Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer... - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-06, 16:25   #271
neveragain18
Przyczajenie
 
Avatar neveragain18
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 16
GG do neveragain18
Talking Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Widocznie nie jest jakoś bardzo popularny, skoro tak ciężko z opiniami na temat salonu. Może na fejsie mają swoje konto.
Nie mają ale dzisiaj zaryzykowałam i poszłam : )
Więc ja mogę zostawić swoją opinie .
Salon z zewnątrz wygląda może nie zbyt zachęcająco ale w środku jest jak najbardziej OK . Fryzjerki są sympatyczne i profesjonalne. Z bardzo ciemnego koloru zeszli mi na jasny . Nie mam poniszczonych włosów, atmosfera super, a efekt świetny [ mimo iż jestem wybredną klientką]
Śmiało mogę polecić też kosmetyczkę, bo przy okazji o nią zahaczyłam i też rewelka ! Nie wiem czemu nikt o nim nie mówi aż mnie dziwi ale może mało kto o nim wie . Ode mnie 100 % pozytyw
neveragain18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 18:16   #272
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez neveragain18 Pokaż wiadomość
Nie mają ale dzisiaj zaryzykowałam i poszłam : )
Więc ja mogę zostawić swoją opinie .
Salon z zewnątrz wygląda może nie zbyt zachęcająco ale w środku jest jak najbardziej OK . Fryzjerki są sympatyczne i profesjonalne. Z bardzo ciemnego koloru zeszli mi na jasny . Nie mam poniszczonych włosów, atmosfera super, a efekt świetny [ mimo iż jestem wybredną klientką]
Śmiało mogę polecić też kosmetyczkę, bo przy okazji o nią zahaczyłam i też rewelka ! Nie wiem czemu nikt o nim nie mówi aż mnie dziwi ale może mało kto o nim wie . Ode mnie 100 % pozytyw
No popatrz Dobrze wiedzieć. Najważniejsze, że jesteś zadowolona z końcowego efektu. Ja jak będę teraz w PL może też się tam wybiorę, chociaż koleżanki mi polecają jeszcze 2 salony:
1. A&M na Nowowiejskiego
2. Fortunatę
Może coś słyszałaś o wymienionych wyżej salonach
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 11:07   #273
neveragain18
Przyczajenie
 
Avatar neveragain18
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 16
GG do neveragain18
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Pierwszy znam z lokalizacji, bo mieszkam niedaleko więc go ''widuję'' , drugi natomiast mogłabym Ci polecić parę miesięcy temu, bo faktycznie był dobry - teraz ? Nie mam pojęcia gdyż widzę dużą rotacje na olx.pl fryzjerek . Ciągle potrzebują tam fryzjera. Ogłoszenie znika chwilowo i się pojawia po jakimś czasie . Więc zrezygnowałam z chodzenia tam, bo wolę fryzjerów którzy są stali w pracy : )
neveragain18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 12:38   #274
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez neveragain18 Pokaż wiadomość
Pierwszy znam z lokalizacji, bo mieszkam niedaleko więc go ''widuję'' , drugi natomiast mogłabym Ci polecić parę miesięcy temu, bo faktycznie był dobry - teraz ? Nie mam pojęcia gdyż widzę dużą rotacje na olx.pl fryzjerek . Ciągle potrzebują tam fryzjera. Ogłoszenie znika chwilowo i się pojawia po jakimś czasie . Więc zrezygnowałam z chodzenia tam, bo wolę fryzjerów którzy są stali w pracy : )
To daleko Cię na Gierczak zagoniło Ech...szkoda. Coraz trudniej o dobrego fryzjera. Albo trzeba niezłą sumkę zapłacić za taką wizytę, albo znajdzie się dobrego fryzjera w koloryzacji lub tylko strzyżeniu
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 18:27   #275
neveragain18
Przyczajenie
 
Avatar neveragain18
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 16
GG do neveragain18
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Co to jest te parę kilometrów dla zdrowia Znalazłam ich na gruponie więc 59zł to nie 150 tanim kosztem wypróbowałam ich jakość chociaż robiłam dekoloryzację i zapłaciłam bez kuponu 40 zł to w porównaniu z innymi salonami bardzo mało tak mi się wydaję
neveragain18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 09:39   #276
grzana136
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Bosmańska w Koszalinie!

Witam!
Chciałabym poznać jakieś opinie dotyczące salonu fryzjerskiego na Bosmańskiej w Koszalinie, w którym pracuje, bodajże P. Anita. Interesują mnie najbardziej jej zdolności tworzenia fryzur ślubnych!
Pozdrawiam
grzana136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 16:55   #277
Scarossar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Ech Koszalin i te wasze fryzjerki...
Unikajcie jak ognia Branda w Forum. Fryzjerka, która mnie obsługiwała nie miała pojęcia o profesjonalnych produktach Loreala, a mają certyfikat Loreal Expert na ścianie. Poza tym pani nie potrafiła strzępić - choć wielokrotnie powtarzała, że jest inaczej. Wystrzępiła mnie prawie na łyso. Nie wiem, czy miałam po prostu ogromnego pecha, ale nigdy więcej już tam nie pójdę.

Salon A&M na Nowowiejskiego
Bardzo sympatyczne panie fryzjerki. Kiedyś były trzy. Najbardziej utalentowana dziewczyna odeszła jakiś czas temu. Była fenomenalna. Szefowa nie strzępi, bo "nie lubi" (aha.), współpracownica, ta z blond włosami w sprężynkę obcięła mnie tak krzywo, że musiałam iść na korektę gdzieś indziej.
Ogólnie atmosfera w salonie fajna, ciepła, ale jakość usług, no cóż... średnia.
Zapisz
Scarossar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 16:55   #278
natallix
Przyczajenie
 
Avatar natallix
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 1
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

witam koszalińskie wizażanki odświeżam wątek, mam nadzieje że ktoś tu jeszcze zagląda. mianowicie szukam fryzjera, który jest dobry w robieniu fryzur okolicznościowych... chodzi mi tutaj o studniówkę. Niestety nie mam zaufanego fryzjera, bez przerwy chodzę gdzieś indziej bo szukam osoby która mnie w 100% zadowoli a jak wiadomo, ciężko jest z tym... wszyscy odradzają pójście do fryzjera u którego się nigdy nie było w dniu imprezy, i to jeszcze bez wcześniejszej wizyty np. na fryzurę próbną. Mogłybyście mi dziewczyny polecić kogoś kto się na tym zna? I nie robi żadnych baranków, loczków jak na komunię, przesadnych upięć, brokatów i lakieru? Boję się właśnie skończyć z tandetą na głowie. Czekam na propozycję i z góry bardzo dziękuje za jakieś porady
natallix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 10:31   #279
ello0605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 4
Dot.: Bosmańska w Koszalinie!

Cytat:
Napisane przez grzana136 Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym poznać jakieś opinie dotyczące salonu fryzjerskiego na Bosmańskiej w Koszalinie, w którym pracuje, bodajże P. Anita. Interesują mnie najbardziej jej zdolności tworzenia fryzur ślubnych!
Pozdrawiam
Moja teściowa chodzi tam regularnie (do p. Anity, nie wiem czy ktoś tam jeszcze pracuje) . Jak dla mnie - nie....Włosy układają się ładnie tylko w dniu wizyty, później - dramat, widać, że technika nie jest za dobra. No i kolor - chyba jeszcze nigdy nie przyszła do domu z jakimś fajnym, naturalnym i twarzowym kolorem, tylko z jakimiś sztucznymi złoto - czerwienio - rudościami. A zawsze zdaje się na nią, więc to nie "życzenie" mojej teściowej. Ja niestety jeżdżę do fryzjera do Trójmiasta...po kilku próbach w Koszalinie już więcej nie chcę ryzykować. Niestety....Jednak jeżeli ktoś wie/zna kogoś, dawajcie tutaj znać bo to chyba nierealne żeby nie było ANI JEDNEJ osoby, która nie potrafi dobrze ostrzyc?
ello0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 16:54   #280
Vivi12399
Raczkowanie
 
Avatar Vivi12399
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 452
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Ja przeszukałam pół Koszalina w poszukiwaniu dobrego fryzjera i z czystym sercem mogę Ci polecić salon Hair Repair - https://hairrepair.pl/ . Pracują tam osoby z na prawdę ogromną wiedzą merytoryczna i baaaaardzo przyjacielsko nastawione do klienta
Vivi12399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 19:29   #281
leeloule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 33
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Odświeżam temat gdzie aktualnie znajdę dobrego fryzjera w Koszalinie w przystępnej cenie?


X czasu przez to, że mieszkałam w Trójmieście, a przyjeżdżałam tylko na weekendy do domu ze względu na godziny otwarcia chodziłam ostatnio do Brand w Atrium. Przetestowałam wszystkie lub prawie wszystkie dziewczyny i najlepiej odpowiadała mi Ula. Tragedii nigdy nie miałam na głowie niezależnie od tego kto strzykł, chociaż raz było lepiej raz gorzej. Farby też długo się trzymały także jakościowo dawało radę. Niestety jedna wydaje mi się, że ceny tam są stosunkowo wysokie. Nie podoba mi się też brak podejścia do klienta. Jak człowiek chce się umówić to często nie można się dodzwonić lub jak się zajdzie przy okazji będąc w Atrium to nikt nie podchodzi plus nie raz siedząc na fotelu widziałam jak szczególnie panów potencjalnych klientów odstawia się z kwitkiem, a panie fryzjerki siedzą i się nudzą. Jakby nie zależało im na kliencie.



Słyszałam dobre opinie o salonie Vision na Połtawskiej oraz zakładzie Piotra Pająka na Harcerskiej? Ktoś jest w stanie potwierdzić? Koleżanka z pracy polecała pana Fursewicza na Ruszczyca. Jak patrzyłam na nią po wizycie to jest ok ale czy super to nie wiem plus wiem, że wizyty trzeba z bardzo długim wyprzedzeniem umawiać ok miesiąca co też widzę jako minus.


Macie jakieś swoje typy?
leeloule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-28 19:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.