Przebarwienia potrądzikowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 17:17   #1
ana_52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Wink

Przebarwienia potrądzikowe


Otóż, mam cerę trądzikową. Piję bratka i pokrzywę smaruję twarz kremem z serii Ziajka i Acnefanem- to wszystko owszem pomaga na trądzik, ale jak sobie poradzić z przebarwieniami, które po nim pozostały? Macie jakieś propozycje? Z góry dzięki
ana_52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 18:20   #2
patusia12110
Raczkowanie
 
Avatar patusia12110
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Przebarwienia po trądzikowe

Dołączam się do pytania, również się z tym borykam. Stosuję żel ślimaczy, ale po 2 miesiącach nie widzę żadnych efektów, a babka w zielarni tak zachwalała Teraz w nowej gazetce promocyjnej Rossmann'a widziałam jakiś krem z Under Twenty na blizny potrądzikowe i zastanawiam się nad kupnem. Miał go może ktoś? Albo jakieś inne skuteczne?
patusia12110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 09:45   #3
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Przebarwienia po trądzikowe

Przebarwienia z czasem powinny się same rozjaśnić (o ile nie są utrwalone na przykład przez słońce), można ten proces przyspieszyć np. zabiegami kwasowymi (ale nie latem), kwasy pomogą też na blizny. Nawilżona i odżywiona skóra powinna się szybciej regenerować. A apteczne (co nie oznacza - dobre) kremy na przebarwienia czy blizny zazwyczaj również są oparte na kwasach.

Nie wiem, jaki dokładnie skład ma krem Under Twenty ale biorąc pod uwagę te ich produkty, które znam, byłabym ostrożna. Nie podoba mi się na przykład wyraz "chłodzący" i obecność mentolu.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 10:26   #4
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: Przebarwienia po trądzikowe

Jedyne co mi pomoglo to terapia laserowa - usunela i przebarwienia i blizny. Kosztowalo sporo (robilam to nie w Polsce), ale zdecydowanie warto bylo.

Wiem, ze w Polsce jest dostepne cos co nazywa sie photofacial (nie mam pojecia ile kosztuje, niestety). Z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze to najskuteczniejszy sposob, zeby pozbyc sie przebarwien na skorze.
Do usuniecia blizn potrzebny jest silniejszy laser niz ten co uzywaja na photofacial, ale jesli nic innego nie dziala, to uwazam, ze warto sprobowac.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 10:28   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Przebarwienia po trądzikowe

Cytat:
Napisane przez ana_52 Pokaż wiadomość
Otóż, mam cerę trądzikową. Piję bratka i pokrzywę smaruję twarz kremem z serii Ziajka i Acnefanem- to wszystko owszem pomaga na trądzik, ale jak sobie poradzić z przebarwieniami, które po nim pozostały? Macie jakieś propozycje? Z góry dzięki
Zabiegi z kwasami, mikrodermabrazja
Ale przebarwieniami zajmij się dopiero na jesień.

Cytat:
Napisane przez patusia12110 Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania, również się z tym borykam. Stosuję żel ślimaczy, ale po 2 miesiącach nie widzę żadnych efektów, a babka w zielarni tak zachwalała Teraz w nowej gazetce promocyjnej Rossmann'a widziałam jakiś krem z Under Twenty na blizny potrądzikowe i zastanawiam się nad kupnem. Miał go może ktoś? Albo jakieś inne skuteczne?
Z czym się borykasz? Z przebarwieniami czy bliznami? Bo to różnica.
A kremu z Under Twenty bym raczej nie próbowała.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:57   #6
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Przebarwienia po trądzikowe

Z takich mniej inwazyjnych środków [kwasy/lasery] - próbowałaś tego specyfiku http://www.idaliablog.com/2012/09/bu...rm-kontra.html ? ja jestem w fazie używania, ale już widzę dość znaczący postęp
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 18:53   #7
ana_52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Przebarwienia po trądzikowe

" Z czym się borykasz? Z przebarwieniami czy bliznami?"

Zdecydowanie z przebarwieniami. Może ze dwie blizny są ale przebarwień jest zdecydowanie więcej.

Edytowane przez ana_52
Czas edycji: 2013-07-30 o 18:54
ana_52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 21:17   #8
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Przebarwienia po trądzikowe

Ja stosuję krem Soraya Care& Control rozjaśniający przebarwienia i faktycznie działa! Do tego raz na jakiś czas peeling enzymatyczny Ziaja Nuno, tonik ogórkowy z Ziaji.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 12:44   #9
wocb86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Przebarwienia na twarzy

Dziendobry

Chcialam sie poradzic odnosnie moich przebarwien na twarzy (czolo i okolice brody ) . Posiadalam taki glupi nawyk , wyciskania i drapnaia zakornikow krostek i wszystkiego innego co pojawilo sie na mojej twrzy .Konsekwencja czego sa brazowe przebarwienia .Chcialam sie dowiedziec jakim domowym sposobem lub metoda moge je troszke wybawic z mojej twarzy. Z gory dziekuje .
wocb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 13:56   #10
jarek4589
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 95
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Podobno dobry jest domowy tonik z cytryny albo maść z witaminą a,ale nie wiem dokładnie jak bardzo jest to skuteczne,poczytaj o tym w internecie na pewno coś znajdziesz,chociaż wydaje mi się,że najlepszym rozwiązaniem byłaby jakaś maść z apteki
jarek4589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:37   #11
majkaiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Przebarwienia to ciężki temat. I domowe sposoby raczej tu nie pomogą.
Moje przebarwienia zbledły dopiero po wiztach w gabinecie kosmetycznym plus odpowiednie kremy w domu. Potrzeba trochę cierpliwości
majkaiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 14:21   #12
scallini
Przyczajenie
 
Avatar scallini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Domowe sposoby z reguły działają delikatne i są mało skuteczne. Po wakacjach miałam też problem z przebarwieniami na twarzy udało mi się ich pozbyć stosując Bioderma White Objective serum na noc
scallini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 23:34   #13
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Ja używam teraz Acne Derm, liczę, że pomoże
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 10:47   #14
Jagoda19841111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Usunąć przebarwienia nie jest tak łatwo i tanioooooo!!!
Z tego co mówiła mi kosmetyczka podczas zabiegu, zależy to min. od tego ile czasu mamy te przebarwienia. Jeśli mamy TO na twarzy już kilka lat to pozbywanie się tego zajmie nam trochę czasu a co za tym idzie -oczywiście kasa. Jeśli przebarwienia są jeszcze z tego roku to można pokusić się o te domowe sposoby. Ja miałam przebarwienia " zbierane" na mojej twarzyczce ok 2 lata. Peelingi(domowe, sklepowe), maści apteczne, sok z cytryny, kremy rozjaśniające- nic nie pomogło i szkoda mojego czasu. Wtedy zaczęłam szukać w necie jakiegoś dobrego salonu(polecanego). Pomyślałam jak dobry salon TO I DOBRA KOSMETYCZKA- może coś doradzi. Wybrałam jeden z polecanych salonów. Brałam po uwagę lokalizację (pracuję blisko metra CENTRUM). Nie chcę zapeszyć ale jestem po dwóch zabiegach i jest duuuuuuuużo jaśniej. Forumowiczki polecam wam zabieg Whitenning. Nie zrażajcie się ceną - nie ma nic za darmo. Poczytajcie sobie o tym zabiegu a same się skusicie. Ma super opinie. Mam nadzieję że i wam pomoże.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Zapomniałam jeszcze dodać najważniejszego, ceny- 1 zabieg to 190 zł w zależności pewnie od salonu.
Jagoda19841111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 10:41   #15
kamilaska87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Cytat:
Napisane przez Jagoda19841111 Pokaż wiadomość
Usunąć przebarwienia nie jest tak łatwo i tanioooooo!!!
Z tego co mówiła mi kosmetyczka podczas zabiegu, zależy to min. od tego ile czasu mamy te przebarwienia. Jeśli mamy TO na twarzy już kilka lat to pozbywanie się tego zajmie nam trochę czasu a co za tym idzie -oczywiście kasa. Jeśli przebarwienia są jeszcze z tego roku to można pokusić się o te domowe sposoby. Ja miałam przebarwienia " zbierane" na mojej twarzyczce ok 2 lata. Peelingi(domowe, sklepowe), maści apteczne, sok z cytryny, kremy rozjaśniające- nic nie pomogło i szkoda mojego czasu. Wtedy zaczęłam szukać w necie jakiegoś dobrego salonu(polecanego). Pomyślałam jak dobry salon TO I DOBRA KOSMETYCZKA- może coś doradzi. Wybrałam jeden z polecanych salonów. Brałam po uwagę lokalizację (pracuję blisko metra CENTRUM). Nie chcę zapeszyć ale jestem po dwóch zabiegach i jest duuuuuuuużo jaśniej. Forumowiczki polecam wam zabieg Whitenning. Nie zrażajcie się ceną - nie ma nic za darmo. Poczytajcie sobie o tym zabiegu a same się skusicie. Ma super opinie. Mam nadzieję że i wam pomoże.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Zapomniałam jeszcze dodać najważniejszego, ceny- 1 zabieg to 190 zł w zależności pewnie od salonu.
Zgadzam się z wypowiedzią przedmówczyni też słyszałam i czytałam dużo pozytywnych opinii na temat tego zabiegu. Tylko niestety nie mogę znaleźć w Warszawie salonu który robił by w cenie 190 zł. Większość salonów ma zabieg Whitening w swojej ofercie za ok 300 zł. Będę bardzo wdzięczna jak podasz mi namiar do tego salonu w centrum
kamilaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:10   #16
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Przebarwienia na twarzy

oj chyba reklama ;D
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:50   #17
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Ja używam teraz Acne Derm, liczę, że pomoże
Właśnie też muszę o tym pomysleć...jesień i zima to dobry czas na acne-derm...oczywiście nie zapomnę o wysokich filtrach na dzień
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 19:55   #18
majkaiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Najlepsze na przebarwienia sa kosmetyki i zabiegi, które jednocześnie złuszczają i wybielają. Tak działają kwasy. Po niektórych skóra się łuszczy po niektórych nie, a tez są bardzo skuteczne. Ja z racji pracy miałam zrobiony zabieg primaluce z kwasami owocowymi po którym się nie łuszczyłam i jestem bardzo zadowolona. Do tego krem z kompleksem white do domu i nie dośc że pozbywam się przebarwień to jeszcze wyglądam świeżo, pory sie zamykają a pierwsze zmarszczki łagodnieją. Polecam ja akurat w Krakowie. Jesień to dobra pora na tego typu zabiegi.
majkaiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 09:42   #19
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Cytat:
Napisane przez jarek4589 Pokaż wiadomość
Podobno dobry jest domowy tonik z cytryny albo maść z witaminą a,ale nie wiem dokładnie jak bardzo jest to skuteczne,poczytaj o tym w internecie na pewno coś znajdziesz,chociaż wydaje mi się,że najlepszym rozwiązaniem byłaby jakaś maść z apteki
Ich dzialanie jest słabe, wrecz zerowe Polecam złuszczanie kwasami. W domu możesz zaczać od toników, kremów np. pharmaceris 5%. Od najnizszych sie zaczyna

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Ja używam teraz Acne Derm, liczę, że pomoże
Mi nie pomógł
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 12:18   #20
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Przebarwienia potrądzikowe

Hej, mam do was pytanie.
Jakiś miesiąc temu wyleczyłam się z trądziku dermatologicznie, za pomocą tetralysalu. Teraz moja skóra jest raczej wolna od trądziku, raz na jakiś czas pojawiają się dwie, trzy zmiany. Niestety teraz mam inny problem. Mianowicie, paskudne czerwone przebarwienia. Po leczeniu trądzikowym zostały mi jeszcze tubki duacu i normaclinu. Zastanawiam się czy jest sens używać je na przebarwienia. Czy mogą mi na nie jakkolwiek pomóc? I czy wgl jest sens walczyć z tymi przebarwieniami czy może po prostu same znikną? Szczerze mówiąc trochę się przestraszyłem bo pewna dziewczyna na YouTube opowiedziała jak to jej przebarwienia zmieniły się w głębokie blizny. Czy jest to możliwe w moim przypadku? A no i niee pójde już raczej do dermatologów że względów finansowych, dlatego pytam tutaj.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Załączam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (106,1 KB, 79 załadowań)
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 12:20   #21
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (111,1 KB, 85 załadowań)
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 12:21   #22
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

I jeszcze jedno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (126,2 KB, 82 załadowań)
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 13:15   #23
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

A no i jeszcze dodam, że zaczerwienienia które widac na zdjęciach spowodowane są właśnie ową maścią duac, więc nie wiem czy jest sens jej stosowania.
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:25   #24
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

Naprawdę nikt nie wie? Proszę, te przebarwienia są okropnie szpecące ;(
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 09:07   #25
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

Też leczę się tym antybiotykiem i mam przebarwienia
Zanim zaczęłam go stosować to używałam duacu. Też zostawały przebarwienia, ale dość szybko schodziły. Część z nich pewnie sama przyginie, ale to dość długo trwa (widzę po sobie). Część osób chwali sobie Skinoren (bez recepty), albo Acnederm (tańszy zamiennik Skinorenu).
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 13:34   #26
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Hej, mam do was pytanie.
Jakiś miesiąc temu wyleczyłam się z trądziku dermatologicznie, za pomocą tetralysalu. Teraz moja skóra jest raczej wolna od trądziku, raz na jakiś czas pojawiają się dwie, trzy zmiany. Niestety teraz mam inny problem. Mianowicie, paskudne czerwone przebarwienia. Po leczeniu trądzikowym zostały mi jeszcze tubki duacu i normaclinu. Zastanawiam się czy jest sens używać je na przebarwienia. Czy mogą mi na nie jakkolwiek pomóc? I czy wgl jest sens walczyć z tymi przebarwieniami czy może po prostu same znikną? Szczerze mówiąc trochę się przestraszyłem bo pewna dziewczyna na YouTube opowiedziała jak to jej przebarwienia zmieniły się w głębokie blizny. Czy jest to możliwe w moim przypadku? A no i niee pójde już raczej do dermatologów że względów finansowych, dlatego pytam tutaj.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Załączam zdjęcia.
Nie czekaj aż same znikną, bo mogą co najwyżej rozjaśnić się i być przez to mniej podatne na usuniecie przez np. kwasy. Usuwa się świeże blizny/ plamy, ze starszymi jest wiekszy problem jak wspomnaiła dziewczyna na yt. Na czerwone plamy/ blizny pozapalne moze pomóc kwas azelainowy (czyli wspomniany juz predzej acne derm czy skinoren). Jeśli to się nie sprawdzi to spróbuj innych kwasów np. migdałowego w kremach, albo w zabiegach kosmetycznych. Ogólnie to chodzi o złuszczanie ich.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 18:11   #27
kasiula9017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

Na przebarwienia skuteczna jest mikrodermabrazja w salonie kosmetycznym. Mi pomogło po 3 zabiegach. Choć nie jest tania bo kosztuje ok 100zł za zabieg (czasem można trafić na promocję). Możesz zacząć używać kremów bądź masek na przebarwienia np z arbutyną lub witaminą C.
kasiula9017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 11:33   #28
Czekolada_89
Przyczajenie
 
Avatar Czekolada_89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Ja używam teraz Acne Derm, liczę, że pomoże
Używam Acne-Derm już od dłuższego czasu i generalnie moja twarz jest jaśniejsza. Co prawda przebarwień nie pozbyłam się wszystkich, bo co chwilę dochodzą nowe... Jednak na kwasy bym się nie zdecydowała - cera naczynkowa. :-/
aguleekk daj znać czy widzisz poprawę ;-)
Czekolada_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 12:50   #29
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

Wielkie dzięki na rady Biegne do sklepu bo skinoren, a jak to nie pomoże wybiorę się do kosmetyczki na mikrodermabrazje lub te kwasy

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

A jeśli chodzi o zabiegi to co jest według was bardziej skuteczne na właśnie takie przebarwienia, kwasy czy mikrodermabrazja?
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 16:17   #30
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki na rady Biegne do sklepu bo skinoren, a jak to nie pomoże wybiorę się do kosmetyczki na mikrodermabrazje lub te kwasy

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

A jeśli chodzi o zabiegi to co jest według was bardziej skuteczne na właśnie takie przebarwienia, kwasy czy mikrodermabrazja?
Wiele zalezy od głębokosci blizn. Można łączyć mikro+ kwasy, a samemu to ja bym poszła na kwasy najpierw. Potem może dołączyłą mikro by polepszyc efekt.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.