Suche, połamane włosy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 19:06   #61
miau555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Suche włosy :(

Witam, mialam podobny problem, zacznij uzywać szamponu do wlosow Aussie Miracole Moist i na pewno ci pomoze, wlosy sa nawilzone i extra pachna, pozdro
miau555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 10:53   #62
Aparatka427
Przyczajenie
 
Avatar Aparatka427
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 25
Dot.: Suche, połamane włosy

Ostatnio mam mega problemy z włosami... wypadają, kruszą się, elektryzują, przetłuszczają u nasady ze wzmożoną siłą. Zaczęłam się mocno przejmować tym faktem, gdyż zdrowo się odżywiam, łykam witaminy, używam specjalistycznych kosmetyków. Przeczytałam mnóstwo artykułów i mam już tak pełną głowę problemów i informacji z nimi związanych, że zaraz wysiądę... Na jakość i kondycję naszych włosów wpływają czynniki atmosferyczne, częste mycie, odżywianie, brak witamin, ale i twarda woda... Nie wiem czy w moim przypadku są to czynniki atmosferyczne czy twarda woda kranowa jestem generalnie załamana. Przeglądałam allegro i znalazłam test twardości wody do zrobienia samemu w warunkach domowych. Chyba kupię bo nie jest drogi... 30 zł z przesyłka to żadne pieniądze a może to właśnie tu tkwi problem...
Aparatka427 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 11:23   #63
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Suche, połamane włosy

Cytat:
Napisane przez Aparatka427 Pokaż wiadomość
Ostatnio mam mega problemy z włosami... wypadają, kruszą się, elektryzują, przetłuszczają u nasady ze wzmożoną siłą. Zaczęłam się mocno przejmować tym faktem, gdyż zdrowo się odżywiam, łykam witaminy, używam specjalistycznych kosmetyków. Przeczytałam mnóstwo artykułów i mam już tak pełną głowę problemów i informacji z nimi związanych, że zaraz wysiądę... Na jakość i kondycję naszych włosów wpływają czynniki atmosferyczne, częste mycie, odżywianie, brak witamin, ale i twarda woda... Nie wiem czy w moim przypadku są to czynniki atmosferyczne czy twarda woda kranowa jestem generalnie załamana. Przeglądałam allegro i znalazłam test twardości wody do zrobienia samemu w warunkach domowych. Chyba kupię bo nie jest drogi... 30 zł z przesyłka to żadne pieniądze a może to właśnie tu tkwi problem...
Zobacz, proszę, tu jest wątek o suchych włosach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=736519
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-13 11:23:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.