problem z wagrami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 21:04   #1
blagiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 2
GG do blagiat
Question

problem z wagrami


Witam,
Jak w temacie, problem dotyczy wągrów (o ile dobrze to nazywam) chodzi o to co wypełnia pory w skórze, ciemne kropki w skórze.

Próbowałem już różnych toników pilingów itp. w zasadzie to próbowałem większości sposobów na jakie trafiłem, nawet zdarzyło mi się przemywać twarz sokiem z limonki. Nic nie pomaga nawet jeśli metody stosuje regularnie.

Ponadto, używając delikatnego nawet pilingu i toniku nawet co dwa-trzy dni moja skóra jest zaczerwieniona, jakby podrażniona, jeśli do tego dorzucimy golenie się to na twarzy po kilku dniach mam istną sieczkę i nawet od zwykłego kremu skóra mnie piecze i robi się czerwona. Dodatkowo przetłuszcza się.

Po wyjściu na słońce moja skóra zaczyna błyszczeć a kremy to nasilają.

Jestem facetem i mi nieszczególnie to przeszkadza jednak zdaję sobie sprawę że to jest nieestetyczne, nie dbam jakoś przesadnie o siebie ale chciałbym zlikwidować ten problem.

Dodam że w dzieciństwie miałem trądzik, najzwyklejszy w świecie ale dość wcześnie i dość intensywny. Teraz mam 22 lata i trądzik przeszedł do historii za to pojawił się inny kłopot.

Będę wdzięczny za porady odnoście pielęgnacji, oczyszczania i rad żywieniowych jeśli mają wpływ na stan mojej cery.

Pozdrawiam,
blagiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.