Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-24, 16:44   #1
roncziii
Przyczajenie
 
Avatar roncziii
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14

Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...


Hej wszystkim, nie logowałam się tutaj dobre trzy lata, chciałam się tutaj trochę poradzić bo czasem naprawdę porozmawiać z kimś obcym... zwłaszcza, że to ciąża, martwię się o reakcje otoczenia... a więc od czego tu zacząć ? w styczniu skończyłam 19 lat, mam faceta, który jest o 15 lat starszy... tak, kończy w tym roku 34 lata. Nie ma dzieci, miał dziewczynę przez 10 lat jednak im nie wyszło, gdy go poznałam był już sam, z wiekiem mnie trochę przekłamal na początku, każdy dałby mu 25 lat zresztą na tyle sie zachowuje... No ale to mało istotne. Moi rodzice są przeciwni temu związkowi, mama go nienawidzi, tata tez nie jest za tym, spotykamy sie tak 4 miesiące, ukrywamy się, moi rodzice myślą, ze po prostu mnie zostawił i spotykał sie dla zabawy tylko. Koleżanki tez nie są za tym, mówią ze za stary, tylko jedna przyjaciółka ma o 12 lat starszego faceta i mój związek akceptuje. Dlatego nie mam kompletnie wsparcia, z rodzicami strasznie sie kłócę, nie mam kasy, pracy nie mogę znaleźc, jestem jakiś miesiąc przed matura, od dłuższego czasu siedzę w domu, nie mam już nawet znajomych, jestem zdołowana i popadam w depresje ( mam dużo innych problemów ale to już nie na forum ), gdy rozmawialiśmy o dziecku to bardziej żartobliwie, on sie śmiał zawsze ze już zegar tyka i na niego pora, nie brałam tego na poważnie... az w końcu zrobiliśmy to w dzień owulacji ( nie wiedziałam później dopiero sprawdziłam i rzeczywiście był to ten dzień ) bez zabezpieczenia, do środka..... byłam w szoku nie przygotował mnie w ogóle na to, po czym powiedział ze to nie takie proste zrobić sobie dziecko i nie było tematu... a ja sie obawiałam, czułam już po dwóch tygodniach.... No i stało sie, od razu mu powiedziałam, on ze sie cieszy i damy radę. Ale ja z nim jestem 4 miesiące, mieszka sam ale jakoś na weekendy mnie w ogóle nie bierze do siebie a tu nagle ciąża i mamy spędzić resztę życia razem ? Dziewczyny ja jestem przerażona, od dwóch dni nie wychodzę z łóżka i płacze.... nie wyobrażam to sobie, jeszcze moja rodzina jest tak bardzo przeciwko temu, mówi, ze mnie kocha, ja go tez ale to mnie przeraża.... a zamiast być przy mnie wczoraj i dzisiaj to on od czasu do czasu napisze jak tam ale nie przyjedzie po mnie, nigdzie nie weźmie mnie żeby spędzić czas razem... to jest taki związek ze rzadko sie widujemy, powiedział ze jakbym zaszła to wiadomo zamieszkamy razem ale kiedy? Kiedy będę w zaawansowanej ciąży..l boje sie tego, ze nie podołam, mam problemy ze sobą i teraz mam podjąć dorosłe życie.... wiem, wiem trzeba było kochać sie z zabezpieczeniem ale ja sama miałam chwile, ze chciałabym mieć, jednak gdy wczoraj na teście sie pokazały dwie kreski zamurowało mnie ze to tak od razu... mam 19 lat jestem przed maturą, on 34, prowadzi własne biuro, mieszka sam, ogólnie finansowo jest Ok, niby sie kochamy ale to tez strasznie niestabilny związek, ważny tez jest dla niego bardzo wygląd, spotykając sie z nim na początku musiałam schudnąć 5 kg żeby wyglądać lepiej według niego, boje sie o wszystko... o zdrowie tego dziecka, o swój wygląd, o tym, ze coś tracę.... jak poradzić sobie psychicznie? Plus rodzina. Czekam ma wasze rady dziewczyny...
roncziii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 06:58   #2
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Strasznie ciężko tu coś poradzić ....
Musisz z nim pogadać i wprowadzić jakieś zmiany.
Zastanów się czy go kochasz? Musialas schudnąć 5 kg żeby .sie z nim widywać? Jeslli ktos jest za bardzo zaangażowany w wygląd to niestety marne szanse na dojrzałość. ...
Zastanów się dobrze. Głowa do góry. Zbieraj siły za jakiś czas poczujesz się paskudnie, wymioty itp. Pogadaj z kimś zaufanym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 08:46   #3
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Związek do kitu. Co sądzisz o aborcji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 10:09   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Wcześniej sobie nie zdawałaś sprawy, że uprawiając seks bez zabezpieczenia zachodzi się w ciążę?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 15:51   #5
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Postawił Ci warunek, że albo schudniesz albo nie będzie się z Tobą spotykał?

Dlaczego to zrobiłaś?
Bo ma pieniądze?
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 16:06   #6
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Cytat:
Napisane przez MeganEagle Pokaż wiadomość
Postawił Ci warunek, że albo schudniesz albo nie będzie się z Tobą spotykał?

Dlaczego to zrobiłaś?
Bo ma pieniądze?
Tez nie rozumiem... co za żałosny koles.
Mam nadzieje, ze jesteś trollem, autorko.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 16:10   #7
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

To, że w ogóle z nim byłas to głupota, po takich warunkach - to odzierające z godności.

Poza tym - uprawiacie w owulacje seks bez zapezpieczenia - a potem się dziwisz że jesteś w ciąży
A czemu bez zabezpieczenia? Bo on tak lubi?
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 16:11   #8
arancia94
Nie jestem z rocznika 94
 
Avatar arancia94
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 106
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Kazał Ci schudnąć 5 kg, żeby łaskawie mógł się z Tobą spotykać? Serio? A co będzie, jeśli zaczniesz się starzeć? Albo jak będziesz miała rozstępy po ciąży? Mimo wieku, ten Pan strasznie niedojrzały mi się wydaje. Z rodziną radzę jak najszybciej porozmawiać, bo jak będziesz to wciąż odkładać to będzie tylko gorzej. Możliwe, że się zdenerwują, ale spokojnie, przejdzie im. Musisz też pogadać ze swoim facetem, jak to wszystko teraz widzicie.
arancia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 16:15   #9
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Cytat:
Napisane przez roncziii Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, nie logowałam się tutaj dobre trzy lata, chciałam się tutaj trochę poradzić bo czasem naprawdę porozmawiać z kimś obcym... zwłaszcza, że to ciąża, martwię się o reakcje otoczenia... a więc od czego tu zacząć ? w styczniu skończyłam 19 lat, mam faceta, który jest o 15 lat starszy... tak, kończy w tym roku 34 lata. Nie ma dzieci, miał dziewczynę przez 10 lat jednak im nie wyszło, gdy go poznałam był już sam, z wiekiem mnie trochę przekłamal na początku, każdy dałby mu 25 lat zresztą na tyle sie zachowuje... No ale to mało istotne. Moi rodzice są przeciwni temu związkowi, mama go nienawidzi, tata tez nie jest za tym, spotykamy sie tak 4 miesiące, ukrywamy się, moi rodzice myślą, ze po prostu mnie zostawił i spotykał sie dla zabawy tylko. Koleżanki tez nie są za tym, mówią ze za stary, tylko jedna przyjaciółka ma o 12 lat starszego faceta i mój związek akceptuje. Dlatego nie mam kompletnie wsparcia, z rodzicami strasznie sie kłócę, nie mam kasy, pracy nie mogę znaleźc, jestem jakiś miesiąc przed matura, od dłuższego czasu siedzę w domu, nie mam już nawet znajomych, jestem zdołowana i popadam w depresje ( mam dużo innych problemów ale to już nie na forum ), gdy rozmawialiśmy o dziecku to bardziej żartobliwie, on sie śmiał zawsze ze już zegar tyka i na niego pora, nie brałam tego na poważnie... az w końcu zrobiliśmy to w dzień owulacji ( nie wiedziałam później dopiero sprawdziłam i rzeczywiście był to ten dzień ) bez zabezpieczenia, do środka..... byłam w szoku nie przygotował mnie w ogóle na to, po czym powiedział ze to nie takie proste zrobić sobie dziecko i nie było tematu... a ja sie obawiałam, czułam już po dwóch tygodniach.... No i stało sie, od razu mu powiedziałam, on ze sie cieszy i damy radę. Ale ja z nim jestem 4 miesiące, mieszka sam ale jakoś na weekendy mnie w ogóle nie bierze do siebie a tu nagle ciąża i mamy spędzić resztę życia razem ? Dziewczyny ja jestem przerażona, od dwóch dni nie wychodzę z łóżka i płacze.... nie wyobrażam to sobie, jeszcze moja rodzina jest tak bardzo przeciwko temu, mówi, ze mnie kocha, ja go tez ale to mnie przeraża.... a zamiast być przy mnie wczoraj i dzisiaj to on od czasu do czasu napisze jak tam ale nie przyjedzie po mnie, nigdzie nie weźmie mnie żeby spędzić czas razem... to jest taki związek ze rzadko sie widujemy, powiedział ze jakbym zaszła to wiadomo zamieszkamy razem ale kiedy? Kiedy będę w zaawansowanej ciąży..l boje sie tego, ze nie podołam, mam problemy ze sobą i teraz mam podjąć dorosłe życie.... wiem, wiem trzeba było kochać sie z zabezpieczeniem ale ja sama miałam chwile, ze chciałabym mieć, jednak gdy wczoraj na teście sie pokazały dwie kreski zamurowało mnie ze to tak od razu... mam 19 lat jestem przed maturą, on 34, prowadzi własne biuro, mieszka sam, ogólnie finansowo jest Ok, niby sie kochamy ale to tez strasznie niestabilny związek, ważny tez jest dla niego bardzo wygląd, spotykając sie z nim na początku musiałam schudnąć 5 kg żeby wyglądać lepiej według niego, boje sie o wszystko... o zdrowie tego dziecka, o swój wygląd, o tym, ze coś tracę.... jak poradzić sobie psychicznie? Plus rodzina. Czekam ma wasze rady dziewczyny...

Końcówka rozkłada na łopatki! Do tego momentu jeszcze miałam ochotę napisać, żebyś pogadała z rodzicami a związkowi dała czas, zobaczyła jak to się będzie układać...
Po przeczytaniu końcówki - uciekaj gdzie pieprze rośnie! Na pewno nie do niego....
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 16:15   #10
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Związek do kitu. Co sądzisz o aborcji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W takim "układzie" (bo związek to to nie jest) ja bym rozważała taka opcje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 16:24   #11
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Możesz urodzić i wychować (sama albo z ojcem dziecka, chociaż raczej średnio on rokuje chyba), możesz urodzić i oddać do adopcji. Możesz usunąć. Do Ciebie należy decyzja.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 16:58   #12
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Za mądra to Ty nie jesteś. Związek z emocjonalnie niedojrzałym facetem,który patrzy tylko na wygląd i jeszcze seks bez zabezpieczenia. Bardzo piękne samobójstwo. Teraz możesz co najwyżej powiedzieć rodzicom i coś razem ustalicie. Może uda Ci się z ich pomocą jakoś skoczyć edukację, znaleźć pracę itp.

Na pewno nie radzę się do faceta sprowadzać czy za niego wychodzić. To przepis na jeszcze gorszy dramat. On raczej ma Ciebie i Twoją przyszłość w du.ie, skoro w ogóle zgodził się na seks z 19-latką bez zabezpieczenia. Raczej był z Tobą tylko po to, żeby por.chać, stąd te wymagania co do wyglądu. Jak zostaniesz jego żonką, zaraz się zaczną awantury i zdrady.

Ja tu widzę dwa sensowne rozwiązania:
- oddać dzieciaka do adopcji, niemowlaki zwykle szybko znajdują rodziny,
- zostać samotną matką z pomocą rodziców i alimentów od tatusia, ojcostwa się nie wyprze, dochody ma.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:00   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Jak mozna byc takim bezmyslnym. Co ty autorko myslalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:07   #14
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Jak mozna byc takim bezmyslnym. Co ty autorko myslalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeciez chciala przez chwile dzidziusia
Co za kabaret. Jak mozna byc tak niedojrzalym?!
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:09   #15
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

No cóż. Rodzice jednak mają jakieś tam doświadczenie, nie patrzą przez pryzmat zaślepienia miłosnego, to ich nienawiść do amanta najwyrażniej miała solidne podstawy. Widzieli jaki jest, a nie jakiego struga.

Teraz niestety trzeba tym rodzicom powiedzieć o ciąży.
I decydować co z nią dalej.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;8247709 1]Przeciez chciala przez chwile dzidziusia
Co za kabaret. Jak mozna byc tak niedojrzalym?![/QUOTE]

W wieku 19 lat można.
Natomiast ten facet to zwykły egoista i głupek.
Tacy nie dojrzewają. Głupi jest i głupi zostanie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:10   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Możesz urodzić i wychować (sama albo z ojcem dziecka, chociaż raczej średnio on rokuje chyba), możesz urodzić i oddać do adopcji. Możesz usunąć. Do Ciebie należy decyzja.
I tyle w tym temacie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:13   #17
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
W wieku 19 lat można.
Natomiast ten facet to zwykły egoista.
19 lat raczej juz zobowiazuje do logicznego myslenia i przyczynowo-skutkowego. Nie chce ciazy to sie zabezpieczam zawsze.
A facet to zwykle dno. Chcial sobie pociupciac i zrobic dziecko (te jego wspominania o zegarze i ze chce miec dziecko). Znalazl sobie naiwna, ktora mu urodzi i jeszcze bedzie posluszna kukielka (schudnij 5kg to bedziemy sie spotykac).
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:21   #18
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Sama piszesz że koleś zachowuje się na 25. No cóż taki stary a glupi. Kto uprawia seks bez zabezpieczenia? Mógł chociaż zapytać jakie masz dni. Przebadał się ? To już pokazuje że jest egoistą bo miał w dupie to że się uczysz itd. Co to w ogóle ma być że musiałaś schudnąć by się z Tobą spotykał. Niedojrzały typ. A po ciąży będzie Cię szantażował że odejdzie jak nie schudniesz? Wcale nie musisz być z nim do końca życia. Jak wam nie wyjdzie trudno, będziesz samotna matka.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:22   #19
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Na twoim miejscu zrobilabym aborcję
Zwiazek z kimś kto kazał ci schudnąć 5kg zeby być z Tobą uważam za idiotyczny pomysł
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 17:24   #20
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No cóż. Rodzice jednak mają jakieś tam doświadczenie, nie patrzą przez pryzmat zaślepienia miłosnego, to ich nienawiść do amanta najwyrażniej miała solidne podstawy. Widzieli jaki jest, a nie jakiego struga.

Teraz niestety trzeba tym rodzicom powiedzieć o ciąży.
I decydować co z nią dalej.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------



W wieku 19 lat można.
Natomiast ten facet to zwykły egoista i głupek.
Tacy nie dojrzewają. Głupi jest i głupi zostanie.


W samo sedno
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:27   #21
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Skoro gadał o tykającym zegarze to oddaj mu dziecko pod opieką i niech się zajmuje. Chciał to niech ma. Czemu ty masz je mieć pod opieką. Też uważam że facet chciał por*chac młodą. Młoda często naiwna i dała się namówić na seks bez gumy. Teraz mu się pewnie wydaje że do dnia porodu bedzie się z autorka seksik bez gumki na luzie bo i tak w ciąży a potem ją zostawi.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:29   #22
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

ja bym się chciała od autorki wątku dowiedzieć dlaczego jej rodzice go nienawidzą i nie chcą, by się spotykali...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:31   #23
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Xfrida "co dziecko winne?" W tym wypadku ja nie jestem za aborcja. Co innego gdy anty zawiedzie a tu był seks bez zabezpieczenia. Wiedziała co robi.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Kalohe może widzą że stary typ a ona naiwna i nie chcą żeby....zrobił jej dziecko.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Khloe *( te słowniki w telefonie -.-)
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:33   #24
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Sama piszesz że koleś zachowuje się na 25.
Według mnie to 25 to i tak jest na wyrost. Bardziej przypomina jej rówieśnika.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:33   #25
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

On się ucieszył i mówi, że dacie radę. A co konkretnie robi w tym kierunku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:44   #26
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 18:59
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:49   #27
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Moja koleżanka sobie tak speprała życie z przytupem. Miała 20 lat, jak zaszła. Facet niby starszy, ale głupi jak but i do tego od początku źle ją traktował. Rodzina chciała, żeby wychowywała sama, ale ona się uparła na big love. Facet się niby ucieszył, że dziecko, od razu ślub. Dziecko się urodziło i zaczął się dramat. Co chwilę awantury, on się na dziecko niby cieszył, ale to w sumie nie znaczyło, że będzie się nim zajmował, kasę jej wydzielał, od kur.w wyzywał. Jeszcze potem się okazało, że nie tylko zdradzał, ale nawet czasem jakąś tirówkę zgarnął (szczęście w nieszczęściu, że dziewczyna nie ma HIV). Dziewczyna to przypłaciła nerwicą, dziecko też, od małego musi chodzić na psychoterapię. Teraz ona ma 30 lat, jest rozwiedziona, bo koleś ją w końcu wykopał, niedawno dopiero skończyła się leczyć psychiatrycznie, mieszka u mamy, żadnego wykształcenia ani doświadczenia nie ma, więc nie może znaleźć pracy, tylko łapie czasem coś na czarno.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:57   #28
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Xfrida "co dziecko winne?" W tym wypadku ja nie jestem za aborcja. Co innego gdy anty zawiedzie a tu był seks bez zabezpieczenia. Wiedziała co robi.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Kalohe może widzą że stary typ a ona naiwna i nie chcą żeby....zrobił jej dziecko.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Khloe *( te słowniki w telefonie -.-)
To nie jest dziecko
Dziecko bedzie jak się urodzi
Na tą chwilę dziecka nie ma i.lepirj dla wszystkich zeby nie bylo

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Skoro gadał o tykającym zegarze to oddaj mu dziecko pod opieką i niech się zajmuje. Chciał to niech ma. Czemu ty masz je mieć pod opieką. Też uważam że facet chciał por*chac młodą. Młoda często naiwna i dała się namówić na seks bez gumy. Teraz mu się pewnie wydaje że do dnia porodu bedzie się z autorka seksik bez gumki na luzie bo i tak w ciąży a potem ją zostawi.
Ta oddaj
A ciąża to Pikuś.to są nieodwracalne zmiany na psychice i ciele plus presja opinii spolecznej
Nie da się tak sobie oddać ,alimenty trzeba płacić rodzicowi z którym zostaje dziecko
Bez sensu masz pomysły

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2018-03-26 o 18:04
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 18:05   #29
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Sama piszesz że koleś zachowuje się na 25. No cóż taki stary a glupi. Kto uprawia seks bez zabezpieczenia? Mógł chociaż zapytać jakie masz dni. Przebadał się ? To już pokazuje że jest egoistą bo miał w dupie to że się uczysz itd. Co to w ogóle ma być że musiałaś schudnąć by się z Tobą spotykał. Niedojrzały typ. A po ciąży będzie Cię szantażował że odejdzie jak nie schudniesz? Wcale nie musisz być z nim do końca życia. Jak wam nie wyjdzie trudno, będziesz samotna matka.
No widać nie taki głupi. On na tym nic nie traci i znalazł sobie idealny obiekt to spełniania swoich planów. Chciał mieć posłuszną laskę to ma. Chciał mieć dziecko to pewnie będzie miał
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 18:11   #30
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Wieść o ciąży mnie zamurowała i przeraziła...

Nie rozumiem, nawet się na poważnie z Tobą nie spotykał, a pitolił o dziecku i w sumie to świadomie Ci je zrobił? Czy to takie gadanie żeby polecieć bez gumy i on serio wierzył, że za pierwszym razem ciąży nie ma Niech mi to ktoś wyjaśni, bo ja nie kumam jak można być takim debilem. I drugim co się na to złapał.

Jedno jest pewne, przełknij dumę i idź z tym do rodziców. To oni są po Twojej stronie i tylko oni są w stanie Ci pomóc. Na pewno nie ten facet. Na Twoim miejscu nawet bym nie myślała o wyprowadzce do niego, nie wiem czemu na to czekasz. To nie jest materiał na męża i ojca, nie daj sobie zniszczyć życia u jego boku jako kura domowa z dzieckiem na ręku, bo pan w domu przy Was na pewno siedział nie będzie.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-27 15:46:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.