Jak skończyć z tą patologią? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 11:23   #31
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jak skończyć z tą patologią?

Nie ma się czego bać. Jak wybrałaś psychoterapeutę?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 12:46   #32
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Jak skończyć z tą patologią?

Popatrzyłam w internecie, szukałam kogoś z mojej okolicy. I znalazłam jednego, poczytałam o nim, i wydał mi się w miarę w porządku. Jak będzie, okaże się jutro.

No boję się, bo na pewno będę wyła jak głupia i nic tam nie powiem.
__________________
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 13:24   #33
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Jak skończyć z tą patologią?

Dziwie sie ze nie szkoda ci czasu na taki "zwiazek", który nic ci nie daje i nigdzie cie nie zaprowadzi, ogólnie nie ma to absolutnie żadnej przyszłości i ty wiesz o tym doskonale. A mimo to straciłas juz 4 lata i wciaz tracisz czas a teoretycznie mogłabys byc juz z kimś innym, kto jest w tobie zakochany, szanuje cie i wiąże z toba plany,robi coś w zyciu zamiast chlac i cpac. Musisz wyłączyć serce i włączyć rozum, uświadomić sobie ze dokonujesz fatalnego wyboru który zemsci sie na tobie prędzej czy pózniej. Bo ten facet ciągnie cie tylko w dół i traci twój czas ktory masz na znalezienie kogos odpowiedniego a młode nie jesteśmy wiecznie, niestety. Mi w poprzednim zwiazku pomogło powiedzenie sobie ze od dzisiaj nikt nie bedzie mnie traktował jak szmate ani zabawkę i ze bede tego pilnować jak świętości. Bycie razem powinno dawać szczęście, inaczej nie ma sensu.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:13   #34
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Jak skończyć z tą patologią?

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Dziwie sie ze nie szkoda ci czasu na taki "zwiazek", który nic ci nie daje i nigdzie cie nie zaprowadzi, ogólnie nie ma to absolutnie żadnej przyszłości i ty wiesz o tym doskonale. A mimo to straciłas juz 4 lata i wciaz tracisz czas a teoretycznie mogłabys byc juz z kimś innym, kto jest w tobie zakochany, szanuje cie i wiąże z toba plany,robi coś w zyciu zamiast chlac i cpac. Musisz wyłączyć serce i włączyć rozum, uświadomić sobie ze dokonujesz fatalnego wyboru który zemsci sie na tobie prędzej czy pózniej. Bo ten facet ciągnie cie tylko w dół i traci twój czas ktory masz na znalezienie kogos odpowiedniego a młode nie jesteśmy wiecznie, niestety. Mi w poprzednim zwiazku pomogło powiedzenie sobie ze od dzisiaj nikt nie bedzie mnie traktował jak szmate ani zabawkę i ze bede tego pilnować jak świętości. Bycie razem powinno dawać szczęście, inaczej nie ma sensu.

Wiem, że nic mi nie daje, dlatego też chciałabym dociec, czemu tak jest i co jest ze mną nie tak, pomimo tego, że wiem, że to nie ma sensu, to dalej do niego wracam. Chciałabym uporać się z tym.
Ogólnie dzisiaj miałam dzień zastanawiania i myślenia i wydaje mi się, że doszłam do bardzo mądrych wniosków. To, że ta relacja nie ma sensu wiem od dawna, natomiast chyba dowiedziałam się dlaczego w tym tkwię.
Wiem też, że jestem niestety słaba, dlatego pozwalałam, żeby mój były wysysał ze mnie cały optymizm, całą radość i chęć życia, by sam się tym upajać do momentu, aż stwierdzi, że ma mnie w tyłku.

Dzisiaj też postawiłam następny krok do przodu- zablokowałam do na FB. Jest mi serio lżej.

Ogólnie ten wątek to chyba dla mnie forma terapii, jak to piszę to czuję, że zrzucam brzemię.
__________________
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 20:30   #35
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555
Dot.: Jak skończyć z tą patologią?

Autorko, odświeżam wątek, bo być może odpiszesz, jak potoczyła się Twoja historia.
Sama jestem w trochę podobnej sytuacji i też sobie nie radzę
Odezwij się, mam nadzieję, że wyszłaś na prostą
__________________

Wystarczy Karolina
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 21:30:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.