brwi i rzęsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-21, 13:37   #1
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23

brwi i rzęsy


Pomóżcie mi coś z tym zrobić, a mianowicie mam raczej ciemną karnację często też chodzę do solarium, mam jednak pewien kłopot moje rzesy i brwi są bardzo rzadkie. Mam czarne włosy i chcąc wyglądać jak człowiek muszę codziennie poprawiać kształt brwi kredką mimo że są idealnie wyregulowane, z rzęsami jest podobnie. Może macie jakieś pomysłu proszę o pomoc. Dziękuje.
__________________
Izabelka_bb
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 16:22   #2
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: brwi i rzęsy

Hej! Jesli chcesz je zagescic, odsylam do watku:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1105284828
Pzdr.
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 20:00   #3
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Czy znacie jakieś sposoby na trwałe (albo przynajmniej trwalsze niż 1 dzień ) przyciemnienie oprawy oczu, ktore nie powodowałyby niszczenia włosków jak to się dzieje w przypadku henny? Czy np. pomysł rozcieńczenia henny wodą zamiast wodą utlenioną może dać jakieś efekty (i nie zniszczyć...)?
Dodam jeszcze tylko, że efekty makijażu permanentnego niespecjalnie mi się podobają... Poza tym zbyt wysoka cena - ta opcja wiec odpada.

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki! )
Pozdrawiam.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 20:09   #4
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Henna to farba uzyskiwana z rosliny wiec stosowana raz na miesiac nie niszczy tak bardzo wloskow brwi i rzes,a zwykla woda do henny sie nie nadaje musi to byc woda utleniona.
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:22   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Zgadzam sie z poprzedniczka ostatnio mialam robiona henne brwi na pracowni kosmetycznej (studiuje kosmetologie) i musze powiedziec ze podoba mi sie mam jasne wlosy i moje brwi tez byly jasne, malo widoczne a teraz musze powiedziez ze twarz ma calkiem inny charakter Henna tak szybko sie nie zmyje co wiec nie niszyczy tak bardzo wloskow jak np. codzienne uzywanie tuszu do rzes ...jesli stosuje sie odzywki, raz za czas oczy "odpoczywaja" od tuszy itd. to rzesy nie sa cienkie i slabe
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:42   #6
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Ja zaczelam od henny w kolorze czarnym, potem grafit (jestem blondynka słomkową) i nie wyglądało to naturanie strasznie razilo szczególnie jak się troszkę przecholowało z czasem. Teraz od jakiś 3 miesięcy kupuję w Rossmanie za 2 zł brązowa hennę firmy Delia i sama sobie robię brwi i wystarcza na 2 tygodnie (wtedy najlepiej wygląda najładniej podkreśla). Nie zauważyłam aby osłabiało to moje rzęsy. A jak pieknie wyglądam, od razu jakoś tak bardziej wyraziście i czynię to niewielkimi kosztami. Rzęs nie farubje wcaje bo i tak uzywam tuszu więc nie potrzeba mi tego, poza tym sama rzęs sobie nie ufarbuję.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 22:00   #7
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Bron Boze nie wolno stosowac czarnej henny dla osoby o blond wlosach!! Powinno sie stosowac wlasnie grafit, rzadziej braz. Brwi takiej osoby przewaznie sa jasne i cienkie co powoduje ze trzymamy henne baaardzo krotko. Owszem, zdarza sie ze taka osoba ma ciemne i grube brwi, to co inego, trzeba wtedy henne potrzymac dluzej...
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 22:01   #8
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Mimo wszystko - nawet jeżeli woda utleniona aż tak nie niszczy - niewątpliwie rozjaśnia, a ja nie chcę być uzależniona od henny (aż tak jasnej oprawy oczy nie mam).

...nikt nie zna alternatywnych sposobów?
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 10:44   #9
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Ja robie sobie hennę samodzielnie w domu, srednio co 10 dni, codziennie używam na noc olejku rycynowego i rzęsy mam ładne-zdrowe, gęste(mogłyby być dłuższe, ale nie można mieć wszystkiego )
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 11:11   #10
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Henna nie jest bardzo szkodliwa dla rzęs i brwi. Nic innego oprócz niej (ew. makijażu pernamentnego), olejku rycynowego i odżywek nie przychodzi mi do głowy
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 12:42   #11
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Dla mnie grafit był nieodpowiedni, wyglądał jak czarny choć bardzo pilnowałam czasu farbowania. Teraz używam tak jak napisałam brązowej i wyglądam bardzo dobrze i naturalnie, bo nie wychodzi taki typowy brąz, a raczej grafitowo brązowy. Więc ja polecam dla jasnych blondynek brązową Delię z Rossmana.
Selekcjonerko pomyś może o hennie bo jest na prawdę niedroga i wygodna. Przecież to tylko 10 min raz na 10-14 dni i niedrogo. Ja nie zauważyłam żadnych zmian na niekorzyść dla moich brwi.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 15:08   #12
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

podobno olejek rycynowy przyciemnia włosy, więc brwi i rzęsy pewnie też.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 15:43   #13
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

a ja mam troszke inny problem, chcialabym zrobic sobie sama henne na same rzesy ale niewiem jak sie do tego zabrac, moze ktoras z Was powie mi jak to sie robi
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 16:29   #14
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Rozrabiasz henne wg. przepisu podanego na opakowaniu, chyba że używasz henny w żelu i nakładasz po prostu na brwi i rzęsy Mi kiedyś mama pomagała- podładała waciki pod oczy, ja zamykałam oczy, a mama je malowała-dla mnie koszmarne uczucie, do oczu mi się dostało, piekło... Teraz nakładam sama szczoteczką do rzęs- maluje tak jak tuszem ic nie dostaję się do oczu Na rzęsach trzymam 10 minut, ale nie ma tragedii, jeśli przypomnę sobie o hennie kilka minut później. Na brwiach- muszę uważać- mimo iż jestem brunetką- trzymam 4, max. 5 minut. Efekt utrzymuję się średnio tydzień. Od długiego czsu nie stosuję już tuszu
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 16:33   #15
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Sovilo dziekuje za odpowiedz
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 16:41   #16
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Cytat:
Napisane przez justa79
podobno olejek rycynowy przyciemnia włosy, więc brwi i rzęsy pewnie też.
Nawet na 100%
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 17:13   #17
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Cytat:
Napisane przez mirynka
Sovilo dziekuje za odpowiedz
Nie ma za co, mam nadzieję, że informacje okażą się przydatne
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 21:50   #18
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Dzięki za wszystkie odpowiedzi związane z tematem.
Nota bene właśnie testuje RefectoCil i stwierdzam, że oprócz odżywiania co nieco przyciemnia.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 22:03   #19
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Cytat:
Napisane przez carla1010
Dla mnie grafit był nieodpowiedni, wyglądał jak czarny choć bardzo pilnowałam czasu farbowania. Teraz używam tak jak napisałam brązowej i wyglądam bardzo dobrze i naturalnie, bo nie wychodzi taki typowy brąz, a raczej grafitowo brązowy. Więc ja polecam dla jasnych blondynek brązową Delię z Rossmana.
Selekcjonerko pomyś może o hennie bo jest na prawdę niedroga i wygodna. Przecież to tylko 10 min raz na 10-14 dni i niedrogo. Ja nie zauważyłam żadnych zmian na niekorzyść dla moich brwi.
Hm, mnie jak kobieta robila brwi henna to wogole nie trzymala tej henny na brwiach tylko zaraz po nalozeniu szla druga reka z platkiem z woda i zmywala: nakladala i zmywala, i tak ok.2-3 razy i myslalam ze nie bede miec wogole koloru (bo przeciez zdawaloby sie ze henna wogole na brwiach nie byla) a tu jednak dosc ciemne mi wyszly! nie takie ciemne, ale pasuja mi teraz dlatego naprawde: dziewczyny o blond wlosach, ktore maja jasne brwi powinny wlasnie tak farbowac je henna ze zaraz po nalozeniu zmywac, nalozyc szybko jeszcze raz cienko i znow przemyc i gotowe graficik czy braz jak malowany
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 22:11   #20
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Żeby dobrze zrobic henne na rzesach, trzeba ja zrobic czyjas pomoca. Wiadomo, zawsze moze sie dostac cos do oczu i w tym nie ma mistrzow, bo nawet najlepszym sie zdarza... Nakladanie za pomoca szczoteczki jest troche malo precyzyjne. Najlepiej to robic tak jak w gabinetach robia: dolna powieke posmarowac odrobina wazeliy, przylozyc zwilzone delikatnie platek zlozony na pol (jedna warstwa platka wystarczy!) i zamknac oko tak, zeby wszystkie rzesy byly na platku. Rozrobiona henne (duza ilosc!) nakladalamy za pmoca pedzelka UWAGA: z dolu rzesy do gory, rolując pędzelek, tak aby henna nie byla sciagana tak jakby z rzes, lecz nakladala. Nakladamy gruba warstwe i nastepnie przykladamy druga polowka zwilzonego delikatnie platka i trzymamy kilka minut Platki sciagamy trzymajac oba platki i delikatnie sciagamy z rzes zbierajac tym samym jak najwiecej pozostalej henny (nie otwieramy oczu po zdjeciu platka!! bo bedzie płacz ), zmywamy henne z rzes obficie watą z wodą, gdy wata bedzie czysta mozna powoli otworzyc oko. Moze sie zdarzyc ze oko wtedy zacznie piec i szczypac, wiec szybko przemywamy je znow obficie woda (zamkniete oko)...no...to by bylo chyba na tyle
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 23:00   #21
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

polecam odżywkę Taliki Lipocils powodującą wzrost rzęs (także je przyciemnia), a z tańszych propozycji- keratyna
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 01:14   #22
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

witam
jestem ciemna blondynka, wracam do naturalnego koloru włosów i chciałabym mieć brwi podobnego koloru..
niestety moja uroda to jakis ewenement..
ciemny blond włosy, czarne rzęsy a brwi - cieniutki włoski bardzo jasne..prawie nie widoczne!!
próbowałam henny (wlasciwie stosuję ja caly czas od 2ch lat) i widzę ze zniszczyła mi włoski, sa ciensze i jeszcze jasniejsze (chyba przez ta wode utl. w hennie ;/ )
co zrobić by brwi stały sie bardziej wyrazne, mocniejsze i zdrowsze i jak je przyciemniac na dłuzej ( henna trzyma sie ok tygodnia ) ??
czy oeljek rycynowy rzeczywiscie działa???
prosze o pomoc
pozdrawiam
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:54   #23
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

AlexisN - to chyba został ci tylko makijaz permanentny.

Tak jak Ty jestem ciemna blondynką, z czarnymi rzęsami (ale doyć krótkimi) i bardzo jasnymi (i rzadkimi) brwiami. Olejek rycynowy męczyłam dobry rok- jeszcze w czasach ogólniaka. Nic a nic mi nie przyciemnił brwi i jestem wręcz w szoku jak pojawiają się opinie ,że przyciemnia. Ogólnie jak nim smarowałam brwi, czy nawet zwykłym kremem nivea to wydawały się pół tonu ciemniejsze, po zmyciu kolor był normalny. Czyli efekt jak z nieumytymi włosami- jak są tłuste wyglądaja na ciemniejsze. Ale przeciez nie będziesz chodziła z wymazanymi brwiami?!
Ja hennę robię jakieś 10 lat. Kondycja moich brwi raczej się nie zmieniła. Ale męczy mnie już bawienie się w to dlatego marzy mi się porządny makijaż permanentny
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:17   #24
gosiaczek999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

witam, a może przyciemnic je farba do włosów, wiem, wiem to bardzo okrutny pomysł ale trwały
gosiaczek999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 23:19   #25
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Unhappy Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

kurcze..
włsnie tez sie nad tym zastanawiam
bo niby na trwałe by było..
a henna mi niszczy brwi jak nic..
chyba przez ta wode utleniona co sie dodaje zeby działala...

a nie wiecie moze lepiej zamiast wody utl. dolewac ten aktywator tej samej firmy Reflektocil???
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 10:51   #26
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Kiedyś też myślałam by używać farb do włosów- jednak na większości jest napisane by nie używac do brwi i rzęs ( a przynajmniej jak ja się rozglądałam to tak było). Jak się odważysz na ten krok to napisz jakie efekty!

Aktywator który jest dołączany do henny to właśnie woda utleniona - tylko tak "mądrze" nazwana
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 11:35   #27
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

A ja bym odradzała stosowanie farby do włosów do farbowania rzęs czy brwi - pomyśl, jak szczypie henna, jak tylko się dostanie do oka, co dopiero farba, która jest przeznaczona do mniej wrażliwej skóry głowy, mogą wypaśc Ci rzęsy czy brwi, nie mowiąc już nawet o tym, ze może tfu tfu uszkodzic oko.
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 11:49   #28
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Ja mam taki problem, że zawsze po hennie - przy jej zmywaniu wypadają mi pojedyncze brwi, tak około 10-15 z jednej. Dzieje się tak zawsze a wcale nie trzymam jej długo , raczej krócej niż zalecane.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 12:49   #29
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Cytat:
Napisane przez martusia810 Pokaż wiadomość
Ja mam taki problem, że zawsze po hennie - przy jej zmywaniu wypadają mi pojedyncze brwi, tak około 10-15 z jednej. Dzieje się tak zawsze a wcale nie trzymam jej długo , raczej krócej niż zalecane.
To albo zmień hennę - firmę, albo zrezygnuj bo coś Cię chyba uczula
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 09:46   #30
bloodymystery
Raczkowanie
 
Avatar bloodymystery
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 110
Dot.: Brwi i rzęsy - przyciemnić, lecz nie zniszczyć...

Witam. Ja jeszcze pare lat temu zafarbowałam brwi. Zachcialo mi sie rudego koloru na glowie to stwierdzilam ze brwi nie moga tak odstawac ;D Nie uzywalam jednak zwyklej farby, a farby ktora moze na naturalnych wlosach zmienic kolor nawet na jasniejsze (nie mowie o rozjasniaczach). np. mialam odrosty oraz dalej wlosy zafarbowane czarna farba efekt: odrosty byly rude, brwi rude, a dalsze wlosy nadal czarne ;D oczywiscie potem henna w ruch zeby brwi wrocily do siebie. Nic sie nie stalo po farbie, nie dostala sie do oczu i nie wypadly mi po tym brwi.
bloodymystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.