Urinal a Urinal Intensiv - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 11:00   #31
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

dziękuję dareekn - no właśnie o to mi chodziło. I już jestem spokojna, ale swojego zdania będę bronić i już!

Cytat:
Napisane przez dareekn Pokaż wiadomość
Ludziska, a po co sie kłocic? Nie ma o co! rozdzielcie profilaktyke od leczenia. Suplementy mozna próbowac i sprawdzac czy nam odpowiadaja. To nie sa szkodliwe preparaty bo sa naturalne. jak cos nam pomoze to nalezy sie dzielic opinia. GdybyRyby postawila na urinal bo jej pomogł i kropka. Po to sa dyskusje na forach.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 20:36   #32
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Prosze bardzo. Ja jestem zawsze bezstronny, lubie jak ktos broni swojego zdania, zwłaszcza że masz racje z tym urinalem, jest bezpieczny i skuteczny.
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 11:06   #33
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

ja też staram się być bezstronna, tylko, że skoro u tylu osób okazał się działać, to coś w tym musi być... tym bardziej że poza żurawiną ma inny skład niż wszystkie pozostałe specyfiki
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 20:08   #34
OlkaPe
Raczkowanie
 
Avatar OlkaPe
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 215
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Opuściłam tą dyskusję jakiś czas temu, ale widzę, że już rozładowane zostały emocje. Ja stawiam na Urinal bo na mnie działa, gdyby nie działał na pewno udałabym się do lekarza. Dziękuję i koniec kropka.
__________________
"Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową."
OlkaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 13:24   #35
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Cytat:
Napisane przez OlkaPe Pokaż wiadomość
Opuściłam tą dyskusję jakiś czas temu, ale widzę, że już rozładowane zostały emocje. Ja stawiam na Urinal bo na mnie działa, gdyby nie działał na pewno udałabym się do lekarza. Dziękuję i koniec kropka.
Tak jak już napisałam: ja zjem wszystko co bez recepty jest w aptece bo na mnie działa, świetne rozumowanie. Faszerujmy się czym się da, na pewno polepszymy sobie stan zdrowia
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 06:34   #36
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

pffe no ale dlaczego tak to spłycasz? Dziewczyna powiedziała, że coś konkretnego w Jej przypadku poskutkowało, a Ty za wszelką cenę starasz się Jej udowodnić, że nie ma racji.. no po co?
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 12:06   #37
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Mysle, że niektórzy po prostu tutaj zagladaja zeby komus dopiec albo za wszelka cene udowodnic ze cos na pewno jest złe, albo jest reklama. Ja bym w takim razie co drugi post wyrzucił bo sa nazwy produktow i to jest reklama, tylko jak komus doradzac bez stosowania nazw
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 17:40   #38
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Cytat:
Napisane przez dareekn Pokaż wiadomość
Mysle, że niektórzy po prostu tutaj zagladaja zeby komus dopiec albo za wszelka cene udowodnic ze cos na pewno jest złe, albo jest reklama. Ja bym w takim razie co drugi post wyrzucił bo sa nazwy produktow i to jest reklama, tylko jak komus doradzac bez stosowania nazw
Dopiero dołączyłeś do forum i już rzucasz offtopami? nieładnie, regulamin się kłania
chciałeś się uczepić to się uczepiłeś a teraz idź, odpocznij bo wstyd
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 09:01   #39
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

oj pfee Tobie chyba też odpoczynek się przyda, bo najpierw się czepiasz i atakujesz, teraz jeszcze z regulaminem wyjeżdżasz - ma rację facet! jak sobie doradzać nie stosując nazw, no? nie po to jest to forum? Sam tytuł chyba najdobitniej wskazuje, czego ta dyskusja dotyczy, prawda? Nie lubisz / nie stosujesz Urinalu to odwiedź forum, na którym możesz na to ponarzekać.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Dopiero dołączyłeś do forum i już rzucasz offtopami? nieładnie, regulamin się kłania
chciałeś się uczepić to się uczepiłeś a teraz idź, odpocznij bo wstyd
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 11:40   #40
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Cytat:
Napisane przez GdybyRyby Pokaż wiadomość
oj pfee Tobie chyba też odpoczynek się przyda, bo najpierw się czepiasz i atakujesz, teraz jeszcze z regulaminem wyjeżdżasz - ma rację facet! jak sobie doradzać nie stosując nazw, no? nie po to jest to forum? Sam tytuł chyba najdobitniej wskazuje, czego ta dyskusja dotyczy, prawda? Nie lubisz / nie stosujesz Urinalu to odwiedź forum, na którym możesz na to ponarzekać.
Uwielbiam nowonarodzonych użytkowników forum Nawet nie przeczytają dobrze postu, całej dyskusji to już w ogóle ale się udzielają jak by byli w temacie od początku
I doczytaj co pisałam o urinalu, bo leków to się nie lubi, ajk to napisałaś, tylko się nimi leczy.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 20:42   #41
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

chyba naprawde sie czepiasz. Moze i tu jestem nowonarodzony, ale ty nie masz patentu na wszystkie madrosci, chociaz tak uwazasz. Udzielam sie i dyskutuje bo wlasnie mam pojecie w tym temacie '''''''
nie chcesz sluchac moich rad i doswiadczen z urinalem to posty moje prosze omijac.
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 20:45   #42
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Cytat:
Napisane przez dareekn Pokaż wiadomość
chyba naprawde sie czepiasz. Moze i tu jestem nowonarodzony, ale ty nie masz patentu na wszystkie madrosci, chociaz tak uwazasz. Udzielam sie i dyskutuje bo wlasnie mam pojecie w tym temacie '''''''
nie chcesz sluchac moich rad i doswiadczen z urinalem to posty moje prosze omijac.
Masz pojęcie w temacie ale nic w niego nie wniosłeś, no brawo

Tak samo jak Ty się udzielasz, tak samo ja i też możesz sobie mnie zablokować, serio mam to w nosie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 02:34   #43
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Ja nie bede nikogo blokowal. po prostu nie czytam to na co nie mam ochoty-ty za to wnosisz zamieszanie. Wiem, ze teraz bedziesz mi dogryzac na kazdym kroku ale w sumie to tylko o tobie swiadczy., bo ja bede ignorowal.
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 07:37   #44
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Cytat:
Napisane przez dareekn Pokaż wiadomość
Ja nie bede nikogo blokowal. po prostu nie czytam to na co nie mam ochoty-ty za to wnosisz zamieszanie. Wiem, ze teraz bedziesz mi dogryzac na kazdym kroku ale w sumie to tylko o tobie swiadczy., bo ja bede ignorowal.
Skończyłeś offtop? Bo póki co nic innego nie wniosłeś do tematu oprócz głupiej zaczepki. Albo masz 15 lat albo tylko mentalnie się tak zachowujesz Miłego dnia.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 07:48   #45
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

serio to ilość postów a nie jakość ma być wyznacznikiem?
poziom Szanownego użytkownika pfee jest powalający wręcz - lubi widać wchodzić na konkretne tematy i siać zamęt... tu chyba tylko zignorowanie zadziała. A blokowanie to reakcja 15-latków właśnie - czyli jak przypuszczam wspomnianego usera pfee

Ja w każdym razie chciałam poinformować zainteresowanych, że do Urinalu dodają teraz test - można nim np sprawdzić, że rozwinęła się u nas infekcja, albo po zakończonej kuracji sprawdzić, czy udało się nam takową przezwyciężyć. Myślę sobie że taki test to świetny pomysł!
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 07:57   #46
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Cytat:
Napisane przez GdybyRyby Pokaż wiadomość
serio to ilość postów a nie jakość ma być wyznacznikiem?
poziom Szanownego użytkownika pfee jest powalający wręcz - lubi widać wchodzić na konkretne tematy i siać zamęt... tu chyba tylko zignorowanie zadziała. A blokowanie to reakcja 15-latków właśnie - czyli jak przypuszczam wspomnianego usera pfee

Ja w każdym razie chciałam poinformować zainteresowanych, że do Urinalu dodają teraz test - można nim np sprawdzić, że rozwinęła się u nas infekcja, albo po zakończonej kuracji sprawdzić, czy udało się nam takową przezwyciężyć. Myślę sobie że taki test to świetny pomysł!
Achaaa, to jak Modka Ci przypomni, że istnieje taka opcja w ustawieniach tego forum to też ją nazwiesz 15-latką bo tylko 15-latki się blokują? Ja właśnie tylko przypomniałam o takiej opcji więc nie rozśmieszaj mnie jeszcze bardziej niż już mam ubaw z co niektórych

Tak, ten test to super pomysł. Tylko jeśli infekcja nawraca to powinno się iść do lekarza, tak czy siak bo to nie koniecznie układ moczowy, to może się coś dziać z nerkami i dlatego tak odradzam branie sobie co popadnie bo jest bez recepty i "na mnie działa". To jest głupie podejście bo możemy sobie jeszcze większą krzywdę zrobić a branie kilku tabletek bo takie ktoś ma widzimisię...no o nim to świadczy ale to on sobie zdrowie może spaprać.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 07:41   #47
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

no do cholery a Ty czytać to umiesz? czy ktoś tu lekarza odradza?
NIE!
Twoja wybiórczość powala mnie na łopatki droga 15-latko!!!
Nikt tu nie zamierza unikać lekarza za wszelką cenę, dzielimy się opiniami - that's all!
Jeśli naprawdę tego nie wyłapujesz, to może udaj się na forum poświęcone np hejtowaniu wszystkiego, jak leci - tam powinnaś się odnaleźć.


Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Achaaa, to jak Modka Ci przypomni, że istnieje taka opcja w ustawieniach tego forum to też ją nazwiesz 15-latką bo tylko 15-latki się blokują? Ja właśnie tylko przypomniałam o takiej opcji więc nie rozśmieszaj mnie jeszcze bardziej niż już mam ubaw z co niektórych

Tak, ten test to super pomysł. Tylko jeśli infekcja nawraca to powinno się iść do lekarza, tak czy siak bo to nie koniecznie układ moczowy, to może się coś dziać z nerkami i dlatego tak odradzam branie sobie co popadnie bo jest bez recepty i "na mnie działa". To jest głupie podejście bo możemy sobie jeszcze większą krzywdę zrobić a branie kilku tabletek bo takie ktoś ma widzimisię...no o nim to świadczy ale to on sobie zdrowie może spaprać.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:56   #48
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Cytat:
Napisane przez GdybyRyby Pokaż wiadomość
no do cholery a Ty czytać to umiesz? czy ktoś tu lekarza odradza?
NIE!
Twoja wybiórczość powala mnie na łopatki droga 15-latko!!!
Nikt tu nie zamierza unikać lekarza za wszelką cenę, dzielimy się opiniami - that's all!
Jeśli naprawdę tego nie wyłapujesz, to może udaj się na forum poświęcone np hejtowaniu wszystkiego, jak leci - tam powinnaś się odnaleźć.
Serio? Po prostu nawet nie można powiedzieć, że ktoś sobie spaprze zdrowie biorąc jakieś leki bez konsultacji z lekarzem? Serio? Masz jakieś zaburzenia psychiczne, że aż tak się spinasz? Póki co to ja mam większy staż na tym forum a Ty sobie zakładasz konto i wszystko Ci się nie podoba. To po co Ci to konto? Normalnie jak bym prowadziła dyskusję z gimnazjalistką.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 21:01   #49
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Dziewczyny po co wy sie klocicie. Najwyzsza pora dac sobie spokoj. Kazdej glos i wypowiedz jest tak samo wazna i kazda ma prawo do wlasnej wypowiedzi. poza tym urinal nie jest lekiem tylko suplementem.
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 08:30   #50
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Drażni mnie koleżanka pfee swoim epatowaniem o stażu na forum - a co mnie to obchodzi? A bądź tu sobie i sto lat, ale jak się włączasz do dyskusji to miej odrobinę kultury. Do siebie mam pretensję tylko o to, że zignorować tych wątpliwej jakości wywodów nie potrafię. Ale nic to - już się uspokajam.
Dodam, że rozróżnianie leku od suplementu jest baaardzo istotne - leków ŻADNYCH nie biorę bez konsultacji z lekarzem.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 18:16   #51
OlkaPe
Raczkowanie
 
Avatar OlkaPe
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 215
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Cytat:
Napisane przez GdybyRyby Pokaż wiadomość
Drażni mnie koleżanka pfee swoim epatowaniem o stażu na forum - a co mnie to obchodzi? A bądź tu sobie i sto lat, ale jak się włączasz do dyskusji to miej odrobinę kultury. Do siebie mam pretensję tylko o to, że zignorować tych wątpliwej jakości wywodów nie potrafię. Ale nic to - już się uspokajam.
Dodam, że rozróżnianie leku od suplementu jest baaardzo istotne - leków ŻADNYCH nie biorę bez konsultacji z lekarzem.
myślę, że ten post doskonale podsumowuje tą rozmowę, zgadzam się z przedmówcą choć ton części wypowiedzi mi nie odpowiada i wolałam usunąć się w cień z tej dyskusji. Każdy ma wolną wolę. Amen.
__________________
"Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową."
OlkaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 09:13   #52
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

a wracając do wątku głównego, to czy zainteresowani wiedzą, że do Urinalu Intensiv dodawany jest teraz taki test, którym można sobie sprawdzić samodzielnie, czy ma się infekcję? Albo np po skończonej kuracji można sprawdzić, czy się tej infekcji pozbyło. Co sądzicie? Moim zdaniem sam pomysł jest genialny!
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 02:49   #53
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

No co ty. Rozwiazanie bardzo fajne i w sumie bardzo potrzebne. Kazdy sam moze sprawdzic czy ma jakas infekcje bez biegania po przychodniach ze sloiczkiem
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 10:02   #54
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

no też tak sądzę nie wiem czy sobie nie kupić tak na wszelki wypadek

Cytat:
Napisane przez dareekn Pokaż wiadomość
No co ty. Rozwiazanie bardzo fajne i w sumie bardzo potrzebne. Kazdy sam moze sprawdzic czy ma jakas infekcje bez biegania po przychodniach ze sloiczkiem
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 03:57   #55
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

chyba w sumie masz racje zeby miec taki test w domu tak na wszelki wypadek. Ja pewnie tez tak zrobie.
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 10:19   #56
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

no szczególnie że pisałeś, że Twoja żona męczyła się z takimi infekcjami... fajna sprawa ten test! jak tylko masz jakieś podejrzenia, że coś Cię bierze, możesz sobie sprawdzić czy się infekcja przyplątała czy nie...
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 03:10   #57
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

Meczyła sie ale juz nie ma tych nawracajacych infekcji. Profilaktyka jednak potrafi dzialac cuda. Test mamy w domu ale chyba bardziej dla kogos kto przyjdzie do nas z takimi dolegliwosciami.
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 09:33   #58
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

i słusznie ja też już kupiłam. Nie wiem, czy to jakaś czasowa promocja, czy już tak na stałe będzie ten test dołączany?
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 13:36   #59
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

wiesz co? Tego nie wiem czy to czasowa promocja, ale trzeba korzystac poki sie da. A moze tak by kupil kilka na zapas Kto wie kiedy taki tescik moze sie przydac.
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 07:57   #60
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Urinal a Urinal Intensiv

coś w tym jest... ja swój niedawno oddałam Wujkowi, więc może faktycznie warto się zaopatrzyć?
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 23:06:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.