czy jestem brzydka, przeciętna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka jestem?
Brzydka 7 4,46%
przeciętna 54 34,39%
ładna 79 50,32%
piękna 17 10,83%
Głosujący: 157. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-15, 18:43   #1
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10

czy jestem brzydka, przeciętna?


Proszę bardzo obiektywną opinię mojej urody. Osobiście nienawidzę swoich oczu i ust, twierdzę, że są za małe... Co mogę w sobie zmienic? Dreadów już nie mam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-04 o 09:23 Powód: usuniecie zdjęć z twarzą na prośbę autorki
angelisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:40   #2
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Chyba żartujesz. Śliczna jesteś Masz śliczną, dziewczęcą urodę
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:46   #3
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Żartujesz, prawda? Dla mnie jesteś piękną, młodą dziewczyną o delikatnej, słowiańskiej urodzie, więcej wiary w siebie
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 20:04   #4
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Kobieto spójrz w lustro i powiedz sobie na tyle przekonująco, że jesteś piękna !!! My możemy tu mówić różnie - kwesta gustu, ale jeśli Ty sama w siebie nie uwierzysz i sama sobie nie wytłumaczysz to nawet milion pochlebstw Ciebie nie przekona.
Uwierz w siebie po prostu Pozdrawiam
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 21:21   #5
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Ja będę szczera: nie jesteś brzydka, ani nawet przeciętna, jesteś bardzo ładną dziewczyną Masz śliczne oczy i usta, które wcale nie są małe Po prostu się zaakceptuj, bo naprawdę wiele osób mogłoby Ci pozazdrościć urody, np. ja ...Ewentualnie, jeśli chcesz coś w sobie zmienić to możesz nieco rozjaśnić włosy, ale w tym kolorze także Ci ładnie A oczy można optycznie powiększyć makijażem: makijaż powiększający oczy krok po kroku, jak powiększyć oczy, makijaż otwierający oko, makijaż .jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 22:19   #6
Moose1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 22
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Kochana, jesteś śliczna. Masz piękne oczy i bardzo ładną cerę do tego te włosy ;3
Moose1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 08:05   #7
HardHard
Raczkowanie
 
Avatar HardHard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 40
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Masz to coś w spojrzeniu, właśnie dzięki Twoim oczom o cudnej barwie Mi Twoja uroda bardzo się podoba nie wiem czego chcesz
HardHard jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 10:18   #8
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Jesteś ładna i masz świeżą delikatną urodę. Ale ja też tak mam - czasem myślę, że jestem brzydka, czy nie podoba mi się coś w mojej twarzy, ale jakbym zaczęła tu zakładać takie tematy to dostałabym bana za trolling
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 10:37   #9
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Dlaczego zazwyczaj ładne dziewczyny zakładają takie wątki? No dlaczego? Jesteś bardzo ładna, a oczy masz naprawdę piękne, wystarczy dodatkowo makijażem wydobyć jeszcze bardziej ich kolor.

Rzadko zaglądam na tematy z metamorfozami bo same ładne dziewczyny tu piszą, ja nie wiem więcej wiary w siebie kochana
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 11:08   #10
EvilS
Raczkowanie
 
Avatar EvilS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 68
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

A ja wiem, dlaczego dziewczyny zakładają takie wątki. Bo chcą, żeby im ktoś napisał, jakie są piękne. Prawdziwie zakompleksione dziewczyny nie mają odwagi wystawiać się na ocenę. Nie lubię takiego pompowania czyjegoś ego...
EvilS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 13:11   #11
Mary_0
Raczkowanie
 
Avatar Mary_0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ze śląska ;)
Wiadomości: 47
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

warto znać swoją wartość i pokochać siebie taka jaka się jest. jesteś urocza i pięknie pasuje ci turkusowy/lazurowy kolor
__________________
Mary_0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 18:57   #12
pysia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 172
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Też uważam, że masz bardzo ładne oczy i usta ja takze mam troszke kompleksow, ale pewnych rzeczy juz w sobie nie zmienimy. Trzeba sie zaakceptowac i ewentualnie starac sie wyeksponowac nasze walory
pysia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:13   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

nie, nie jesteś brzydka, oczy faktycznie masz małe, ale widać, że umiesz je malować i wyglądasz w tym makijażu naprawdę dobrze. Usta są po prostu średnie, do małych czy wąskich jeszcze im daleko. Moda na pontony robi niestety dziewczynom wode z mózgu...
Co bym zmieniła to kolor włosów, jest trochę za ciemny jak dla Ciebie., Sredni brąz będzie idealny.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:21   #14
Amhna
Raczkowanie
 
Avatar Amhna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 372
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Jestes bardzo ladna! Duzo dziewczyn nie lubi swojego wygladu. Ja jestem jedna z nich i pomimo licznych komplementow i tak wydaje mi sie, ze jestem brzydka. Moje oczy rowniez nie naleza do najwiekszych ale nauczylam sie odpowiednio je malowac. Na YT jest cala masa tutoriali jak powiekszyc swoje oczy itp.
Amhna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 10:56   #15
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
nie, nie jesteś brzydka, oczy faktycznie masz małe, ale widać, że umiesz je malować i wyglądasz w tym makijażu naprawdę dobrze. Usta są po prostu średnie, do małych czy wąskich jeszcze im daleko. Moda na pontony robi niestety dziewczynom wode z mózgu...
Co bym zmieniła to kolor włosów, jest trochę za ciemny jak dla Ciebie., Sredni brąz będzie idealny.
Jak cię to pocieszy, autorko, to ja mam mniejsze i węższe oczy. Rano po przebudzeniu wyglądam jak bokser po walce - spuchnięte wielkie usta ale zero oczu
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 12:37   #16
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Jesteś śliczna, ale ten kolor Cię postarza. Naturalki, choćby mysie byłyby lepsze.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 12:59   #17
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Cytat:
Napisane przez EvilS Pokaż wiadomość
A ja wiem, dlaczego dziewczyny zakładają takie wątki. Bo chcą, żeby im ktoś napisał, jakie są piękne. Prawdziwie zakompleksione dziewczyny nie mają odwagi wystawiać się na ocenę. Nie lubię takiego pompowania czyjegoś ego...
Pomyślałam dokładnie tak samo. Gdyby dziewczyna była brzydka, nie zakładałaby takiego wątku. To tak samo, jak wątki typu: Czy jestem gruba.

Autorka pewnie teraz zacznie się bronić, że wcale tak nie jest.
Pisać chyba nie muszę: jesteś piękna. Zadowolona?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 12:11   #18
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Ładna jesteś
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 13:26   #19
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Jesteś ładna, ale może masz niskie poczucie swojej wartości- stąd pytasz innych i szukasz potwierdzenia. Mam też taką przyjaciółkę- Angelina Jolie w wersji blond i też słyszę jak czasami narzeka na wygląd i naprawdę się stresuje swoim wyglądem, a niepotrzebnie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 14:50   #20
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Cytat:
Napisane przez EvilS Pokaż wiadomość
A ja wiem, dlaczego dziewczyny zakładają takie wątki. Bo chcą, żeby im ktoś napisał, jakie są piękne. Prawdziwie zakompleksione dziewczyny nie mają odwagi wystawiać się na ocenę. Nie lubię takiego pompowania czyjegoś ego...
Dokładnie .. jeszcze nie widziałam wątku "jestem brzydka" założoną przez faktycznie brzydką albo chociaż przeciętną dziewczynę, zawsze same ślicznotki, doprowadzające tym do większych kompleksów dziewczyny które to czytaja a maja problem (np z wagą czy tradzikiem)..
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:19   #21
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

a ja tez sie wypomiem- bo:
po pierwszee PRIMO ! żadna z nas nie super piekna bez makijazu, wlsow itp itd.. trzeba troszke sobie pomoc, jest mega pelno filmikow na yt jak "otworzyc" oko, jak sie malowac, ja sama do wielu rzeczy doszlam, raz sie pomalowalam i bylo slicznie az szkoda zmywac.. a raz sie pomalowalam tak, ze wygladalam na spuchnieta,i ja nie stosuje zadnego podkladu pudru itp, a kiedys naprawde bylam brzydka, teraz moge sobie powiedziec jest OK, chociaz juz dopadaja powoli mnie zmarchy.. ale takie jestesmy - MY KOBIETY!- kazda chyba ma cos sobie do zarzucenia, no dobra- teraz na Twoim pierwszym zdjeciu kogos mi z gwiazdek przypominasz i na tym zdjeciu wygladasz naprawde ladnie, az zdzwiliam sie ze taka niska samoocene masz .. ostatnie zdjecie - to chyba bez kreski na oku nawet? i te jasne wlosy- NIEE E zdecydowanie musisz miec ciemne! takie wisniowo-filotewe, ja lubie, nie moge miec takiech niestety,..
DREDY- boszze dziewczyno - dredy wygladaja na tym zdjeciu jakby robaki Ci spod wlsow wychodzily, nie jestem jakas dziwna i antyDRED, tylko bardzo to nie pasuje.. z reszta dredy odejmuja troche z urody, bo to sa jakies sfilcowane wlosy, i nikt mi nie powie, ze prawdziwa kobieta w pieknych lsniacych wlosach bedzie atrakcyjniejsza jak ta z dredami.
maluj oczy na rozne sposoby, usta tez mozesz sobie pomadka i bylszczykiem powiekszyc, a ! i konturowka!! poza tym tyle kobiet pieknych ma takie usta, i wcale nie sa takie male.. ja myslalam ze mam dos duzY! ale to jest jak z anoreksja.. wmawiasz sobie cos i potem to widzisz w lustrze! to jest okropne!!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 18:58   #22
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

gdzie Ty na zdjeciu ostatnim masz jasne włosy ;o ??

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

p.s. ale zgodze sie ze dredy sa obrzydliwe ;p i mogłabyś brwi ogarnąć, zwłaszcza patrzac na ostatnie zdjecie...
ale jesteś ładna - dlatego watek moim zdaniem typowy zeby sobie posluchac komplementów...
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 20:02   #23
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Przepraszam jeśli myślicie ,że robię to po to aby wzmocnic sobie ego. To wcale nie jest proste. Nie chcę Wam się tutaj żalic, ale wyobraźcie sobie ciężkie dzieciństwo a gdy tylko chcecie ułożyc sobie życie to pojawia się piękna kobieta która wam wszystko zabiera . Takie sytuacje powtarzały się bardzo często.

Po drugie.. jak czuc się pięknym gdy masz koleżanki które dosłownie wyglądają jak Marlin Monroe? Porównujesz się, zazdrościsz... Mam poważną nerwicę, oczywiście nie z tego powodu.

Każdy komplement jest jak plaster na rane.. daje nadzieje, że jednak nie jest najgorzej.. a czasami i tak czuję że siebie oszukuję.. Poprostu mam wbity do głowy ideał piękna, który wiem ,że istnieje nawet bez użycia makijażu.

Wiem, że to głupie, ale w nerwicy zupełnie się nad tym nie panuje, a naprawdę potrafi zepsuc życie, wiem jakie sa wazne warości, wiem ,że to nie jest piękno.. Ale ta niesprawiedliwośc.....

dziękuję za szczerośc
angelisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 22:48   #24
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Zawsze znajdzie się ktoś ładniejszy czy brzydszy od nas, nawet od samej Marylin Monroe. Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny ideał urody, ponieważ każdemu podoba się coś innego. U Ciebie problem tkwi nie w wyglądzie, ale w poczuciu własnej wartości.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Zawsze znajdzie się ktoś ładniejszy czy brzydszy od nas, nawet od samej Marylin Monroe. Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny ideał urody, ponieważ każdemu podoba się coś innego. U Ciebie problem tkwi nie w wyglądzie, ale w poczuciu własnej wartości.
Gdybyś była najbardziej słodką, soczystą i najpiękniejszą gruszką na drzewie, to i tak zawsze znajdzie się na tym świecie ktoś kto nie lubi gruszek
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 07:27   #25
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Cytat:
Napisane przez angelisaz Pokaż wiadomość
Przepraszam jeśli myślicie ,że robię to po to aby wzmocnic sobie ego. To wcale nie jest proste. Nie chcę Wam się tutaj żalic, ale wyobraźcie sobie ciężkie dzieciństwo a gdy tylko chcecie ułożyc sobie życie to pojawia się piękna kobieta która wam wszystko zabiera . Takie sytuacje powtarzały się bardzo często.

Po drugie.. jak czuc się pięknym gdy masz koleżanki które dosłownie wyglądają jak Marlin Monroe? Porównujesz się, zazdrościsz... Mam poważną nerwicę, oczywiście nie z tego powodu.

Każdy komplement jest jak plaster na rane.. daje nadzieje, że jednak nie jest najgorzej.. a czasami i tak czuję że siebie oszukuję.. Poprostu mam wbity do głowy ideał piękna, który wiem ,że istnieje nawet bez użycia makijażu.

Wiem, że to głupie, ale w nerwicy zupełnie się nad tym nie panuje, a naprawdę potrafi zepsuc życie, wiem jakie sa wazne warości, wiem ,że to nie jest piękno.. Ale ta niesprawiedliwośc.....

dziękuję za szczerośc
Może potrzebna jest Ci wizyta u psychologa, specjalisty, bo nerwicę trzeba leczyć. Masz jakieś traumatyczne przeżycia z przeszłości, jesteś młoda, szkoda sobie życie marnować.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:25   #26
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Jestem na terapii ,wierzę w lepszą przyszłośc
angelisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:49   #27
makika
Raczkowanie
 
Avatar makika
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

A mi się podoba najbardziej 5 i 6 fotka - taki dłuższy bob.

Co do opinii, że prośby o opinie "czy jestem brzydka" to według mnie piszą dziewczyny w dołku - naprawdę zły dzień, splot takich, a nie innych okoliczności, przykre słowo od kogoś bliskiego plus zbliżająca się comiesięczna rzeź - i bach! Każda z nas miewa dni, kiedy patrzy w lustro i zastanawia się jakim cudem kiedykolwiek mogła pomyśleć o sobie, że jest ładna? Bo wyskoczył pryszcz jak u jednorożca, bo włosy żyją własnym życiem, a oczy podkrążone.

Tez mnie to z jednej strony wkurza jak widzę dziewczynę, której na dzien dobry mogę zazdrościć urody, ale cóż... Znam dziewczyny co wyglądają jak modelki - z twarzy, z ciałą - a mają ogromne kompleksy, i takie, co obiektywnie rzecz biorąc mogłyby zmienić to i owo, ale ich podejście dożycia, do siebie sprawia, że w ogóle nie zwraca się na to uwagi. Każda z nas od ręki może podać kilka swoich subiektywnych urodowych braków.

Życie.
makika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 15:44   #28
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Cytat:
Napisane przez angelisaz Pokaż wiadomość
Poprostu mam wbity do głowy ideał piękna, który wiem ,że istnieje nawet bez użycia makijażu.
A jaki jest ten ideał piękna?

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez angelisaz Pokaż wiadomość
Po drugie.. jak czuc się pięknym gdy masz koleżanki które dosłownie wyglądają jak Marlin Monroe? Porównujesz się, zazdrościsz...
Więc ...zrobiłaś dready i ufarbowałaś się na czarno, żeby zwiększyć ten kontrast?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:57   #29
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Ideał piękna dla mnie to np Anne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 58165_460305084049798_1117070916_n.jpg (26,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2381-anne-hathaway-widescreen (1).jpg (66,9 KB, 75 załadowań)
angelisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 19:24   #30
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Głosowałam na przeciętną, za to piesek jest śliczny Oczy możesz sobie powiększyć też grzywką.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 16:03:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.