http://deltaoptical.pl/mikroskopy/mikroskop-cyfrowy-delta-optical-um012,d1530.html prosty w obs³udze a daj±cy tyle mo¿liwo¶ci.
Mo¿na zrobiæ zdjêcie, nagraæ filmik a potem prowadziæ 'dziennik badacza'
Wa¿ne, by dziecko odczu³o, ¿e ma powazny instrument.
I to tylko jeden przyk³ad prezentu, który pobudza wyobra¼niê. Naprawdê, teraz w internecie mozna dla k±zdego wieku dziecka znale¼æ co¶ warto¶ciowego.
Rodzice odrobcie swoje lekcje! I nie musz± to byæ wcale drogie prezenty by wasze dziecko siê rozwija³o. Nie po¿alujecie w przysz³o¶ci!
Ludwik Pasteur na znacznie gorszych od obecnych 'edukacyjnych' mikorkospów uzyskal wspania³e rezultaty. A przecie¿ wirus w¶cieklizny chyba zobaczono dopiero w 1961r. na mikroskopie elektronowym!
Podobno drugi wielki naukowiec XIX wieku Robert Koch zaj±³ siê bakteriami, gdy ¿ona mu podarowa³a mikroskop.

I na zakonczenie: zawsze dzieciom powtarza³em: oceny s± dla nauczycieli a dla mnie wa¿ne jest co masz g³owie a oni na to: tato , co ty mowisz!
Ale patrz±c na nich widzê, ¿e to ja mia³em racjê traktuj±c ich jak partnerów (oczywi¶cie dostosowuj±c do konkretnego wieku).

Pozdrawiam wszystkich czytaj±cych
i przepraszam za zbyt d³ugie 'przynudzanie'
Jerzy

Edytowane przez yezhee
Czas edycji: 2009-03-07 o 01:42
yezhee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Prezenty


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2024-02-21 10:53:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.