mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 09:57   #1
ZuzaAnka
Raczkowanie
 
Avatar ZuzaAnka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34

mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???


Hej
jak w temacie - zastanawiam sie czy jest sens kupowac mikro na gruponie, gdzie np za 179 zł jest pakiet 6 zabiegów! ? (czyli tyle ile czasem kosztuje jeden zabieg!) Myslicie, że mozna wierzyć, że zabiegi zostaną wykonane tak jak być powinny>? Jakim cudem by się to salonowi opłacało...
ZuzaAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:43   #2
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

Mikrodermabrazja to zabieg mechanicznego ścierania naskórka, jego cena jest zróżnicowana. Często jest to zabieg wykonywany w połączeniu z oczyszczaniem, maskami lub innymi zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz. Jest to przede wszystkim dla salonu reklama, jeżeli chodzi o koszty, jest to dla salonu opłacalne. Nie ma się czego bać, zabieg musi być wykonany poprawnie. W innym wypadku masz prawo do roszczeń, kosmetyczka, tak jak lekarz odpowiada cywilnie za poprawne wykonanie zabiegów.
Pozdrawiam
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 15:26   #3
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

Ja kupiłam na gruperze jeden zabieg za 49 zł i nie żałuję bo efekty były widoczne gołym okiem. Nie wiem czy zabieg różni się czymś od tego za normalną cenę, ale ja byłam zadowolona, jak będą w moim mieście takie oferty to na pewno skorzystam.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 15:51   #4
jadzka7
Raczkowanie
 
Avatar jadzka7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 54
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

Jest sens skorzystać z takiej oferty, ponieważ sama zaoszczędzisz. Powinnaś jednak pamiętać, że po mikrodermabrazji nie wolno korzystać z solarium i wszelakich kąpieli słonecznych, ponieważ jakby to powiedzieć, podczas zabiegu ściera się warstwa skóry(albo głowicami diamentowymi lub korundowo) i musi się ona odbudować na nowo. koniecznie musisz wtedy korzystać z kremów z wysokim filtrem!)
jadzka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 17:48   #5
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

to niedrogo ale nie zawsze cena idzie w pakiecie z jakoscią, spróbuj dowiedzieć sie cokolwiek o salonie gdzie będzie ten zabieg wykonany. Po zabiegu powinno się nałożyć maskę kremową bądź algową lub płat kolagenowy więc dowiedz sie czy oferta obejmuję w/w rzeczy czy będziesz musiała dokupić na własną rękę.Ja korzystałam może z 5 razy z różnych salonów na mikro i tylko raz się przejechałam bo zabieg był zrobiony niedokładnie i bez maski (tzn dziewczyna nie chciała jej nałożyc)- mimo ujęcia jej w ofercie- ale dopomniałam się swego i dziewczyna chcąc nie chcąc nałożyła maskę

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-06-26 o 23:16
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:12   #6
ZuzaAnka
Raczkowanie
 
Avatar ZuzaAnka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

hm ... powiem, że raz się skusiłam (pewnie z półtora roku temu ) na taką promocję - i bardzo tego, żałowałam, dlatego teraz wolę się popytać ;/ Może moje doświadczenia wyniakją tylko z tego, ze trafiłam na słaby salon ... Miałam wrażenie, że obsługuje się mnie na odwal sie... zabieg był moim zdaniem zrobiony za szybko i niedokłądnie :| (mam porównanie - chodziłam wcześniej na mikro za normalną cenę, ale nigdy nie było mnie stac na serię)
ZuzaAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 18:05   #7
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

to zależy od salonu
moja kolezanka wykupiła sobie własnie mikrodermabrazje na gruponie... efekt?
demakijaz na odwal sie.. osuszenie skory PAPIEREM TOALETOWYM!! a sama mikrodermabrazja.. nie wiem gdzie ta kobieta (kosmetyczka) zdobyla tytul ale wedlug niej zabieg zostal wykonany poprawnie! (wmasowala korund) - wszystko odbylo sie manualnie bez urządzenia miło nie??
na koniec nalozyla jej jakas maske niewiadomego pochodzenia i kazala doplacic za nia 30zl!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 20:44   #8
ZuzaAnka
Raczkowanie
 
Avatar ZuzaAnka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

o matko... z tego co słyszę to wiecej jest negatywnych doświadczen z tymi zniżkami:|
ZuzaAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 23:10   #9
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

zależy od salonu! są takie, gdzie zapłacisz kupe kasy i Cię skrzywdzą. Ja zapłaciłam kupe kasy za pedicure i teraz z pół rok będę czekać aż mi odrosną paznokcie bo mi baba zrobiła takie dziury i bruzdy w paznokciach jakbym była królikiem doświadczalnym niedoświadczonej dziewczyny, która przyucza się do zawodu. A bywa tak, że te salony naprawdę dobre robią sobie reklamę przez groupon.pl i wcale ich usługi nie są na niskim poziomie. ZALEŻY OD SALONU. Trzeba pytać o opinie dot. salonu i pracujących tam ludzi.
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 06:38   #10
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

Zniżka jest ineresująca, ale moment na tego typu zabiegi nie ciekawy. Mikrodermabrazji raczej nie robi sie w okresie letnim, kiedy promieniowanie słoneczne jest intensywniejsze, to jednak ścieranie warstwy naskórka, bezpieczniej takie zabiegi robić jesienia/zimą
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 18:24   #11
olgera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

Jestem po zabiegu mikrodermabrazji kupionej na gruponie. Wcześniej miałam robiony ten zabieg w salonie Eris. Różnica jest duża. U Eris wszystko bylo robione dokładnie, powoli wręcz z namaszczeniem A zabieg z gruponu robiony był na szybko, trwał chyba z 5 minut, miałam wrażenie że twarz była niedokładnie oczyszczona. Mam jeszcze dwa zabiegi mikrodermabrazji z gruponu, cena była zachęcająca za trzy zapłaciłam 100 złoty, podczas gdy u Eris jeden kosztuje 250, jednak tam było przyjemniej i bardziej profesjonalnie.
olgera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 18:37   #12
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

z mojego doswiadczenia powiem ze NIE!

Kupiłam 3 razy (3 rozne salony we Wro), pierwszy raz bylam zadowolona, ale cena byla 100zl/zabieg z masazem twarzy, wiec szalu cenowego nie bylo, ale bylam w miare zadowolona, pomijajac ze zabieg wykonywala praktykantka.

Za drugim razem cena podobna,za to mialam podrapaną twarz, jakby kot mnie podrapal!!! kosmetyczką byla dziewczna po politechnice!! Aha i co mi sie jeszcze nasunelo - nie oceniac ksiazki po okladce - salon sliczny i nazwa cos po francusku,jednak co z tego.. goilo sie 3-4dni

Za 3 razem kupilam 3 zabiegi w cenie hmm.. jakos 120zl. zabieg trwal 30min !! w sumie po 30min to ja juz za drzwiami na ulicy bylam....czyli jeszcze mniej. Po maseczce, ktora owa pani mi nalozyla wysypalo mnie, choc uprzedzalam ze mam cere sklonna do zapychania...poszlam 1raz, bo zawsze gdy dzownilam by sie umowic Pani nie miala terminow, na poczatku rozmowy oczywiscie pytala czy to z grouponu, czyli spodziewam sie ze gdybym powiedziala ze nie to i wolne miejsca by sie znalazly.

Takze NIGDY WIECEJ. Zreszta czego sie spodziewac, one maja 50% z tego co my placimy... kazdy moze latwo policzyc jaki z tego zysk.

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2012-07-03 o 18:40
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 19:37   #13
cocabella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: mikrodermabrazja na gruponie -jest sens kupowac???

generalnie teraz nie ma pory na mikro, a zazwyczaj ważność grouponu jest ograniczona czasem...
A jeśli zrobisz mikro,a później nawet odrobinę się opalisz (co jest nieuniknione latem) to prawdopodobnie wyjdą Ci przebarwienia i będzie więcej szkody niż pożytku. O tej porze roku to może peeling kawitacyjny?

Jeśli ktoś szuka dobrej kosmetyczki we Wro to polecam moją (na Bema)
szczegóły:
http://www.facebook.com/pages/Studio...05900066162667
cocabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.