Suche d³onie - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-16, 21:08   #1
SeductiveCat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1

Suche d³onie


Wiêc, mój problem polega na tym, ¿e moje d³onie s± w strasznym stanie. Codziennie kremuje d³onie kilka razy, ale efekt jest chwilowy. Moje d³onie s± pomarszczone, suche i wygl±daj± na brudne, nawet po dok³adnym umyciu. Nie mam pojêcia czego powinnam u¿ywaæ, aby moje d³onie wygl±da³y porz±dnie. Chcia³abym równie¿ ujêdrniæ skórê na d³oniach. Macie mo¿e jakie¶ kremy, lub domowe sposoby aby d³onie by³y g³adkie i jêdrne? Pewnie jest du¿o takich tematów, ale nie mogê nic dla siebie znale¼æ. Proszê o pomoc
SeductiveCat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-17, 11:26   #2
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomo¶ci: 6 752
Dot.: Suche d³onie

Cytat:
Napisane przez SeductiveCat Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc, mój problem polega na tym, ¿e moje d³onie s± w strasznym stanie. Codziennie kremuje d³onie kilka razy, ale efekt jest chwilowy. Moje d³onie s± pomarszczone, suche i wygl±daj± na brudne, nawet po dok³adnym umyciu. Nie mam pojêcia czego powinnam u¿ywaæ, aby moje d³onie wygl±da³y porz±dnie. Chcia³abym równie¿ ujêdrniæ skórê na d³oniach. Macie mo¿e jakie¶ kremy, lub domowe sposoby aby d³onie by³y g³adkie i jêdrne? Pewnie jest du¿o takich tematów, ale nie mogê nic dla siebie znale¼æ. Proszê o pomoc
polecam gerniera, maj± tak± seriê do bardzo suchej skóry, (w czerwonych tubkach)
ja odratowa³am tak sobie rêce, teraz na co dzieñ zwyk³y nivea jest ok
__________________
je¶li idziesz przez piek³o, nie zatrzymuj siê
juli_jka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-17, 20:24   #3
lenn8
Raczkowanie
 
Avatar lenn8
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: Suche d³onie

Mia³am tak samo. Pomóg³ mi najzwyklejszy krem Bambino.
__________________
Ostatnio dzia³y siê takie rzeczy, ¿e za¶mia³by siê ironicznie, gdyby mu kto¶ powiedzia³, ¿e nie mo¿na wlaæ kwarty piwa do pó³kwartowego kufla. - T.P.

w³osomaniaczka
lenn8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-17, 21:06   #4
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Suche d³onie

ja polecam EVELINE AKSAMITNE D£ONIE , najpierw zrób peeling i na³ó¿ sporo kremiku, na to foliowe rêkawiczki takie jak do farbowania w³osów, zawin±æ gor±cym rêcznikiem lub na to termofol, to taka moja alternatywa, gdy nie mia³am parafinki; ten kremik¶wietnie siê sprawdza pod parafinkê; a jaknie masz parafiniarki parafinkê rozpu¶æ na kuchence, tylko potem sprawd¼ czy nie za gor±ca
izapus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-17, 21:17   #5
wiorka_kokosowa
Raczkowanie
 
Avatar wiorka_kokosowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Suche d³onie

Ja u¿ywa³am kiedy¶ Iwostinu do suchych r±k (taka niebieska tubka) nawet siê sprawdza³ i bardzo przyjemnie pachnia³ Teraz u¿ywam kremu Emolium, oni specjalizuj± siê w pielêgnacji suchej skóry. Ich produkty mo¿na kupiæ w aptece, ale widzia³am je te¿ w SuperPharm.
wiorka_kokosowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-18, 22:46   #6
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Suche d³onie

Ja uzywalam krem Norweska formula moje dlonie sa na tyle popekane ze czesto lekko krwawia ;(. Wedlug mnie dobre jest mycie dloni cukrem<- dobry peeling dla dloni, a potem kremik i rekawiczki na noc
marychaaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-19, 00:03   #7
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 893
Dot.: Suche d³onie

A ja ze swojej strony poleciæ mogê wykonanie porz±dnego peelingu (najlepiej cukrowego). Po czym zrobienie maseczki. Nale¿y moczyæ d³onie w podgrzanej oliwie z oliwek (nastawiamy na 30 sekund w mikrofalówce, co zale¿ne jest od mocy sprzêtu - nie powinna byæ jednak zbyt gor±ca) oko³o pó³ godziny. Od razu ostrzegam, ¿e zapach nie jest zbyt przyjemny. Na noc natomiast polecam grub± warstwê kremu nawil¿aj±cego lub oliwkê dla dzieci oraz rêkawiczki (mog± byæ to specjalne rêkawiczki przeznaczone do tego celu, albo zwyk³e 'zimowe').
Alejandro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 08:46   #8
swieczka23
Raczkowanie
 
Avatar swieczka23
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 205
Dot.: Suche d³onie

Ja mogê poleciæ krem Kamill intensiv. Jak dla mnie jest ekstra.
Ja mam strasznie suche i wra¿liwe rêce. Nawet od p³ynu do mycia naczyñ robi± mi siê szorstkie i czerwone i czasem te¿ pêkaj±. Ten krem ¶wietnie dzia³a, po nich moje d³onie s± miêkkie i delikatne.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,12217,kamill-intensiv.html&next=1
swieczka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-19, 08:53   #9
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Suche d³onie

Cytat:
Napisane przez SeductiveCat Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc, mój problem polega na tym, ¿e moje d³onie s± w strasznym stanie. Codziennie kremuje d³onie kilka razy, ale efekt jest chwilowy. Moje d³onie s± pomarszczone, suche i wygl±daj± na brudne, nawet po dok³adnym umyciu. Nie mam pojêcia czego powinnam u¿ywaæ, aby moje d³onie wygl±da³y porz±dnie. Chcia³abym równie¿ ujêdrniæ skórê na d³oniach. Macie mo¿e jakie¶ kremy, lub domowe sposoby aby d³onie by³y g³adkie i jêdrne? Pewnie jest du¿o takich tematów, ale nie mogê nic dla siebie znale¼æ. Proszê o pomoc
U mnie po wielu próbach u¿ywania niby super ¶rodków najlepsza okaza³a siê Dermesa-p³yn do kupienia w aptece
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-19, 23:39   #10
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 663
Dot.: Suche d³onie

Krem Cerkoderm z mocznikiem do kupienia w aptece.
Nanusia76 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-19, 23:56   #11
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 14 994
Dot.: Suche d³onie

Cytat:
Napisane przez SeductiveCat Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc, mój problem polega na tym, ¿e moje d³onie s± w strasznym stanie. Codziennie kremuje d³onie kilka razy, ale efekt jest chwilowy. Moje d³onie s± pomarszczone, suche i wygl±daj± na brudne, nawet po dok³adnym umyciu. Nie mam pojêcia czego powinnam u¿ywaæ, aby moje d³onie wygl±da³y porz±dnie. Chcia³abym równie¿ ujêdrniæ skórê na d³oniach. Macie mo¿e jakie¶ kremy, lub domowe sposoby aby d³onie by³y g³adkie i jêdrne? Pewnie jest du¿o takich tematów, ale nie mogê nic dla siebie znale¼æ. Proszê o pomoc
mam to samo
polecam, bo czyni cuda https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...or.html&next=1

a do mycia, zamiast myd³a, p³yn do higieny intymnej ja ma Ziajê z kwasem hialuronowym i sprawdza siê doskonale
__________________
pomó¿ koniom

Prawdziwe piek³o, to ¼le prze¿yte ¿ycie

Toficzku zabra³a¶ ze sob± kawa³ mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 15:25   #12
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomo¶ci: 1 971
Dot.: Suche d³onie

Polecam Oliwkow± maskê do d³oni Ziaja - ja nak³adam bardzo grub± warstwê na noc + na to bawe³niane rêkawiczki - rano jest o wiele lepiej. W ci±gu dnia smarujê kremem, kozie mleko ziaja albo z serii 4 pory roku - tanie jak barszcz, a nie odstaje jako¶ci± od konkurencji. Polecam ten z ekstraktem z bawe³ny. Mam du¿y problem z suchymi d³oñmi w mrozy - i taka kuracja mi pomaga.
Wonder Woman jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 19:05   #13
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 876
Dot.: Suche d³onie

sprawd¼ czy twoje kremy do r±k maj± w sk³adzie parafine. je¶li tak i w dodatku s± gdzie¶ na pocz±tku sk³adu, lepiej bêdzie jak siê ich pozbêdziesz. skóra bardzo szybko siê przyzwyczaja do parafiny, jak siê przedobrzy to wysusza.
tak jak dziewczyny radz±, zrób sobie peeling. potem grubsza warstwa t³ustego kremu (np. jak nivea klasyczna w granatowym opakowaniu)
__________________
mam nisk± tolerancjê na ³añcuszki szczê¶cia i na linki do konkursów, proszê nie wysy³aj mi ich.

!szukam podrêczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 19:28   #14
Hiddej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Suche d³onie

Na dobr± sprawê u¿ywam tylko dwóch kremów do r±k. Pierwszy to krem do r±k Ziaja Kozie mleko, który owszem, nawil¿a(na krótko niestety w moim przypadku) ale ³adnie wyg³adza. Drugi krem do r±k Pharmaceris Lipo-Protect, który daje moim d³oniom d³ugotrwa³e (wyczuwalne) nawil¿enie.
Mo¿e warto pój¶æ do dermatologa? Mój ch³opak mia³ wyj±tkowo szorstkie d³onie i Pani Dermatolog wypisa³a recepte na jak±¶ ma¶æ tak jakby na zamówienie ze sk³adnikami zapisanymi na recepcie.. Pomaga
Hiddej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 20:49   #15
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 641
Dot.: Suche d³onie

Ja stosuje krem do r±k z arniki Yves Rocher i sprawdza siê
GosienkaC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 23:57   #16
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomo¶ci: 8 131
Dot.: Suche d³onie

Musisz zwróciæ uwagê na to, aby w kremie nie by³o gliceryny ( albo by³a gdzie¶ daaaleko w sk³adzie), która przyci±ga cz±steczki wody z otoczenia. Niestety w zimie gliceryna dzia³a jak woda, która zostaje na naszych d³oniach gdy ich dobrze nie wysuszymy( przyci±ga cz±steczki w wody ze skóry co powoduje wysuszenie). Osobi¶cie mogê poleciæ krem dla narciarzy, floslek, pozdrawiam
__________________
wioolusiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-02, 19:19   #17
domi1990
Przyczajenie
 
Avatar domi1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Suche d³onie

a sprobuj z maslem(balsamem) greckim... ja widze roznice miedzy uzywaniem masla a zwyklymi kremami do rak nie jest to tanie, ale idealne do suchej skory, popekanych i suchych ust, opryszczek itp. Poza tym starcza na baaardzo dlugo, wiec jest bardzo op³acalne dla mnie to rewelacja i najlepszy sposob na sucha skore na dloniach!
domi1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-02, 20:06   #18
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 1 638
Dot.: Suche d³onie

Cytat:
Napisane przez marychaaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uzywalam krem Norweska formula moje dlonie sa na tyle popekane ze czesto lekko krwawia ;(.
Ja te¿ jak mam baardzo suche d³onie. Ten krem to mój wybawiciel
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makija¿e, w³osy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam siê! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-02, 20:18   #19
fendicat
Przyczajenie
 
Avatar fendicat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Suche d³onie

Z d³oñmi mam to samo co autorka w±tku. W zimie moje d³onie (mam 22 lata) wygl±daj± jak d³onie niemal¿e 50 letniej kobiety - przynajmniej. Bardzo mo¿liwe, ¿e to skutki jednorazowego odmro¿enia d³oni (kiedy¶ mówi³a mi o tym dermatolog). Raz przemarzniête na ko¶æ czê¶ci cia³a ju¿ zawsze bêd± mia³y sk³onno¶ci do czerwienienia siê, pêkania i wysuszania. Ja u¿ywa³am swego czasu krem do r±k Garnier'a. Taki w zielonej tubce i szczerze mówi±c efekt by³ BAAARDZO chwilowy. Teraz mam krem z Avonu (w tubce zimowej, czerwonej z bia³ymi p³atkami ¶niegu) i póki co sprawdza siê jednak potrzebujê grubej warstwy na d³oniach.
Pozdrawiam!
fendicat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 19:17   #20
Morelkowa
Raczkowanie
 
Avatar Morelkowa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 149
Dot.: Suche d³onie

Mam to samo! raz jest lepiej raz gorzej, pomaga mi cukrowy peeling do r±k i krem kozie mleko (Ziaja). Wypróbujê te¿ ten z mocznikiem
Morelkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-14, 10:01   #21
Beacia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 330
Dot.: Suche d³onie

Co prawda z moimi d³oñmi nie by³o tak ¼le, ale godn± polecenia jest seria Hand Care z Oriflame. Przy regularnym stosowaniu moje d³onie poprawi³y swój wygl±d
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ych-dloni.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...asazu-rak.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ka-do-rak.html
__________________
.
Beacia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-14, 20:46   #22
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 1 878
Dot.: Suche d³onie

Cytat:
Napisane przez SeductiveCat Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc, mój problem polega na tym, ¿e moje d³onie s± w strasznym stanie. Codziennie kremuje d³onie kilka razy, ale efekt jest chwilowy. Moje d³onie s± pomarszczone, suche i wygl±daj± na brudne, nawet po dok³adnym umyciu. Nie mam pojêcia czego powinnam u¿ywaæ, aby moje d³onie wygl±da³y porz±dnie. Chcia³abym równie¿ ujêdrniæ skórê na d³oniach. Macie mo¿e jakie¶ kremy, lub domowe sposoby aby d³onie by³y g³adkie i jêdrne? Pewnie jest du¿o takich tematów, ale nie mogê nic dla siebie znale¼æ. Proszê o pomoc
czy masz tak od urodzenia, czy dopiero ostatnio? czê¶ciowo mo¿e to byæ kwestia urody. ja te¿ mam suche d³onie i u¿ywam ostatnio kremu Avene Cold Cream, sprawdza siê dobrze. Widzê, ¿e ju¿ tyle kremów i ró¿nych sposobów Dziewczyny poleci³y, ¿e masz sporo próbowania przed sob± powodzenia
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-08, 22:37   #23
bronks1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Suche d³onie

ja mam to samo. Kupujê ci±gle nowe kremy i nic. S± suche, pomarszczone szczególnie na kostkach. Mój zestaw kremów to: kamill, kremy z mocznikiem, lirene, eveline i to wszystko nie daje efektu. Ostatnio przeczyta³am o produkcie pod nazw± DERMESA. To p³yn na bazie zió³. W³a¶nie wczoraj kupi³am go na Allegro i czekam a¿ przesy³ka dotrze. Z opisów na forach internetowych wynika, ¿e jest dobrym preparatem, zobaczymy. Je¶li to nie pomo¿e to nie wiem co jeszcze mogê zrobiæ. ma¿e s± jakie¶ zabiegi w salonach kosmetycznych, które odbudowuj± skórê i wzmacniaj± j± w sposób widoczny. Korzysta³am z zabiegów parafinowych, ale to te¿ mi zbytnio nie pomog³o.
bronks1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-09, 10:43   #24
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 3 597
Dot.: Suche d³onie

Równie¿ mam problem ze skór± d³oni, ma³o kiedy wygl±da ona atrakcyjnie. Rêce s± wiecznie suche i ¶ci±gniete. Czêsto przybieraj± barwê fioletowo-ziemist±. Z tym sobie radzê naprzemiennym polewaniem zimn± i ciep³± wod±.W zimie i po zimie skóra jest dodatkowo czerwona i piecze Wypróbowa³am wiele kremów, ale najlepsze moim zdaniem to:

Neutrogena ten skoncentrowany bia³o- czerwony 50 ml, jednak najbardziej lubiê ten niebieski w opakowaniu 75 ml

Vichy Essentielles, kupuje na allegro za 15 z³ z przesy³k±, a wiêc w cenie Neutrogeny

Dove, Intensive Nourishment, moje niedawne odkrycie, nied³ugo bêdzie w promocji w Rossmannie i na pewno kupiê
__________________





asiulka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-03, 16:14   #25
margarita990
SPAMER
Nieop³acona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Suche d³onie

a ja stosujê ten krem http://decubal.pl/produkty,hand_cream.html i bardzo mi pomaga. jest w dodatku tani i starcza na d³ugo, wiêc konsekwentnie trzymam siê tej marki.
margarita990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-07, 12:15   #26
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomo¶ci: 1 341
Dot.: Suche d³onie

ja polecam krem z Isany z mocznikiem
aSHa85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-07, 15:30   #27
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 745
Dot.: Suche d³onie

tak robi³am kiedy mia³am suche, popekane do krwi d³onie i podzia³a³o
Teraz walczê ze swoimi suchymi stopami ^^
__________________

Bloggujê:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-09, 15:18   #28
Beacia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 330
Dot.: Suche d³onie

Cytat:
Napisane przez mereo Poka¿ wiadomo¶æ
tak robi³am kiedy mia³am suche, popekane do krwi d³onie i podzia³a³o
Teraz walczê ze swoimi suchymi stopami ^^
Polecam przejrzeæ te kosmetyki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...op.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ty.html&next=1

Sama u¿ywa³am i efekty s± super. Mo¿e i Tobie pomog±
__________________
.
Beacia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-10, 10:04   #29
bronks1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Suche d³onie

Ja te¿ mia³am ten problem, wiêc uda³am siê do dermatologa. Oto moje zalecenia: mycie r±k - Emolium kremowy ¿el do mycia, po ka¿dym myciu krem barierowy Emolium (jest drogi oko³o 32,- za 40 ml), ale dzia³a. Do smarowania ma¶æ HASCERAL 2 x dziennie. Rêce siê poprawi³y!!!, a my¶la³am, ¿e ju¿ nie dam z tym rady. Z domowych sposobów stosujê 1 x w tygodniu oliwkê z oliwek plus cytryna wszystko podgrzane i moczê d³onie oko³o 15 min.
bronks1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-14, 18:41   #30
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 745
Dot.: Suche d³onie

Cytat:
Napisane przez Beacia Poka¿ wiadomo¶æ
Polecam przejrzeæ te kosmetyki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...op.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ty.html&next=1

Sama u¿ywa³am i efekty s± super. Mo¿e i Tobie pomog±
Teraz mam zamiar spróbowaæ Scholl, jak nie zadzia³a, na pewno bêdê próbowaæ z tymi
__________________

Bloggujê:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.