Włosy i cała reszta - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 21:51   #31
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy i cała reszta

Dla mnie jesteś typową zimą.Co do fryzur tak jak któraś z dziewczyn wstawiła zdjęcia,ja również uważam że cięcie powinno być rockowe i z pazurem.Proponuję Ci biały,platynowy blond a wygolone na krótko miejsca tzn.tył czy boki zostawić na swoim naturalnym kolorze.Taki kolor bardziej doda Ci blasku i wydobędzie Twoje wielkie piękne oczy niż nijaki rudo brązowy.Co do kresek.To proponuję Ci z doświadczenia e-linery w kałamarzyku (gdyż te we flamastrze potrafią się zapchać nakładane na cień). A końcówka niech będzie albo cała twarda albo lekko elastyczna lecz nie pędzelkowata i wyginająca się i nigdy nie cienka-to pogorszy nakładanie.Co do samego malowania jeśli nie masz wprawy polecam obejrzeć torturiale na yt lub najpierw kształtować kreskę czarną kredką a później poprawić e linerem.Takie nakładanie dodatkowo przedłuży trwałość kreski
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 17:17   #32
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Włosy przefarbowałam na brąz podobny do naturalnego, czerwień jeszcze przebija ale pójdę jeszcze raz zafarbować to pewnie przykryje.
Zrobiłam sobie też test Kibbego i wychodzi mi że jestem typem Classic.

Możecie dać mi przykłady krótkich włosów, które by mi pasowały?
Chciałabym długie, ale chyba nie wytrzymam z zapuszczaniem. Włosy tylko trochę urosły a już pojawił się problem przez który je ścięłam - OKROPNIE się przetłuszczają i już myję je codziennie. Jak miałam długie to było jeszcze gorzej. Więc chyba zrezygnuję.

Podsumowując: kolor chcę się trzymać tego brązu, bo się w nim dobrze czuję, ale chce ściąć.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 21:56   #33
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Włosy i cała reszta

Witaj, nie mam pojęcia o jaki naturalny brąz Ci chodzi ale dam kilka propozycji fryzur w róznych odcieniach brązów oraz przykładowy makijaż (brwi wyskubane automatycznie to nie jest moja propozycja na ich wyregulowanie a jednak zaznaczenie że fajnie było by je jednak zmienić a osoby które si,ę na tym znają będą wiedziały co zrobić)
met.jpg
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 12:08   #34
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: Włosy i cała reszta

w tych ciemniejszych zaczesanych do tyłu super.
tylko schowaj te niebieskie cienie głęboko
zacznij od różu, bronzera, rozświetlacza, żeby trochę ożywić buzię.
i uśmiechnij się!!!
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:31   #35
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Włosy i cała reszta

Nie wniosę niczego nowego do tematu, ale muszę to napisać: JESTEŚ PIĘKNA . Strasznie podobają mi się Twoje oczy, rysy twarzy. Wg mnie ciemne włosy bardzo Ci pasują, nawet czerń. Jak pokombinujesz dalej z wizerunkiem, wrzuć foty .
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 17:59   #36
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Jestem po ścięciu włosów. Na części włosów jest jeszcze farba, ale sporo jest już mojego własnego koloru. Kiedyś pewnie włosy zapuszczę, ale najpierw muszę znaleźć skuteczny sposób na ich przetłuszczanie się. Wyszukałam zdjęcia na których mam długie włosy i na wszystkich było widać, że są tłuste. Dlatego też na razie krótkie.

Dziękuję za komplementy.

Z cieniami pod oczami walczę, mam krem pod oczy, używam dwóch korektorów i podkładu mineralnego a to draństwo dalej przebija. W ogóle podobno na zdjęciach nie wyglądam podobnie do siebie, cienie mocniej widać, mam dłuższy nos... niefotogeniczna jestem.

A tak skoro tu już jestem, macie jakieś propozycje kolczyków które by pasowały do takiej fryzury? Domyślam się, że powinny być długie i wiszące?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02074.jpg (46,4 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02102.jpg (70,5 KB, 152 załadowań)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 07:29   #37
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Włosy i cała reszta

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Jestem po ścięciu włosów. Na części włosów jest jeszcze farba, ale sporo jest już mojego własnego koloru. Kiedyś pewnie włosy zapuszczę, ale najpierw muszę znaleźć skuteczny sposób na ich przetłuszczanie się. Wyszukałam zdjęcia na których mam długie włosy i na wszystkich było widać, że są tłuste. Dlatego też na razie krótkie.

Dziękuję za komplementy.

Z cieniami pod oczami walczę, mam krem pod oczy, używam dwóch korektorów i podkładu mineralnego a to draństwo dalej przebija. W ogóle podobno na zdjęciach nie wyglądam podobnie do siebie, cienie mocniej widać, mam dłuższy nos... niefotogeniczna jestem.

A tak skoro tu już jestem, macie jakieś propozycje kolczyków które by pasowały do takiej fryzury? Domyślam się, że powinny być długie i wiszące?
Moim zdaniem teraz wyglądasz super Masz naprawdę ciekawą urodę, taką fascynującą i niecodzienną . Także postaw na ciemne kolory włosów, ten który masz obecnie jest super. Co do twarzy, przydałaby się może jakaś lekka korekta brwi i intensywne podkreślenie oczu Z przetłuszczaniem się włosów ja sama także walczę, a mam włosy średniej długości, więc z autopsji wiem jaka to udręka - nie wiem co Ci poradzić, może stosowanie jakichś wcierek bądź ziołowych szamponów, które podobno dosyć dobrze radzą sobie z tym problemem oraz ograniczenie stosowania suszarki/lokówki. Moim zdaniem jesteś fotogeniczna i wyglądasz podobnie jak Elisabeth Moss:
elisabeth-moss-at-audi-celebrates-golden-globes-weekend-in-beverly-hills_1.jpg elisabeth-moss-shows-off-black-bra-in-sexy-top-in-bello-07.jpg
Co do kolczyków, może coś takiego:
earrings.jpg pobrane.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 12:31   #38
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Włosy i cała reszta

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Jestem po ścięciu włosów. Na części włosów jest jeszcze farba, ale sporo jest już mojego własnego koloru. Kiedyś pewnie włosy zapuszczę, ale najpierw muszę znaleźć skuteczny sposób na ich przetłuszczanie się. Wyszukałam zdjęcia na których mam długie włosy i na wszystkich było widać, że są tłuste. Dlatego też na razie krótkie.

Dziękuję za komplementy.

Z cieniami pod oczami walczę, mam krem pod oczy, używam dwóch korektorów i podkładu mineralnego a to draństwo dalej przebija. W ogóle podobno na zdjęciach nie wyglądam podobnie do siebie, cienie mocniej widać, mam dłuższy nos... niefotogeniczna jestem.

A tak skoro tu już jestem, macie jakieś propozycje kolczyków które by pasowały do takiej fryzury? Domyślam się, że powinny być długie i wiszące?
Świetny pomysł i świetne wykonanie.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 13:47   #39
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Dzięki.

A brwi to wiem, muszę znowu ogarnąć. Strasznie szybko rosną.

Masz jakieś propozycje podkreślenia oczu? Bo znowu nie chcę przesadzać w takim codziennym makijażu.

O kolczykach takich myślałam, na razie kupiłam sobie takie większe kółka.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 21:35   #40
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Włosy i cała reszta

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Dzięki.

A brwi to wiem, muszę znowu ogarnąć. Strasznie szybko rosną.

Masz jakieś propozycje podkreślenia oczu? Bo znowu nie chcę przesadzać w takim codziennym makijażu.

O kolczykach takich myślałam, na razie kupiłam sobie takie większe kółka.
Najlepiej lekkie smoky eyes:
IMG_3057.jpg maxresdefault (1).jpg maxresdefault.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 13:25   #41
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Okej, dzięki. Będę musiała siąść i poćwiczyć.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 10:59   #42
Magdu_La
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Włosy i cała reszta

a ja się natknęłam na jakiś przypadkowy salon fryzjerski ostatnio...gdzies na fb mignęły mi fotki i tak pomyślałam że raz kozie smierć i że zapisuję się na za tydzien na strzyżenie
Magdu_La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 20:34   #43
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Myślę nad wygoleniem boków (kusi mnie to). Co sądzicie o takich fryzurach:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-irokez.jpg (141,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkie-fryzury-grzywka.jpg (88,7 KB, 10 załadowań)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 10:00   #44
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Włosy i cała reszta

Czemu nie włosy i tak masz już krótkie więc dużej straty długości nie będzie a jak się nie spodoba to 2-3 tygodnie zapuszczania i już jest się w stanie wyjściowym ;p
Tylko przed wygoleniem zapuściłabym bardziej górę bo ogolone boki plus krótko na górze to może wyglądać zbyt męsko. A jak górne partie są dłuższe i jakoś fajnie wystylizowane to nabiera to pazura
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 11:44   #45
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Dzięki, to poczekam aż grzywa urośnie.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 12:44:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.