Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-15, 17:04   #151
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Jeśli chodzi o wybór ginekologa to ja zawsze trafiałam na facetów (wynikało to z czasu pracy). W sumie to badało mnie ze 4-5 lekarzy w "karierze" i z reguły było bardzo ok. Raz trafiłam na zboczonego lekarza . Jeśli chodzi o kobiety to jedynie miałam z nimi doczynienia na oddziale ginekologiczno-położniczym będąc z wizytą u koleżanki. Cóż, miło tego nie wspominam, ze względu na ich odnoszenie się do pacjentek. Odniosłam wrażenie, że nie jestem tam mile widziana (tzn. patrzyły się tak, jakbym im wybiła pół rodziny). Cóż, niektóre kobiety są zazdrosne i potrafią wbić szpilę . Co do budowy- nie ma różnicy, jeśli chodzi o długość pochwy. Jak już to są różne kwestie zależne np. od tego czy się rodziło czy uprawia ćwiczenia Kegla
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 18:14   #152
agiszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 237
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

1. Nic mi nie wpływa do środka
2. Niestety od kąpieli w zanieczyszczonej wodzie można załapać infekcję intymną.
3. Właściwie namiętny pocałunek w usta i już jestem mokra Zawsze tak miałam.
4. Często mi się zdarza mieć fantazje w pracy, na uczelni, w autobusie i czuję, że robię się wtedy trochę mokra
5. Jak jestem sucha to nie ma mowy o seksie, nie da rady we mnie wtedy we mnie wejść. Włożenie palca na sucho nawet sprawia mi problem niekiedy.
6. Okres mam 8 dni i pierwsze 4 dni to leje się dość dużo.
7. Tak.
8. Różnie, czasami można wejść we mnie do końca a innym razem do pewnego momentu a potem już odczuwam ból. Dość ciasna jestem.
9. Dość często noszę stringi. Jeżeli stringi nie są za ciasne to są wygodne.
agiszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 00:24   #153
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Nie ma związku. Ja mam 157 cm, waga w normie, biodra raczej w normie (ni szerokie, ni wąskie) i pochwę mam dość długą, ale wąską. Jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś miał za długiego, za grubego owszem.
Naprawdę żadnego? Ty nie jesteś jeszcze taka malutka.Mam na myśli naprawdę drobne kobiety po 150 cm wzrostu.Jakoś ciężko mi uwierzyć że pochwa takiej kobiety jest takiej samej wielkości jak pochwa modelki 185 cm.Wiadomo że jak się popieści to się zmieści,ale mi chodzi o sytuację w której bez specjalnych pieszczot kobieta poradzi sobie z naprawdę dużym penisem.Na swoim przykładzie mówisz że przy grubszych jest ciężko-czyli jednak coś jest na rzeczy.

princess18-dlaczego ten lekarz był zboczony? co robił niewłaściwie?

Edytowane przez powerbank
Czas edycji: 2017-09-21 o 00:26
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 06:15   #154
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Naprawdę żadnego? Ty nie jesteś jeszcze taka malutka.Mam na myśli naprawdę drobne kobiety po 150 cm wzrostu.Jakoś ciężko mi uwierzyć że pochwa takiej kobiety jest takiej samej wielkości jak pochwa modelki 185 cm.Wiadomo że jak się popieści to się zmieści,ale mi chodzi o sytuację w której bez specjalnych pieszczot kobieta poradzi sobie z naprawdę dużym penisem.Na swoim przykładzie mówisz że przy grubszych jest ciężko-czyli jednak coś jest na rzeczy.

princess18-dlaczego ten lekarz był zboczony? co robił niewłaściwie?
Przeczytales mój post o miednicy?

Naprawdę rzadko zdarza się, ze bez przygotowań "wejdzie" penis bardzo duży, nawet modelce 185 cm. Chociaż zależy co masz na myśli mówiąc "naprawdę duży"

Oczywiście są wymiary ekstremalne, ale zazwyczaj różnice osobnicze w długości pochwy to te kilka cm (jakieś 2-3)

O, jeszcze wpadłam na to - czy długość penisa zależy od wzrostu faceta? Z moich obserwacji nie bardzo może ci się wydawać, ze zpochwa jest inaczej, bo jest wewnątrz, ale tak samo jak penis nie jest narządem kostnym
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 14:04   #155
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Właśnie co oznacza " naprawdę duży penis"?
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 11:46   #156
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Co to znaczy, że lekarz był zboczony? Moja obserwacja wynika z tego, że miałam nadżerkę. Ogólnie tłumacząc-mała ranka na szyjce macicy, którą można wyleczyć w 2-3 wizyty (leki+ewentualny zabieg i wizyta kontrolna). Zaczynając od początku to byłam młoda i specjalnie nie miałam doświadczenia w tym temacie tzn. jak powinna przebiegać wizyta u ginekologa. A wracając do meritum to praktycznie za każdym razem lekarz dotykał mnie np. po udach czy delikatnie muskał łechteczki. Poza tym zamiast tych kilku wizyt to ów ginekolog zażyczył sobie, żebym chodziła do niego na badanie praktycznie co tydzień przez cały czas trwania leczenia, co dało jakieś 10 wizyt. Inną kwestią było to, że za każdym razem na fotelu leżałam po 15-30 min.
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 14:02   #157
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Na całe szczęście trafiłaś na jakiegoś łagodnego erotomana ale i tak to perfidne z jego strony
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-22, 16:40   #158
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
1.czy podczas kąpania czy pływania wpływa wam tam woda? większość dziewczyn mówi że absolutanie nie ale jakoś ciężkow mi w to uwierzyć-przecież pochwa nie jest szczelna-jakoś podczas okresu nie potraficie zacisnąć jej i zatrzymać wypływającą krew.To jak to jest? podczas okersu leci z niej jak z kranu a od zewnątrz jest niby szczelna jak batyskaf? ;-).Ja na swoim przykładzie jestem niemal pewnien że nam facetom podczas plywania wpływa woda do penisa-podejrzewam że aż do zwieracza pęchęrza moczowego,tylko po prostu tego nie czujemy-jak to jest u was?
Jestem takim przypadkiem,któremu woda wpływa A właściwie zdarzyło się to raz,kilka lat temu. Po basenie pojechaliśmy do baru i wstając od stolika pięknie olałam sobie spodnie Od tamtej pory zawsze wkładam sobie tampona przed basenem Acha- czasem wyciągam całkiem suchego a czasem mokrego.

2.A jeżeli już wpływa to trochę wam współczuję-wygląda na to że jak wpadniecie np do sadzawki albo mocno zanieczyszczonej wody to łatwo możecie złapać jakieś zakażenie

Tak,łatwo możemy złapać różne infekcje, niestety facetowi jakoś ciężko to zrozumieć

3.Jak to jest z podnieceniem i nawilżeniem? tzn.załóżmy że byłyście kiedyś zakochanymi,niewyżytymi dziewicami albo wasz chłopak/narzeczony/mąż bardzo na was działa-ile potrzebujecie czasu żeby zrobić się mokre? minutę? dwie?.Pytam bo w przypadku facetów-szczególnie tych młodych postawienie do pionu małego to kwestia niecałej minuty.Wielu młodych i niedośwaidczonych facetów jest w stanie osiągnąc erekcję dosłowanie na zawołanie o każdej porze dnia i nocy.JAk to jest z wami? potraficie się zrobić mokre na zawołanie czy potrzebujecie pieszczot,uczucia i bóg wie jeszcze czego?

Czasem na zawołanie a czasem potrzebna dłuższa gra wstępna.

4.Jeżeli już chodzi o mokro w majtkach to czy zdarza wam się podnicać w ciągu dnia bez wyrażnej przyczyny? np.podczas lekcji w szkole,na zakupach,w pracy? czy zdarzyło wam się przemoczyć z tego powodu spodnie? Facetom potrafi stanać w najmniej odpowiednim momencie i bywa to bardzo kłopotliwe-zdarzało mi się to w tramwaju czy pracy jak to jest u was?Czy podobnie jak faceci macie jakieś nocne orgazmy? budzicie się mokre? jak często wam się to zdarza? Przeciętny mężczyzna ma średnio5-7 erekcji w ciągu nocy i jest to całkiem normalna rzecz

5.Załóżmy że jesteście tam suche a naszła was ochota na seks-czy to bardzo wtedy boli? jakie to mniej więcej uczucie? jakby ktoś naciskał wam na siniaka?czy sucha pochwa jest wrażliwa i wkładanie tem czegokolwiek(tamponu,palc a itp.) jest bardzo nieprzyjemne?

Tak,na sucho jest bardzo nie przyjemnie i można się nieźle poobcierać.

6.Jak to jest z tym okresem? czujecie się wtedy bardzo mokro? jakbyście się za przeproszeniem zlały w gacie? ;-).Czy to jest bardzo wkurzające czuć przez te 4 dni wilgoć między nogami? Podobno zdarzają się hardcorowe sytuacje z przeciekaniem podpaski,poplamieniem białych spodni,albo strużką krwi lecącą po nodze. wy czujecie jak coś się tam cały czas sączy czy po prostu siedziecie sobie na krześle nic nie czuć a kiedy wstajecie nagle pół szkalnki krwi ląduje na podpasce?

Używam tamponów i nie wyobrażam sobie bez nich życia w "te dni". Nie cierpię uczucia gdy krew mi wycieka na podpaskę i muszę w tym siedzieć przez jakiś czas.

7.czy jesteście w stanie zaciskać wejscie do pochwy tak aby bez użycia siły nic się tam nie dostało?

Potafię zacisnąć bardzo mocno

8.Jak glęboko przyjmujecie swoich mężów/chłopaków? czy zawsze jesteście w stanie przyjąć ich "całych" czyli po same jądra? czy zdarza się to raczej rzadko i musicie być bardzo podniecone i rozciągnięte.Czy są tu jakieś dziewcyzny które nigdy nie przyjeły całego penisa bo po prostu mają za krótką pochwę?.Może niech kilka pań się wypowie ile maksymalnie cm jest w stanie przyjąć.

Po same jądra Nie wiem ile cm mi tam wejdzie hehe

9.Pytanie trochę z innej beczki-wytłumaczcie mi dlaczego kobiety noszą stringi i co jest fajnego w tych majtkach? nigdy nie nosiłem stringów ale z mojej perspektywy wydaje się to bardoz niewygodne-cały dzieć chodzić z paskiem w tyłku ;-).Przy siadaniu,wstawaniu,nachyl aniu itp.ten pasek się przecież lekko przesuwa i wrzyna w tyłek-co w tym do diaska jest fajnego? może to głupie pytanie-ale tan pasek dotyka bezpośrednio odbytu? jeżeli tak to łatwo prznieść bakterie do pochwy.

Do paska w tyłku można się przyzwyczaić i potem się go praktycznie nie czuje. Nie odznaczają się pod obcisłymi spodniami czy kieckami.
Fajne pytania
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 17:37   #159
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Na całe szczęście trafiłaś na jakiegoś łagodnego erotomana ale i tak to perfidne z jego strony
Hmm..no wiesz. Trochę to perfidne było, że wykorzystał sytuację, mój brak wiedzy i formę szantażu, bo stwierdził że ta nadżerka się rakiem skończy. Próbował udawać profesjonalistę, ale i tak było widać, że ledwo wytrzymuje i gdyby mógł to by wizyta przebiegła zupełnie inaczej. Chociaż teraz się zastanawiam ile trzeba nie uprawiać seksu, żeby z facetem działo się to co wyżej, może autor mi odpowie na to pytanie?
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 18:09   #160
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Odpowiadam, nie wiem...... jeżeli ktoś jest zboczony to będzie napalony codziennie.....
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 19:20   #161
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Witam.Jestem nowym użytkownikiem forum i mam kilka trochę dziwnych a może nawet i głupich pytań dotyczących damskiej pochwy.Od razu zaznaczę że nigdy nie miałem dziewczyny i nie było dane obcować mi z tą częścią ciała stąd też moje pytania mogą być dla was dziwne.Bardzo proszę o prawdziwe i w miarę poważne odpowiedzi

1.czy podczas kąpania czy pływania wpływa wam tam woda? większość dziewczyn mówi że absolutanie nie ale jakoś ciężkow mi w to uwierzyć-przecież pochwa nie jest szczelna-jakoś podczas okresu nie potraficie zacisnąć jej i zatrzymać wypływającą krew.To jak to jest? podczas okersu leci z niej jak z kranu a od zewnątrz jest niby szczelna jak batyskaf? ;-).Ja na swoim przykładzie jestem niemal pewnien że nam facetom podczas plywania wpływa woda do penisa-podejrzewam że aż do zwieracza pęchęrza moczowego,tylko po prostu tego nie czujemy-jak to jest u was?
Nie pływam, więc to nie z mojego doświadczenia, ale ogólnie może wpłynąć woda. Przy określonym ruchu pochwa się może rozewrzeć i zassać wodę, m.in. dlatego nie powinny chodzić na basen kobiety z nawracającymi infekcjami.
Są też specjalne tampony, nasączone wazeliną, czy jakimś innym tłuszczem, żeby chronić pochwę przed wpływaniem czegokolwiek podczas pływania. Ale wydaje mi się, że większość dziewczyn nie doświadcza potrzeby używania ich.


2.A jeżeli już wpływa to trochę wam współczuję-wygląda na to że jak wpadniecie np do sadzawki albo mocno zanieczyszczonej wody to łatwo możecie złapać jakieś zakażenie
Bez przesady, to nie jest tak, że pochwa jest rozwarta i może tam coś sobie wpłynąć ot tak. Jak już pisałam,
musiałoby dojść do zassania przez mięśnie w jakiejś dziwnej pozycji (np. robiąc świecę wiele kobiet doświadcza tego, że powietrze dostaje się do pochwy, co skutkuje tym, że późnej robi taki "prt" wylatując


3.Jak to jest z podnieceniem i nawilżeniem? tzn.załóżmy że byłyście kiedyś zakochanymi,niewyżytymi dziewicami albo wasz chłopak/narzeczony/mąż bardzo na was działa-ile potrzebujecie czasu żeby zrobić się mokre? minutę? dwie?.Pytam bo w przypadku facetów-szczególnie tych młodych postawienie do pionu małego to kwestia niecałej minuty.Wielu młodych i niedośwaidczonych facetów jest w stanie osiągnąc erekcję dosłowanie na zawołanie o każdej porze dnia i nocy.JAk to jest z wami? potraficie się zrobić mokre na zawołanie czy potrzebujecie pieszczot,uczucia i bóg wie jeszcze czego?
Wszystko zależy od kobiety. Naprawdę.
Jedne zrobią się mokre ot tak, inne nawet po intensywnych pieszczotach są suche jak pieprz. Dodatkowo istnieje coś takiego jak niezgodność pobudzenia - kobieta jest podniecona,
ma ochotę na seks, a pochwa jest sucha. I odwrotnie - nie pociągasz jej, generalnie w głowie nie ma ochoty na seks, a jej narządy płciowe robią się wilgotne. To są już udowodnione naukowo fakty. Reakcja u kobiet jest zgodna średnio w 10% -
podnieca się i jest wilgotna. Wniosek z tego taki - jak kobieta mówi, że jest podniecona, ale jest sucha - raczej możesz jej zaufać i być spokojnym - to nie jest niczyja wina, ani żadna anomalia, po prostu jak wiele kobiet doświadcza niezgodności pobudzenia. Tylko pamiętaj o lubrykacie

4.Jeżeli już chodzi o mokro w majtkach to czy zdarza wam się podnicać w ciągu dnia bez wyrażnej przyczyny? np.podczas lekcji w szkole,na zakupach,w pracy? czy zdarzyło wam się przemoczyć z tego powodu spodnie? Facetom potrafi stanać w najmniej odpowiednim momencie i bywa to bardzo kłopotliwe-zdarzało mi się to w tramwaju czy pracy jak to jest u was?Czy podobnie jak faceci macie jakieś nocne orgazmy? budzicie się mokre? jak często wam się to zdarza? Przeciętny mężczyzna ma średnio5-7 erekcji w ciągu nocy i jest to całkiem normalna rzecz
To też zależy od kobiety. Ale zdarza się.
I też się może zdarzać bez wyraźniej przyczyny - jak już pisałam niezgodność pobudzenia. Kobieta może nie być podniecona,
a nagle zrobi się wilgotna, bo...nie wiem, majteczki jakoś niefortunnie drażnią jej narządy. I nie jest to kłopotliwe, bo nikt tego przecież nie widzi. Nocne orgazmy są możliwe u kobiet.
Osobiście miałam niestety tylko dwa razy, ciągle liczę, że to się powtórzy


5.Załóżmy że jesteście tam suche a naszła was ochota na seks-czy to bardzo wtedy boli? jakie to mniej więcej uczucie? jakby ktoś naciskał wam na siniaka?czy sucha pochwa jest wrażliwa i wkładanie tem czegokolwiek(tamponu,palc a itp.) jest bardzo nieprzyjemne?
Boli. Piecze. Nie umiem tego do niczego porównać...czujesz opór, gdy coś tam wtedy wkładasz...trochę wiesz, nie miał oleju silnikowego - możesz zatrzeć silnik. Tak samo jak nie ma nawilżenia - możesz uszkodzić (a raczej na pewno uszkodzisz) delikatny nabłonek pochwy. Bo nabłonek w pochwie jest porównywalny do tego po wewnętrznej stronie policzka, skórka penisa też jest delikatna, ale przyznaj, że nie aż tak. Zero przyjemności tak na sucho. Lubrykant jest wtedy koniecznością.

6.Jak to jest z tym okresem? czujecie się wtedy bardzo mokro? jakbyście się za przeproszeniem zlały w gacie? ;-).Czy to jest bardzo wkurzające czuć przez te 4 dni wilgoć między nogami? Podobno zdarzają się hardcorowe sytuacje z przeciekaniem podpaski,poplamieniem białych spodni,albo strużką krwi lecącą po nodze. wy czujecie jak coś się tam cały czas sączy czy po prostu siedziecie sobie na krześle nic nie czuć a kiedy wstajecie nagle pół szkalnki krwi ląduje na podpasce?
Znowu - zależy od kobiety. Są takie,
co mają skąpe miesiączki i naprawdę mało prawdopodobne,
żeby coś przeciekło. Są takie, co wymienią tampona/podpaskę i chwila moment już znów jest do wymiany. W przypadku podpaski -
tak, czuć wilgoć. Nie, nie jest to aż taka wilgoć, jakbyś się zlał w gacie. Bo wydzielina miesiączkowa nie jest rzadka jak mocz.
W przypadku tamponów - brak takich odczuć. I nie czuć, że cieknie z ciebie cokolwiek (no, niektóre czasem mogą poczuć, jak kichną.)


7.czy jesteście w stanie zaciskać wejscie do pochwy tak aby bez użycia siły nic się tam nie dostało?
Zależy jak silne ma się mięśnie, ale generalnie tak.

8.Jak glęboko przyjmujecie swoich mężów/chłopaków? czy zawsze jesteście w stanie przyjąć ich "całych" czyli po same jądra? czy zdarza się to raczej rzadko i musicie być bardzo podniecone i rozciągnięte.Czy są tu jakieś dziewcyzny które nigdy nie przyjeły całego penisa bo po prostu mają za krótką pochwę?.Może niech kilka pań się wypowie ile maksymalnie cm jest w stanie przyjąć.
Zależy. Od penisa, od pochwy, od nawilżenia, od gry wstępnej. Pochwa jest rozciągliwa. Jednak każda ma inne odczucia - jednej nie przeszkadza, a wręcz podnieca,
jak ją coś szturcha w szyjkę macicy, a inną to boli i podniecenie nic na to nie pomoże.


9.Pytanie trochę z innej beczki-wytłumaczcie mi dlaczego kobiety noszą stringi i co jest fajnego w tych majtkach? nigdy nie nosiłem stringów ale z mojej perspektywy wydaje się to bardoz niewygodne-cały dzieć chodzić z paskiem w tyłku ;-).Przy siadaniu,wstawaniu,nachyl aniu itp.ten pasek się przecież lekko przesuwa i wrzyna w tyłek-co w tym do diaska jest fajnego? może to głupie pytanie-ale tan pasek dotyka bezpośrednio odbytu? jeżeli tak to łatwo prznieść bakterie do pochwy.
Noszę sporadycznie, mam może z dwie pary.
Ubieram tylko latem, jak mam wrażenie, że w każdych innych majtkach będzie za ciepło. Ale ogólnie unikam, bo to średnio wygodne i niezbyt higieniczne.

z góry dzięki za odpowiedzi.
na zielono masz odpowiedzi. Doceniam chęć poszerzania wiedzy o płci przeciwnej
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-23, 21:18   #162
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Odpowiadam, nie wiem...... jeżeli ktoś jest zboczony to będzie napalony codziennie.....
Niby tak, ale w sumie facet był ginekologiem, widzi tyle cipek codziennie.. Poza tym wydaje mi się że facet ma jakąś wytrzymałość,
a jak załóżmy widzi kilka młodych kobiet, jedna po drugiej, że mu się nie nudzi Inną kwestią jest to, że to nie pierwsza taka akcja w szpitalu..stąd moje pytanie, gdyż czasami czuje się jak w pornolu
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 22:08   #163
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Wiesz, chyba to zależy od klasy człowieka, jak facet jest przyzwoity to umie trzymać ręce przy sobie.... nie powiem nie raz zdarzyło mi się obejrzeć za ciekawą babką na ulicy albo w knajpie znacząco zawiesić przez moment wzrok aby kobieta poczuła że jest interesująca. Ale żeby wykorzystać sytuację jako lekarz to karygodne..... i myślę, że porządny facet może nie spać z kobietą i przez rok i się zachowa a maślak to zawsze maślak.....
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 11:00   #164
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Naprawdę żadnego? Ty nie jesteś jeszcze taka malutka.Mam na myśli naprawdę drobne kobiety po 150 cm wzrostu.Jakoś ciężko mi uwierzyć że pochwa takiej kobiety jest takiej samej wielkości jak pochwa modelki 185 cm.Wiadomo że jak się popieści to się zmieści,ale mi chodzi o sytuację w której bez specjalnych pieszczot kobieta poradzi sobie z naprawdę dużym penisem.Na swoim przykładzie mówisz że przy grubszych jest ciężko-czyli jednak coś jest na rzeczy.
Kobiety poniżej 150 cm jest tak samo ciężko spotkać jak monstrualnej wielkości penisy. A żeby jeszcze się spotkały ze sobą... wiesz ile wynosi prawdopodobieństwo? Sam pewnie też takiego nie masz, więc nie po co rozkmina.
Aha i dalej nie uważam, żeby ciasność pochwy była kwestią wzrostu. Raczej wielkości miednicy i mięśni kegla. Eot.

Edytowane przez annabelka
Czas edycji: 2017-09-25 o 11:01
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 11:36   #165
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Kobiety poniżej 150 cm jest tak samo ciężko spotkać jak monstrualnej wielkości penisy. A żeby jeszcze się spotkały ze sobą... wiesz ile wynosi prawdopodobieństwo? Sam pewnie też takiego nie masz, więc nie po co rozkmina.
Aha i dalej nie uważam, żeby ciasność pochwy była kwestią wzrostu. Raczej wielkości miednicy i mięśni kegla. Eot.
Nie wiem dlaczego ale ja spotykam je w miarę często. Chociaż kto wie, może mają 150+.
Dwoma ostatnimi zdaniami odebrałaś mi nadzieję i popsułaś plany matrymonialne! A już planowałem randki.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 10:14   #166
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego ale ja spotykam je w miarę często. Chociaż kto wie, może mają 150+.
Dwoma ostatnimi zdaniami odebrałaś mi nadzieję i popsułaś plany matrymonialne! A już planowałem randki.
Trochę spotykam dziewczyn w moich okolicach wzrostowych 155-158 cm, ale jak sam autor napisał, dla niego to nie jest niski wzrost. A 150 i poniżej? Może raz na pół roku się zdarzy zawsze zwracam uwagę na takie panie, bo jestem zdziwiona spotkaniem kogoś niższego.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 11:37   #167
Bardamu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 40
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Kobiety poniżej 150 cm jest tak samo ciężko spotkać jak monstrualnej wielkości penisy.
No chyba, że na wizażu, bo tutaj pełno postów w stylu "mój misiek ma 'tylko' 19 cm, ale mój eks miał 26", a potem temat obok i "ja i mój misiek 120 orgazmów w ciągu nocy".

To ja się zastanawiam, czy to ze mną czy z nimi jest coś nie tak . Ewentualnie jaka jest średnia wieku forumowiczek, bo niektóre wpisy jakby żywcem wyjęte z bravo girl, bo nawet jak już koloryzować, to w miarę sensownie.

Plus: jak dla mnie 150 cm, to owszem, niska dziewczyna, ale jeszcze żaden ewenement, bez przesady.

Edytowane przez Bardamu
Czas edycji: 2017-09-27 o 11:39
Bardamu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 13:32   #168
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez Bardamu Pokaż wiadomość
No chyba, że na wizażu, bo tutaj pełno postów w stylu "mój misiek ma 'tylko' 19 cm, ale mój eks miał 26", a potem temat obok i "ja i mój misiek 120 orgazmów w ciągu nocy".

To ja się zastanawiam, czy to ze mną czy z nimi jest coś nie tak . Ewentualnie jaka jest średnia wieku forumowiczek, bo niektóre wpisy jakby żywcem wyjęte z bravo girl, bo nawet jak już koloryzować, to w miarę sensownie.

Plus: jak dla mnie 150 cm, to owszem, niska dziewczyna, ale jeszcze żaden ewenement, bez przesady.
Ta, pełno kilka tak napisze może, bez przesady, może żeby sir pochwalić, czy coś. Nie zauważyłam jakiejś wielkiej przesady pod tym względem

No i dziewczyny 150cm może nie sa wielkim ewenementem, ale zdecydowanie nie są często spotykane, więc wydaje mi się, że tak samo często można spotkać bardzo duże penisy.

Poniżej 150 to już ewenement, tak jak monstrualny penis
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 09:30   #169
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez Bardamu Pokaż wiadomość
No chyba, że na wizażu, bo tutaj pełno postów w stylu "mój misiek ma 'tylko' 19 cm, ale mój eks miał 26", a potem temat obok i "ja i mój misiek 120 orgazmów w ciągu nocy".

To ja się zastanawiam, czy to ze mną czy z nimi jest coś nie tak . Ewentualnie jaka jest średnia wieku forumowiczek, bo niektóre wpisy jakby żywcem wyjęte z bravo girl, bo nawet jak już koloryzować, to w miarę sensownie.

Plus: jak dla mnie 150 cm, to owszem, niska dziewczyna, ale jeszcze żaden ewenement, bez przesady.
Ciekawa jeszcze jestem jak faceci na ulicy interpretują wzrost, bo wszyscy moi obecni i byli myśleli, że sama mam 150 w kapeluszu, wzrost hobbita. A tu nagle surprise, że 158. Myślę, że faceci nie mają miarki w oczach i dla nich wsio ryba 10 cm w tą czy w tamtą. Ja zresztą też nie mam, widzę tylko jak ktoś jest ponad 10 cm niższy i wtedy jest zaskoczenie. A to się zdarza BARDZO rzadko.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-03, 18:20   #170
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Heh, ciekawy temat a dopiero teraz na niego wpadłam
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 00:17   #171
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Odświeżam temat.

Jeżeli chodzi o tampony-jak długi jest ten sznurek od tamponu? sięga do kolana? czy podczas wyciągania tamponu zdarza się,że kropla krwi kapnie na podłogę/bieliznę/spodnie?

Jak wygląda sytuacja w przypadku wypadku,kiedy trafia się nieprzytomną do szpitala? Pielęgniarki zawsze wyciągają tampon nieprzytomnej kobiecie?

U facetów częsty jest motyw drapania się po jajach .Czy wy też drapiecie się czasem po sromie?

I ostania sprawa-jak wy dziewczyny odbieracie te wszystkie reklamy podpasek i tamponów? Jakieś frazesy o pewności siebie,sukcesach zawodowych,szczęściu,miło ści i pokoju z powodu jakiejś podpaski czy tamponu .Dla mnie te reklamy są trochę żenujące-laska biega po łące i przytula policzki do podpaski naturella.Czy te wszystkie podpaski muszą mieć różne zapachy,kolory i smaki żeby dogodzić kobiecym gustom?
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 12:02   #172
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Podczas zmieniania tamponów można się pobrudzić, sznurek nie jest długi do kolana, on ma umożliwić i ułatwić wyjmowanie tamponów. Każdy się czasami gdzieś drapie, chociażby w sytuacji, w której ma podrażnioną skórę.
Reklamy są śmieszne, tajemniczy niebieski płyn, jakbyśmy pochodziły z tajemniczej planety z innej galaktyki ;-)
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 14:54   #173
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o tampony-jak długi jest ten sznurek od tamponu? sięga do kolana? czy podczas wyciągania tamponu zdarza się,że kropla krwi kapnie na podłogę/bieliznę/spodnie?
Nie jest długi po kolana i nie zwisa Jak chodzę z tamponem nago to mogę go sobie ułożyć między wargami sromowymi i tam zwykle pozostaje przyklejony. Krew oczywiście może kapnąć przy zmienianiu, więc trzeba uważać.
Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Jak wygląda sytuacja w przypadku wypadku,kiedy trafia się nieprzytomną do szpitala? Pielęgniarki zawsze wyciągają tampon nieprzytomnej kobiecie?
Nie wiem, ale nie wiele mnie to obchodzi jakbym była nieprzytomna i chodziło o ratowanie zdrowia.
Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
U facetów częsty jest motyw drapania się po jajach .Czy wy też drapiecie się czasem po sromie?
Jak tam swędzi to się drapie, w przypadku podrażnień (np. po goleniu).
Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
I ostania sprawa-jak wy dziewczyny odbieracie te wszystkie reklamy podpasek i tamponów? Jakieś frazesy o pewności siebie,sukcesach zawodowych,szczęściu,miło ści i pokoju z powodu jakiejś podpaski czy tamponu .Dla mnie te reklamy są trochę żenujące-laska biega po łące i przytula policzki do podpaski naturella.Czy te wszystkie podpaski muszą mieć różne zapachy,kolory i smaki żeby dogodzić kobiecym gustom?
Zgadzam się z Carol, niebieskie płyny w reklamach są idiotyczne.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-12, 19:47   #174
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Jeszcze tak na koniec.Jaka była wasza pierwsza reakcja na ten temat?

"Ej,Aśka słuchaj! Jakiś gość wypytuje się o cipy na forum,odpisujemy mu?"
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 20:47:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.