Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-07-18, 15:52   #181
pyskata 21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

No ale kurcze jecha³ przed nami samochód i wrzuci³ kierunek i skrêca³ w lewo a ten go wyprzedza, bo stwierdzi³, ¿e zd±rzy i gdyby nie to, ¿e zaczê³am krzyczeæ to nie wiem co by by³o... chyba buuum

No ale dziewczyny, bez stresu, to przecie¿ tylko facet ja mocno trzymam kciuki, za te które bêd± zdawaæ! Dacie radê
pyskata 21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-22, 20:43   #182
KrejzoOola
Rozeznanie
 
Avatar KrejzoOola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdzie¶ na koñcu $wiata...
Wiadomo¶ci: 715
GG do KrejzoOola
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

hej Dziewczyny
jutro mam swój 10 egzamin...
wiem, strasznie brzmi ta liczba.
ju¿ nie wyrabiam psychucznie, mam wrazenie, ze nigdy mi sie nie uda...
na 1 egzaminie je¼dzi³am 40 minut, wymusi³am pierwszeñstwo
na 2 - 35 min - zle parkowanie
na 3 - 30 minut, chcia³am zawrocic w miejscu gdize nie wolno zawracac...
4-5 - oblalam na luku
6-7 - wyjechalam na miasto, ale oblalam nie pamietam na czym
8-9 znow na luku....
a najlepsz ejest to, ze z moim instruktorem przed kazdym egzaminem powtarzam plac i luk robie bez zarzutu, on sam sie dizwi czemu tka oblewam...

Bo¿e Dziewczyny ja ju¿ naprawdê nie mam si³y...
__________________
"Marzenie o czym¶ nieprawdopodobnym ma
swoj± nazwê. Nazywamy je nadziej±..."


KrejzoOola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-23, 15:23   #183
pyskata 21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

No i jak Ci posz³o?? Mam nadziejê, ¿e do przodu,
pyskata 21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-01, 20:11   #184
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomo¶ci: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez KrejzoOola Poka¿ wiadomo¶æ
hej Dziewczyny
jutro mam swój 10 egzamin...
wiem, strasznie brzmi ta liczba.
ju¿ nie wyrabiam psychucznie, mam wrazenie, ze nigdy mi sie nie uda...
na 1 egzaminie je¼dzi³am 40 minut, wymusi³am pierwszeñstwo
na 2 - 35 min - zle parkowanie
na 3 - 30 minut, chcia³am zawrocic w miejscu gdize nie wolno zawracac...
4-5 - oblalam na luku
6-7 - wyjechalam na miasto, ale oblalam nie pamietam na czym
8-9 znow na luku....
a najlepsz ejest to, ze z moim instruktorem przed kazdym egzaminem powtarzam plac i luk robie bez zarzutu, on sam sie dizwi czemu tka oblewam...


Bo¿e Dziewczyny ja ju¿ naprawdê nie mam si³y...

S³uchaj, a mo¿e zrób sobie przerwê lub zdawaj gdzie indziej? Znam przypadek, kiedy dziewczyna zdawa³a 13 razy w jednym mie¶cie, a pojecha³a do innego którego nawet nie zna³a i zda³a od razu. Z kolei inna kole¿anka te¿ siê mêczy³a, a zda³a od razu kiedy zrobi³a sobie pó³roczn± przerwê i nabra³a dystansu. A przed egzaminem zrobi³a sobie ledwie kilka godzin dla przypomnienia.

Ja zdawa³am 4 razy. Zda³am dopiero po zmianie instuktora, chocia¿ u poprzedniego teoretycznie wiêkszo¶æ ludzi zdawa³a. Ale co z tego? Tamten pokaza³ mi nowe rzeczy, proste rozwi±zania, taka "eureka" Czasem przydaje siê od¶wie¿enie. Przedtem by³am tak zmasakrowana psychicznie ¿e ca³y czas p³aka³am!

1 podej¶cie - nie zatrzymanie siê na stopie - zagapi³am siê z nerwów, a stop by³ w krzakach i nie by³ widoczny z daleka (na osiedlu domków, sam koniec miasta). Nie zd±¿y³am wyhamowaæ.
2 podej¶cie - wycofywa³am z bramy i go¶æ mi ust±pi³, a ja przejecha³am (powinnam by³a czekaæ, a¿ sobie pojedzie - sami widzicie ¿e w realnym ¿yciu nikt tak nie robi)
3 podej¶cie - nie odskoczy³ mi kierunkowskaz po zje¼dzie ze skrzy¿owania (zwykle robi to sam), a ja zapomnia³am go wy³±czyæ
4 - zdane
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2012-08-01 o 20:16
klaudynka4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-10, 15:25   #185
wiola1380
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez zgagaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Te, które zda³y s± szczê¶ciarami
Wiadomo - o powodzeniu na egzaminie decyduje wiele czynników. Która z nas obla³a najwiêcej razy? I na czym Was, drogie Wiza¿anki oblewali ci ¬li i Paskudni Egzaminatorzy?

Mówiê o egzaminie praktycznym, bo teoria jak wiemy jest do przeskoczenia. Nawet bezbole¶nie

Poszukajmy rekordzistki...
Byæ mo¿e jest to trochê niechlubne, ale dla taki egzamin to co¶ strasznego i wszystkie prze¿ywamy je inaczej.

np. moj± znajom± obla³ za to, ¿e przejecha³a za blisko krawê¿nika i ¿e gdyby tam sta³ pieszy, to by mu z³ama³a rêkê

a kolega kole¿anki (...) w Tarnowie za 13 podej¶cie dosta³ od O¶rodka Egzaminacyjnego rower... chyba by³a to delikatna sugestia, ¿eby wybra³ dwa kó³ka...

ja zda³am za 2gim razem, wiêc rekordzistk± nie jestem,
ale za 2 podej¶ciem denerwowa³am siê o wiele bardziej.
Jak to jest ze stresem, jak siê podchodzi po raz 6? Czy jest wiêkszy, czy mniejszy... czy ju¿ cz³owieka dopada zobojêtnienie na wszystko?

W Krakowskim WORD-zie zdaje mniej ni¿ 30% podchodz±cych do egzaminu... (informacja oficjalna od pracownika). To naprawdê straszny wynik...

I czy wszystko mo¿na zwaliæ na egzaminatora? Osobi¶cie trafia³am na bardzo przyjemnych, nie mogê narzekaæ, za 1wszym razem obla³am na ³uku ... wjecha³am na pacho³ek, wiêc nie by³o dyskusji. Ale wiedzia³am, ¿e na tym oblejê, gdy¿ na kursie na Chevrolecie zawsze mi wychodzi³ ³uk, a egzamin przysz³o mi zdawaæ na Toyocie -.-'
Ale siê uda³o
hej ja 4 razy zdawalam plac za kazdym razem zle na ³uku teraz zdaje 5 raz miasto ogolnie 9 raz dzis mnie oblal za to ze milam jechac 30 ajecha³am 35 na godz mam juz dola czy kiedykolwiek zdam
wiola1380 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-18, 19:43   #186
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 397
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

ja juz 7 raz zdajê (6 razy w D±browie Gorniczej)
1-³uk
2-³uk
3-³uk
Ale top dlatego ze bylam ¼le przygotowana
4-nie zatrzymanie sie na strza³ce ;(
5-przejechanie przez ciag³±
6-parkowanie równoleg³e
Teraz 7 raz w Katowicach... Mo¿e bêdzie dobrze wiecie...nowe miasto nowe mozliwo¶ci xD
PS. @Krejzolka: Zda³as ju¿?

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2012-08-18 o 19:45
Babel1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-23, 20:14   #187
Aneczak
Raczkowanie
 
Avatar Aneczak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Ja zdawa³am 9 razy
1- £uk
2- Nie w³±czone ¶wiat³a- wtedy nie by³o jeszcze obowi±zku ca³orocznej jazdy na w³±czonych
3- zawrócenie w niedozwolonym miejscu
4- £uk
5- wymuszenie
6- ³uk
7- ¶ciêty zakrêt( po³owa ko³a)
8- wjechanie pod pr±d
A ten 9 tez bym obla³a przed wjazdem do o¶rodka- przed szlabanem by³ znak stop, a ¿e mi szlaban otworzyli jak podje¿d¿a³am to ju¿ z nerwów i ze szczê¶cia ¿e ju¿ minuty dziel± mnie od tych magicznych s³ów: zda³a pani ca³kiem zapomnia³am siê zatrzymaæ. Ale siê uda³o . I powiem wam, ¿e nic tak nie cieszy jak sukces okupiony litrami wylanych ³ez, nerwów i pieniêdzy Tak¿e, nie warto siê poddawaæ choæby by³o naprawdê ciê¿ko.
Aneczak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 20:29   #188
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 397
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

@Aneczak: w jakim mie¶cie zdawa³a¶?
ale jak to? jak za 3 pisalas "niew³±czone ¶wiat³a" a za 8 "¶ciety zakrêt" to za takie powiedzmy "ma³e b³êdy" uwalaja ca³y egzamin? Ja my¶la³am ¿e mo¿na normalnie miec dwa, tylko taki jakis powazny to od razu koniec...<confused> ??
ja mia³am dzisiaj niestety 7 i uwali³am te¿ a juz mysla³am ze zdam bo plac ³adnie (w nowym miescie zdawalam) wiec miasto tez ok ... a tu jakies glupie z³e b³êdy robilam jakbym pierwszy raz samochodem jechala (

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2012-08-24 o 20:31
Babel1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-25, 08:43   #189
Aneczak
Raczkowanie
 
Avatar Aneczak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Zdawa³am we Wroc³awiu.Nie w³±czone ¶wiat³a eliminuj± odrazu.A w przypadku ¶ciêcia zakrêtu, egzaminatorka mi poprostu zahamowa³aa w takim wypadku egzamin tez koñczy siê momentalnie. Wszystko przez nerwy.Ja juz do tego 9 egzaminu podesz³am z takim podejsciem, ¿e jak sie nie uda to ju¿ koniec wiêcej nie podchodzê- bo znow po 3 niezdanym musialabym wykupic 5 godzin dodatkowo. Ale naszczê¶cie sie uda³o. Nawet parkowanie równolegle, z ktorym mialam klopoty wysz³o idealnie I we wrzesniu minie juz 5 lat odkad formalnie jestem kierowca, i to nie jest tak,¿e zdalam za tym 9 razem i jestem jaka¶ zawalidrog± jak pewnie wiekszo¶c mysli. Zero st³uczek, i uwa¿am ze jestem dobrym kierowc±. Trzeba miec, te¿ trochê szczê¶cia i trafiæ na dobrego egzaminatora. Ja na swoje nieszczê¶cie 3 razy trafi³am na kobiety, które swoim zachowaniem i stosunkiem do cz³owieka powodowa³y jeszcze wiêkszy stres .Powodzenia dasz radê!
Aneczak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-25, 19:35   #190
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 397
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

@Aneczak: Gratuluje Ci w koncu zdania ale ja tak mysle jak teraz za tym 8 nie zdam (za 4 wyjecha³am z placu wogole ;/ ) to koniec z tym...moze ja sie jeszcze do tego nie nadaje moze powinnam poczekac...;/
KATOWICE <3

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Moze rzeczywiscie sie nie nadaje na kierowce i tak na si³e ;( . . .
bo takie bledy jakie ja robie to prosi o litosc "skoncz z tym prawkiem, nie nadajesz siê"!!!
Babel1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-25, 20:36   #191
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Poka¿ wiadomo¶æ
@Aneczak: Gratuluje Ci w koncu zdania ale ja tak mysle jak teraz za tym 8 nie zdam (za 4 wyjecha³am z placu wogole ;/ ) to koniec z tym...moze ja sie jeszcze do tego nie nadaje moze powinnam poczekac...;/
KATOWICE <3

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Moze rzeczywiscie sie nie nadaje na kierowce i tak na si³e ;( . . .
bo takie bledy jakie ja robie to prosi o litosc "skoncz z tym prawkiem, nie nadajesz siê"!!!
nie ma, ze sie nie nadajesz. Z iloma instruktorami je¼dzi³a¶? poprostu mo¿e ¼le ciê przygotowa³ jeden czy drugi.
Mój instruktor za ka¿dym razem ka¿dy manewr ze mna omawia³ dlaczego tak a nie inaczej itp. choæby na kazdej je¼dzie mia³ to samo powtarzaæ. Bed±c na egzaminie jak egzaminator dawa³ mi polecenia do wykonania w uszach mia³am tylko s³owa instruktora ju¿ chyba wyuczone na pamiêæ od ci±g³ego ich powtarzania jak co zrobiæ, ¿eby zwolniæ i poma³u jechaæ przy skrêcie- ¿eby na linie ci±g³± nie najechaæ, na wysepke, nie ¶cinaæ zakrêtów, nie wjechaæ pod zakaz wjazdu, zachowaæ dobr± odleg³o¶c od omijanych pojazdów, czêsto spogl±daæ w lusterka czy nie przejechaæ stopu i wiele innych. Nie bylo mowy, ¿ebym co¶ zrobi³a nie tak je¿d¿±c po mie¶cie. Jedyne co ba³am sie parkowania i na tym mia³am jeden b³±d ale to by³o do poprawki i drugie wysz³o.' Nie wiem mo¿e trzeba sobie wypisac na kartce i wkuæ na pamiêæ rzeczy o których nie wolno zapomn±æ na egzaminie je¿d¿±c po miescie
ajam89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 21:59   #192
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 397
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

po prostu problem jest gdzie indziej, bo plac bez problemu a miasto masakrejszyn
Babel1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-27, 12:18   #193
Aneczak
Raczkowanie
 
Avatar Aneczak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Mi przy ka¿dym egzaminie jak ju¿ uda³o mi siê zdaæ ³uk, i mia³am mieæ górkê- tak trzês³y siê nogi jak jechalam juz do tej górki, ¿e masakra. A z ni± nigdy problemu nie mialam Tylko po tym ³uku zrobionym takie dziwne uczucie i nie wiem czym powodowane .
Nie ma, ¿e siê nie nadajesz! ¯ycie jest po to, ¿eby klêski zamieniaæ w sukcesy .Dasz radê, i po latach bêdziesz wspominaæ to ze ¶miechem jak ja
Aneczak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-08, 22:54   #194
Isiala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

"srubka"piszesz racje ,zgadzam sie z toba ale nie zawsze tak jest .Ja za kilka tygodni podchodze po raz drugi do egzaminu praktycznego rowniez ze wzgledu za brak ustapienia pierwszenstwa na 1 egzaminie.W moim wypadku byla to okropna choroba glowa gardlo zatoki i do tego strasznie nie mily egzaminator ,stres nie do opisania.Nigdy nie wymusilam pierwszenstwa a jezdze bardzo dobrze Stres Stres i jeszcze raz stres.Trzeba miec szczescie tylko i wylacznie .Znam kilka osob ktore kompletnie nie umieja jezdzic jedynie mialy szczescie na egzaminie To niesprawiedliwe
Isiala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-16, 08:22   #195
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomo¶ci: 1 859
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Jak zdawa³am ponad 2 lata temu prawko, to instruktor opowiada³ mi o starszej kobiecie, która wtedy zdawa³a ju¿ 34.raz. By³a to ponoæ ju¿ totalna desperacja, robienie prawka potajemnie przed rodzin±. Kobieta ponoæ chcia³a mieæ prawo jazdy, ¿eby doje¿d¿aæ do ko¶cio³a, na zakupy- dla wygody, bo mieszka³a na wsi i mia³a daleko, ale có¿, to niczego nie t³umaczy. Nie wiem jak to siê skoñczy³o, ciekawe czy zda³a
__________________
"Byæ zagadk±, której nikt nie zd±¿y zgadn±æ, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-07, 12:04   #196
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 989
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Agoorka Poka¿ wiadomo¶æ
Jak zdawa³am ponad 2 lata temu prawko, to instruktor opowiada³ mi o starszej kobiecie, która wtedy zdawa³a ju¿ 34.raz. By³a to ponoæ ju¿ totalna desperacja, robienie prawka potajemnie przed rodzin±. Kobieta ponoæ chcia³a mieæ prawo jazdy, ¿eby doje¿d¿aæ do ko¶cio³a, na zakupy- dla wygody, bo mieszka³a na wsi i mia³a daleko, ale có¿, to niczego nie t³umaczy. Nie wiem jak to siê skoñczy³o, ciekawe czy zda³a
A to nie by³o czasem w lubelskim word?
__________________
maza

tkwi w ka¿dym z nas...

"Nie sztuka mi siê oprzeæ,
sztuka zaakceptowaæ"
mazena111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 21:15   #197
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 405
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Na kursie mia³am w grupie dziewczynê, której te¶ciowa zda³a ponoæ za 27 razem.
ja i moj kot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-20, 16:17   #198
Czekollladowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekollladowa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Tam gdzie diabe³ mówi dobranoc :)
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

ja zda³am dzisiaj za 6 razem

1-2- raz na placu ³uk i górka
3- najechanie na podwójn± ci±g³±
4-5 raz nie "zatrzyma³am siê na stopie" a na nastêpnym egzaminie stworzy³am zagro¿enie w ruchu drogowym...
Czekollladowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 21:26   #199
LALKA29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Witam, ja za to jestem rekordzistk± teorii chyba 7 czy 8 razy, nigdy nie mia³am g³owy do zapamiêtywania szczegó³ów, za to praktykê zdawa³am 5 razy:
1 - zapomnia³am w³±czyæ ¶wiat³a po wyjechaniu z placu ( komentarz: "widzi pani co¶?" a ja na to "co te¿ pan insynuuje, ¿e jestem ¶lepa?")
2 - nie zmie¶ci³am siê na ulicy - urwa³am ¼le zaparkowanemu taksówkarzowi lusterko, instruktor nie zd±¿y³ zareagowaæ.
3 - "zbyt porywcza i niebezpieczna jazda" czyli w³a¶ciwie za nic
4 - przekroczenie dozwolonej prêdko¶ci - podczas wyprzedzania!!!! no te¿ siê nie maj± do czego przyczepiæ, jak Ci jedzie ci±gnik 20km/h to we¼ siê nie zdenerwuj i nie przyci¶nij gazu (dodam ¿e jestem motocyklistk± wiêc je¼dziæ potrafiê
Tu ju¿ opad³y mi rêce wiêc za namow± kolegi mê¿a pojecha³am z nim na szkolenie bezpiecznej jazdy (bo stwierdzi³ ¿e tego mi brakuje) oferta z www.devil-cars.pl jakby która¶ by³a zainteresowana, trochê teori instruktor (rajdowiec) i szkolenie bezpiecznej jazdy w ekstremalnych warunkach.
5 - egzamin zdany pozytywnie pochwa³a od instruktora "podoba mi siê Pani dynamiczna jazda, zda³a Pani egzamin - podaje mi podpisany, i pyta - przesiadamy siê czy dojedzie Pani w 5 min do o¶rodka?" - dam radê ale z³amie przepisy ograniczenia prêdko¶ci, a go¶æ mi daje t± kartkê egzaminacyjn±, i mówi "ju¿ pani zda³a jak bêdziemy niedaleko o¶rodka to powiem pani ¿eby pani zwolni³a ¿eby to jako¶ wygl±da³o"
I tak pojecha³am L-k± egzaminacyjn± bezpiecznie szybko, ³ami±c przepisy i wysiadaj±c z samochodu egzaminacyjnego instruktor zapyta³: "stracone prawko za punkty?"
odp: "motocyklistka"
instr: " widaæ ¿e potrafi pani je¼dziæ - 1 podej¶cie?"
odp: "na samochód 5"
instr: "niemo¿liwe, co by³o nie tak?"
wyt³umaczenia ¿e zbyt szybka jazda i przyzwyczajenia z motocykla, a jak wspomnia³am o kursie bezpiecznej jazdy w devil-cars.pl to stwierdzi³, ¿e to naprawdê dobry pomys³ na douczenie siê prawdziwej jazdy i ¿e sam kiedy¶ prowadzi³ takie kursy.

Powodzenia ¿yczê wszystkim stresuj±cym siê, nie ma siê czego baæ, tylko trzeba pilnowaæ ograniczeñ, przestrzegaæ przepisów, je¿eli uczestniczysz w wypadku, nie ze swojej winy, zachowaj zimn± krew, pamiêtaj egzaminator na Ciebie patrzy. Je¿eli ju¿ dosz³o do wypadku zazwyczaj nie jest to twoja wina, egzaminator jest od tego aby do wypadku na drodze z Twojej winy nie by³o, wiêc je¿eli bêdzie na 99.99% to nie Twoja wina
Informacja ze szko³y bezpiecznej jazdy... Uczysz siê równie¿ jak zachowywaæ siê w stresuj±cych przypadkach.
LALKA29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 10:47   #200
Pani_Dogar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

LALKA29 ale tu subteln± reklamê zapoda³a¶, chyba nie my¶lisz, ¿e kto¶ siê na to nabierze
A propo egzaminów ja zda³am za drugim razem, pierwszy oblany na górce
Wiadomo na egzaminach ró¿ne sytuacje siê zdarzaj±, ale mówienie, ¿e to wina egzaminatora to ju¿ lekka przesada. Nie potrafisz je¼dziæ, nie zdajesz egzaminu, proste i logiczne.
Pani_Dogar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-10, 12:42   #201
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 290
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Pani_Dogar Poka¿ wiadomo¶æ
LALKA29 ale tu subteln± reklamê zapoda³a¶, chyba nie my¶lisz, ¿e kto¶ siê na to nabierze
A propo egzaminów ja zda³am za drugim razem, pierwszy oblany na górce
Wiadomo na egzaminach ró¿ne sytuacje siê zdarzaj±, ale mówienie, ¿e to wina egzaminatora to ju¿ lekka przesada. Nie potrafisz je¼dziæ, nie zdajesz egzaminu, proste i logiczne.
Yhy reklama reklam± ale egzaminator zawsze w o¶rodku mówi ¿e egzamin pozytywny, a nie ¿e 15 km od o¶rodka a potem mo¿na bezkarnie przepisy ³amaæ :P Takiej ¶miemy dawno nie s³ysza³am ale looz .. ja zda³am za 4 razem, z czego tylko raz uwa¿am ¿e egzaminator mnie uwali³ na si³ê na ³uku (tzn raz mi zgas³ silnik to fakt, ale drugi raz 1 cm zderzaka by³ ponoæ nad lini±, ale jej nie przekroczy³), poza tym dwa razy moja wina (wymuszenie i przekroczenie prêdko¶ci).
Kasiasta89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-15, 15:40   #202
Dekompresja
Raczkowanie
 
Avatar Dekompresja
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: EPI/DW
Wiadomo¶ci: 136
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Hej, ja ju¿ zda³am ale przysz³o mi ciê¿ko bo dopiero za 10 razem.
Dekompresja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-15, 22:27   #203
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomo¶ci: 3 365
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

grunt ¿e zdane ja siê podda³am po 2 razach ale my¶lê po cichu czy by nie wróciæ jak tylko skombinujê sk±d¶ kasê
sereniti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-15, 22:31   #204
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 105
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Ja zda³am dopiero za 8 (ale po 7 podda³am siê na prawie 5 msc)
By³am nieprzygotowana, albo nerwy mnie zjada³y do koñca

Dzi¶ zda³am praktyke na A2 za 1 podej¶ciem. Uczy³am siê tam, gdzie doszkala³am sie przed ostatnim egzaminem na B.
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-20, 07:53   #205
Alisia88
Raczkowanie
 
Avatar Alisia88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez shiava Poka¿ wiadomo¶æ

Mam kolezanke ktora zdala za 14 razem.
Masakra normalnie. Zajelo jej to ze 3 lata...
Mój s±siad zda³ za 13 razem
Alisia88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.