Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 10:29   #1
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203

Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)


Witajcie po dłuższej przerwie
Dziś powracam z makijażem mojej najlepszej frend . Postanowiłyśmy że makijaż ma być intensywny i na imprezę.
Do makijażu użyłam:
Cera:
Korektor MaluWilz
Podkład La Roche -Posay Toleriane nr 11
róż loreal
Oczy
cień niebieski Lancome, zielony inglot eyeliner czrny z brokatem (firmy nie pamiętam)
kredka do oczu kolor czarny Avon .

Usta:
błyszczyk Loreal jakiś różowy też już się i nazwa zdarła i nr

Dodatkowo dołączam bonusowe zdjęcie moje make-up tego samego wieczoru....
Nudziło się dziewczynkom :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7237.jpg (50,9 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7244.jpg (46,1 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7243.jpg (101,3 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7227.jpg (107,8 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7236.jpg (40,5 KB, 212 załadowań)
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 11:43   #2
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

srednio mi sie podoba
zmatowiłabym bardziej cere
kreska jest nierówna
poza tym te kolory do Ciebie nie pasuja, przynajmiej mi sie nie podoba
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 11:50   #3
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Te morskie oko, da się przeżyć, modelka wygląda całkiem dobrze według mnie w takich kolorach.

Co do drugiego Make upu nie jestem przekonana, jestem na nie
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 13:22   #4
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

ela wygląda przyzwoicie dość chociaż mi nie podoba się wtakiej kolorystyce... cera nie zmatowiona taka jakaś różowa nie wiem czy taką ma ela urodę ale przydało by się to zakryć czymś... cienie starannie połozone i nawet widać tam jakieś cieniowanie fajne ale ty w tych kolorach wyglądasz nie ładnie i cieniowanie jest ze tak powiem nijakie ... nie podoba mi się drugi makijaz niestety
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 13:47   #5
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
ela wygląda przyzwoicie dość chociaż mi nie podoba się wtakiej kolorystyce... cera nie zmatowiona taka jakaś różowa nie wiem czy taką ma ela urodę ale przydało by się to zakryć czymś... cienie starannie połozone i nawet widać tam jakieś cieniowanie fajne ale ty w tych kolorach wyglądasz nie ładnie i cieniowanie jest ze tak powiem nijakie ... nie podoba mi się drugi makijaz niestety
Od Eli odbija się światło. To była chyba godzina 23 więc robiłam zdjęcia przy lampce. Cera Eli była zmatowiona ale niestety nie widać. Co do drugiego makijażu mi sie podoba ja nie lubie jak wszystko jest takie szablonowe. Na żywo wyglądał fajnie i to nie tylko moje zdanie, ale dziekuje za uwagi
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 14:01   #6
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Makijaż pierwszy - widzę tu plamy dwóch różnych cieni - plamy, bo nie ma płynnego przejścia, nie ma cieniowania. Poza tym cienie bardzo różnią się fakturą i odcieniem i to pogłębia efekt plamistości. Kreski nierówne (też mam z tym problem, dlatego używam kredki - eyelinerem powinny bawić się naprawdę sprawne ręce). Na lewym oku jest prześwit na powiece. W ogóle dookoła górnej powieki chyba trochę "naciapałaś" tego zielonego, bo widać jego ślady np. pod łukiem brwiowym. Prawe dolne rzęsy chyba w ogóle nie są pomalowane. Do wywalenia czarna kreska wewnątrz oka na dolnej powiece - skąd w ogóle ten pomysł? Makijaż jest jasny a modelka ma małe oczy, więc powinnaś użyć białej kredki, nie czarnej.

Drugi makijaż - ok, nie lubisz jak coś jest szablonowe - bardzo fajnie. Ale ma być starannie, a ten makijaż wygląda bardzo, bardzo źle. Znowu nieroztarte plamy, w dodatku nierówne. Wewnętrzne kąciki bez rozświetlenia. Nie pokazałaś otwartych oczu, ale podejrzewam, że ten róż sprawił wrażenie zaczerwienienia i zmęczenia.

Oba makijaże zdecydowanie najsłabsze ze wszystkich, które do tej pory pokazałaś - przykro mi, ale takie jest moje zdanie.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 16:45   #7
divin
Zadomowienie
 
Avatar divin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 970
Post Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

W obu przypadkach jestem na nie.
__________________
Cel: zrzucić 2kg


Silence is of the gods...


If you live in my heart, you live rent-free...
divin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 19:06   #8
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

i tak-pierwszy nawet mysle ze pasuje kolezance-przyjaciolce-ale wyciagnelabym wyzej cienie bo przy otwartych oczach ginie,postaralabym sie batdziej rozetrzec granice,razi jeszcze to ze turkus jest pelowy a ten seledyn matowy i jakos to mi nie gra-mysle ze to do poprawki i bedzie ok

co do drugiego jestem na nie
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:33   #9
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Sam pomysł w jednym i drugim przypadku ciekawy, wykonanie nie bardzo. Makijaż Eli plus zaróżowiona buzia mocno się gryzą, do tego kreska jest nierówna. Nie podoba mi się też kolor cienia w wewnętrznym kąciku, szczególnie na dolnej powiece widać, że coś jest nie tak, no i brwi, można było czymś podkreślić. Twój makijaż natomiast podoba mi się bardziej, chociaż tutaj przeszkadza mi trochę ta neonowa zieleń, wydaje mi się, że lepiej byłoby dołożyć w kąciku jakiś ciemniejszy odcień zieleni albo po prostu jakiś inny ciemny cień. No i gryzie mi się odcień Twoich brwi z kolorystyką makijażu.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:36   #10
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Sam pomysł w jednym i drugim przypadku ciekawy, wykonanie nie bardzo. Makijaż Eli plus zaróżowiona buzia mocno się gryzą, do tego kreska jest nierówna. Nie podoba mi się też kolor cienia w wewnętrznym kąciku, szczególnie na dolnej powiece widać, że coś jest nie tak, no i brwi, można było czymś podkreślić. Twój makijaż natomiast podoba mi się bardziej, chociaż tutaj przeszkadza mi trochę ta neonowa zieleń, wydaje mi się, że lepiej byłoby dołożyć w kąciku jakiś ciemniejszy odcień zieleni albo po prostu jakiś inny ciemny cień. No i gryzie mi się odcień Twoich brwi z kolorystyką makijażu.
Nie będę powtarzać, zgodzę się z Madziunią.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:37   #11
Buxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Ten drugi dosyć ciekawy, fajny pomysł. Mi sie nawet podoba (pomijajac wykonanie, co mozna jednak dopracowac). Podkład matujacy, koniecznie :P
__________________

ambicje...

"I need a Freak for seven days and seven nights"
Buxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 21:35   #12
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Pierwszy na tak jeśli by nie było tam tej kreski czarnej a drugi niestety ale mi sie nie podobaJakoś za dużo w nim tego różu a za mało zieleni

Sam w sobie pomysł jak najbardziej
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 12:09   #13
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

A mnie się podoba. Tak niekonwencjonalnie i odważnie. Więcej tylko pudru matującego do zdjęć i od razu lepiej będzie wyglądało.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 13:24   #14
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Dzięki dziewczynki za komentarze a zwłaszcza za te, które coś konkretnego mówią, co według was jest nie tak. Takie komentarze najbardziej się dla mnie liczą bo samo "jestem na nie" troche mało kreatywnie. Co do pewnych uwag mam pewne obiekcje. Zauważyłam , że co niektóre osoby chyba czerpią przyjemność żeby innym dokopać. I tu nie chodzi o to że nie umiem przyjmować krytki bo umiem i tak jak ktoś napisała mi w pierwszym poście żebym słuchała waszych rad i uwag a będzie lepiej i tak zamierzam ale nie w wydaniu hmm chamstwa. Cieszę się ze wszystkich uwag no może prawie.. a przede wszystkim chciałabym podziękować madziunia80, eweska ( widziałam Twoje portfolio jesteś moją idolką glizdka dziękuje za wyczerpujący komentarz dużo mi dał . Gosiaczek6 popracuje nad krechą , Sylwia532 dzięki za komenta, postaram się popracować nad wyciąganiem w góre cieni ( ale to wymaga praktyki) ale dziękuje Buxa , Paulinka150528 - mimo odmmienych gustów co do makijaży wiem co mogę zmienić następnym razem dziekuje za wasze opinie, Marioladabr dziękuje za pozytywne słowo dodało mi trochę otuchy dziękuje OE6 dzięki. Divin dzięki za komenta ale jakbyś mogła w przyszłości coś więcej pisać będę wdzięczna żebym wiedziała dlaczego na nie. No i na sam koniec Jeanne90 dziwi mnie to że Ty widzisz plamy a inni cieniowanie. To po 1 po 2 kreski zamierzam dalej robić bo może w końcu kiedyś moje ręce dojdą do wprawy. Podobno prakyka czyni mistrza - nie wiesz o tym ? W sumie to dalej komentować nie bede Twojej wypowiedzi ... wytłumaczenie znajdziesz na początku. I tu znów podkreślam umiem przyjąć krytykę ale w dobrym wydaniu. Tyle mam na ten temat , będę walczyć dalej. Pozdrawiam Was
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 13:43   #15
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Cytat:
Napisane przez gerda203 Pokaż wiadomość
(...) Zauważyłam , że co niektóre osoby chyba czerpią przyjemność żeby innym dokopać. I tu nie chodzi o to że nie umiem przyjmować krytki bo umiem i tak jak ktoś napisała mi w pierwszym poście żebym słuchała waszych rad i uwag a będzie lepiej i tak zamierzam ale nie w wydaniu hmm chamstwa. (...) No i na sam koniec Jeanne90 dziwi mnie to że Ty widzisz plamy a inni cieniowanie. To po 1 po 2 kreski zamierzam dalej robić bo może w końcu kiedyś moje ręce dojdą do wprawy. Podobno prakyka czyni mistrza - nie wiesz o tym ? W sumie to dalej komentować nie bede Twojej wypowiedzi ... wytłumaczenie znajdziesz na początku. I tu znów podkreślam umiem przyjąć krytykę ale w dobrym wydaniu. Tyle mam na ten temat , będę walczyć dalej. Pozdrawiam Was
Hmm... rozumiem, że w mojej wypowiedzi dostrzegasz że czerpię przyjemność z tego że mogę komuś dokopać i że jestem chamska - ok, ale pytam - gdzie? Wypisałam Ci tylko co moim zdaniem jest nie tak, dlatego też nie wiem gdzie tu chamstwo i chęć dokopania? Jeśli widzę że coś powinno być poprawione, to piszę. A gdybym wstawiła na końcu "" to już nie byłabym chamska? Gerdo, MM to nie jest kółko wzajemnej adoracji, i myślę, że dobrze o tym wiesz - piszesz, że umiesz przyjąć krytykę, ale mojej przyjąć nie potrafisz, pytanie tylko, czemu? Co takiego napisałam? Czy napisałam, że jesteś beznadziejna, nie masz talentu i nie powinnaś się tu pokazywać? Gdybym tak napisała, mogłabyś być zniesmaczona moją wypowiedzią i nacisnąć ZP bo byłabym chamska. Ale NIE BYLAM, BYLAM SZCZERA.
Co do kresek - nie napisałam żebyś ich nie robiła w ogóle, tylko żebyś najpierw poćwiczyła kredką. A eyelinera mogą używać perfekcjonistki, bo źle narysowana kreska psuje cały makijaż.
I tak, widzę plamy, nie widzę tu żadnego cieniowania, tylko położenie obok siebie dwóch cieni - a wiem, że potrafisz cieniować, bo o ile pamiętam, było to widać w Twoich poprzednich makijażach.
Oczywiście że wiem iż praktyka czyni mistrza i życzę nam obu, by to powiedzenie się spełniło w naszych przypadkach. A Tobie radzę troszeczkę więcej dystansu do siebie. Rozumiem, że mogłaś odebrać moją wypowiedź jako niesympatyczną bo nie powstawiałam mnóstwa buziek czy jakiegoś pozytywnego akcentu - po prostu makijaż mi się nie spodobał i rzetelnie wypisałam co powinnaś poprawić. Poświęciłam swój prywatny czas, a Ty napisałaś mi, że jestem chamska i lubię komuś dokopać. Pomyśl chwilę...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 11:34   #16
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Zastanawiałam się czy w ogóle odpisywać na powyższy komnetarz, zastanawiałam się ponieważ zaczyna się w tym poście odbiegać od tematu. Bo Twój sposób wypowiedzi Droga Jeanne90 nie jest tematem przewodnim to po 1 a po 2 ja już mam troche lat i wydaje mi się że za stara jestem na takie zabawy. W każdym razie jestem sporo starsza od Ciebie. Chodzi o to, że Twoje komentarze bywają bardzo napastliwe z ciekawości przejżałam sobie kilka postów z Twoimi odp. Sama w którymś napisałaś , że jesteś zdziwiona że jakaś dziewczyna(nie pamietam nicku) nie skacze Ci do gardła za to co napisałaś bo ostatnio to przerabiałaś. Czasami warto zastanowić się nad sobą......

A i jeszcze to co mnie bardzo rozbawiło w Twojej powyższej odp zaprzeczasz sama sobie bo skoro twierdzisz, że wiem że MM to nie kółko wzajemnej adoracji a zaraz po tem ten tekst z "cmok". O co chodzi? To jakiś absurd a ja nie mam zwyczaju z absurdem dyskutować.
I mała prośba, jak po raz kolejny chcesz odp na to co napisałam to zapraszam prv. Nie zaśmiecaj mi mojego postu. Dziękuje z góry i Pozdrawiam
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 13:28   #17
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Gerdo, tamtą sytuację ze skoczeniem do gardła wyrwałaś kompletnie z kontekstu - spodziewałam się ataku, ale nie ze względu na to, co napisałam, ale ze względu na tematykę rozmowy i zachowania, jakie mnie spotykają ze strony Wizażanek, przekonanych, że wyrażenie odmiennego zdania to atak. Nie ma to tutaj znaczenia. Tekst o "cmoku" radzę przeczytać jeszcze raz, skoro nie zrozumiałaś o co mi chodzi - a chodzi o to, że naskoczyłaś na mnie bo jestem niby chamska, a ja uznałam że może gdybym wstawiła kilka przesłodkich buziek to byś nie odniosła takiego wrażenia? Jeśli mam jakąś krytykę do przekazania to ją przekazuję bez zakamuflowania.
Nie zauważyłam żeby moje komentarze były napastliwe. Czasem wydaje mi się, że jak człowiek nie napisze trochę słodkich rzeczy tylko wali prosto z mostu co myśli, bez zbędnych ozdobników, albo ma odmienne zdanie, to uznany jest za napastliwego i chamskiego. Chyba kilka osób nie wie do czego służy forum.

A dlaczego nie odpowiedziałaś na moje pytanie co w moim komentarzu na temat Twojego makijażu jest chamskie i gdzie przejawiam chęć dokopania? Większość moich słów pokrywa się z opiniami innych Wizażanek na temat Twojego wątku. A że nie pochwaliłam? Bo najwyraźniej nie miałam za co. Więc ponawiam prośbę, Gerdo - skoro jesteś starsza ode mnie (w domyśle zapewne chodzi Ci o to że mądrzejsza ) - gdzie jestem chamska i napastliwa? Bezpodstawnie mnie obraziłaś, bo uraziłam Cię szczerą opinią i nie potrafisz tego uzasadnić.
Jeśli zaśmiecam wątek - och wybacz. Po prostu się bronię bo nie pozwolę by ktoś mnie publicznie obrażał.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 14:28   #18
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Ta korespondecja zaczyna mnie męczyć. To moja ostatnia odpowiedz . Zresztą nie dostosowałaś się do mojej pośby.. Nie wiem czy ja mam problem z czytaniem ,czy Ty go masz ale ja nie napisalam nigdzie że Ty jesteś chamska. Napisałam chamskie komentarze. Nie wiem jaką jesteś osobą więc nie oceniam Ciebie, oceniam to co napisałaś. Tyle. Nie obraziłam Cię tylko wyraziłam swoją opinie. Do czego też mam prawo. Trochę chyba jesteś przwrażliwiona . Też masz prawo do swojej opini co nieustannie podkreśasz więc ja też mam. A tekst o cmoku zrozumiałam dobrze bo właśnie to co nawet dziś napisałaś to chore. Hmmmm fajny by to swoją drogą wyglądało" widzę tu dwie plamy nie ma cieniowiania" (przesylam buzaki.). hahaha dobre. A z tą starszą to już w ogóle dopisałaś sobie. Ludziom w pewnym wieku zmienia się swiatopogląd i tyle. Nie uważam, że jestes ode mnie głupsza i nigdzie tak nie napisałam. Wręcz przeciwnie uważam, że ładnie się wypowiadasz na forum, masz ogromną wiedzę jeśli chodzi o makijaż super , makjaże też robisz ładne. To że odbieram Cię w pewnych momentach tak a nie inaczej wynika z tego że ja sama bym nie potrafiła napisać kilka takich twardych zdań i tyle . Bo mogą one być odebrane jako chęć dokopania komuś. Ja tak Twój komentarz odebrałam.
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 15:54   #19
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Gerdo, mi też ta wymiana zdań nie sprawia przyjemności, wierz mi. Absolutnie nie cieszy mnie "dokopywanie" komuś, nie wiem skąd ten pomysł. Nie mam jakichś kompleksów, dlatego też nie próbuję ich leczyć kosztem innych, nie czuję się lepsza od nikogo. Moim zdaniem to była po prostu konstruktywna krytyka. Może odebrałaś moje słowa jako atak czy coś w tym stylu, ale naprawdę nie mam pojęcia dlaczego. Czy to właśnie przez użycie określenia "plamy"? Wybacz, ale naprawdę to widzę - dwie plamy różnych cieni, bez ich zmieszania. To wyrażenie nie jest nacechowane negatywnie, wierz mi. Po prostu przez internet nie widać emocji, dlatego można sobie dorobić ideologię do czyichś słów. Może jesteś wrażliwa, a ja pisząc tak prosto z mostu Cię uraziłam, może należysz do osób którym trzeba coś przekazać delikatniej - bardzo możliwe, nie uważam tego absolutnie za wadę, z tym że Cię nie znam i nie wiem jak reagujesz na takie sytuacje (ale nadal nie wiem w którym miejscu widzisz chamstwo)
Z tym buziakiem - też uważam, że to chore dlatego nie słodzę, kiedy sytuacja tego nie wymaga Skrytykowałam, więc nie będę starać się komukolwiek przypodobać. Nie chciałam Ci psuć początków na MM. Może napisałam wszystko zbyt surowo, tak "nauczycielsko", chociaż sama maluję bardzo przeciętnie. Po prostu chciałabym żebyśmy się nawzajem konstruktywnie krytykowały, pokazywały błędy, zwracały uwagę nawet na te najmniej widoczne szczegóły (pewna Wizażanka kiedyś zwróciła mi uwagę że mam nierówno pomalowane dolne rzęsy - od tamtej pory poświęcam temu dużo większą uwagę), bo to nas prowadzi do mistrzostwa. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że robię postępy (o ile robię) dzięki Wizażankom, które pokazują mi palcem wszystkie niedociągnięcia.
Mam nadzieję, że ta sprawa rozejdzie się po kościach i że obie będziemy robić postępy właśnie dzięki krytykowaniu się wzajemnie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 16:00   #20
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Pewnie że się rozejdzie po kościach. Ja tam nie lubie się kłucić. Muszę przyznać że w ostatnim komentarzu masz dużo racji. Może zaaragowałam tak bo to był chyba jeden z najostrzejszych komentów jakie dostałam. Dobrze że się wszystko wyjaśniło. Pozdrawiam Cię i zapraszam do dalszego komentowania
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 16:33   #21
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Również pozdrawiam Obiecuję że następnym razem zastanowię się dłużej zanim coś napiszę i postaram się być... hmm... milsza i mniej ostra
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.