Bare minerals, Pro Podkład w płynie - 4 odcienie proszę o poradę :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-09, 20:14   #1
PaulaStylistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Question

Bare minerals, Pro Podkład w płynie - 4 odcienie proszę o poradę :-)


Dziewczyny, czy któras pracowała na BARE MINERALS i poleci jakie 4 różne odcienie kupic do kuferka? Robię zamówienie u kumpeli z UK, bo w Polsce wycofane, a tak je uwialbiałam dla siebie, moich klientek tez nigdy nie uczuliły, maja super skład, nie testowane na zwierzętach. Teraz chce kupić 4 kolory, które dadzą maksymalnie wiele mozliwości mieszania dla róznych odcieni cery. Proszę o pomoc doświadczone wizażystki przy wyborze czym sie kierować. Ja nie jestem wizazystką, ale chce mieć w kuferku do nauki podstaw makijazu (tyle potrafię, za makijaże slubne się nie biorę ;-)) Dzieki! Paula
PaulaStylistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 20:23   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Bare minerals, Pro Podkład w płynie - 4 odcienie proszę o poradę :-)

Cytat:
Napisane przez PaulaStylistka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któras pracowała na BARE MINERALS i poleci jakie 4 różne odcienie kupic do kuferka? Robię zamówienie u kumpeli z UK, bo w Polsce wycofane, a tak je uwialbiałam dla siebie, moich klientek tez nigdy nie uczuliły, maja super skład, nie testowane na zwierzętach. Teraz chce kupić 4 kolory, które dadzą maksymalnie wiele mozliwości mieszania dla róznych odcieni cery. Proszę o pomoc doświadczone wizażystki przy wyborze czym sie kierować. Ja nie jestem wizazystką, ale chce mieć w kuferku do nauki podstaw makijazu (tyle potrafię, za makijaże slubne się nie biorę ;-)) Dzieki! Paula
przesuwam na forum o minerałach
co do kolorów to zawsze warto wziąć najjasniejszy, jakiś ciemniejszy i jakieś pośrednie - typowo słowiańskie... albo wziąć te kolory, które znasz i do zmian koloru używać mixerów np. z NYX
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-09 21:23:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.