przedłużanie włosów- część II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 09:45   #211
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez CandyZG Pokaż wiadomość
Przedluzylam wloski metoda tulejkowa. Dzis mylam je drugi raz i jestem w szoku... splywala czarna woda(!). Na gorze mam blond a na dole czarne... Co sie dzieje? Tak jak sie dowiedzialam mam wlosy europejskie.. ale tych moich robi sie szopa i w ogole( moze zle je nawilzam? codziennie stosuje jedwab do wlosow, po myciu odzywka+maska. Niech mnie ktos ratuje...((
już miałam dawno o tym napisać, ale jakoś wyleciało mi z głowy
Ja po myciu stosuje maskę z Dove z tej nowej serii przeciwko łamaniu sie włosów, czasami jeszcze nakładam taką mała maske z gliss kur (1 opakowanie starcza mi na 2 razy), kosztuje 4 zł. aha i maski trzymam 5 minut, obie widoczne na zdjeciu Włosy mam w super stanie, Pani Renia może potwierdzić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maski.jpg (78,8 KB, 53 załadowań)
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 11:22   #212
beautyhair1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów - od jakiej długości?

Cytat:
Napisane przez youstie Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie przedłużania włosów... od jakiej długości można wykonać taki zabieg? mam bardzo krotkie włoski (ok.6,7 cm) i nie najlepiej się z nimi czuję, jakoś nie mogę sie przezwyczaić, bo całe życie miałam do pasa.. może przy takiej dł. jaką mam da się chociaż przedłużyć nieznacznie? proszę o odp., pozdrawiam

Można przedłużyć przy takiej długości, ale potem trzeba je praktycznie od góry mocno ścieniować,ponieważ będzie widoczna różnica przejściowa miedzy twoimi włosami a doczepionymi.
beautyhair1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:53   #213
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
dziś miałam okazje zobaczyc o dotknąc greatlenghts. jejku jakie to malutkie i delikatne. wkladajac reke we wlosy nie czułam zgrzewow ..poprostu bomba dziewczyny. płaskie łączenia , bardzo malutkie i cieniutkie .włoski w dotyku miękkie..strasznie mi sie to spodobało. pasemka nosi sie do 8 miesiecy. na pół roku firma daje gwarnacje na zgrzewy i włosy.to duży + dla nich...co za tym idzie...ano ze bede na szkoleniu 21-22 listopada. juz sie ciesze))

Cytat:
Napisane przez CandyZG Pokaż wiadomość
Przedluzylam wloski metoda tulejkowa. Dzis mylam je drugi raz i jestem w szoku... splywala czarna woda(!). Na gorze mam blond a na dole czarne... Co sie dzieje? Tak jak sie dowiedzialam mam wlosy europejskie.. ale tych moich robi sie szopa i w ogole( moze zle je nawilzam? codziennie stosuje jedwab do wlosow, po myciu odzywka+maska. Niech mnie ktos ratuje...((
zgłos sie do osoby , ktora zakłądala ci włosy.wygląda na to ze te ktore farbuja na czarno poprostu zostaly przez nia pofarbowane w domu. normalnie orginalne kupione włosy w kolorze czarnym nie zmywaja sie i nie powinny puszczac farby. zapytaj ja , w koncu jestes jej klientka.

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
już miałam dawno o tym napisać, ale jakoś wyleciało mi z głowy
Ja po myciu stosuje maskę z Dove z tej nowej serii przeciwko łamaniu sie włosów, czasami jeszcze nakładam taką mała maske z gliss kur (1 opakowanie starcza mi na 2 razy), kosztuje 4 zł. aha i maski trzymam 5 minut, obie widoczne na zdjeciu Włosy mam w super stanie, Pani Renia może potwierdzić
potwierdzam
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:15   #214
CandyZG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kaczorka to moze za malo je nawilzam... ja stosuje odzywke schwarzkopf nadajaca polysk i zamykajaca luski i szampon alfaparf diamentowy.
CandyZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:26   #215
CandyZG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie włosów- część II

renihair a co sadzisz o odzywce z mleka i protein? nadaja sie do przedluzanych wloskow?
CandyZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:29   #216
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez CandyZG Pokaż wiadomość
renihair a co sadzisz o odzywce z mleka i protein? nadaja sie do przedluzanych wloskow?
raczej do syntetycznych...do naturalnych polecam goldwell dla włosów extremalnie suchych, kadus. kerastase...juz pisalaysmy o tym ze jesli włosy sa kiepskiej jakosci to wlasciwie im nic nie pomoze. przykro mi to mowic ale skoro myłas dwa razy i masz z nimi problem to odzywka tu raczej nie pomoze. jesli juz to wypróbowana odzywka jest kadus dla suchych włosów. spróbuj.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:39   #217
CandyZG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
dziekuje. no coz jutro polece kupic i sprobuje... kobietka co mi robila byla bardzo zaskoczona, bo w sumie widzialam jej wloski i ladne byly.

KADUS IMUNAL szampon na włosy zniszczone 250ml- to ten szampon?

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-09 o 10:00 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
CandyZG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 00:00   #218
Weronika233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Brzeg,Opole,okolice
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam wszystkich przeczytalam prawie wszystkie wypowiedzi tutaj,duzo mi pomogly dzieki za informacje.Mam tylko maly problem chce przedluzyc wloski ale nie mam konkretnej osoby ktora to robi w najblizszym terminie w okolicach wroclawia lub opola nawet dalej (podajcie prosze jakies namiary do kogos kto mi je zrobi w szybkim terminie pozdrawiam wszystkich
Weronika233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 07:33   #219
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez CandyZG Pokaż wiadomość
KADUS IMUNAL szampon na włosy zniszczone 250ml- to ten szampon?
proponuje bardziej odzywke. ale szampon tez moze byc tyle ze sam nic nie zdziała
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 09:32   #220
BARBARA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: przedłużanie włosów- część II

PYTANIE DO RENIHAIR
JESTEM NOWA NA FORUM WIEC WITAM SERDECZNIE. MAM PYTANKO O WŁOSY naturalne REMY, Sensationell, La Trend? czy ma Pani jakieś informACJE O TYCH WŁOSACH? CHCE PRZEDŁUŻYC WŁOSKI I STRASZNIE SIE BOJE.
BARBARA24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:30   #221
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez BARBARA24 Pokaż wiadomość
PYTANIE DO RENIHAIR
JESTEM NOWA NA FORUM WIEC WITAM SERDECZNIE. MAM PYTANKO O WŁOSY naturalne REMY, Sensationell, La Trend? czy ma Pani jakieś informACJE O TYCH WŁOSACH? CHCE PRZEDŁUŻYC WŁOSKI I STRASZNIE SIE BOJE.
firma seansationell ma dobra kinie o nazwie "goddiess".jesli hcodzi o La Trend...to włosy nie sa najwyzszych lotów ale rzy odrobinie ceirpliwosci to da sie je nosic.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 15:36   #222
BARBARA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
firma seansationell ma dobra kinie o nazwie "goddiess".jesli hcodzi o La Trend...to włosy nie sa najwyzszych lotów ale rzy odrobinie ceirpliwosci to da sie je nosic.

dZIEKI ŚLICZNE ZA ODPOWIEDZ. CZYLI NIE SA TO ZŁE WŁOSY? NIE ZROBI MI SIE SIANO PO PIERWSZYM MYCIU? PRZEDŁUŻAŁAM KIEDYS WŁOSY NA KERATYNE.PO MYCIU MUSIAŁAM OBCIAC JAKIES 10 CM BO WYGŁĄDAŁY JAKBY JE KTOŚ PODPALIŁ. A PO 2MIESIACACH BYŁY BIAŁE A NIE BLOND. DLATEGO TERAZ SIE TAK BOJE.
BARBARA24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 15:41   #223
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Barbaro, prosze nie pisz duzymi literami
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 17:47   #224
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez BARBARA24 Pokaż wiadomość
dZIEKI ŚLICZNE ZA ODPOWIEDZ. CZYLI NIE SA TO ZŁE WŁOSY? NIE ZROBI MI SIE SIANO PO PIERWSZYM MYCIU? PRZEDŁUŻAŁAM KIEDYS WŁOSY NA KERATYNE.PO MYCIU MUSIAŁAM OBCIAC JAKIES 10 CM BO WYGŁĄDAŁY JAKBY JE KTOŚ PODPALIŁ. A PO 2MIESIACACH BYŁY BIAŁE A NIE BLOND. DLATEGO TERAZ SIE TAK BOJE.
tego nie moge obiecac, ze po myciu nadal beda ładne. musi pani zaryzykowac.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 15:59   #225
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Reniu probowałam sobie sama zalozyc te ringi chociaz kilka ale mam problem.No nie moge za cholere nalozyc ringa na swoje pasemko, haczyk z szydelka nie chce zlapac mojego pasemka tak zeby przewlec, nie wiem probowalam robic jak na obrazkach ktore dziewczyny tutaj wklejaly ale lipa no.Na obrazku prosto wyglada gorzej ze zrobieniem... moze jest jakas stronka z fimikiem ???
A i jeszcze jedno z pasemek strasznie wloski wypadaja przestaną jak zaloze i scisne ringiem? bo teraz to jak z jajkiem jak wyciagam a i tak zawsze poleci pare wlosow..
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:17   #226
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny możecie polecić jakiegoś dobrego sprzedawcę na allegro? Chodzi mi o ok. 25-30 pasemek włosów słowiańskich do mikroringów kolor to jasny popielaty blond (taki platynowy?).
aneta-polish i reihair - macie może coś takiego na sprzedaż?
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 17:23   #227
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja kupowałam u te-gla,trzeba strasznie dlugo czekac na odp na maila,wrecz prosic sie o to,ale włoski ok-ja brałam brąz.
wellnes(cos w tym stylu tez ma ponoć fajne włosy.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 18:25   #228
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
ja kupowałam u te-gla,trzeba strasznie dlugo czekac na odp na maila,wrecz prosic sie o to,ale włoski ok-ja brałam brąz.
wellnes(cos w tym stylu tez ma ponoć fajne włosy.
dziękuje bardzo. mnie interesują blondy, więc z nimi pewnie inaczej sprawa wygląda, bo z tego co się orientuję to są zazwyczaj gorszej jakości.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 18:03   #229
nadin1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej jestem nowa na forum wiec witam serdecznie! Wlasnie zdjelam wloski przeluzane metoda keratynowa i nie bylam zbyt zadowolona bo dosc wypadaly. Teraz planuje przedluzyc na tulejki i umowilam sie z jedna dziewczyna z Warszawy, ktora ma strone na allegro:http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=260279080
Czy moze ktos przedluzal juz u tej pani, macie jakies opinie na ten temat? Bardzo prosze o jakas odpowiedz bo umowilam sie juz za pare dni i nie wiem czy to osoba godna polecenia, nie chcialabym sie rozczarowac;-) Pozdrawiam
nadin1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 18:23   #230
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a opłaca się kupować pasemka fale czy lepiej proste?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 18:56   #231
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie włosów- część II

shakira swoje wlosy do prostych bedziesz musiala doprostowywac.... ja swoje wlosy mam proste,a te doczepione sa jak druciki, nawet jak mam w kucyku to usze swoje wyprostowac,bo inaczej dokladnie widac,ktore wlosy nie sa moje...

a czy chcesz fale czy proste to zalezy od ciebie,co bedziesz chciala czesciej nosic jesli to wlosy naturalne,to zawsze mozna fale wyprostowac,a proste potraktowac lokowka
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 07:21   #232
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pani Renato,czy wie już cos Pani na temat tej nowej metody ,?chodzi mi o szkolenie na które miała Pani jechac?
jaka bedzie ewentualnie cena takiego przedluzania?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 08:19   #233
BARBARA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: przedłużanie włosów- część II

do renihair!!!!
a czy wloski struktury europejskiej, preste, naturalnie falowane - Remy Human Hair sa dobre??? przepraszam ze tak mecze ale mam do wyboru 2 rodzaje i nie wiem na ktore sie zdecydowac a jestem w tym zielona!
BARBARA24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 11:06   #234
sexy7ona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 82
Exclamation Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cześć kochane własnie kupiłam sobie pistolet i kreatyne i pare włosów na próbe naturalnych bardzo was prosze o instrukcje jak je mam doczepić jakieś iinfo alebo wskazać wątki do poczytania .Bo jestem zielona w tym temacie.Interesuje mnie tylko metoda kreatynowa.Pozdrawiam:ehe m:
sexy7ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 11:47   #235
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo u was.Widze,ze 2watek fiu fiu

Ja mam przedl;uzone na keratyne juz 2miesiac,wylacialo mi strasznie duzo pasemek 50 to napewnoMialam za wysoko doczepione pasemka i bez tapiru ostrego z domu n9ie moglam sie ruszyc,azeby wyglad jak "ludz"
Wiec odczepilam sama okolo10pasemek z gory,teraz juz to lepiej wyglada,ale tapir dalej musi byc.Poza tym mam juz straszne odrosty i nie wiem co mam robic..czy zafarbowac sama gore czy musze juz je posciagac i zafarbowac,a poniej od nowa doczepic??doradzicie cos??Mialam na poczatku dol blad a gore czarna,ale okolo1miesiac temu zafarbowalam calosc na czarno i powiem wam ze ladnie chwycilo,ale pasemka teraz tak sie lamia i krusza,ze spod mam ikrotszy niz gore.Ogolem wlsoy mam nawet dobrej jakosci,tylko ja je srednio szanuje bo zawsze prostuje lub krece.Mam pomysl na kolejne przedluzanie chce sobie kupic wlsoy na tasmie i doczepic tulejkami lub ringami czy da sie tak czy to szalony pomysl??Mial ktos tak?i czy z pomoca kolezanki spokojnie moge je zalozyc?

Pomozcie plosem
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 13:33   #236
BARBARA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo u was.Widze,ze 2watek fiu fiu

Ja mam przedl;uzone na keratyne juz 2miesiac,wylacialo mi strasznie duzo pasemek 50 to napewnoMialam za wysoko doczepione pasemka i bez tapiru ostrego z domu n9ie moglam sie ruszyc,azeby wyglad jak "ludz"
Wiec odczepilam sama okolo10pasemek z gory,teraz juz to lepiej wyglada,ale tapir dalej musi byc.Poza tym mam juz straszne odrosty i nie wiem co mam robic..czy zafarbowac sama gore czy musze juz je posciagac i zafarbowac,a poniej od nowa doczepic??doradzicie cos??Mialam na poczatku dol blad a gore czarna,ale okolo1miesiac temu zafarbowalam calosc na czarno i powiem wam ze ladnie chwycilo,ale pasemka teraz tak sie lamia i krusza,ze spod mam ikrotszy niz gore.Ogolem wlsoy mam nawet dobrej jakosci,tylko ja je srednio szanuje bo zawsze prostuje lub krece.Mam pomysl na kolejne przedluzanie chce sobie kupic wlsoy na tasmie i doczepic tulejkami lub ringami czy da sie tak czy to szalony pomysl??Mial ktos tak?i czy z pomoca kolezanki spokojnie moge je zalozyc?

Pomozcie plosem

a możesz napisac jakie masz włoski? jakiej firmy? ja tez miałam na keratyne i tez mi szybko odpadły. Farbowałam normalnie całe włosy łącznie z doczepianymi, starałam sie jednak ominąc łączenia keratynowe.
BARBARA24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:14   #237
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ojejku ale ja nie wiem jakiej to firmy,poniewaz to fryzjerka mi je kupowala.Wiem jednak na 100procent ze sa one z allegro od jednego z uzytkownikow..Co do struktury mysle ze to europejskie,naturalne.
Jejku ta keratyna niby taka twarda,a pasemka sie zsuwaja tak ze szok jestem juz na takim etapie ze codziennie conajmniej 1- mi wypadaja

Czy ktos moze mi odpowiedziec na moje poprzednie pytania?
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:17   #238
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Barbara 24 i Czzarnula 19 a mialyscie moze przed przedluzaniem myte wlosy specjalnym szamponem peelingujacym ?

Ja mialam 3 razy keratyne .
Dwa razy mialam wlosy myte zaraz przed zabiegiem i wysuszone na siano i na takich keratyna mi trzymala masakrycznie mocno !
Nic sie nie zsuwalo i jak wypadlo to jedno pasemko w ciagu pol roku .

Natomiast ostatnim razem mialam wlosy umyc dzien wczesniej i z takim nieswiezymi przyjechac .
Na tych lekko tlustych wlosach mi zalozyla keratyne .
Po kilku myciach wszystko pozjezdzalo i wygladalo jak kilkumiesieczny odrost .
Wlosy wypadaly ( przepraszam wyjmowalam) garsciami ze zgrzewow. Pasemka wypadaly .
Zdjelam calosc bez uzycia jakiegokolwiek plynu .
Partactwo jak nic . Tak jak z paznokciami , jak sie zle zalozy to tips zaraz odpadnie...
Poprzednimi razy bym chyba wyrwala z cebulkami anizeli wyjela pasemko.
Stad moje pytanie z ciekawosci , czy mialyscie myte wlosy.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:43   #239
BARBARA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Talking Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Barbara 24 i Czzarnula 19 a mialyscie moze przed przedluzaniem myte wlosy specjalnym szamponem peelingujacym ?

Ja mialam 3 razy keratyne .
Dwa razy mialam wlosy myte zaraz przed zabiegiem i wysuszone na siano i na takich keratyna mi trzymala masakrycznie mocno !
Nic sie nie zsuwalo i jak wypadlo to jedno pasemko w ciagu pol roku .

Natomiast ostatnim razem mialam wlosy umyc dzien wczesniej i z takim nieswiezymi przyjechac .
Na tych lekko tlustych wlosach mi zalozyla keratyne .
Po kilku myciach wszystko pozjezdzalo i wygladalo jak kilkumiesieczny odrost .
Wlosy wypadaly ( przepraszam wyjmowalam) garsciami ze zgrzewow. Pasemka wypadaly .
Zdjelam calosc bez uzycia jakiegokolwiek plynu .
Partactwo jak nic . Tak jak z paznokciami , jak sie zle zalozy to tips zaraz odpadnie...
Poprzednimi razy bym chyba wyrwala z cebulkami anizeli wyjela pasemko.
Stad moje pytanie z ciekawosci , czy mialyscie myte wlosy.
ja nie miałam mytych włosów pewnie dlatego pozjezdzały, zwłaszcza ze lubie nałożyć dużo odżywki do włosów i dlatego są sliskie i miekkie.ze sciągnięciem tez nie mialam problemu, wystarczyło lekko pociagnac i jechały! przy czesaniu obchodziłam sie jak z jajkiem. tym razem umyje glowe i wysusze bez odzywki.
przedłużam juz w sobote i jaram sie jak głupia
BARBARA24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:32   #240
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez BARBARA24 Pokaż wiadomość
ja nie miałam mytych włosów pewnie dlatego pozjezdzały, zwłaszcza ze lubie nałożyć dużo odżywki do włosów i dlatego są sliskie i miekkie.ze sciągnięciem tez nie mialam problemu, wystarczyło lekko pociagnac i jechały! przy czesaniu obchodziłam sie jak z jajkiem. tym razem umyje glowe i wysusze bez odzywki.
przedłużam juz w sobote i jaram sie jak głupia
Ze, sie tak wtrace bezczelnie
Basiu moze wina lezec wlasnie w nakladaNIU ODZYWKI na zgrzewy. Ja tez nakladam odzywke na wlosy, ale omijam łaczenia. Mozesz nkladac odzywke na wlosy ale ponizej laczen. Ja swoje u góry lapie jakby w kucyk i nakladam tez na nie bo roznica bylaby diametralna, moje sliczne slowiany i moje naturalne siano
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.