Fryzjer - Lublin - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-23, 18:16   #2671
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez latolia Pokaż wiadomość
Jestem klientką salonu Betz od jakiś 2 lat, nigdy nie wyszłam niezadowolona. I coraz dłuższa do nich kolejka klientów. Zespół otwarty na nowości, potrafi doradzić i jeśli trzeba - odradzić;o) no a poza tym miło i profesjonalnie.
Polecam.
Zalatuje reklamą jak nic, teraz mieli zamknięte przez jakiś czas.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:49   #2672
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja dzisiaj idę do studia modnej fryzury do Moniki. Boję się Nie bylam u fryzjera ze 4 lata ;p
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:38   #2673
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Boję się Nie bylam u fryzjera ze 4 lata ;p

Szalona :-D

Ja Iwonke Z Pierra zamienilam na Zuze z Jean Luis David w warszawskim Blue City, ale tylko dlatego, ze w Lbn bywam baaaaardzo rzadko. A i Iwonka na macierzynskim, ale jak bede i ona juz wroci to na pewno do niej pojde.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 12:40   #2674
locoloco
Przyczajenie
 
Avatar locoloco
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer - Lublin

dzisiaj i ja się umówiłam do Pani Agnieszki z Sensei, tak poczytałam Wasze komentarze i od razu chwyciłam za telefon
a sprawa u mnie mega pilna, bo moja fryzjerka wyjechała na urlop a potrzebuje ściąć grzywkę
niby taka prosta rzecz , a prawie każdy fryzjer psuje, jedynie moa fryzjerka rozumie mnie bez słów, a u mnie grzywka to rzecz niemal święta, musi być idealna!
w takim razie we czwartek próbuję u Panie Agnieszki
locoloco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 09:55   #2675
Szczebiotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Szalona :-D

Ja Iwonke Z Pierra zamienilam na Zuze z Jean Luis David w warszawskim Blue City, ale tylko dlatego, ze w Lbn bywam baaaaardzo rzadko. A i Iwonka na macierzynskim, ale jak bede i ona juz wroci to na pewno do niej pojde.
Ja Iwonę zamieniłam na Anię z Pierra. Też jestem z niej zadowolona
Szczebiotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 17:29   #2676
ILoveDance
Raczkowanie
 
Avatar ILoveDance
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej,
czy któraś była w salonie fryzjersko-kosmetycznym Tycjan na Daszyńskiego? Najbardziej chodzi mi o opinie dot. koloryzacji włosów
ILoveDance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:24   #2677
misiaczeklbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej !
Ja jutro wybieram się do Betz i strasznie się boję. Nienawidzę fryzjerów ani ścinania włosów. Tylko raz trafiłam na idealną fryzjerkę, która mnie słuchała i dopasowała mi idealną fryzurę do włosów i twarzy jednak zmieniła salon i już jej nie mogę znaleźć Jutro napiszę wam jak moje wrażenia, bo teraz to już sama zaczynam myśleć że połoa tych dobrych opinii w internecie to reklama ;/
misiaczeklbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 05:38   #2678
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny a co to za salon fryzjerski na Narutowicza (blisko teatru) taki duzy z jakimis zdjeciami w witrynach? Nie wiem czy to cos nowego czy nie bo rzadko bywam w tych okolicach.

A co do Tomka z montowni i jego podejscia do dlugich wlosow to zgadzam sie z opiniami dziewczyn. Jest malo zainteresowany tematem.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 19:13   #2679
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co to za salon fryzjerski na Narutowicza (blisko teatru) taki duzy z jakimis zdjeciami w witrynach? Nie wiem czy to cos nowego czy nie bo rzadko bywam w tych okolicach.
.
To Platinium hair design, założony przez Marlenę i Edytę - dwie dziewczyny, które kiedyś pracowały w Pierre Lupina.
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 14:54   #2680
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
To Platinium hair design, założony przez Marlenę i Edytę - dwie dziewczyny, które kiedyś pracowały w Pierre Lupina.
Warty odwiedzenia? Jak cenowo?
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 22:11   #2681
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Fryzjer - Lublin

W sumie to od marca nie byłam u fryzjera, a wypadałoby podciąć troche koncówki, szczegolnie po wakacjach

Poczytałam trochę i wybrałam Sensei. Tylko nie wiem kogo wybrac.. Mam półdługie , cieniowane włosy. Chce je lekko podciąć, tylko jeszcze nie moge sie zdecydować czy z cieniowaniem czy bez

Agnieszka ? Marcin? Czy losowo?
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 10:58   #2682
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ratunku!

Chcę typowe hime cut zrobić i szukam kogoś, kto mi to w Lublinie zrobi ładnie i tak, żeby nie było karykaturalnie (hime cut http://en.wikipedia.org/wiki/Hime_cut ).

Mam dość proste (będą prostowane regularnie), dłuuugie włosy i grzywka do poprawki.
Potrzebuję kogoś, kto zrobi całość równiutko (hime cut nie jest szczególnie trudny, ale wymaga doskonałej precyzji i nic nie może wystawać, odstawać i wyrastać poza szereg ) i tak, żeby dało się to-to ułożyć.

Chciałabym nie wydać na to masy kasy, na ścięcie z myciem długaśnych włosów nie mam ochoty przeznaczać więcej, niż 70-100 złotych.

Ktoś, coś?
Najbardziej bym chciała, żeby to było w okolicach centrum lub gdzieś niedaleko galerii Olimp. A jeśli się nie da, to mogę choćby i na drugi koniec miasta jechać, byle komunikacja docierała
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 18:26   #2683
Semense
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witam, mam pytanie jak wygląda sytuacja z strzyżeniem męskim? Mam dość długie (jak na faceta) włosy, lekko kręcone. Przy tej długości włosy bardzo mi się puszą i tworzą tak zwaną szopę :/ . Zależy mi na tym, aby włosy pozostały długie oraz ładnie się układały. Któraś z Pań jest w stanie kogoś polecić?


Poprzednio odwiedziłem salon Betz (wyjątkowo intensywnie reklamowany w sieci, zapewne przez samych właścicieli...). Strzygła mnie pani Anna K. i muszę przyznać, że było całkiem nieźle. (fryzura krótsza niż bym chciał ale włosy ładnie się układały. Do tego bardzo profesjonalne rady na temat pielęgnacji włosów. Koszt chyba 35 zł. Dokładnie już nie pamiętam). Niestety po dwóch miesiącach gdy chciałem wrócić okazało się, iż ta Pani już tam nie pracuje.


Z tego co się orientuję salony z tą lepszą renomą to: Pierre Lupina, Montownia Fryzur oraz Akademia Fryzjerstwa Berendowicz & Kublin.
Który z nich najlepszy? A może są jeszcze inne warte uwagi?
Dodam że cena nie ma znaczenia. (męskie strzyżenie i tak jest sporo tańsze niż damskie )
Semense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 06:17   #2684
marchewkowa2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

ja ostatnio jak wspomniałam chodzę do małego saloniku i jestem zadowolona,wymyśliłam sobie ,że bede teraz zapuszczac wlosy i muszę przyznać że moja fryzjerka wie jak strzyc aby przejść tą trudną fazę zkrótkich do długich.

Mam pytanie czy gdzieś ktoś już był na zabiegu botoksu na włosy,jak to wygląda cenowo?
Moja fryzjerka będzie dopiero w to wchodzić od października .

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Jeśli chodzi o salon TYCJAN....no właśnie ja zaczełam tam chodzić,ale przeniosłam się wraz z fryzjerką w inne miejsce
P.Ania farby dobiera pod klienta i uważam że koloryzacja u niej nie jest droga-cena sie waha w zalezności od długości włosów,ale więcej niz stówe nie zapłacisz.

Edytowane przez marchewkowa2014
Czas edycji: 2014-08-21 o 06:22
marchewkowa2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 09:23   #2685
Szczebiotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Semense Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie jak wygląda sytuacja z strzyżeniem męskim? Mam dość długie (jak na faceta) włosy, lekko kręcone. Przy tej długości włosy bardzo mi się puszą i tworzą tak zwaną szopę :/ . Zależy mi na tym, aby włosy pozostały długie oraz ładnie się układały. Któraś z Pań jest w stanie kogoś polecić?


Poprzednio odwiedziłem salon Betz (wyjątkowo intensywnie reklamowany w sieci, zapewne przez samych właścicieli...). Strzygła mnie pani Anna K. i muszę przyznać, że było całkiem nieźle. (fryzura krótsza niż bym chciał ale włosy ładnie się układały. Do tego bardzo profesjonalne rady na temat pielęgnacji włosów. Koszt chyba 35 zł. Dokładnie już nie pamiętam). Niestety po dwóch miesiącach gdy chciałem wrócić okazało się, iż ta Pani już tam nie pracuje.


Z tego co się orientuję salony z tą lepszą renomą to: Pierre Lupina, Montownia Fryzur oraz Akademia Fryzjerstwa Berendowicz & Kublin.
Który z nich najlepszy? A może są jeszcze inne warte uwagi?
Dodam że cena nie ma znaczenia. (męskie strzyżenie i tak jest sporo tańsze niż damskie )
Ja polecam w Pierre Lupina p. Olę. Jeżeli chodzi o skomplikowane fryzury męskie to jest najlepsza.
Szczebiotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 10:45   #2686
Monika_ole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja polecam Dominikę z Pink Studio na ul. Choiny. Chodzimy tam razem z moim chłopakiem od kilku miesięcy i zawsze wychodzimy bardzo zadowoleni. Dziewczyna ma naprawde duzy talent. Poleciłam ja kilku znajomym i wszyscy sa bardzo wdzięczni. Dlatego postanowiłam podzielic sie tym na forum. Często maja fajne promocje na Facebooku www.facebook/pinkstudio33
Monika_ole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 16:32   #2687
parnasus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Semense Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie jak wygląda sytuacja z strzyżeniem męskim? Mam dość długie (jak na faceta) włosy, lekko kręcone. Przy tej długości włosy bardzo mi się puszą i tworzą tak zwaną szopę :/ . Zależy mi na tym, aby włosy pozostały długie oraz ładnie się układały. Któraś z Pań jest w stanie kogoś polecić?


Poprzednio odwiedziłem salon Betz (wyjątkowo intensywnie reklamowany w sieci, zapewne przez samych właścicieli...). Strzygła mnie pani Anna K. i muszę przyznać, że było całkiem nieźle. (fryzura krótsza niż bym chciał ale włosy ładnie się układały. Do tego bardzo profesjonalne rady na temat pielęgnacji włosów. Koszt chyba 35 zł. Dokładnie już nie pamiętam). Niestety po dwóch miesiącach gdy chciałem wrócić okazało się, iż ta Pani już tam nie pracuje.


Z tego co się orientuję salony z tą lepszą renomą to: Pierre Lupina, Montownia Fryzur oraz Akademia Fryzjerstwa Berendowicz & Kublin.
Który z nich najlepszy? A może są jeszcze inne warte uwagi?
Dodam że cena nie ma znaczenia. (męskie strzyżenie i tak jest sporo tańsze niż damskie )
Marlena z Platinum jest mistrzem , a salon w ktorym teraz pracuje rewelacyjny. Idz do niej nie pozalujesz.

Edytowane przez parnasus
Czas edycji: 2014-08-21 o 16:34
parnasus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 08:12   #2688
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer - Lublin

A może polecacie jakiś salon godny polecenia do odświeżenia długich włosów i zrobienia grzywki???
Zastanawiam się nad Sensei, ale chętnie skorzystałabym z usług innego salonu, może zaproponowano mi coś innego niż zwykle
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 11:21   #2689
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez gosiawow Pokaż wiadomość
A może polecacie jakiś salon godny polecenia do odświeżenia długich włosów i zrobienia grzywki???
Zastanawiam się nad Sensei, ale chętnie skorzystałabym z usług innego salonu, może zaproponowano mi coś innego niż zwykle
Ja polecam Platinium i Marlene. Potrafi z wlosami cuda zrobic mialam zawsze problem z kreconymi wlosami i juz jestem zadwolona. Ukladaja sie swietnie polecam
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 12:53   #2690
Magdalelena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale wiem, że powstał fajny salon Mafia Piękna w Gali, więc to w sumie też centrum, wybieram się tam na koloryzację, bo koleżance zrobili piękne włosy. A jeżeli chodzi o cięcie to byłam bardzo zadowolona z Aldony Oleksy, ale ona nie ma chyba nawet strony, tylko FanPage na Facebooku [link], tyle, że ona zdecydowanie jest dalej od centrum, bo tu koło Black Red White. Ceny u niej są przystępne, za strzyżenie zapłaciłam 50zł, nie wiem jak z koloryzacją u niej, więc wolę pójść do Mafii Piękna tu masz link [link] bo tam wiem, że dobrze robią takie fajne koloryzacje 3D, a mi na tym zależy, żeby te włosy nie wyglądały sztucznie, tylko, żeby były wielowymiarowe..

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-11 o 08:50 Powód: Link.
Magdalelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 14:17   #2691
Magdalelena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez annilatka Pokaż wiadomość
ja ostatnio trafiłam za namową koleżanki do El Lamis na ul. Zana. I jestem baardzo zadowolona, więc śmiało mogę Wam polecić. Tu macie ich cennik i co tam w ogóle robią: [link]
O nie słyszałam o tym salonie, a chodzę obok dosłownie do kosmetyczki, na Jana Sawy do Salonu SHINE [link] . Do fryzjera to tak jak mówię, na koloryzację już mam swój typ, tę Mafię Piękna [link] , a na strzyżenie Aldonę Oleksy [link] , ale super, że napisałaś o tym salonie, bo widzę, że mają masaże, a ja się borykam z bólami pleców i ciągle szukam jakiegoś dobrego masażysty/masażystki. Jutro tam zadzwonię dopytać o terminy Dzięki

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-11 o 08:50 Powód: Link.
Magdalelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 20:49   #2692
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny wiecie moze kto dobrze strzyże na ladnego boba? marzy mi sie taki fryz od dawna, ale jakos boje sie, ze jakis spec zrobi mi masakrę z moich dlugich wlosow
mozecie polecic kogos kto dobrze zna sie na rzeczy i w razie czego doradzi czy tez odradzi daną fryzurkę?

fajnie jakby ten ktos robil tez delikatną koloryzację bez amoniaku(taką zmywającą się po ok.2 miesiacach - bez efektu odrostow) - wiem, ze m.in. w loreal maja cos takiego
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 23:15   #2693
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez hornette Pokaż wiadomość
Ja polecam Platinium i Marlene. Potrafi z wlosami cuda zrobic mialam zawsze problem z kreconymi wlosami i juz jestem zadwolona. Ukladaja sie swietnie polecam
a jak cenowo? strzyżenie?
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 15:20   #2694
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Fryzjer - Lublin

Tak poczytałam, poczytałam i wybrałam Sensei, idę w sobotę

Wybrałam losowo i trafiłam na Marcina Dam znać w weekend albo po niedzieli
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 19:38   #2695
Mapka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Najlepszy fryzjer w Lublinie to pani Jagoda z Atelier 21 na Sikorskiego - super koloryzacja, dekoloryzacja, świetnie kosmetyki, świetna stylizacja, szczególnie polecam jeśli ktoś nie do końca wie czego chce lub jeśli ktoś hołduje swoim długim włosom - p. Jagoda bez powodu ich nie zetnie, poza tym włosy układają się potem SAME. Nie jest tanio, ale w końcu spokój i zadowolenie z fryzury uważam, że są bezcenne
Poza tym byłam w wielu salonach w Lublinie, m.in.
Montownia Fryzur w Zone - zdecydowanie za drogo w porównaniu z efektem, polecam jeśli ktoś chce drastycznych zmian na głowie;
Imaginer - nic specjalnego, ale nie byłam u Ilony P. a ponoć ona jest świetna;
Prestiż na Bursztynowej, p. Ula - cena ok, efekt i stylizacja w porządku, ale włosy potem nie układały się idealnie;
New Look na Ułanów, p. Justyna - kolor wyszedł ok, ale farba słabej jakości, zniszczyła mi włosy, natomiast zdecydowanie polecam p. Justynę z tego salonu, jeśli chodzi o czesanie - czesała mnie do ślubu i jakbym miała znów to robić , to na pewno ona by mnie czesała. Ze strzyżenia też byłam zadowolona i cena rozsądna.
Mapka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:13   #2696
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
Tak poczytałam, poczytałam i wybrałam Sensei, idę w sobotę

Wybrałam losowo i trafiłam na Marcina Dam znać w weekend albo po niedzieli

tez wlasnie myslalam nad sensei ale troche sie obawiam bo chcialabym najpierw zobaczyc jak strzygą, jakies zdjecia klientek, a nie ma tego zbyt wiele w necie:/
no i nie wiem kto jest lepszy i lepiej doradzi

idziesz na czesanie czy strzyzenie? pochwal sie po wszystkim fryzurką
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 18:23   #2697
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
tez wlasnie myslalam nad sensei ale troche sie obawiam bo chcialabym najpierw zobaczyc jak strzygą, jakies zdjecia klientek, a nie ma tego zbyt wiele w necie:/
no i nie wiem kto jest lepszy i lepiej doradzi

idziesz na czesanie czy strzyzenie? pochwal sie po wszystkim fryzurką
strzyżenie, muszę podciąć końcówki, bo ostatni raz byłam w połowie marca
sama jestem ciekawa, bo w sumie przeczytałam wiele pochlebnych opinii

oczywiście dam foto z przed i po
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl

Edytowane przez xxxCoCoxxx
Czas edycji: 2014-08-29 o 18:25
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 19:26   #2698
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
strzyżenie, muszę podciąć końcówki, bo ostatni raz byłam w połowie marca
sama jestem ciekawa, bo w sumie przeczytałam wiele pochlebnych opinii

oczywiście dam foto z przed i po
narazie jest git

ale włosy są prosto od fryzjera, wyprostowane, więc jak jest naprawdę zobaczę w pon jak sama bd układać
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:05   #2699
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Fryzjer - Lublin

pokaz foto;p i kto cie trzygl?
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 07:29   #2700
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer - Lublin

Wybrałam się do Platinium Hair na Narutowicza, trafiłam na Panią Marlenę. Jestem zadowolona, po tygodniu od strzyżenia włosy układają się dobrze.
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.