Depilator zwykły czy laseowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-23, 15:59   #1
mibo
Przyczajenie
 
Avatar mibo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12

Depilator zwykły czy laseowy


Zastanawiam się nad kupnem depilatora. I nie wiem, który będzie lepszym wyborem.

Myślałam nad Braun epil 5 lub 7.
Teraz się zastanawiam czy nie szkoda pieniędzy i lepiej zainwestować w depilator laserowy, który da długotrwały efekt
Myślicie, że takie tańsze laserowe jak ten są skuteczne?
http://depilatorylaserowe.com.pl/dep...0-blyskow.html
Z Remingtona są jeszcze takie za niecałe 800


Mam zdecydowanie dość dziennego golenia: łydki, pachy, bikini. Rosną strasznym tempie. Już po połowie dnia kicha.
depiluje też włoski nad wargą (pensetą) i uda ręce kremem. Mam chyba obsesję bo wyrywam nawet te 2 włoski co mi rosną na brzuchu.
Wosk się u mnie nie sprawdza odrasta po 9 dniach i trzeba troszkę zapuścić, a depilatory z Brauna wychwytują podobno 0.5 mm włoski, wiec mnie to zachęciło

Co się u was sprawdza, jakie macie doświadczenia z depilatorami?
mibo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 00:12   #2
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilator zwykły czy laseowy

Cytat:
Napisane przez mibo Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem depilatora. I nie wiem, który będzie lepszym wyborem.

Myślałam nad Braun epil 5 lub 7.
Teraz się zastanawiam czy nie szkoda pieniędzy i lepiej zainwestować w depilator laserowy, który da długotrwały efekt
Myślicie, że takie tańsze laserowe jak ten są skuteczne?
http://depilatorylaserowe.com.pl/dep...0-blyskow.html
Z Remingtona są jeszcze takie za niecałe 800


Mam zdecydowanie dość dziennego golenia: łydki, pachy, bikini. Rosną strasznym tempie. Już po połowie dnia kicha.
depiluje też włoski nad wargą (pensetą) i uda ręce kremem. Mam chyba obsesję bo wyrywam nawet te 2 włoski co mi rosną na brzuchu.
Wosk się u mnie nie sprawdza odrasta po 9 dniach i trzeba troszkę zapuścić, a depilatory z Brauna wychwytują podobno 0.5 mm włoski, wiec mnie to zachęciło

Co się u was sprawdza, jakie macie doświadczenia z depilatorami?

Mam doświadczenia tylko z klasycznymi depilatorami. Przymierzam się do IPL, ale jeszcze nie jestem zdecydowana.

Mam co prawda starszy depilator, i z mojego doświadczenia depilator daje ciut lepszą gładkość od wosku, ale za to więcej włosów urywa niż wyrywa. Suma sumarum, depilatorem czy woskiem, dla idealnej gładkości muszę się objechać najrzadziej raz na 2 tygodnie, zależy od miejsca. Mam też wrażenie, że faktycznie z woskowania na woskowanie ta gładkość jest lepsza, ale jakoś nie wierzę te 4-6 tygodni, zobaczymy, póki co to moje początki .
Wosk mnie też zdecydowanie mniej boli (praktycznie wcale) i chyba włosy mniej wrastają.
Depilatora wciąż używam pod pachami, woskiem mi samej trudno .
W sumie sama nie wiem, czy bym wybrała wosk, czy depilator, jedno i drugie ma plusy i minusy.

Pewnie kiedyś się skuszę na IPL, szczególnie pod kątem bikini, ale na razie chciałabym poczytać więcej obiektywnych opinii.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 13:40   #3
mkobus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 18
Dot.: Depilator zwykły czy laseowy

a nie lepiej iść na depilację laserową? Teraz można trafić na pakiety w naprawdę atrakcyjnych cenach, zwłaszcza biorąc pod uwagę, ze depilację laserową wykonuje się raz na 2 czy 3 miesiące i po kilku zabiegach masz spokój na zawsze. Ja miałam w sumie chyba 4 zabiegi na nogi. Piszę chyba bo robiłam je mniej więcej w rocznych odstępach. Mimo tak rzadkich powtórek włosy byly tak osłabione że wystarczyło do czasu do czasu przejechać maszynka nawet bez pianki. ostatnio poszłam chyba jakoś pod koniec marca i jak ogoliłam nogi w zeszłą środe tak dziś nadal nie ma potrzeby. Zastanów się nad tym - po depilatorze często wrastają włoski - ja miałam z tym baaardzo ciężką przeprawę i dlatego ostatecznie stanęło na laserze.
mkobus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-29 14:40:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.