Problem z mamą - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-03, 21:13   #151
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Problem z mamą

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Może zainteresować się, że jego dziecko ma z czymś problem? W tym wypadku z czymś, co go bardzo dotyczy? Że reakcja autorki świadczy o jakimś problemie w relacjach w rodzinie? Ojciec, w przeciwieństwie do matki, może mieć wywalone, czy jak?
Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Mógłby zainteresować się córką i zdać sobie sprawę, że ma traumę. Tak na początek.
Ale ja widzę, że autorka ma problem z mamą. Jak w tytule wątku. Podejrzewam, że ojciec nie wie, że jakiś problem jest.
A że powinien może się domyślić, no może i powinien.


Tylko że to dorosła osoba i wybaczcie, ale bawi mnie jej obrażanie się i fochy, bo rodzice uprawiają seks (pomijam ich zachowanie kiedy była dzieckiem, bo to obleśne, fakt). Niech się wyprowadzi.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 14:04   #152
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Problem z mamą

Nie widzę tutaj innego wyjścia jak tylko wyprowadzka i terapia. Nie uda się to wspólne mieszkanie z taką traumą i wydaje mi się, że mówienie autorce, że rodzice mają prawo, są u siebie i tak dalej bla bla nie ma najmniejszego sensu. Autorka ma uraz i nie myśli racjonalnie i ja się jej nic a nic nie dziwię, bo była molestowana przez własnych rodziców.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 19:41   #153
Magdaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 311
Dot.: Problem z mamą

Jak dla mnie Autorka ma patologiczne warunki życia.


Sytuacja w dzieciństwie gdzie rodzice Autorki uprawiają seks tuż przy swoim dziecku w dodatku lekceważąc fakt iż ono słyszy ich odgłosy jest skrajnie naganne z ich strony.


W dodatku rodzice powinni uważać na to aby nie zaszczycać własnego dziecka odgłosami ich jęków podczas współżycia niezależnie czy ma kilkanaście lat czy jest już sporo starsze. .To są relacje rodzicielskie i dziecka dlatego w interesie matki i ojca powinno leżeć zapewnienie Autorce odpowiednio komfortowych warunków życia a nie zafundowanie jej traumy której się dopuścili zarówno gdy miała kilkanaście lat jak i teraz.
Magdaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 12:51   #154
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Problem z mamą

Ja się autorce nie dziwię. Jako dziecko padła ofiarą molestowania seksualnego, więc jej reakcje są adekwatne. Tutaj potrzeba wyprowadzki i terapii, a rodzicom porządnego kopa, bo są chyba nienormalni lub zaburzeni. Nie ma wytłumaczenia na takie zachowanie, aż trudno skomentować niektóre wypowiedzi w tym wątku. Obrzydzenie mnie bierze na samą myśl co mogliby robić w obecności swojego dziecka tłumacząc to brakiem protestu z jego strony. Fuj.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-07 13:51:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.