Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-01, 11:37   #1
Evelcia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zegrze
Wiadomości: 3

Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(


Przeglądałam trochę forum ale nie znalazłam zbyt wiele na ten temat. Jestem brunetką mam grubie ciemne wloski na nogach tak właściwe to najgorzej jest do kolan włącznie z nimi uda już nie są tak bardzo owłosione. Gdy je depiluję są gładkie najwyżej kilka godzin...;/ niestety próbowałam wosku ale nogi nadal były szorstkie depilator to samo niestety mam takie włoski ze po 3 mi wyrastają z jednej cebulki na lasery mnie nie stać chciałam się dowiedzieć o jakiś naprawdę dobry krem po deilacji który opóźnia choc trochę wzrost włosków. Kiedyś do kremu do depilacji joanny dodawali taki krem po był rewelacyjny jak dla mnie tydzień z głowy bez zmartwień pełna gladkość ale już go nie dodawają dłuższego czasu zależy mi na tym żeby nie był jednocześnie zbyt drogi...
Evelcia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 00:45   #2
SaBka =)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

jaa mam ten sam problemm ... niestety nie wiem jak z nim sobie radzic .... wiec moge Ci tylko powiedziec ze nie jestes samma przy czym podejrzewam ze moge miec jeszcze goprzej bo ja mam troszke ciemniejsza karnacjie i czarne wlosyy NA CALYM CIELE brzuszek rece nogi !! :/:/:/:/
SaBka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 06:02   #3
Bridget J
Przyczajenie
 
Avatar Bridget J
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Też mam problem, że włoski szybciusienko odrastają. Ale ostatnio zakupiłam żel do golenia Joanny ( http://wzoryikolory.pl/images/large/...1018079390.jpg ). Może nie daje efektu jakiego byś pragnęła, ale myślę, że możesz spróbować, kosztuje zaledwie ok 10 zł a jest naprawdę bardzo wydajny.

Zaopatrzyłam się ostatnio w dezodorant Oriflame opóźniający porost włosków. Wprawdzie jest on pod pachy ale zastosuje i na nogi i podzielę się wkrótce opinią na jego temat A może to właśnie idealny kosmetyk na te problemy


PS. Szkoda, że na głowie włosy nie rosną tak szybko jak na nogach i w innych miejscach
Bridget J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 20:16   #4
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

nie wiem ja Wy dziewczyny ale ja depiluje sobie nogi depilatorem wprawdzie to juz 8 lat ale i tak włoski sa słabsze i mam spokoj na jakis miesiac ja tez mialam ciemne wloski na nogach tak jak mowisz najgorzej jest na łydkach ale i na wewnetrznej stronie ud koszmar nie mowiac o okolicach bikini ale jak zaczelam urzywac depilatora to mam spokoj i nogi sa gladsze i bikini moge wlozyc nie wsydzac sie ze cos mi tak wystaje wprawdzie to wydatek ale ja mam go juz od 8 lat i nic sie z nim nie dzieje
agadus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:28   #5
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Ja polecam depilację woskiem. Większość kosmetyczek dysponuje preparatami opóźniającymi porost włosów, które mogą polecić do stosowania w domu. Najlepiej zapytaj o to zaufaną kosmetyczkę.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:26   #6
SaBka =)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

probowallam z depilatorem faktycznie fajna sprawa tzn mnie okropecznie BOLII!! ale w sumie wartoo mam spokuj niesty nie przez miesiadz tylko tak ze 2 - 3 tyg :/ a moje nogi nie sa gladkie wrecz przeciwnie :/ po depilatorze podraznione czerwone i z krostami !! :/ aa z kosmetyczka dobry pomysl musze sie popytac najlepsza sprawa laser .. ale mnie nie stac :/ CHCIALABYM SPROBOWAC DEPILATOREM ODEPILOWAC WLOSY POD PACHAMI.... ALE CHYBA NIE DAM RADY PRZEZ BOL :/ ZWLASZCZE ZE JAK PISLALAM MAM TWARDE I CIEMNE WLOSKI :/ probowal ktos ?? ;>
SaBka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 17:02   #7
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Ja mam straszne nogi... otłuszczone, z krostkami, z bliznami po krostkach, szorstkie, cellulitis, rozstępy.... No już nie wiem co z nimi zrobić Dzisiaj depilowałam łydki depilatorem, ale z tyłu słabo, bo tak boli... A i tak mam szorstkie to co wydepilowałam... Uda goliłam maszynką zwykłą i już mnie gryzą te włoski Laser miałam parę lat temu, ale kosmetyczka zrobiła mi blizny (juz zniknely) bo wloski sie poprzypalaly (trzeba najpierw ogolic, ale wyrosly nowe)... Mialam kolo 6 zabiegow, a i tak malo daly, kasa w bloto... a mam ciemne wlosy wiec powinno byc ok..... Nie wiem co zrobic, zalamuje mnie to
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 17:16   #8
casio
Przyczajenie
 
Avatar casio
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Cytat:
Napisane przez SaBka =) Pokaż wiadomość
CHCIALABYM SPROBOWAC DEPILATOREM ODEPILOWAC WLOSY POD PACHAMI.... ALE CHYBA NIE DAM RADY PRZEZ BOL :/ ZWLASZCZE ZE JAK PISLALAM MAM TWARDE I CIEMNE WLOSKI :/ probowal ktos ?? ;>
ja również mam bardzo twarde i grube włosy pod pachami, a właściwie miałam, od nieustannego, codziennego golenia przez kilka lat.
depilator sprawdził się wyśmienicie, teraz wystarczy, że wydepiluje pachy raz na tydzień, ale są tą cienkie i nieliczne włoski, więc nic nie boli
pierwszy raz był straszny, bolało okropnie, później pachy były podrażnione i piekły, ale trwało to zaledwie 2 dni, a każde kolejne podejście było mniej bolesne
podsumowując - polecam.
casio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:33   #9
SaBka =)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

aa to chybaa sprooobuje...
SaBka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 22:03   #10
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

ja znalazłam na Allegro takie:
http://www.allegro.pl/item351356576_..._more_zes.html

dużo pieniędzy, myślicie, że działa?
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 22:10   #11
SaBka =)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

wow pierszy raz cos takiego widze noo trochee kosztuuje ale jezeli dziala tak jak piszee to extraa ... ymm niestety ja ci nie powiem boo sama nie mam pojecie mam tylko mala prosbe jakbys zainwestowala w cos takiego too pisz mam jakie efekty
SaBka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 10:10   #12
sylwiiis
Przyczajenie
 
Avatar sylwiiis
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

ja od x lat goliłam się maszynką, włoski odrastały mi już po 5 godzinach, aż jakieś 2 tygodnie temu powiedziałam sobie DOŚĆ. wyciągnęłam dawno nieużywany depilator, zacisnęłam zęby i pozbyłam się ich wszystkich. BOlało koszmarnie, na początku nie moglam podnosić pach, w sklepie jak przymierzałam koszulke, to aż mi łezki poleciały...ale było warto !! już teraz włosi są słabsze, na razie musze zabieg wykonywać 2 razy w tygodniu, ale wydaje mi sie, że juz za niedługo raz na tydzien wystarczy. Dodam również, że nastepne depilacje przestają boleć, jeszcze może za 2 czy 3 razem coś poboli, potem już praktycznie nie.
To teraz o moim problemie:
mam koszmarnie owłosione uda, probowałam golić je maszynką i depilatorem. Po maszynce włoski stały sie mocniejsze: i ciemniejsze/:/ po depilatorze strasznie wrastały mi w skóre....po maszynce w sumie też!! Co owocuje okropnymi czerwonymi krostkami z wrastającym włosem. Już nie wiem co powinnam zrobić żeby się ich pozbyć. Na laser niestety jak na dzisiaj mnie nie stać:/ Pomocy !!
sylwiiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 23:54   #13
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Ja też kiedyś wydepilowałam sobie pachy, ból okropny, najgorszy ze wszystkich... miałam wrażenie jakby mi ktoś podciął pachy nożem. Jak przytknęłam depilator do skóry to po sekundzie musiałam zabrać i tak w kółko. Dopiero jak pachy rozbolały na całego mogłam dokończyć... Kolejne depilacje były już zdecydowanie mniej bolesne i co ważne nie odrastały wszystkie włosy na raz ale może 1/4.
Jednak nie byłam systematyczna i w końcu przerwałam depilację pach. Dzisiaj chyba już się nie zdobędę, żeby zacząć od nowa - za duży ból.
__________________
pozdrowionka
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 00:02   #14
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Cytat:
Napisane przez sylwiiis Pokaż wiadomość
mam koszmarnie owłosione uda, probowałam golić je maszynką i depilatorem. Po maszynce włoski stały sie mocniejsze: i ciemniejsze/:/ po depilatorze strasznie wrastały mi w skóre....po maszynce w sumie też!! Co owocuje okropnymi czerwonymi krostkami z wrastającym włosem. Już nie wiem co powinnam zrobić żeby się ich pozbyć. Na laser niestety jak na dzisiaj mnie nie stać:/ Pomocy !!
To samo u mnie. Z przodu jeszcze daję radę czasami wydepilować depilatorem, ale z tyłu to masakra :/ i te krostki... laser stosowalam pare lat temu ale to nie dalo zbyt wiele, a mialam 6 zabiegow (co na moje ciemne wlosy powinno zadzialac). beznadzieja.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 09:46   #15
sylwiiis
Przyczajenie
 
Avatar sylwiiis
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
laser stosowalam pare lat temu ale to nie dalo zbyt wiele, a mialam 6 zabiegow (co na moje ciemne wlosy powinno zadzialac). beznadzieja.
aaaaaa....6 zabiegów z tak marnym skutkiem ??? strszane!! nieźle wyrzucone pieniądze w błoto. To rzeczywiście przekichane, bo laser wydawał mi się pewną, ostateczną alternatywą

Edytowane przez sylwiiis
Czas edycji: 2008-06-01 o 09:47 Powód: błąd
sylwiiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 20:57   #16
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Cytat:
Napisane przez sylwiiis Pokaż wiadomość
aaaaaa....6 zabiegów z tak marnym skutkiem ??? strszane!! nieźle wyrzucone pieniądze w błoto. To rzeczywiście przekichane, bo laser wydawał mi się pewną, ostateczną alternatywą
No, niestety :/ muszę przyznać, że na łydki minimalnie pomógł... ale uda zostały takie same, i jeszcze kosmetyczka mi włoski poprzypalała i miałam długo blizny :/ kupa kasy poszła się kochać :/
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 20:24   #17
sylwiiis
Przyczajenie
 
Avatar sylwiiis
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

a ja właśnie zakupiłam z qmpelą to http://www.allegro.pl/item367444335_...atis_hit_.html
naczytałam się o tym, i analogicznie do wyglądu turczynek(całkowita czerń) wydało mi się to całkiem ciekawe. hm, trzeba bedzie spróbować tego cuda, zwłaszcza że czytałam, iż włosa wyrywa się z włosem nie pod włos....na razie to trzeba czekać na przesyłkę
sylwiiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 20:59   #18
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Pasta cukrowa? Zrobiłam kiedyś w domu według przepisu (chyba znalezionego na wizażu) i była masakra Przykleiłam to to do nóg i za cholerę później nie mogłam odkleić, ból niesamowity, ledwo to z siebie pozrywałam. Brrr.
Nie chcę zniechęcać, bo ta pasta z allegro może jest profesjonalna, wiadomo jak to jest z eksperymentami w domu :P
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 22:17   #19
sylwiiis
Przyczajenie
 
Avatar sylwiiis
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
Pasta cukrowa? Zrobiłam kiedyś w domu według przepisu (chyba znalezionego na wizażu) i była masakra Przykleiłam to to do nóg i za cholerę później nie mogłam odkleić, ból niesamowity, ledwo to z siebie pozrywałam. Brrr.
Nie chcę zniechęcać, bo ta pasta z allegro może jest profesjonalna, wiadomo jak to jest z eksperymentami w domu :P
aaaaaaa....weź mnie nie strasz!!! wakacje idą, a na plaży trzeba jakoś wyglądać, więc niestety musze szukać jakiś alternatyw. ale jak tylko dojdzie i wypróbuje, to napisze jaki jest efekt po profesjonalnej tylko, że jak czytałam komentarze na allegro od tej Pani co je sprzedaje, to depilacji pastą cukrową trzeba sie po prostu nauczyć. ciekawe jak to będzie xD
sylwiiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 23:11   #20
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

pasta cukroa to dla mnie najlepsze co moze byc z cudow wyrywajacych wlosy, naprawde! tylko trzeba umiec ja odpowiednio zrobic i odpowiednia technika przyklejac i zrywac ta paste, ale jest super w porownaniu z plastrami veeta to jest o niebo lepsze,pasta super sie sprawdza do bikini i na rece, na nogi pewnie jeszcze lepiej ale ja nie probuje bo nie moge, polecam paste!

astarte a moze powinnas zbadac poziom hormonow? bo to naprawde dziwne, ze nic ci nie pomogl ten laser.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:21   #21
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Badałam hormony, są w porządku.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 22:15   #22
sylwiiis
Przyczajenie
 
Avatar sylwiiis
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
pasta cukroa to dla mnie najlepsze co moze byc z cudow wyrywajacych wlosy, naprawde! tylko trzeba umiec ja odpowiednio zrobic i odpowiednia technika przyklejac i zrywac ta paste, ale jest super w porownaniu z plastrami veeta to jest o niebo lepsze,pasta super sie sprawdza do bikini i na rece, na nogi pewnie jeszcze lepiej ale ja nie probuje bo nie moge, polecam paste!
a mogłabyś opisać ten "rytuał" ? bo ja znajduje na necie co chwile sprzeczne informacje na temat użycia...
sylwiiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 18:44   #23
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Szorstkie nogi, nadmierne owłosienie;(

U mnie lekarze ignorowali moje prośby o badanie hormonów-dojrzewasz. a wkurza mnie ten problem coraz bardziej, bo nie mam czasu,żeby poświęcać godzinę na depilację jednej łydki, a co tu mówić jeszcze o udach? moze ta pasta cukrowa pomoże? ale jak tym wydepilować tylnią stronę ud?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.