Drożdże do picia na trądzik... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-10, 07:44   #31
Adelalala
Przyczajenie
 
Avatar Adelalala
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 19
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Skoro juz ktos odkopal watek, to sie wypowiem

Ani maseczki z drozdzy, ani ich picie nie zmienilo w zaden sposob stanu mojej cery.
a jak włosy? coś się zmieniło?
Adelalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 12:17   #32
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Cytat:
Napisane przez Adelalala Pokaż wiadomość
a jak włosy? coś się zmieniło?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 08:17   #33
OYAKATA
Raczkowanie
 
Avatar OYAKATA
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 43
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Pilam kiedyś drożdże na trądzik to miałam straszny. Do tego jeszcze nakładałam drożdże jako maseczkę, ale na prawdę zapach jest dla mnie tak specyficzny, ze zaraz rosło mi w gardle ;/ Chwile czasu spędziłam na szukaniu, ale wynalazłam gdzieś kiedyś na forum info o kremie z drożdżami no i kupiłam. Ma w sobie drożdże, ladnie nawilża i jest naturalny, także nie wróciłabym z powrotem od smarowania twarzy sevolium do ponownego picia tej "mikstury"
__________________
Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć.

Edytowane przez OYAKATA
Czas edycji: 2019-04-24 o 09:55 Powód: reklama
OYAKATA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 13:36   #34
RogaliK22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 14
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Cytat:
Napisane przez OYAKATA Pokaż wiadomość
Pilam kiedyś drożdże na trądzik to miałam straszny. Do tego jeszcze nakładałam drożdże jako maseczkę, ale na prawdę zapach jest dla mnie tak specyficzny, ze zaraz rosło mi w gardle ;/ Chwile czasu spędziłam na szukaniu, ale wynalazłam gdzieś kiedyś na forum info o kremie z drożdżami no i kupiłam. Ma w sobie drożdże, ladnie nawilża i jest naturalny, także nie wróciłabym z powrotem od smarowania twarzy sevolium do ponownego picia tej "mikstury"
i on faktycznie jest aż taki ok? bo w sumie wiadomo, różnie czasem bywa z tymi kosmetykami. nic cie w nim nie uczulało? nic nie podrażniało?
RogaliK22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 15:44   #35
tolga88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

moj brat kiedyś pił drożdże, bo ma natrętny trądzik, ale przestał pic z obrzydzenia.
tolga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 08:59   #36
OYAKATA
Raczkowanie
 
Avatar OYAKATA
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 43
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Nie, nic mnie nie podrażnia.. W sumie nie widzę też żeby pojawiały się jakieś zaskórniki, ani nic takiego prze sevolium. Myślę, że warto sprawdzić, bo u mnie nie wiem.. jakoś po kilkunastu dniach widac było juz jakieś konkretniejsze efekty, więc na spokojnie jedno opakowanie i już by było mega widać.
__________________
Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć.
OYAKATA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 13:31   #37
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

u mnie było tak, że drożdże nakładałam jako maskę ale też przeszłam na krem z nimi. wydaje mi się że powoli chyba rośnie świadomość że nie wszystko co w reklamach jest ok jest dobre i czasem warto spojrzeć na to co ma się w domu i próbować czy pomoże. ja tak sprawdziłam u siebie np. traskawy i drożdże ;p ważne jest by też nawilżać twarz, a że ja mam w swoim coś z fiołka, nagietka, lukrecji i jakieś inne śmieszne rzeczy. dobrze też robić sobie maseczki z glinki z naturalnymi hydrolatami żeby tę twarz też oczyszczać fajnie
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-02, 08:19   #38
foxxyyy
Przyczajenie
 
Avatar foxxyyy
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Cytat:
Napisane przez ankakocanka Pokaż wiadomość
u mnie było tak, że drożdże nakładałam jako maskę ale też przeszłam na krem z nimi. wydaje mi się że powoli chyba rośnie świadomość że nie wszystko co w reklamach jest ok jest dobre i czasem warto spojrzeć na to co ma się w domu i próbować czy pomoże. ja tak sprawdziłam u siebie np. traskawy i drożdże ;p ważne jest by też nawilżać twarz, a że ja mam w swoim coś z fiołka, nagietka, lukrecji i jakieś inne śmieszne rzeczy. dobrze też robić sobie maseczki z glinki z naturalnymi hydrolatami żeby tę twarz też oczyszczać fajnie
a co dokładnie robi taka lukrecja czy fiołek na trądzik?? pierwsze słyszę, zeby coś takiego dodawać do kremu na trądzik... sorry, ale nie jestem zbyt ogarnięta z takimi rzeczami więc wolę się pytać niż udawac że się bez sensu zgadzam xD
foxxyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 09:39   #39
yokosima
Przyczajenie
 
Avatar yokosima
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Nie cierpię smaku drożdży ale jakoś się przemogłam do nich jak miałam problemy z cerą chociaż efekt ni był jakiś super powalający, może za krótko stosowałam.
yokosima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 09:48   #40
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Cytat:
Napisane przez yokosima Pokaż wiadomość
Nie cierpię smaku drożdży ale jakoś się przemogłam do nich jak miałam problemy z cerą chociaż efekt ni był jakiś super powalający, może za krótko stosowałam.
Ja z kolei bardzo lubie smak drozdzy, moglabym wcinac codziennie, ale nic to u mnie nie daje, niestety.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 10:05   #41
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja z kolei bardzo lubie smak drozdzy, moglabym wcinac codziennie, ale nic to u mnie nie daje, niestety.
a próbowałaś je nakładać na twarz? mówię, mi zapach zbytnio nie odpowiadał plus lekko mnie przesuszało więc przeszłam na sewolium ale myślę że ładnie powinno działać samo nałożenie ich na twarz. ja akurat łączyłam 2 łyżki drożdży plus jogurt naturalny i sypaną glinkę zieloną i zostawiałam tak na dłuższą chwilę. weź spróbuj pierw jak coś na ręku (mam zajoba na punkcie testów na alergię mimo, ze np., wiem że prędzej jadłam czy nakładałam xD)
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 10:09   #42
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Cytat:
Napisane przez ankakocanka Pokaż wiadomość
a próbowałaś je nakładać na twarz? mówię, mi zapach zbytnio nie odpowiadał plus lekko mnie przesuszało więc przeszłam na sewolium ale myślę że ładnie powinno działać samo nałożenie ich na twarz. ja akurat łączyłam 2 łyżki drożdży plus jogurt naturalny i sypaną glinkę zieloną i zostawiałam tak na dłuższą chwilę. weź spróbuj pierw jak coś na ręku (mam zajoba na punkcie testów na alergię mimo, ze np., wiem że prędzej jadłam czy nakładałam xD)
Probowalam, tak samo zero efektu, to juz wole je jesc, bo przynajmniej mi smakuja
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 11:15   #43
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

pozazdrościć, ze ci smakują ja kiedyś próbowałam je pić, ale.... znasz może minę koda jak dawało mu się na filmiku powąchać stopę??? to tak wyglądałam przy szklance xD
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 09:14   #44
foxxyyy
Przyczajenie
 
Avatar foxxyyy
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

ankakocanka, weź mi pomóż... bo ja jestem w głębokim szoku jak mi nic nie pomaga.. a chce się w końcu tego pozbyć xD co to jest dokładnie?? ile ty to nakładasz?
foxxyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 15:41   #45
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

No tak jak pisałam to używam tego ruszczykowatego cuda od sebolium. Jeżeli chodzi o stosowanie to dwa razy dziennie nakładam go, ale PAMIĘTAJ O TYM ŻE TO NIE TYLKO TO.... cały proces to jest mycia i nakładania na twarz różnych rzeczy, typu żel siarkowy, nakładanie toników i hydrolatów naturalnych, nakłądanie glinki do oczyszczenia twarzy, czasem jak nigdzie nie wychodze to na twarz daję olejek herbaciany itp. no wazne też żeby patrzeć na kosmetyki czy mają parabeny, sylikony czy pegi bo znów będzie cie zapychało i wysypywała. no i trzeba skończyć z jedzeniem ostrego i słodkiego :p
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 07:33   #46
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

a jeżeli chodzi o same drożdże to jak dokładnie je rozdrobić do picia? raczej do osób delikatnych nie należę a myślę że mogą mieć w sumie takie rzuty trądzikowe. raz on jest.. raz go nie ma i raczej spróbowałabym w sumie coś takiego porobić z drożdżami o ile jest taka możliwość.
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 08:05   #47
malinka_malinka_maya
Przyczajenie
 
Avatar malinka_malinka_maya
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

masz duzo przepisów na necie do sprawdzenia jak je rozdrabniać. co do mnie to ja pije je na włosy ale nie słyszałam że one też dobrze działają na trądzik..
malinka_malinka_maya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 07:17   #48
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

oj działają bardzo fajnie kiedyś bardzo czesto robiłam sobie taką papkę z drożdży plus dodawałam trochę czosnku. ja wiem, ze nie jest to jakieś zachęcające, ale na prawdę może zdziałać fajne efekty. ogólnie jeżeli o drożdże chodzi to na trądzik one nawilżają skórę i przyspieszają obudowę nowej tkanki. z takich rzeczy które wymieniacie to jeszcze bym się zainteresowała fiołkem i lukrecją. nie słyszałam by gdzieś można było znaleźć takie połączenie a mogłoby być bardzo spoko, bo fiołek z tego co czytam wzmacnia naczynka, łagodzi i ściąga a lukrecja reguluje sebum o.O można by było się zainteresować tym jakoś bardziej. mozna gdzieś znaleźć np lukrecję czystą do robienia sobie z niej maski tak na wypróbowanie? orientuje się ktoś?
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 08:46   #49
esteracc
Przyczajenie
 
Avatar esteracc
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Mój brat miał swego czasu mega problemy z trądzikiem, pił drożdże i niestety efektów jakichś oszałamiających nie było
esteracc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 18:04   #50
weronkalovee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Piłam kiedyś drożdże na włosy i paznokcie. Nie słyszałam o drożdżach na trądzik... Ale ogólnie cieżko się to piło i po 2 tygodniach się poddałam a efektów większych nie widziałam :/
weronkalovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 09:13   #51
Romannka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Chełmno
Wiadomości: 43
Dot.: Drożdże do picia na trądzik...

Mnie sam zapach odstrasza ale wiem że faktycznie ludzie chwala go nie tylko do picia ale też do masek. Sama chyba bym się nie odwazyła na taką perfume na twarzy Nie ma innych w sumie lepszych składników na twarz króre by na ten trądzik działały? Kiedyś słyszałam o okładach z czosnku ale tutaj tez zapach jest wątpliwy.
Romannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-04 10:13:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.